Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chawa
Czytam o Body Jet i o tej p.Kasi z Sulęcina.Czy to jest lekarz?! Chyba nie bo raczej nie funkcjonowałaby na"rynku" jako p.Kasia.Raczej jako dr Kasia, jeśli już. Róbcie sobie co tam chcecie ze swoim tłuszczem i u kogo chcecie oczywiście też.To ,że p.Kasia jeszcze nie miała kłopotów to nie znaczy ,że można mieć do niej zaufanie.Taki zabieg,który ingeruje w nasze ciało ,przy którym podaje się znieczulenie itd, to nie maseczka u kosmetyczki.Może wystąpić np.wstrząs anafilaktyczny i potrzebna będzie pomoc,a wtedy żadna p.Kasia nie pomoże!Zwyczajnie można wykitować.Nie wspomnę już o zakażeniu gronkowcem i innych syfach.Pozdrawiam wszystkich fanów p.Kasi i życzę....zdrowia i pieniędzy na bezpieczny zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do konkurencji wyżej, Nie była Pani u doktor Kasi , nie może się Pani wypowiadać na temat czystości gabinetu, bo jest na wysokim poziomie , tak jak w gabinetach w Poznaniu, jak już mówiłam osoba przemiła i pozwala sobie mówić Dr Kasia, nie jest typowym bufonem lekarskim, ale konkurencja tego nie może zrozumieć, coś musi wypisywać, aby podjudzić sumienie kobiet , by nie korzystały z usług Pani doktor, ale to nic nie pomaga, bo kolejki są długie do Pani doktor zapisy na następne tygodnie, to coś o tym świadczy, znajdzcie sobie inne zainteresowania , Pozdrawiam wszystkie Panie , które korzystają z usług Pani Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaaaałlll!!!!
Ty 'niebiesko oka' A skąd ty wiesz,że kolejka jest z wyprzedrzeniem do tygodnia? prowadzisz jej rejestr? wychwalanie takie jak w przysłowiu ludowym; "Mamo chwalą nas! Kto? My Ciebie A Ty Nas!..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadek sprawił, ze umawiam sie do Pani doktor, prawie logiczne, Ale niestety trzeba to wytłumaczyć pewnym osobom , Każdy wybiera , według swojego sumienia , także nie potrzebne obrazy innych osób, to uważam , ze jest nie potrzebne, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdjk
Hej Za tydzień będe miała robione body jet brzucha i boków.Polecicie mi dziewczynki jakieś dobre studio masażu na Kabatach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djk, już pewnie nie możesz doczekać się zabiegu. Liposukcja Body Jet to najlepsza alternatywa dla dotychczasowych sposobów walki z nadmiarem kilogramów - jest niezwykle precyzyjna i o wiele mniej inwazyjna niż tradycyjne metody chirurgiczne. Wybierając gabinet zwróć uwagę, czy jest on certyfikowany. Wykaz specjalistycznych lekarzy medycyny estetycznej znajdziesz na: http://certyfikowani.org/lekarze/szukaj.html Po pamiętaj również, że w trakcie okresu po zabiegu konieczne jest noszenie specjalistycznego ubrania uciskowego, które nie utrudnia wykonywania lekkich, codziennych czynności. Zwykle stosuje się ją przez trzy tygodnie - dokładny czas zależy od decyzji lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djk, już pewnie nie możesz doczekać się zabiegu. Liposukcja Body Jet to najlepsza alternatywa dla dotychczasowych sposobów walki z nadmiarem kilogramów - jest niezwykle precyzyjna i o wiele mniej inwazyjna niż tradycyjne metody chirurgiczne. Wybierając gabinet zwróć uwagę, czy jest on certyfikowany. Wykaz specjalistycznych lekarzy medycyny estetycznej znajdziesz na: http://certyfikowani.org/lekarze/szukaj.html Po pamiętaj również, że w trakcie okresu po zabiegu konieczne jest noszenie specjalistycznego ubrania uciskowego, które nie utrudnia wykonywania lekkich, codziennych czynności. Zwykle stosuje się ją przez trzy tygodnie - dokładny czas zależy od decyzji lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva2424
witam.wsyzstkich.takye yamieryam poddac sie smartlipo lub bodz jet,racyej to pierwsze.Jestem z Lubuskiego i tez duzo czytalam o tej dr.Kasi,ma tak jak kazdy lekarz dobre i zle opinie.to chyba normalne ze to co Tobie sie podoba mnie nie musi itd.skoro w tv.zadne z nas nie zobaczylo ze ktos w sulecinie zmarl na stole operacyjnym to swiadczy o tym ze tragedi tam nie ma!!!!!!!!Mam pytanie do tych,ktorzy robili zabieg i tak jak ja nie rodzili dzieci,ja mam maly brzuszek ktory jest poprostu moja tragedia,zmora i kompleksem!!!!!!!!!ogolnie jestem szczupla bo 50kg. waze!!!Mam obawy bo w przyszlosci chce miec dziecko i co wtedy__????!!!boje sie ze bede wygladala jak potwor,ktoremu tkanka sie wszedzie poodkladala tylko nie w odessanym miejscu:(((Poradzcie cos...ale sama nie wiem czy wyjscie mam cwiczyc niemam czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , robiłam u Dr Turczyńskiej, jesli Pani jest zainteresowana, to odpowiem na pytania dotyczące jak to wyglada i jak jest po zabiegu, jestem już 11 miesięcy po, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eieszzzzka
Słuchajcie a który z zabiegów jest skuteczniejszy w przypadku braku jedrności skóry,cellulitu i rozstępów-ten wspomniany przez Was zabieg,czy zabieg mezoterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@eieszzzzka, o liposukcji Body Jet już na pewno wiesz. Powinnaś zapytać lekarza medycyny estetycznej, który zabieg byłby dla Ciebie najlepszy. Świetne efekty dają również : elektrostymulacja mięśni, endomasaż i ultradźwięki. W pierwszym zabiegu wykorzystywane są elektrody - pasy owijane wokół brzucha, bioder i ud. Po pierwszym zabiegu można uzyskać utratę nawet do 20 cm w sumie w obwodach talii, nóg i brzucha. Emdomasaż to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz poprawiających budowę i kształt piersi. Terapia ultradźwiękowa zaś pozwala na wykonanie delikatnego masażu w głębi tkanek. Pobudza on krążenie i przepływ limfy oraz lokalną przemianę materii. Usprawnia wymianę komórkową, dzięki czemu organizm lepiej przyswaja związki odżywcze i pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva2424
witam.Dzieki za odp.jesli mozesz przeslij mi na moj adres diva2424@wp.pl,ile zaplacilas,jak to sie wogole goji,i jak to wyglada,czy to wogole boli. Ja miałam ta elektosymulacje uwazam,ze to strata kasy tylko zadnych efektow nie widzialam mimo,iz jestem szczupla i wcale niemam duzego brzucha,tak samo jak lipoliza iniekcyjna,robilam takze ten zabieg,bol masakryczny a efekty hmm moga byc,choc co z tego ze spala tkanke jak zostala mi skóra:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucluc
Dziewczyny, ja tez robilam zabieg tak body jet jak i smart lipo na rozne partie ciala (brzuch, boki, talia, kolana). Szczerze polecam obydwa. W tym miesiacu bede wyciagac tluszcz z ramion. Oczywiscie jest to zabieg inwazyjny ale efekty sa rewelacyjne i zadna elektrostymulacja, dieta, sport itp. nie dadza takich efektow. Wiec jesli macie jakis obszar problemowy - nie ma sie co zastanawiac i wyssac ten wstretny tluszcz na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbic
Witam:) Śledzę wątek od początku i raczej dałam się namówić:) Wiem, że były negatywne opinie ale bądźmy szczere nigdy nie ma tak żeby 100% było idealnie. I to w każdej branży. Zawsze będzie ktoś niezadowolony. I nie należy doszukiwać się w tym winy lekarza, bo nikt specjalnie nie chce nikomu zrobić krzywdy. Czasami jest tak, że nawet jak się najbardziej starasz to coś się po prostu spieprzy:) Wiem co mówię. Trzeba mieć nadzieję, że wszytko pójdzie dobrze, że lekarz odpowiednie oceni ilość jaką może odessać, że tkanki własne zareagują prawidłowo. Nie ma się co nakręcać. Skoro metoda została wprowadzona na rynek to musiała być wnikliwie przetestowana i jest dla ludzi. To tytułem wstępu:) Ja byłam już na konsultacji i planuję zrobić uda, moją zmorę, wewn., zewn, kolanka:) Zastanawiam się nad piersiami ale trochę się boję, że w przyszłości mogą się zrobić torbiele, które będą imitować zmiany nowotworowe. One same w sobie nie są groźne ale mogą człowieka nieźle nastraszyć. I nie wiem czy jest sens fundować sobie taką możliwość. Póki co myślę i kompletuję badania:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@marbic, masz całkowitą rację - oczywiście negatywne opinie się zdarzają, ponieważ nie zawsze chcąc wykonać zabieg zwraca się uwagę na to czy lekarz wykonujący zabieg posiada certyfikat, tylko wybiera się gabinet bez sprawdzenia. Kompletuj badania:) Życzymy powodzenia przy planowanych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
A ja jestem ciekawa, czy np. po2 latach tłuszczyk może się wchłonąć???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbic
Mam jeszcze gorącą prośbę jeśli któraś z Was mogłaby przysłać mi zdjęcia przed i po byłabym bardzo wdzięczna. Bo nigdzie nie znalazłam np. jak wyglądają siniaki, blizny obrzęki po bj. A chciałabym zobaczyć z czym będę się musiała zmierzyć:) marbic@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra1111
dziewczyny omijajcie Maestrię w Krakowie szerokim łukiem zniszczyli mi ciało i nic nie moge im zrobić , czytajcie co podpisujecie bo niestety potem jest za póżno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju z po
witam Chciałam kilka słów napisac osobom które zdecydują się na BJ.Ja robiłam go 2 tyg temu w klinice dr Bromy w Warszawie.Jestem zadowolona.Robiłam brzuch i boki .O rodzaju znieczulenia zdecydował anastazjolog po rozmowie ze mną przed zabiegiem -wybrałam znieczulenie całkowite ze względu na długośc zabiegu i jego rozległosc.Po zabiegu zostałam w klinice na noc .Super opieka .Doktor nie zaszywa dziurek ....cały czs opaktunki były zmieniane i cały czas mialam uzupełniane płyny fizjologiczne.Rano zostałam zaproszona na pierwszy z "masaży"-Był to laser i ultra dziwięki pan masażysta zdjął bandaże i stare opatrunki ...wmasował bardzo delikatnie żel na obrzęki i założyl ubranko W cenie zabiegu są trzy spotkania z masażystą.Po trzech dniach byłam u niego znowu.Wiele was pisało że nie da się dotknąc do ciała ...mi też się tak wydawało ....ale specjalista który wykonuje masaże po bj i wie jak to się robi czyni CUDA.Każdy kolejny zabieg dawal coraz to lepsze rezultaty( wykupiłam dodatkowe zabiegi)....opóchlizna schodził ,brak zgrubień i nierówności....Ubranko muszę jeszcze nosi....ale polecam dr Bromę ,a szczególnie jego fizykoterapęłtę p. Staszka -który ma ogromną cierpliwośc do kobiet....;-) po zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju z po
Do marbic Obrzęk jest spory i utrzymuje się ok 7dni ..kulminacja (w moim przypadku to 4 dzień) Krwiaki i siniaki w przypadku bj brzucha i boków są w dolnej częsci czyli na wysokości bioder częsciowo w poachwinach.Ja jestem 14 dzień po bj i jeszcze widac zażółcenia po siniakach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbic
Dzięki za odpowiedź:) Dostałam ponadto zdjęcia jednej z Pań i z tego co widzę to nie ma tragedii. A efekty rewelacyjne. Co prawda widziałam brzuch a ja będę robić nogi, więc jakby któraś z Was miała zdjęcia z tych okolic to byłabym wdzięczna:) I powiem Wam szczerze, że im bliżej do zabiegu tym bardziej się stresuję:( Ale widzę, że warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesze sie ze juz po
Wreszcie sie zdecydowalam i mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Jestem 5 dni po zabiegu BJ. Talia i brzuch spuchniete i sine, uda w lepszej formie. Po nogach patrzac bedzie OK:) Robiłam w Warszawie w La Perla i bardzo polecam. Napisze za kilka jakie zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
Mam pytanie, czy któraś słyszała że 2-3 latach tłuszczyk może się wchłonąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was kochane...
Dowiedziałam się o tym na innym forum , wiele z Was planuję lipolizę iniekcyjną i inne cuda. Też chciałam iść ,ale zrezygnowałam .Robiłam jedynie rok temu podbródek, bez rezultatu. Lipoliza iniekcyjna i inne bezoperacyjne metody usuwania tłuszczu SZKODZĄ ! Wszystkie wiemy, że lekarz wstrzykuje preparat i ten tłuszczyk ma wchłonąć organizm samodzielnie. Tak się niestety często nie dzieje ! Tłuszcz krąży po ciele, obciąża wątrobe oraz nerki , zatyka żyły ..co to oznacza ? Pewnie się domyślacie, możliwość zawalu w przyszłości. Ostatnio we Francji zakazano bezoperacyjnego powiększania biustu ze względu na raka piersi. Teraz do tej listy dołączają : - lipoliza iniekcyjna , fosfatydylocholina i inne produkty do usuwania tłuszczu - laserowa w tym SmartLipo i inne lasery - ultradźwięki - fale radiowe Podaję źródło w języku angielskim , są tam przykłady powikłan m.in zatorów tłuszczowych , jeśli ktoś zna język francuski to może poszukać informacji w Google.fr http://fitnessredifined.com/e-magazine/cellul ite-why-lipodissolution-will-be-banned/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama100
Witam serdecznie, Czy któraś z Was robiła może body jet w skinclinic w Warszawie. Jeśli tak to proszę o wypowiedż na temat tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata juz po
Witam Jestem 3 tygodnie po zabiegu Vaser Lipo na brzuch , dla mnie rewelacja Zastanawialam sie nad dwoma metodami Body Jet i Vaser Lipo ale wybralam Vaser Lipo. Lekarz odessal mi 1300 ml Warto było Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×