Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Witam ! Mieszkam w trojmiescie...i chcialabym skorzystac z zabiegu BODY JET u dr. Pernaka w Sopocie. Nie ma jednak zadnych opinii w necie na temat wykonywanego przez NIEGO ...owego zabiegu body-jet ...hmmm.!? Jest tu moze ktos kto cos wie na ten temat....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 4 dzień po zabiegu body jet brzucha. Zdecydowałam się na ten zabieg po obejrzeniu na tym forum zdjęć dziewczyny o nicku annajagielska i ja ci odpowiem. Na razie mój brzuch wygląda nieciekawie, skóra trochę wisi, ale jeszcze nie rozpoczęłam masaży wałkiem, bo brzuch boli - zacznę mam nadzieję jutro. W centymetrach ubyło mi 11 i nie mam już tej piłki tłuszczowej z przodu, przez którą wyglądałam jak w wiecznej ciąży. Na razie jestem zadowolona z zabiegu, który zrobiłam w Sulęcinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiTAM , faktycznie brzuch wisi , mi zwisał az po kobiecy narząd , nie wierzyłam , ze skóra tak może sie sciagnąc z powrotem , a jednak mozliwe, jestem juz po 3 miesiacach po B J i jestem bardzo zadowolona , nie mam brzucha ani boków, coś pięknego, warto sie pomęczyc i wyadac trochę kasy, gdybym mogłą to zrobiłabym to wczesniej, życze wszystkim dobrych wyborów, Polecam Bj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo brzuch będzie tak bolał, że praktycznie nie można się nigdzie dotknąć? Chciałabym zacząć masaż wałkiem, ale na razie nie daję rady? I jak długo będzie się utrzymywać to stwardnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebisko oka
Brzuch boli najdłużej. a bardziej skóra jest wrazliwa, ja jestem dokładnie 10 tydzien, mała pomyłka literowa wcześniej, i jeszcze jest wrazliwy i boczki bolą i mam stwardnienia , ale prosze tym wałkiem masować ja za pozno zaczełam to robic i troche mi sie to dłuży . I każdy organizm jest inny , proszę tez na mnie nie patrzyc, może u Pani juz po miesiącu wszystko zejdzie, troche cierpliwości, Dużo czasu poswiecic wtedy ciału, wałek a potem masaże częste, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Zastanawiam się jak po 4 dniu po zabiegu można stwierdzić , że ubyło 11 cm? Opuchlizna w piewszych dniach jest tak duża, że wiele osób nie widzi w ogóle efektu a wiele wręcz twierdzi, że ma więcej w obwodzie. Mi opuchlizna schodziła 3 tygodnie. Poza tym jak można próbować masować się wałkiem jak nawet jeszcze rany się nie zagoiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwaxoxo
Do bess79 To sa cuda z Sulęcina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIWawa
Witam, zastanawiam się nad body jetem na brzuch w otwocku. Proszę o kontakt Panie, które miały tam ten zabieg, jestem ciekawa waszych opinii i informacji o bólu i o tym, jak długo trzeba czekać na ostateczny efekt? vendetta@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugitive
Witam ponownie po roku! Zrobilam lightowe BJ 19 stycznia 2010. Dzisiaj wcale nie jestem pewna, czy bym polecila... Brzuch owszem, znikl, jest plasko ale faliscie... Bardzo wazne, zeby "operator" naprawde umial to robic! Ale skora "przykleila sie" nazprawde. Gdybym byla mloda i chciala nosic dwuczesciowy kostium kapielowy tobym jednak bardzo byla niezadowlona, ale ja mloda nie jestem (57) wiec mi to zwisa, zawsze nosze jednoczesciowe. Zle nie jest. Ale czy warte tych pieniedzy? Ale: Kiedy zlikwidowalam komorki tluszczowe tam gdzie mialam ich najwiecej - sterczacy brzuszek mimo stalowych miesni (ten tluszcz miedzy miesniami a skora) to TLUSZCZ zaczal sie odkladac GDZIE INDZIEJK... Ponizej czyli na wzgorku lonowym oraz na plecach na wysokosci talii, przy mojej plaskiej pupie to tragedia - jest jeszcze bardziej plasko. Od roku krece hulahop bardzo ciezkie (2x15' dziennie, 1,950 kg) - chyba troche wyrzezbilam talie. I korzystam z Groupona na wszystkie oferty pielegnacji ciala w okolicy - mieszkam na Slasku. Biostymulacja, vacufit, powerslim, endermologia... A ten vaserlipo - rzeczywiscie imponujace! Chcialabym byc taka zgrabna jak ta laska, ktora sie tam odsysa w przerwie na lunch... Przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Dyzio
Właśnie pożegnaliśmy moja kolezankę, która odeszła w wyniku powiłań po BJ-ecie. Wątpliwa to satysfakcja, jak się umiera z płaskim brzuchem. Ponad póltora roku temu pisała tutaj o swoich powikłaniach. Oczywiście wszyscy na nią naskoczyli, że pewnie jest z konkurencji. Pamiętajcie dziewczyny, że nie będzie tu wpisów od tych, które nie przeżyły kompikacji a ich rodziny tez maja co innego na głowie niz pisać na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bess Skoro robiłaś body jet, to zapewne wiesz, że dopóki rany się nie zagoją, to masujemy się przez ubranko, a masaże należy zacząć jak najwcześniej. Czy w twoim przypadku było to nie do wykonania tydzień po zabiegu??? A że ubyło mi 11 cm, wiem stąd, że byłam mierzona przed zabiegiem i zaraz po zabiegu. Minutę po zabiegu opuchlizny jeszcze nie ma! Jeszcze jakieś dziwne wątpliwości? Nie będę już wchodzić na to forum, bo szkoda nerwów. Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że body jet jest beznadziejny. Zostałam tą metodą oszpecona i nic poza tym. Jestem rok po zabiegu i nie mogę na siebie patrzeć. Body jet robiłam w Maestrii w Krakowie - naciągacze bez skrupułów. Jeżeli chcecie się trwale oszpecić to body jet jest najlepszą i najkrótszą drogą do tego. Pozdrowienia dla wszystkich naiwnych po i przed zabiegiem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandyWandy
Rzeczywiscie różne cuda tu piszą, lobi lekarzy jest straszne. Mieszkałam w Stanach przez 7 lat. Tam bardzo popularny jest przeszczep tłuszczu w piersi. Robiły to 2 moje koleżanki, amerykanki. Ja uważałam, ze to zbyteczne wydawanie pieniędzy dopóki nie wróciłam do Polski i nie urodziłam dziecka. Biust przed urodzeniem bardzo ładny krągły, po urodzeniu benadzieja. Miałam dwa przeszczepy co pół roku. Jestem zadowolona, efekt naturalny, bez arbuzów jak po implantach silikonowych. Nie mam żadnych zwapnień, bo nie miałam do zwapnień wcześniej skłonności. Zwapnienia moga wystąpic u osób, które mają do tego skłonności i bez przeszczepu. Moja bratowa ma guzki (nieszkodliwe ) w piersiach a o przeszczepie nawet nie słyszała. Osoby, które mają skłonności w tym kierunku nie powinny robic żadnych zabiegów powiększania piersi, implantów też nie. Co ciekawe, byłam na badaniu u ginekolożki, zmiana środków anty.. bo zaczęłam tyc. Zbadała mi piersi i po przeszczepie nawet nic nie wyczuła. Zapytałam czy coś czuje w moich piersiach, powiedziała, że nie a czy coś sie stało zapytała, więc jej powiedziałam o porzeszczepie. Wzięła ode mnie adres gdzie robiłam powiększenie. Dała mi skierowanie na mamografię piersi i tu tez bez zmian. Wiadomo zabiegi powiększania piersi nie sa dla osób które mają skłonności do pokazywania sie zmian w piersiach a dla osób zdrowych. Tak samo jak implanty. Ja mam w tym doświadczenie dwukrotne, a przykład z moich znajomych amerykanek. Pierwszy przeszczep miałam z brzucha drugi z ud. Po obu przez 3 tygodnie miałam cycuszki wielkie, a potem to się ładnie uspokoiło. Dla mnie ważne był fakt, że mogłam zmniejszyc swoje wymiary w jednym a dodac w drugim miejscu sfrustrowanego po ciąy ciala. Kazdy wybiera swoja droge. Jedne starzeja sie z godnością. Mi godnosc nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandyWandy
Nie napisałam wymiarowo. W brzuchu -6cm, widoczne od razu, póxniej troche urusł, wiadomo puchlizna. W piersiach z małehgo B do C norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Melissa kłamczuszka
czuję tutaj jakąś konkurencję. I bardzo mi się to nie podoba. Każdy kto ma nieudany zabieg - wraca z reklamacją do lekarza a nie wysiaduje na forach. To robi wyłącznie konkurencja - tak wynika po przestudiowaniu wielu wątków forum . Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompas
Hej dziewczyny mam pytanko mialam robiony body jet na uda zew. i wew. odessali mi ok 2000ml. i zastanawiam sie czy to jest moj tluszcz czy tez ta woda?? Bo powiem szczerze ze wcale ze mnie nie lecialo po zabiegu, tak wogole mam szwy zalozone. Czy ktos moze mi odpowiedziec?? Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herusan
Tak, ja tez tu widzę konkurencję. Zebrałam wiedze na tem wielu metod odsysania. Dzwoniłam do lekarzy, dystrybutorów sprzętu. Nikt nie umarł w Polsce po zadnej metodzie odsysania od 20 lat. Ktoś tu wypisuje bzdury. Wcześniej Gruby Dyzio na wcześniejszej stronie tego topiku chciał sobie powiększyc ptaka Body Jetem, a teraz żegna koleżankę. Pewnie za dużo amfetaminy. Zdecydowałam sie na Body Jet, bo szkoda mi swojego tłuszczu i chcę wykorzystac go na przeniesienie do dekoltu. Moja odwieczna blaczka. Czy ktoś miał taki zabieg? Czy jest zadowolony? Proszę o informacje. Rok temu miałam lipolizę laserowa brzucha i boków i jestem zadowolona. Polecam zabieg. Teraz chcę odessac s ud i podrasowac dekolt. Żałosne jest to co dzieje sie na tym forum. Powinien wypowiedziec sie dystrybuotor sprzętu i lekarze wykonujacy ten zabieg. A nie konkurencja, któa widocznie nie ma pracy. Żałosne. Swoja drogą tylko na Body Jeta czeka sie , inne odsysania moga zrobic z dnia na dzień. Tylko przy Body Jet jest indywidualna końcówka, inne zabiegi wykonywane sa sprzętem wielorazowym. Body Jet to poteżna konkurencja dla innych sprzętów i preparatów. Za kwas hialuronowy, za aquamid do wypełnień ciała, płaci sie straszne pieniądze, a tu tłuszcz do wypełnień jest darmowy, swój. Za wypełnienie piersi kwasem płaci sie obecnie 13-15 tysiecy. Tłuszcz nie kosztuje nic. Czytałam artykuł w prasie angielskiej. Tłuszcz do wypełnień rewolucjonizuje chirurgię plastyczną. Komuś to nie pasuje. Body Jet to górna pólka metod odsysania. Wiem co mówię, bo zebrałam wiedzę. W mojej branzy konkurencja jest straszna, tu w chirurgii plastycznej wygląda na jeszcze wiekszą. Bo i pieniądze są wielkie. Ale my, ich klientki też mamy swój rozum i nie damy sie zapędzic w kozią wólkę. Wracając, czy ktos robił dekolt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Dyzio
Nikt nie umarł? załączam link z dzisiejszych wiadomości z onetu http://uroda.onet.pl/twarz-i-cialo/zabojczo-piekne,1,4196029,artykul.html Umrzeć dla pięknej pupy? Właśnie to spotkało byłą miss Argentyny, 38-letnią Solange Magnano, która pod koniec ubiegłego roku zmarła na skutek powikłań po operacji wszczepienia implantów w pośladki. Ta wiadomość wstrząsnęła całym światem. Podobny los najprawdopodobniej spotkał też Polkę, 53-letnią Marię W. z Wrocławia. Najprawdopodobniej, bo wciąż nie zakończyło się postępowanie sądowe wobec lekarki, która przeprowadziła zabieg. Jednak fakty wskazują na to, że 53-letnia kobieta, podobnie jak Solange przypłaciła życiem marzenie o jędrnej pupie. Maria W. dokonała licznych poprawek urody poddała się m.in. operacji powiększenia piersi, liposukcji brzucha, liftingowi powiek i głębokiemu złuszczaniu naskórka twarzy. Wciąż jednak nie była z siebie zadowolona, bo uważała, że po schudnięciu ma obwisłe pośladki. Katarzyna W., lekarka, która wcześniej wszczepiła jej implanty piersi, miała wstrzyknąć w problematyczne partie ciała kwas hialuronowy, aby je podnieść. Maria W. nie mówiła rodzinie o zabiegu. W związku z tym, gdy dzień po nim źle się poczuła, powiedziała, że idzie do apteki, choć w rzeczywistości, jak ustaliła prokuratura, kobieta odwiedziła lekarkę i zgłosiła niepokojące objawy silne zaczerwienienie prawego pośladka. Katarzyna W. przepisała jej silny środek przeciwbólowy, ketonal, który nie pomógł. Mąż pacjentki zeznał, że w nocy nie mogła spać. Rano nie żyła, a z ran pod pośladkami wyciekały krew i żółta ciecz. Prokuratura bada też sprawę śmierci 22-latka z Łodzi, który zmarł kilka godzin po operacji plastycznej nosa. - Sprawa jest prowadzona pod kątem błędu lekarskiego - mówi Krzysztof Kopania, rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej. Na świecie takich przypadków jest znacznie więcej. W zeszłym roku zmarła Denise Hendry, żona byłego kapitana piłkarskiej drużyny Szkocji, Colina Hendryego. Kobieta w 2002 roku poddała się zabiegowi odsysania tłuszczu. Liposukcja nie powiodła się i spowodowała szereg komplikacji. Hendry przez siedem lat bezskutecznie walczyła z wywołaną nimi chorobą. Chciała zrzucić zbędne kilogramy po ciąży, ale podczas operacji jej serce zatrzymało się na cztery minuty, a jelito i okrężnica zostały przerwane w dziewięciu miejscach, co spowodowało zakażenie krwi i niewydolność wielu organów. sami lekarze robia wpisy tym na forum , bo boją się że im spadnie liczba zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO HERUSAN :) Hej, ja widziałam efekty przeszczepu tłuszczu pod skórę twarzy, ale do dekoltu chyba jest podobny efekt. To jest bardzo dobry sposób, jeśli ktoś ma suchą, albo np zniszczoną skórę i wypełniacze już nie dają rady. Wtedy właśnie do akcji wkracza tłuszczyk ;) efekty są takie, że twarz jest ładnie wypełniona, ale też jakby nawilżona, generalnie po prostu jest bardzo fajny efekt odmłodzenia :) jeśli chodzi o twarz, to pierwszy zabieg starcza na jakieś kilka mies-do roku, następny już dłużej, następny jeszcze dłużej itp, wiadomo. A podobno po trzecim razie już efekt się utrzymuje na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO GRUBY DYZIO Może nie doczytałam, ale w tym artykule nie widzę wzmianki o przeszczepianiu tkanki tłuszczowej. Widzę za to historie kobiet, które z operacjami plastycznymi PRZESADZIŁY a jak wiadomo przesada i brak zdrowego rozsądku w tej dziedzinie nie prowadzą do niczego dobrego. Ponadto prawdopodobnie panie nie wybrały kompetentnych lekarzy, dobrych specjalistów. Dobry lekarz zawsze Ci powie, że nie powinieneś przesadzać, ponieważ ważne jest dla niego zdrowie i życie pacjenta a nie tylko kasa. Takie artykuły jak ten są pisane po to żeby wywołać skandal, rozgłos, często są przesadzone. A ten najprawdopodobniej pisany przez osobę, która uważa że jakakolwiek interwencja w ludzki organizm to złoo. Zobaczysz, niedługo będzie artykuł o antykoncepcji, jaka to jest niedobra i że ludzie przez nią umierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompas
Hej dziewczyny mam pytanko mialam robiony body jet na uda zew. i wew. odessali mi ok 2000ml. i zastanawiam sie czy to jest moj tluszcz czy tez ta woda?? Bo powiem szczerze ze wcale ze mnie nie lecialo po zabiegu, tak wogole mam szwy zalozone. Czy ktos moze mi odpowiedziec?? Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanicce
W tym artykule nie ma nawet wzmianki o Body Jet. A ludzie umieraja z róznych powodów. Gruby Dyzio reklamuje jakis inny zabieg odsysania tłuszczu. A wczesniej Gruby Dyzio chciał sobie powiększyc kutas... tłuszczem. Dobry agent, pewnie z tego szeptanego marketingu jak piszą. Wiadomo, ze na Body Jeta jest najwiecej chętnych, bo jest skuteczny. Sama miałam Slim Lipo brzucha, zeszło po Slimie 3 cm, ale nie byłam do konca zadowolona bo brzuch jeszcze był, a po Body Jecie zeszło mi 7cm. Ja jestem za Body Jetem. Nie wiem co Ty miałaś, ale mi po zabiegu ciekło w podkłady aż czułam mimo, że na łózku wyciskała ze mnie wodę. Lekarka nie zakładała szwów, żeby wysączyła się woda do podkładów, żeby nie zostawała we mnie. Mówiła po co ale nie zrozumiałam. Trzeba sie przygotowac do lata, odmłodzic, odświeżyc. Żałuję , że nie powiększyłam sobie piersi tym tłuszczem z brzucha. Ale umówiłam sie na policzki, robiła moja mama cała twarz i ładnie wyszło. Nie ma żadnych zgrubień, wyglada 10 lat młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaUma
Miałam Body Jet na uda, wewnetrzne, zewnetrzne i kolana jednorazowo, od razu jak wstałam z łózka, widac jaki jest ubytek tłuszczu, niestety póxniej nogi puchną. Opuchniecie trzymało kilka dni, duże opuchnięcie. Teraz już jest bez obrzęków. Pierwszy pomiar dzisiej. W udzie 8 centymetrów mniej. Nie sądziłam że kiedykolwiek w zyciu pozbędę się moich wstrętnych ud. Nałozyłam dzinsy sprzed 10 lat. nawet fason ich jest fajny. Przed zapisaniem sie na zabieg nie sądziłam, ze bedzie taki efekt. Pani Kasia powiedziała, ze jeżeli nie cwicze to około 6cm mi ubędzie na pewno w każdym udzie. Ubyło 8 cm. Czuje się cudownie. Piękne lato przede mną z miniówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Wydaje mi się, że efekty tego zabiegu zależą również od poprawnego wykonania. Moim zdaniem jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów na zrzucenie paru centymetrów. Tyle, że trzeba wybrać odpowiednie miejsce do zrobienia sobie tego zabiegu, choćby Centrum Medyczne Vimed, gdzie pracują świetni specjaliści. Moim zdaniem jest to na pewno lepsza opcja niż tradycyjna liposukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaUma
Ja tez tak sądzę, a pani Kasia wykonała dużo zabiegów. Ja jestem bardzo zadowolona, i czuję się doskonale ze szczupłymi udami. To jest dobry zabieg dla osób które mają takie problemy jak ja miałam. Myślę, ze na tym jednak nie skonczę. To wciąga. Uwaga, wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to forum z zapartym tchem, bo i ja planuję skorzystać z zabiegu BJ w Trójmieście . Niestety, nie wiadomo dlaczego, w dużym Trójmieście odnalazłam tylko jedno miejsce ,w którym ten zabieg jest wykonywany . W Sopocie u dr Pernaka. Byłam już na konsultacji wstępnej, mam zamiar powalczyć z moimi ogromnymi łydkami i udami . Za łączny zabieg dr zażyczył 7000 pln. Nie wyobrażam sobie ,abym mogła to przejść tylko ze znieczuleniem ogólnym , ale czytając posty widzę,że inne osoby dały radę , mnie natomiast przeraża sam fakt bycia przytomnym podczas trwania zabiegu i myślenia o tym, co tam się dzieje z moimi nogami .... Lekarz wspomniał,że gdybym chciała być pod znieczuleniem, to dodatkowo za 500 zł może być przy zabiegu anestezjolog. Dziewczyny, czy naprawdę nie zagląda tu nikt, kto przeszedł ten zabieg w Sopocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustatłuszczowe
czy możesz mi napisac jakie części ciała będziesz robic, ja mieszkam niedaleko Trójmiasta i tez zastanawiam sie nad BodyJet na brzuch, tylko zastanawiam się czy nie będzie mi wisiec skóa po zabraniu spod niej tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×