Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igrek

czy wasz facet po seksie wam dziekuje?

Polecane posty

mi mała ale umiesz swoją wypowiedź uargumentować?? bo ja na tym topie nikogo nie bronię :) ba- gdziekolwiek się wypowiadam czytam te same twoje odwieczne słowa piszesz mi to samo z przyzwyczajenia z braku argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka winaaaaaa
Dziękuje :) Zatem już rozumiem bezjajecznośc wypowiedzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jakiego pokroju są to osoby....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery- to zalezy od tematu tutaj "pozostali" to kazdy, kto nie jest Toba, ike, komiczne i Predatorka Dziekuje mi .... wyreczylas mnie od odpowiedzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi... jedno ci sie udalo .. trafinie dobrals sobie niczka... faktycznie taka mala mi z ciebie.... muminkowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała czasem trudno się z tobą nie zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, co za szarmancki mezczyzna zawsze powtarzam za etykieta ( prosze, dziekuje, przepraszam) obowiazuje wszedzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zawsze szczery to
no life na przykladzie tego topica mozna wnioskowac ,ze jest geyem i jego facet tez mu za chwile rozkoszy dziekuje. dlaczego? bo autorka skierowala pytanie do kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka (Predatorka@gery.pl) mala mi... jedno ci sie udalo .. trafinie dobrals sobie niczka... faktycznie taka mala mi z ciebie.... muminkowo.pl ike mi mała czasem trudno się z tobą nie zgodzić no i prosze,jakie dziecinne dogryzanki.... zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna osoba ktora
wnosi to COS do tematu to ike zamiast wydac swoj "werdyk" i oddalic sie na swoj jakze cudowny topic o penisach woli z tematu zboczyc udowadniajac jaka to ona nie jest swietna poprzez net :) ale jakos trzeba leczyc kompleksy jak nie w realu to w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście nieźli :D:D:D ciekawe które z was wielce poważnych komentatorów zauważy, że zupełnie inne osoby zaczęły czepiać się wypowiedzi innych rozmówców:D my dyskutowaliśmy na temat wy dyskutujecie o nas:) pudelek wam się znudził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botwin
Mię to się jeszcze podoba zdanie typu " wejdź na czarno wtedy podyskutujemy" :P . Aha, w temacie- ja poczulabym się dziwnie gdyby facet po seksie powiedziałby mi dziękuję, ale w sumie lepsze "dziękuję niż " przepraszam":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freja wygogluj- trochę nauki ci nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fraja... mala uwaga... google nie sa az tak wiarygodnym zrodlem wiedzy.... moze zainwestuj w slowniki, encyklopedie ect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
mój mówi: dziękuję, nieźle się spisałaś, lepiej niż Kryśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ... jak sobie zyczysz :D "Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom między ludźmi. Nawet gdy w wyniku rozmów nie dochodzi do wypracowania wspólnego stanowiska dyskusja pomaga w określeniu tzw. "protokołu rozbieżności", który zawiera spis punktów różniących strony. To już daje podstawę do dalszych prac umożliwiających jakieś pogodzenie sprzecznych interesów lub zawarcie w pewnych sprawach kompromisu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freja ale to ty sobie życzyłaś, nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ike ma dlugi nos
i dlatego wtraca swoje 3 jakze cenne grosze w kazda dyskusje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ike ma dlugi nos i dlatego wtraca swoje 3 jakze cenne grosze w kazda dyskusje następna dyskutantka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freja, skoro juz guglujesz to spawdz swoja wypowiedz z 13:12 bardzo dojrzala byla rownie dojrzala jak Twoje wczesniejsze wypowiedzi. Ciekawe,ze akurat ona wzbudzila Twoje zainteresowanie.... masz jakies szczegolne marzenia,czy tylko przelotnie o czyms pomyslales ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla rownie dojrzala jak Twoje wczesniejsze wypowiedzi. nie ja zarzucalem brak dyskusji :-) a zainteresowanie - nie, raczej zwrocila moja uwage bo w naprawde w istotny sposob odnosila sie do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×