Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maargaritaaop.pl

PLASTYKA BRZUCHA

Polecane posty

Gość maargaritaaop.pl

Cześć , szukam tu info na temat plastyki brzucha, ale same usta i piersi:) czy któraś z Was robiła, czy ta blizna która pozostaje po zabiegu jest bardzo widoczna w rzeczywistości? - na zdjęciach nie wygląda to najlepiej. No i najwazniejsze dla mnie - miejsce i lekarz godny polecenia. Będe bardzo wdięczna za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margocik
Witam Was wszystkie dziewczyny,jestem 3 mies po operacji,pelna plastyka brzucha +siatka przeciwprzepuklinowa,jak na razie nie jestem zadowolona z efektu,caly czas mam plyn z lewej strony brzucha,przez co jest mala asymetria,moj lekarz mowi,ze to sie wchlonie,codziennie ogladam ten brzuch w lustrze i nie widze poprawy,bylam na USG i ponoc nie ma duzo tego plynu,ale ja juz mam dosc.Ciagle uciskam ten brzuch albo pasem,albo sciskajacymi majtkami.Czy ktoras z Was miala podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że plastyka brzucha to super zabieg, traci się kilka centymetrów w obwodzie po operacji. Poza tym to zabieg niezwykle bezpieczny i jak wykonujemy w dobrej klinice nie mamy się o co martwic, np.jak w Aestheticmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde kazda z nas dąży do tego żeby wyglądac naprawde dobrze. Dlatego tez myśle czesciej tez zaglądamy do gabinetów medycyny estetycznej,aby sprawdzonymi sposbami upiekaszac i odmładzać np. twarz. Albo własnie działac w stronę poprawy wygladu brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha w
Jestem już po trzecim zabiegu lipolizy. Miałam tzw. drugi podbródek, który był moją zmora :( Chcę wybrać się jeszcze na przynajmniej dwa zabiegi. Mój lekarz to dr Murawski . Polecam wszystkim bo warto w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie blizna jest mało widoczna;) ale wiem ,że to różnie u różnych osób. W każdym razie polecam mojego doktora – Łątkowski z Polanicy Zdrój (świetna klinika) Po 2 tyg. powróciłam do pracy i tylko pas ściągający jeszcze noszę (jestem 4tyg. po operacji) Radzę szukać wśród lekarzy najlepszych w Polsce tak jak ja;) bo grunt to mieć pewność że jest się w rękach fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest po prostu taki, ze medycyny estetycznej nie trzeba robić od razu tak, żeby człowieka oszpecić i przkarykaturować. jeśli się to robi z umiarem to są to bardzo fajne sposoby na poprawienie urody czy wyzbycie się kompleksów. moj lekarz z tej kliniki http://www.aestheticmed.com.pl/ zawsze powtarza, że zabiegiem, nie możemy zmieniać tylko poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 bardzo prosze o opisanie operacji i kosztu.Jak teraz wyglada brzuch i piersi? Napisz prosze gdzie to robilas . Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pómżcie w Mandali mam robić powiększenie piersi i nos garbaty. Kogo wybrać dr Samira czy Bieleckiego obaj tam operują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc:-) Ale fajnie ze napisalas. Jak sie teraz czujesz? Kiedy bedziesz mohla wrocic do pracy? Ja tego sie obawiam. Mam prace siedzaca ale po 2 tygodniach bede musiala wrocic. Ja bede miala konsultacje we wrześniu u dr Maruszko w Gdansku. Mam nadzieję ze zabieg w granicach marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , niestety u mnie wystąpiły komplikacje związane z gojeniem sie rany pooperacyjnej na środku mam dziurę , która nie zeszła się i doszło do martwicy tkanek - teraz mam podłączoną pompę do gojenia ran i co trzy dni mam kontrolę i zmianę opatrunku ssącego i pompy i zmianę na świeże . Trudno przewidzieć co będzie dalej - dziś na kontroli dowiedziałam się ,że martwicy już nie ma ,ale nadal nie wytwarza się ziarninowanie i w poniedziałek kolejna kontrola , smutno i przykro ,że ta komplikacja mnie dotknęła ,ale cóż kogoś musiała eh . Nie piszę tego żeby straszyć ,ale dzielę się zwyczajnie swoim doświadczeniem po plastyce brzucha ot każda z osób poddająca się temu inwazyjnemu zabiegowi powinna znać ryzyko . Obawiam się ,że czeka mnie jeszcze jeden zabieg , ale to dopiero jak zagoi się ta cholerna dziura od wewnątrz to wówczas lekarz podejmie mam nadzieję dobrą decyzję . Mam urlop cały lipiec i już wiem ,że wrócę do pracy w sierpniu nie do końca zdrowa ,ale muszę . Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, w poniedzialek ma plastyke brzucha czytam i czytam i tak bardzo boje sie tego bólu po. Ale to swiadoma decyzja ktora podejmowalam dlugo. Brzuch po 2 ciazach oraz schudnieciu 55 kg to jedno wielkie bagno nie moge na niego patrzec jesli zmieni sie chociaz o polowe bede przeszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja liposukcję zdecydowałam sie jakis czas i temu w ogole nie zaluje tej decyzji. wszystko pieknie teraz wyglada i ciesze sie ze swojego wygladu. bylam w dosc solidnej klinice w Polanicy Zdroju u doktora Łątkowskiego, który bardzo zadbał o moje samopoczucie. bardzo sie ciesze ze zdecydowalam sie na zabieg, bo moje kompleksy odeszly w niepamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagosia_
Zastanawiam się nad plastyką, tu o tym ostatnio czytałam http://poradnik.medinfo.pl/ . Ale przyznam, że trochę się boję... Długo się potem wraca do sił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3006
Hej Magdalena prosze powiedz jak obsługa i dr Samir po operacji. Ja mam zaplanowana plastykę brxucha i powiększenie piersi na 27.09 w Mandali i juz powoli jest stresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie jestem miesiac po plastyce brzucha, czuje sie rewelacyjnie nic mnie nie boli mialam plastyke pelna czyli ciecie i poziome i pionowe brzuszek wyglada cudnie jest plasciutki nie wisi skora blizna jak blizna cieniutka bardzo nie szyta a klejona dlatego gdy juz zblednie bedzie idealnie. Operacja trwala 4h bez komplikacji wszystko zgodnie z planem. Operowal mnie dr Brzuskiewicz z wejherowa przez 3 dni na odziale bylam podlaczona w kregoslup pod morfine. Operacja w znieczuleniuogolnym plus w kregoslup. Operacja byla rano a spalam do poznych godzin wieczornych gdy sie obudzilam to juz stal przy mnie maz. W brzuchy na wzgorku lonowy 3 dreny strasznie niewygodne i bolace, jak wyviagneli to dopiero poczulam ulge. Z faktu ze wszystko u mnie rewelacyjnie sie goilo wypuscili mnie dzien wczesniej do domu. W domu 4-5 razy dziennie tab przeciwbolowe przez tydzien potem przestalo bolec. Najgorsze kaszlenie czy kichanie. Jesli chodzi o odruchy wymiotne po narkozie owszem bylo duzo ale nawet nie czulam bolu bo caly czas znieczulenie dzialalo wiec brzuch nie rwal. Az chcialoby sie pochwalic brzuchem. Chwalilam sie juz na plazy w stroju 2 czesciowym ah to byla najlepsza decyzja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam coś takiego w tej klinice u Nawrockiego www.drnawrocki.com.pl . bardzo dobry fachowiec. Czytałam o tym zabiegu i bardzo sie bałam ale tu jakoś poszło sprawnie i rekonwalescencja nie była taka długa i bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam załamana stanem mojego brzucha i czytałam co się dało na ten temat, żeby coś zmienić. W pewnym momencie czułam się tak niepewna siebie, że zdecydowałam, że idę na operację i koniec tego męczenia się z dietami, ćwiczeniami, które nic nie dają. Bałam się operacji, ale wybrałam jednego z lepszych lekarzy w Polsce, nie dbałam już o cenę tylko o jakość, padło na dra Łątkowskiego, o którym sporo dobrego się nasłuchałam i naczytałam. Teraz czuję się piękna i pewna siebie, wiem że pewność siebie to nie tylko wygląd, ale u mnie kompleksy z powodu brzucha to była tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam okropny brzuch i mimo ćwiczeń, diety i ogólnego starania się jego stan tylko trochę się polepszał, więc zdecydowałam się na operację u chirurga. nazywa się Knakiewicz i jest z Wrocławia jakby ktoś szukał doktora w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam brzuszek u Pan doktora Nawrockiego z tego kabinetu medycyny estetycznej www.drnawrocki.com.pl. Brzuszek jest jak za dawnych lat a blizna nawet nie jest aż tak widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Plastyke brzucha mialam robiona ubieglego roku w Gdyni, w Clinica Medica. Mimo cale zycie szczuplej sylwetki, po 4 ciazach skora na brzuchu byla w kiepskim stanie, zdecydowalam sie wiec na korekte. Z umowieniem sie na zabieg nie bylo problemu, w klinice tez nie najgorzej, choc i tu wszechobecna, odczlowieczona rutyna; odczulam tez brak kontaktu/informacji pomiedzy lekarzem a personelem). Gorzej potem... Mieszkam za granica, o czym doktor wiedzial; pooperacyjna wizyta kontrolna byla juz drugiego dnia po wyjsciu ze szpitala, choc wolalam nawet prywatna wizyte tuz przed powrotem do domu. W rezultacie, po powierzchownej (zmiana opatrunku) kontroli w czwartek - w sobote odwiedzilam pogotowie, bo byly spore wysieki wewnetrzne. Opinie pisze prawie po roku od operacji. Problemy, jakie mam: nie jestem w stanie zrobic NIC z bezustannie napietym miesniem podluznym brzucha, wskutek czego bola mnie zebra. Nie moge spac na brzuchu, a niekontrolowane skorcze tego miesnia przyginaja mnie w najmniej spodziewanym momencie; plywanie - zapomnij! Ow miesien jest teraz wypukly i wyglada, jakbym miala wszyta pod skore jakas gruba listwe, a po obu stonach sa "dziury"; o wciagnieciu brzucha mowy nie ma - nie dziala, a i zebra bola. Mimo zapewnien doktora, ze do pol roku wroci - nie wrocilo czucie w skorze. No wiec fizycznie - inwalida. Estetycznie: przed zabiegiem brzuch mialam plaski (jedynie brzydkie rozstepy na skorze) - teraz "piaty miesiac"... Do tego - pepek jest 1 cm w bok od linii srodkowej brzucha, a cale ciecie jest tak wysoko, ze jedynie wysokie, "babcine" majtki to zakryja, wiec zapomnij takze o bikini. Zamiast ciac jak najnizej, a potem naciagnac skore w dol - zrobiono mi dokladnie odwrotnie, w rezultacie wlosy lonowe siegaja nieomal pasa! I na koniec: wyraznie widac roznice miedzy lewa i prawa strona, jakby zabieg robilo 2 chirurgow. A dokladniej z jednej strony chirurg, a z drugiej jakis poczatkujacy student, bo ciecie krzywe, blizna pelna nierownych, wypuklych zrostow a roznica w poziomie co najmniej 1 cm od linii prostej; poza tym od czasu do czasu pobolewa do dzis. Do tego nici na szwach wewnetrznych NIEROZPUSZCZALNE! Trzeba bylo zrobic dziury w gojacej sie bliznie, zeby wyjac nici! Przed zabiegiem doktor mowil o rozleglosci ciecia, ktore trzeba zrobic, zeby pozniej nie wisialy "psie uszy" po bokach; od czasu operacji schudlam 2 kg (waze 48/49 kg), a wałki nad blizna prawie na calej dlugosci ciecia wisza (przed operacja nie mialam zadnych "walkow ani oponek"). Na duzy plus dla doktora - po zabiegu dostalam dozylne wlewy witaminy C, uwazam, ze dzieki temu nie doszlo do wiekszych stanow zapalnych, a ciecie wygoilo sie w miare szybko. Jednak zaluje, ze nie wybralam sie do Czech, co wczesniej planowalam; byloby TANIEJ (moze nawet o 1/3), a z pewnoscia LEPIEJ. Rozumiem, ze kazdy lekarz gdzies doswiadczenie musi zdobyc, ale - po pierwsze - niekoniecznie na mnie, po drugie - nie "zlewac" pacjenta przy tak slonej cenie za zabieg. Opinie internetowe tez nie zawsze miarodajne; pozytywy na stronie "znany lekarz" chyba doktor sam sobie napisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o plastykę brzucha to polecam klinikę w Gdyni- Laguna Estetica. Tu namiary http://lagunaestetica.pl. Wszystko jest na stronie napisane jak wygląda zabieg, jakie efekty, jak dbać o siebie po operacji, jak się przygotować do zabiegu. Ja przeszłam zabieg bez powikłań. Jestem szczęśliwa, w końcu mogę iść bez skrępowania na plażę, basen i nie unikam lustra. :) (brzuch po ciążach i cesarce wyglądał bardzo źle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam do was miesiac po zabiegu teraz juz 4 miesiace mina jestem tak bardzo zadowolona ze moglabym biegac z "wywalonym" brzuszkiem po miescie i chwalic sie jaki jest sliczny, blizna zaczyna ociupinke blednac smaruje ja zwyklym CEPANEM masc z apteki za grosze. wszystko rowniutko juz nic kompletnie nie boli wrocilam do wszystkiego czyli sportu, spania na brzuchu seksu i innych rewelacja jakich malo, polecam na prawde warto jestem mile zaskoczona ze mimo tak nie znanego lekarza zrobil to tak dobrze, jak czytam wypowiedzi powyzej jestem przerazona cale szczescie ze komplikacje mnie nie dotknely i moge cieszyc sie w pelni swoim "nowym" brzuszeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jola
03.10.2016 miałam robioną plastykę brzucha u Doktora Mazana w jego klinice w Katowicach,na drugi dzień wyszłam do domu, zero bólu,nie mam blizny,gdyż szwy zostały po wewnętrznej stronie jest tylko kreseczka jak od długopisa ,odczuwałam tylko dyskom- fort,z czasem ta kreseczka zblednie,pełen profesjonalizm lekarski podczas operacji oraz po niej ,a także wizyty kontrolne,polecam innym kobietom decydującym się na taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.11.2016 miałam plastykę brzucha w klinice DR OSUCH CLINIC w Warszawie.Bardzo profesjonalna opieka lekarza i personelu pielęgniarskiego.09.11.2016 zdjęto mi dreny i wypisano do domu.Bliznę oglądałam przy zmianie opatrunku , bardzo nisko w okolicy bikini cienka linia , więc jestem zadowolona.Dokucza mi tylko ból pleców bo sam brzuch nie boli, chyba że kichnę.Polecam tę klinikę bo jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam plastykę brzucha u dr Nowaka w klinice Promedion.Po dwóch ciążach i schudnięciu miałam zwisający brzuch. Świetny lekarz i człowiek. Cierlpliwy i kompetentny. wszystko mi dokładnie wyjaśnił.Gojenie przebiegło beż żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma miała plastykę brzucha wykonywaną w łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, juz duzo czasu mineło, blizny sa niemalże niewidoczne a brzuch ma ładny, płaski. Sama jej zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już jestem po takim zabiegu, byłam u dra Piotra Osucha, szczerze nie znalazłam lepszego specjalisty w tym temacie, no też przyznam że bardzo podoba mi się jego podejście do swoich pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam taki zabieg w gabinecie u doktora Ryszarda Nawrockiego we Wrocławiu na Junackiej. Zabieg bez komplikacji i bez powikłań. Bardzo dobrze wykonany zabieg, blizna mało widoczna. Miała brzuch w fatalnym stanie po ciąży a ten zabieg pozwolił mi znowu poczuć się atrakcyjną bez ukrywania się przed mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×