Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igrek

czy wasz facet po seksie wam dziekuje?

Polecane posty

Temat był o "dziękuje",a dyskusja poszła w innym kierunku zgadza sie, na szczescie bylo pare osob, ktore wniosly WARTOSC do tematu a nawet jak nie wnosily to wnosily tajemnicze COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zainteresowanie - nie, raczej zwrocila moja uwage bo w naprawde w istotny sposob odnosila sie do tematu nie skomentuje ... mysle,ze Wiesz dlaczego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój obecnie już prawie mąż - irlandczyk też zawsze po seksie mi dziękuje w jakiś miły sposób i też mówi "dziekuję" , na początku naszej znajomości też trochę mnie to dziwiło, ale on po prostu tak ma. Chyba dobrze, lepiej niż jakiś buc co po wszystkim odwraca się plecami i chrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj sie modli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo dla mnie takie wstretne , kiedy mi podziekowal chcialam uslyszec kocham cie a nie dziekuje to brzmialo tak Dankeschön falszywy niemiec i tak potem wrocil do swojej bylej ktora w miesnym pracuje a ja 20 lat mlodsza po studiach wyszlam na totalna frajerke czasem trzeba miec otwarte oczy i uszy bo takie dziekuje po seksie to tylko jedno znaczy PRZYGODOWY SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zawsze po seksie mówi mi że mnie kocha i mnie całuje. A potem oboje maszerujemy do kuchni zapalić, napić się i pobuszowac po lodówce bo często robimy się po igraszkach głodni do bólu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat. Wczoraj po raz pierwszy usłyszałam od faceta po seksie oralnym, w ogóle po seksie "dziękuję". Nie wiem co mam o tym myśleć. Wam faceci dziękują za lodzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swoją ostatnią partnerką oboje sobie dziękowaliśmy po seksie w ten czy inny sposób. Ale też i o oboje staraliśmy się, żeby druga strona miała za co dziękować. 00 W przypadku c*******o seksu raczej nie ma za co dziękować, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na myśli dziękowanie słowem 'dziękuję'. Zrobiłam facetowi dobrze, po wszystkim usłyszałam słowo 'dziękuję'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękować za seks to jak powiedzieć jesteś d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w tym złego? Z moja kochanicą całowaliśmy się na koniec gorąco i czule mówiliśmy sobie dziękuję i leżeliśmy objęci po spełnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , zawsze mi dziekuje a ja mu mowie " GRATULACJE albo bije brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie i nie, mowi bylo cudownie, jakby dziekowal to jak za przysluge, nie i nie, co za pomysl, mowi sie dziekuje kasjerce w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo ja nie podziekuje za wylizanie moge dac wyrazy uwielbienia a nie jakies wyswiechtane dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie bog zaplac moge powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli facet nic nie mówi? i nawet nie zapyta czy dobrze mi było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×