Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igrek

czy wasz facet po seksie wam dziekuje?

Polecane posty

Gość żonaMATKAiKochankaWłasnegoMęża
tak myślę a ty dziekujesz komus jak wydajesz kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne (komik1112@o2.pl) " i po cholere tu sie wyzłośliwiac ze ja facet trraktuje jak prostytutkę?... żeby sobie e-penisa powiększac?..." bo to smieszne - dyskutujemy sobie... nazywasz to dyskusja ? to przypomina bardziej polowanie na czarownice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaMATKAiKochankaWłasnegoMęża
prostytutka za dziękuje to raczej nawet dzień dobry nie powie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak myślę a ty dziekujesz komus jak wydajesz kase " zawsze dziekuje, jelsi usługa jest dobrze wykonana - to, że płace nie powoduje, że mam byc niekulturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech polacy to jednak
polacy to zawistny narod daleko wam do salonow europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaMATKAiKochankaWłasnegoMęża
mała myślę że twój tata to bardzo kulturalny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nazywasz to dyskusja ? to przypomina bardziej polowanie na czarownice...." skarbie - jesli nie potrafisz znieść odrobiny złosliwej krytyki wyrzuć kompa, zerwij umowe z TP SA i zapomnij o necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech polacy to jednak polacy to zawistny narod daleko wam do salonow europy to chociaz opowiedz troche o tych salonach i salonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaMATKAiKochankaWłasnegoMęża
chodzi mi o wydanie kasy tak w błoto każdy kto ma kulturę dziękuje jak płaci ale czy jak ktos np kto ma żonę i na dodatek płaci prostytutce to czy aby czasem nie drapie sie po głowie że jego żona tez takie igraszki mu zafunduje i to za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pierwszą cześć twoich bzdetów pozostawię bez komentarza tylko dlatego, że cię lubię:) a co do drugiej- jak zaczniesz ty uważniej czytać topik to sama sobie na owo pytanie odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o wydanie kasy tak w błoto każdy kto ma kulturę dziękuje jak płaci ale czy jak ktos np kto ma żonę i na dodatek płaci prostytutce to czy aby czasem nie drapie sie po głowie że jego żona tez takie igraszki mu zafunduje i to za free ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka winaaaaaa
a ja mojemu dziękuje :D i faktycznie nie myślałam za co i dlaczego po prostu jakoś tak samo od siebie :P dziwne jak o tym teraz myślę ale zawsze tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala ..."jej wypowiedzi niosa wartosc, bo wnosza COS do tematu niewazne juz co" no wlasnie to tajemnicze" cos " powinnas wyjasnic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solennna
wiecie co dziękuję to piekne słowo szkoda że polacy coraz żadziej nim się posługuja ja dziekuje facetowi facet mi ale co to ma wspólnego z prostytutom?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała ma dziwne upodobanie w przekorze owszem cecha dość fajna jeśli owa przekora jest przemyślana kiedyś napisałam jest jasno- chcesz być czyimś adwokatem- rób to dobrze Mi mała wiesz co to jest argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skarbie - jesli nie potrafisz znieść odrobiny złosliwej krytyki wyrzuć kompa, zerwij umowe z TP SA i zapomnij o necie" TP SA - cos mi to mowi,ale nie mam z ta firma zadnego kontraktu,wiec jakby nie mam czego zrywac. Nikt mnie tez nie krytykuje,wiec nie bardzo mam co znosic :classic_cool: a za "skarbie" dziekuje.... mile okreslenie i nie bede dopatrywala sie w tym zlosliwego podtekstu . "pytanie, kto jest tu czarownica" dobre pytanie - mysle,ze kazda ,ktora uwaza inaczej niz pozostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pytanie, kto jest tu czarownica" dobre pytanie - mysle,ze kazda ,ktora uwaza inaczej niz pozostali. ok, ale ktorzy pozostali? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solennna
szczery to jest internet a nie lekkcja jezyka polskiego tak na prawdę ty sam nie wiele masz do powiedzenia tylko czytasz i wklejasz jesteś a jeśli mamy OHOTE PISAC Z BLENDAMI TO TERZ TAK BENDZIEMY PISAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka winaaaaaa
wytłumaczcie mi bo nie rozumiem , w czym tkwi problem ? Ja dziekuje mojemu kochanie za bliskość którą mi daje i cóz w tym złego ? dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- przekora, no coz mam mnostwo wad, w tym tą na kafe daje jej upust, bo w zyciu realnym nie moge nie dziwię się :) wystarczy , że ośmieszasz się tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×