Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Zdeccydowana22
Zdecydowałam się na szybko na brzuch, lato się zbliża a mój brzuch po zimie nabrał ciałka. Wyniki zrobiłam w piątek, termin dzis popołudniu. Wyjeżdżam zaraz, napiszę swoje odczucia jak co i czy rzeczywiście od razu widac efekt. Do Sulęcina mam 320km, mąż mnie wspiera. Ruszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja też dziś po południu robie zabieg... troche się denerwuje ale mam podejscie ze wszystko będzie fantastycznie i nie może być inaczej.. doczekać się nie mogę płaskiego brzucha,,, trzymajcie kciuki, napisze jutro albo wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeccydowana22
Wróciłam, jestem w hotelu, przeżyłam chocaiż bałam się bólu. Początek był nieciekawy, skakałam na tym łóżku jak mi pielęgniarka myła skórę na brzuchu, ale od początku, najpierw wypełniasz zgodę, później fotografie, póxniej malunki na skórze, a później to przeklęte znieczulenie. To nie był ból tylko takie rozpieranie od środka. Póxniej lerzysz i czekasz na to kiedy zacznie działac. Później odsysają i laser. Laser to mały Pikuś, odsysanie trochę czułam pod biustem i koniec. Wszystko trwało niecałe 3 godziny. Nie było xle, brzuch płaski. Trochę mi sie w głowie zakręciło jak wstawałam. Mąż chciał mi pomóc zejsc po schodach do samochodu, zdziwił się jak zobaczył że sama mogę normalnie isc. Ciszę się ze sie szybko zdecydowałąm, bo jakbym miała czekac tygodniami to chyba bym zjadła wszystkie paznokcie ze zniecierpliwienia. Ogólnie to nic strasznego. Też czytałąm ten artykuł l Katarzynie W., ale nie chodzi w nim o Katarzynę Turczyńską z Sulęcina tylko o kogoś innego, nawet nie w Polsce. Pani doktor jest bardzo miła. Jest to osoba przy której dobrze sie czułam i bezpiecznie. Gabinet jest mały, za to bardzo dobrze wyposażony. Sprzęt Body Jet orginalny jak na filmach na necie.Zapytała czy chcę wiedziec co robi. Mówiła mi wszystko i tłumaczyła co robi. To mi sie podobało. Przy okazji poradziła co moge zrobic ze swoja twarzą. Po mnie czekałą następna pacjentka. Widac, ze ma duzo pracy. Na pewno polecę ja moim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeccydowana22
Napisałam sie i uciekło. Jestem juz w hotelu. Początek straszny, bolało mnie jak myła mi pielęgniarka skórę. Ale od p[oczątku. Najpierw wypełnia się dane osobowe. Później zdjecia, malunki na skórze. Kładę sie na stół, znieczulenie boli, rozpieranie pod skórą od środka. Czekam na to aby zaczęło działąc. Odsysanie, laser, ubranko, pod nie podkłady i do męża. Mąż zdziwiony że sama idę i nie potzrebuję jego pomocy. Brzuch płaski, nieczuły zupełnie. Nic mnie nie boli. Znieczulenie działa i trzyma jeszcze do teraz. Tabletki przeciw bólowe w reklamówce z apteki na wypadek bólu, może przydadzą się w nocy. Na razie nie biorę. Mąż ogląda telewizor. Pokój hotelowy zimny. Rano mam zmienic na leżąco podkład. Pani doktor bardzo miła, normalna wiejska kobieta w małej wiosce na zachodzie Polski. Miasteczko wymarłe, ludzi na ulicach nie widac, chodzą spac o 19, pewnie duży przyrost naturalny. Ogólnie gabinet mały, w ciemnym zaułku, sprzętu duzo i dobry, lasery, itd.. Wszystko oceniam na 6, wada nie można płacic kartą, trzeba miec ze soba gotówkę. Średniowiecze. Poza tym opieka dobra, czyściutko i nie mam innych zastrzeżeń. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeccydowana22
Zmierzona przed zabiegiem 88cm po zabiegu 80cm. Dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... dziewczyny słuchajcie jestem po zabiegu - wczoraj zrobiony brzuch i nie wiem czy to ja jestem dziwna czy tu wszyscy ściemniają ze to nie boli zebyśmy się nie bały albo co ....:) :) mnie mimo znieczulenia bolało jak...... :) wywracało mi tak bebechami, kłucie momentami masakryczne...w każdym razie przekleństwa leciały...oj sypały się na przemian ze śmiechem dzięki fajnemu wyluzowanemu zespołowi :) to mi pomagało oj tak... na tą chwile jest mocno opuchnięta, ale mój mąż wymownie skomentował różnice ...:) wiec ufam że to tylko moje zamroczenie bólem czy co :) poza tym licze się z tym ze opuchlizna musi być i zejdzie wiec się nie stresuje... dziś i jutro jestm w domku, we czwartek do pracy.. mam nadzieje ze dam rade czy zrobiłabym to drugi raz ( ze względu na ból ) napisze Wam jak juz będzie po wszystkim.. po efekcie końcowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahha
Liliana78 pani Doktor jestem pod wrażeniem solidnosci firmy, która dokonuje tu wpisów. Prosze kontakt. liliana456@wp.pl high five! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra2
widzę że nie jestem sama dziewczyny nie decydujcie się ja robiłam w Maestrii w Krakowie i też jestem oszpecona nie róbcie tego błędu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Ja mam zabieg umówiony na jutro. Bryczesy. Mam kontakt z osobą która robiła u pani Turczyńskiej bryczesy 3 lata temu Smart Lipo, obejrzałam zdjęcia i są ładne. Ja sie bólu nie boję, mam małe dziecko i muszę od razu wrócic do domu po drodze zabrac małą ze żłobka. Muszę sobie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szwarcel
juz w paru wątkach jedna dziewczyna to zauważyła - robisz reklamę - i to bardzo niesubtelnie.. Ja tam Ci nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Doktor proszę podesłać namiary na firmę, która robi tu wpisy. Nie stanowię konkurencji (zupełnie inna branża) liliana456@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szwarcel
ale sie dziewczyno napracowałaś:) pani doktor płaci od wpisu? Oceńcie sobie wpisy Swarcel zrobione pomiędzy 5.23 a 6.15, oczywiście we wszystkich sławi Panią dr ... itd. Może jestem przewrażliwiona ale nie lubię ktos nabija pacjentów w butelke i robi z z nichgłupków. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3633414& start=180 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3406864& start=540 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4179970 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3782270& start=60 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4413566& start=30 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3663119& start=2700 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3663119& start=2700 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3467391& start=1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwarcel
chętnie podam namiary. A jaka to branza? - musze miec pewnosc, ze nie konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaobajony
Witam, jestem tu nowa, z zapartym tchem przeczytałam pół topiku przez pół nocy. Zastanawiam sie nad brzuchem i boczkami w Maestrii. Czytając wpis ostatni nie rozumiem o co chodzi. Swarcal opisuje swoje przezycia a ktos kto tytułuje sie "do Swarcel" wkleja linki do stron, gdzie wcale nie ma Swarcal. Pootwierałam te linbki które są powyzej i tam nie wypowiada sie Swarcel. To jak walka podjazdowa. Któs usiłuje wpierac forumowiczkom, że kłamią, podaje linki do stron że robia reklamą, a n atych stronach są inne osoby, Swarcel sie nie wypowiada. Kampania psychologiczna. Nie podpatra faktami, bo skoro ktos pisze ze tak jest, to po co otwierac linki do stron. A ja jestem dociekliwa. Ta osoba "do Swarcel" nie chce reklamy pani Turczyńskiej z Sulęcina, bo jak sie zorientowałam Swarcel tam była. Czyli konkurencja walczy. Z tego co przeczytałam pani Turczynska zrobiła ponad 100 zabiegów, to dużo, i ma niskie ceny. Jestem z Krakowa, ale samochód mam. Jestem umówiona w Maestrii na konsultację, dowiem sie jakie tam mają doświadczenie i ceny. Namiary na panią Turczyńska znalazłam w necie. Ta wojna podjazdowa na nia podoba mi się. Cos ciekawego w tym jest. Gdyby nie ta wojenka to nie pomyslałąbym zeby gdzie indziej niz w Maestrii zrobic zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Masz rację, ja tez otworzyłam te linki i tam nie ma mojego Nicka. Ktoś usiłuje narobisz zamieszania. Tylko po co pisac, ze ja wszedzie wypisuję skoro na tych wklejonych stronach nic nie pisałam. Posiedziałam dzis trochę na forach i zauważyłam że jak ktos jest zadowolony z usług jakiegoś lekarza to pojawia sie taki sęp i wkleja linki, że ktos dużo się wypowiada. Jezeli jesteś z czegos zadowolona to czemu o tym nie pisac, po to jest forum. Moje bryczesy zostały w Sulęcinie i jest fajnie, córeczka dochodzi do zdrowia i jest jeszcze lepiej. Wszystko się udało. Moje nogi na razie są trochę sine i twarde. Podkładów juz nie nosze, bo mam sucho. Zabieg sam w sobie nie jest bolesny. Znieczulenie mnie rozpierało, ale to nie ból. Jest to dobry sposób na pozbycie sie bryczesów. Na razie ze wszystkich zabiegów jakie wykonałąm u pani Turczynskiej najbardziej jestem zadowolona z Thermage na brzuszku. Efekt bryczesów będzie pewnie widoczny wówczas kiedy mi zejdą siniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zabajony
to idż do szkoły i naucz się czytać, bo wszędzie jest sa wpisy swarcel. poza tym jest to 100% reklama, swarcel piszę na jakiś 15 różnych wątkach w tym samym czasie same superlatywy o dr z Sulęcina. dzisiaj między pierwszą i trzecią w nocy kolejna seria wpisów. zaraz wstawię kolejne linki. a ty idź albo do okulisty albo do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! ile schodzila Wam opuchlizna? ja robilam na brzuch i zaczynam sie stresowac ze jest taki sam jak byl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Swarcel
do Swarcel czego ty nie robiłaś. Na kazdym forum każdego dnia nowe wpisy reklamujące Sulęcin. Ciekawe ile jeszcze masz innych nicków. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach i miec wielorybie usta. A co do modnego thermage i fal radiowych to zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe jak tym i tym podobne zabiegi. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią. Ty Swarcel to chyba z tego gabinetu nie wychodzisz nie? Bo ciągle coś tam robisz. Pewnie w tym gabinecie siedzisz od rana do wieczora i wypisujesz na Kafeterii bzdury. Znasz dokładne ceny co do złotówki, wklejasz linki do gabinetu, podajesz telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
bojkot dr Kasi z Sulecina, niech się zajmie tym co robi najlepiej czyli wystawianiem zaświadczeń kierowcą a nie medycyną estetyczną. Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy - nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
zaobajony=swarcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello??? czy zamiast sie "bić" mogłaby ktoraś odpowiedziec na moje pytanie?? bo chyba po to jest to forum..a nie do sporów... dziewczyny!! ile schodzila Wam opuchlizna? ja robilam na brzuch i zaczynam sie stresowac ze jest taki sam jak byl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki miał być
ten brzuch. Inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może już dziewczyny
takie cuda to tylko w niebie. Ale zejdxmy na ziemię: mniej żreć i mniejszy brzuch bedzie. A wydane pieniadze bedą ci przypominac o Twojej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej swoja żółć wyrzucaj gdzie indziej... bo chyba mocno zakompleksiona koleżanka że musi anonimowo wrzucać innym... i nie wypowiadaj się jeśli temat Cie nie interesuje niewychowana dziewczyno żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuchlizana
opuchlizna na brzuchu trzyma sie okolo 2 tyg,a z ta swarcel to prawda...wpiszcie w google swarcel bez wklepywania linkow to sami zobaczycie co robiła i gdzie..dla mnie to żywa reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po tych 2 tyg bedzie miejszy naprawde?? bo ja mam stresa ze nie wiem..ze przytylam juz w tym czasie od zabiegu... wiem ze tam sie juz nie tyje ale jestem troszke przerazona i zaniepokojona ze tyle zachodu na nic... pocieszcie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szwarcel
Szwarcel - ratujesz sie jak mozesz - wymyslilas kolejny nick - zaobajone i piszesz pod tym wlasnie nickiem kolejne pochwaly dla tej p. dr oraz bronisz Szwarcel. A potem jako Szwarcel zgadzasz sie z zaobajone itd itp. Powiedz nam - jak to jest rozmawiac samemu ze soba na forum ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do katee83
2 tygodnie opuchlizny to jest minimum. Wszystko jest jeszcze uzaleznione od ilosci odessanego tlyszczu i od wiekosci okolicy odsessanej. Oczywiscie genetyka tez ma troszke wplyw na opuchlizne. Takze to moze potrwac jeszcze kilka tygodni. Deelikatne masaze pomagaja. Pozdrowienia od odessanej prawie 3 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie..bardzo dziekuje za odpowiedz mi odessali 800 gram tłuszczu a takiego hmmm brzucha na rozmiar 40-42..nie wiem jak to okreslic... i teraz jest w sumie taki jak byl i naprawde zaczelam obawiac sie ze nic z efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×