Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Ja mam do zrobienia uda i łydki , z naciskiem na łydki, bo męczę się z tym całe życie ... W Sopocie jest tak,że jedna częśc ciała kosztuje 5000 a dodatkowa 2000. razem umówiłam się na 7 000. Nie sądzę,zeby lekarz zgodził się na zabieg ,po którym będzie ci coś zwisać, bo po pierwsze - on sam decyduje w jakim zakresie chce to zrobic aby było ok, poza tym masz uciskowe ubranko, i możesz się postarać o jakieś masaże ujędrniające.Mi lekarz zaznaczył,że zrobi mi tylko łydki ,i część ud - bo jak stwierdził - więcej nie zrobi aby nie było zwisającej skóry . Dochodzę już do czterdziestki, więc może on ma rację . Ja już kiedyś miałam liposukcję, z 11 lat temu - ale to były początki w Polsce, odessano mi mało , i z łydek nie chcieli w ogóle robić, nie było takich sprzętów. Fakt, kiedyś , jak pamiętam czułam się po tym zabiegu jakby mnie ciężarówka przejechała . Dlatego teraz,czytając o tym Body Jet na żywca trochę mnie ciarki po plecach przechodzą .... ale z tego,co pamiętam po mojej liposukcji nikt nie mówił o masażach, a ciało ładnie się obkurczyło, nosiłam obcisłe rajstopy dzień i noc (ubranek wtedy jeszcze nie było )i efekt był SUPER !!! do tej pory jest, ale- jak zaznaczyłam wcześniej- miałam robione tylko bryczesy i trochę z przodu ud. W tch miejscach do tej pory nie gromadzi mi sie tłuszcz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz.....od 6 miesiecy zastanawialam sie nad podjeciem decyzji liposukcji za pomoca Body-Jet, mieszkam w Gdansku...bylam nawet na konsultacji u Dr. Pernaka...ale w efekcie koncowym zrobilam sobie zabieg odsysania tkanki tluszczowej 04.03.2011.....metoda VARSER LIPO w Katowicach . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenuszka
Jesli chodzi o wspomniany gab.Elite to ja słyszałam ze bardzo dobrze ten zabieg wykonuje chirurg plastyk, dr Witwicki, i bodajze w salonie na Kabatach.Wiec to tez kolejne takie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Katowic ? z Trójmiasta ? szczerze mówiąc- dla mnie za daleko . Ale też mi się nie podoba ,że taki mały wybór gabinetów w okolicy . a Vaser Lipo to chyba w ogóle tutaj nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fabiola2004 Wiem ze to duza odleglosc....ale mialam duzo tkanki do odessania...wiec zalezalo mi na najmniej inwazyjnej metodzie...rozsadnych kosztach takiego zabiegu.....i co najwazniejsze...PROFESJONALIZMU jego wykonania. Rozmawialam z wieloma klinikami w polsce...wysylalam wszedzie swoje fotki...odpowiedzi byly rozne...! Mieszkajac w Gdasku....bylam 2 krotnie na osobistej rozmowie u Dr. Pernaka.....ale jakos mnie nie przekonal do siebie.....a na forach nikt sie nie kwapil do opini na jego temat....wiec musialam podjac decyzje co do metody wykonania zabiegu jak i miejsca....padlo na Katowice....to wszystko..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 42 gda Jesli możesz, podziel się wrażeniami na temat zabiegu . to było niedawno ? jakie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miimozaa
Vaser Lipo to przestarzała technologia, tylko w Katowicach to robią, nikt wiecej. Na amerykańskich stronach nie polecają tego zabiegu, to są ultradżwięki które palą skórę od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam zamiar zrobic niedlugo Body -Jet i mam pytanie organizacyjne... jesli po zabiegu nosimy to ubranko to czy ono jest bardzo widoczne pod ubraniem? czy ludzie zauwaza ze cos mi jest? pytam bo nie chce nikomu o tym mowic a czaka mnie szkolenie i uczestnictwo w zajeciach wiec nie mam ochoty odpowaiadac na milion pytan....powiedzcie dziewczyny..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubranko, które dają, pod garsonka znika całkowicie , w obcisłych jeansach , troszke sie koronka odznacza, ale jest to nie zauważalne, także prosze sie nie martwić, fajnie oblega skóre i jest prawie nie widoczne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież na brzuchu zazwyczaj masz ubranie . To tak, jakbyś miała na sobie obciskające rajstopy . Mało komfortowe , ale,puki nie jest ciepło da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info dziewczyny... ciesze się ze tego nie widać... a powiedzcie jak sie po tym czułyście..tzn wiem ze osłąbione wiem...ale zastanawiam się czy bede wstanie wysiedziec np. na imieninach które mam tydzien poźniej? czy sobie odpuści?? jak myslicie? bede miala sile? aa i ile kosztowały Was badania przed zabiegiem, te podstawowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o impreze, to mi było ciężko wysiedziec na krzesle , kręciłam sie bardzo, ale kubraczek pomaga aby nie było zadnych zgięć, odgięć , jesli chodzi o badania, to nie płaciłam, poszłam do rodzinnego aby mi przepisał te badania na książeczke rumowską , leki tez wiedziałam jakie mam używać i tez poprosiłam o wypisanie, bo te leki co przepisują sa mocno refundowane, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mam konsultację -i umówienie terminu zabiegu ... mam nadzieję,że będzie to już w poniedziałek Youpiiiiiii!!!!Nie moge się doczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis poszlam do rodzinnego właśnie i wypisal mi tylko na 4 badania skierowanie... wiec powiedział ze nie moze... i zapłaciłam 180zl!! masakra ale cóż...chce tego bardzo wiec zapłaciłam, choć to chore ze płącimy tyle kasy a i tak nic z tego nie mamy jak trzeba... a co do tyl leków później to ten lekarz który ma mi to robić powiedział ze mi wypisze recepte i ze beda kosztowały kolo 200zl... czy to jakaś różnica kto mi przepisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno...? dziewczyny jak po tym zabiegu jeśli chodzi i tycie?? czy przybiera sie na wadze w tym zabiegowym miejscu? czy jakoś bardzo uważacie co jecie?? bo ja sie w kółko odchudzamłąam i mam juz tego serdecznie DOŚĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Magdy, która uważa że jestem z konkurencji. Dziewczyno, nie będę udawadniać, że miałam body jet i jestem oszpecona.Wyobraz sobie, że byłam u lekarza, który spartaczył zabieg, ale on nie poczuwa się do winy. I jeszcze raz przestrzegam przed tym zabiegiem i przed Maestrią w Krakowie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci robil ten zabieg w Maestri??? bo ja sie tam wlansie wybieram? i czemu spartaczyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg robił mi Mierzwiński, a spartaczył dlatego, że nierówno odessał tłuszcz i mam okropne nierówności, których nie mogę się pozbyć. Wyglądam ohydnie.Za żadne skarby nie zdecydowałabym się na ten "pseudoupiększjący" zabieg. Kiedyś dawno, przed moim zabiegiem śledząc forum spotkałam się tylko z kiloma negatywnym opiniami na temat body jet. Ale oczywiści nie wierzyłam ,że można być niezadowolonym z tego zabiegu. I niestety zdecydowałam się, a teraz płaczę patrząc na siebie w lustro!!!!Nie wiem, może są kliniki gdzie lekarz równo potrafi odessać tłuszcz, ale niestety ja w to nie wierzę. Szkoda mi dziewczyn, które chcąc poprawić urodę padają ofiarą tego typu zabiegów. No i denerwuje mnie to forum, na którym jeśli tylko napisze się niepochlebną opinię zaraz zostaje się oskarżonym o działalność konkurencyjną lub inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wypisywanie skierowań na badania, to ja nie miałam problemu, wypisała mi lekarka na książeczke rumowska , ze nie musiałam za nic płacic, była refundowana, nie na 100% , leki tez z refundacją , nie na 100% , za wszystko zapłaciłam + , - 100 zł, leki plus podkłady stripy, gaziki jałowe, itp, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiesko oka ?? a jak z przybieraniem na wadze? tyjesz? w tym miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firek3
A ja jestem trzeci dzień po Body Jet na bryczesy. Ubranko obciska mi całe nogi, specjalnego bólu nie czuję, rwanie jak się ruszam. Czytam o tych badaniach , o problemach ze skierowaniem do laboratorium. Gdzie wy żyje? w jakimś Bangladeszu? Ja umówiłam się, że w cenie zabiegu będą badania krwi i nie miałam z tym żadnych problemów. Pojechałam do Sulęcina rano, pobrali mi krew, pojechaliśmy z mężem i synkiem do zoo - safari do Świerkocina, mały obejrzał zwierzątka z samochdou, potem karuzela, wyniki były przed czwartą popołudniu, zabieg trwał około 2 godzin, w tym więcej leżałam i czekałam aż znieczulenie zacznie działac, poszłam siku, poczytałam gazetę, zadzwoniłam do siostry. Samo odysanie bryczesów to nawet nie pół godziny, widziałam jak zółciutki tłuszcz płynie do worka z zieloną przykrywką. Nie mam bryczesów, zdejmę ubranko i bez żadnych niemiłych przygód o wszystkim zapomnę. Nie przeczytałam całego forum, tylko częsc wypowiedzi, wybrałam specjalistę o którym najwięcej się pisze i dobrze trafiłam. W Sulęcinie te panie zrobiły ponad 100 zabiegów Body Jet, mają doświadczenie. Wiadomo, że zawsze sa osoby niezadowolone i zadowolone. Ja należę do tych drugich. Więcej do odsysania nie mam, dziś załuje, że nie powiększyłam sobie tym tłuszczem piersi. A, wada i to uważam, że duża w tym gabinecie to fakt, że nie można płacic kartą. Gdybym wiedziała na temat powiększenia piersi wcześniej to zdecydowałabym się. Niestety dowiedziałam się w trakcie zabiegu, za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Doktor jestem pod wrażeniem solidnosci firmy, która dokonuje tu wpisów. Prosze kontakt. liliana456@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawosci
niedawno był artykuł na onecie o dr.katarzynie której to zmarła pacjentka po jakiejś operacji plastycznej,to nie o tą z sulencina chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.JESTEM 3 DNI PO ZABIEGU BODY JET NA BRZUCH I BOKI.POCZĄTEK CZYLI ZNIECZULENIE SUPER PRZYJEMNE NIE BYŁO,ALE POTEM JUZ DUŻO LEPIEJ.DA SIĘ WYTRZYMAĆ .2 GODZINY I PO WSZYSTKIM.BRZUCH JESZCZE OPUCHNIĘTY.CZEKAM NA EFEKTY KOŃCOWE.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o przybieranie, na wadze, to te miejsca omija tłuszczyk, smiesznie ale to fakt, spróbowałam na własnej osobie. Tłuszcz sie tam nie zbiera ale szuka innych miejsc , rąk pupy, itp, także trzeba się pilnować, szkoda kasy na wrócenie do starych nawyków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Czy ktos robił bryczesy u pani Turczynskiej? Byłam u niej na Thermażu na brzuszek i ustach, zapytałam co ma na bryczesy poleciła Body Jeta. Czy długo dochodzi sie do siebie? Mam małe dziecko a maż pracuje cały dzień, mama daleko, opiekunki nie mam. Troche się boję czy dam radę. Podobno z nóg cieknie przez kilka dni woda która wypłukuje tłuszcz. Jakie sa wasze wrażenia? Czy do lata sie wygoja nogi? Robiłam Thermaz na brzuch, po ciaży skóra dosłownie wisiała, teraz jest pięknie, kupiębikini na lato ale czy nogi zdażą sie wygoic? Żeby nie przedobrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva@@@@
Hej wsystkim czytam te fora juz chyba od roku,tez mialam zamiar robic ten Bodyjet ale z krew nie krzepnie tak jak powinna,ponac mozna brac przed zabiegiem tabletki jakies po ktorych sie to normuje....szczerze mowiac boje sie tego zabiegu chodzi mi o brzuch jestem szczupla ale ta miejscowa oponka mnie dobija.Mialam miec robiony zabieg w SkinClinic.ponac dobre opinie maja,ale tez duzo czytam o Sulecinie i tej Pani Kasi,choc srednio mnie ona przekonuje opinie (zreszta jak wszedzie)sa podzielone!!!!Mialam robiona lipolize iniekcyjna w zielonej gorze-szczerze efektu nie widze,a czas gojenia i wrocenia np.na fitnes dlugi.wiec lipliza raczej odpada juz bo z tego co lekarz mowil trzeba ja powtorzyc ze 3 razy,ja jestem tydzien po i dalej mnie brzuch boli od igly ktora mi wkuwal,i dopiero siniak zeszedl.poradzcie cos czy moze lepiej te smart lipo,albo juz sama niewiem co mam robic moza jakas metoda jest bardziej bezpieczna niz liposukcja>>????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×