Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość iwa2010
Witam wszytkie Panie serdecznie. Jestem tu nowa. Przeglądałam forum w miarę dokładnie. Nie znalazłam jednak odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: gdzie najbliżej Wałbrzycha można zrobić BJ? Czy ktos podpowie? Może Wrocław czy Polanica? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MatildaMigotliwa: a jesteś w stanie wymienić się ze mną zdjęciami na prywatnym mailu? bo jestem ciekawa jaki jest efekt na tyłach ud po body jecie, a na dobrą sprawę to jedyna partia która by jeszcze wchodziła w grę jeśli chodzi o poprawianie natury i cały czas mam dylemat co tu zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do gruszka 83, koleżanka robiła co prawda brzuszek i zewnętrzne nóżki, ale efekt ładnego tyłeczka robi się jej po endermologii, na razie jest po 4 zabiegach. Spróbuj być może nie trzeba będzie bj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
445 możliwe że spróbuję z tą endermologią, na ten moment i tak muszę się wstrzymać z BJ chociażby ze względu na sporą dziurę w budżecie :D zresztą teraz po zabiegu mam dużą motywację do ćwiczeń i masaży więc może uda się tyłek wymodelować tańszym kosztem w połączeniu z mniej inwazyjnymi zabiegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do gruszka 83, POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
DO GRUSZKA 83, POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota 123
do prawie 3 tygodnie po body jet czy moglabys powiedziec u kogo robilas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa tygodnie po
z czystym sumieniem mogę dopiscac sie do dziewczyn zadowolonych z zabiegu. Robiłam brzuch i boczki straszny cykor ze mnie i bałam sie, ze bedzie mnie bolało wiec wybrałam opcje zabiegu z anestezjologiem. Oczywiscie nie była to narkoza cały czas miałam kontakt z lekarzem a czas zabiegu minał mi błyskawicznie:) siniaki oczywiscie jeszcze mam i nie duzy obrzek ale juz widze, ze jest duzo lepiej. W ubranku chodze cały czas, w sumie to nie jest ono takie złe lepiej sie czuje w nim niz bez niego:) W tym tygodniu zaczynam serie endermologii. Na swoim przykładzie zabieg szczerze polecam:) było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka 73
w ubiegłym tygodniu oglądałam reportaż nt przeszczepu komórek macierzystych do piersi, że jest to materiał najlepszy od tłuszczu? (tak było zaznaczone)Bardzo proszę o naświetlenie tematu, zdanie gabinetów, klinik mile widzane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka 73
w ubiegłym tygodniu oglądałam reportaż nt przeszczepu komórek macierzystych do piersi, że jest to materiał najlepszy od tłuszczu? (tak było zaznaczone)Bardzo proszę o naświetlenie tematu, zdanie gabinetów, klinik mile widzane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka 73
w ubiegłym tygodniu oglądałam reportaż nt przeszczepu komórek macierzystych do piersi, że jest to materiał najlepszy od tłuszczu? (tak było zaznaczone)Bardzo proszę o naświetlenie tematu, zdanie gabinetów, klinik mile widzane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
w ubiegłym tygodniu oglądałam reportaż nt przeszczepu komórek macierzystych do piersi, że jest to materiał najlepszy od tłuszczu? (tak było zaznaczone)Bardzo proszę o naświetlenie tematu, zdanie gabinetów, klinik mile widzane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka73
w ubiegłym tygodniu oglądałam reportaż nt przeszczepu komórek macierzystych do piersi, że jest to materiał najlepszy od tłuszczu? (tak było zaznaczone)Bardzo proszę o naświetlenie tematu, zdanie gabinetów, klinik mile widzane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kye
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
DO kYE, NUDNE JESTEŚ, WŁAZISZ NA KAŻDE FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryśka 73
Witam Zastanawiam się, po co wogóle jest to forum? Jeżeli padają jakieś oceny pod adresem jakiejś kliniki zaczyna się agresywny atak o stronniczość no i oczywiście taki ton długo brzmi, jeżeli natomiast pada konkretne pytanie każda czeka, jest błoga cisza! Nikt nic nie wie .Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projulia
Jestem dzien po zabiegu. 500 ml tluszczu oddessane z brzucha i bokow po 150 ml wstrzykniete do kazdej piersi narazie-pelen zawod piersi nie sa wieksze a brzuch wielki wiem,ze to opuchlizana i osteteczny efekt bede mogla dostrzec za kilka tygodni dlatego zostawie sobie ocene,podsumownie i rachunek sumienia na ten czas spostrzezeniami sie podziele mam tylko jedno pytanie ENDERMOLOGIA czy Drenaz limfatyczny...ile zabiegow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po..:) Zabieg sam w sobie to nic przyjemnego ale tez nie jest specjalnie bolesny..;) miewałam duzo gorsze bole menstruacyjne... Lekarz bardzo mnie chwialil ze nawet nie pisnęłam, mialam odessany litr z ud zewnętrznych i wstrzykniete po 120ml w kazda piers (podobno jak sie daje mniej wiecej sie przyjmuje), po zabiegu czulam sie dobrze ale wieczorem bylo fatalnie, nastepneo dnia juz lepiej i z kazdym kolejnym tez, ale kobitki, musicie miec pomoc...!! bo te 2 dni po zabiegu same obiadu nie zrobicie! dla mnie wyjscie do toalety to byla eskapada.. Na razie jestem jednym wielkim siniakiem a piersi dalej w specjalnym staniku bo musza miec wygodnie i cieplo..;) jeszcze mam opatrunki bo duzo ze mnie leci... ale na nogach widze roznice i jestem zadowolona! Pamietajcie ze to nie jest zabieg dla Pan ktortym sie nie chce cwiczyc...! Tylko dla takich ktorym sie wiecej tluszczu odklada w jakims miejscu i praktycznie nie da sie go pozbyc...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3 tygodnie po body jet
do Dorota 123 zabieg robiłam w Sulęcinie,nie jest to salon kosmetyczny,lecz prywatny dom z gabinetem zabiegowym,ale jestem bardzo zadowolona. Jak wcześniej pisałam w poniedz byłam na małej korekcie i mimo ,że jest jeszcze obrzęk,widzę,że jest równiej i będzie ok. Za poprawkę nie zapłaciłam ,tylko poniosłam koszty paliwa, bo trochę km przebyłam i na leki, plastry i zastrzyki. Za 2 tygodnie będę chodzić na manualne masaże drenażu limfatycznego a potem na ultra dżwięki z ampułką kolagenu :). Rozmawiałam już z masażystką, powiedziała,że góra 10 takich masaży i nie będzie w ogóle zgrubień, a po ultradżwiękach skóra będzie super. Reasumując 1 masaż 30 zł, a ultradżwięki z ampułką- 1 zabieg półgodzinny 50 zł,gdyby wziąć po dziesić-800 zł. Dzwoniłam pytać o endermologię 1 zabieg półgodzinny 110 zł + ubranko 90 zł i żeby był efekt pani kosmetyczka poleciła mi 20 zabiegów. Wybiorę oczywiście opcję pierwszą i napiszę wam kobietki jakie efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projulia
Dalej zero efektu...brzuch wystaje jak dawniej. Zaczynam tracic nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa@
dziewczyny napiszcie mi proszę ile może kosztować pobranie tłuszczu z brzucha i wszczepienie go w górna wargę oraz policzki. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taz juz po
do prawie 3 tyg po body jet-gdzie robisz te masaze i co to za ampulki?pliz odpowiedz bo tez nie usmiecha mi sie tyle placic za endermologie a jestem juz miesiac po, nie mam wprawdzie zgrubien ale skora wisi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Prawie 3 tygodnie po body jet:mam pytanie, dużo Ci odessano tłuszczu podczas poprawki? Bo ja się też przymierzam do poprawki, ogólnie jestem bardzo zadowolona z zabiegu ale nad 1 kolanem została mi brzydka nierównosc i chcę to skorygować bo mocno widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khor
Hej, Mam takie pytanie, jestem już po BJ 2 tyg, siniaki już prawie zeszły opuchlizna też już z brzucha zeszła chociaż mam wrażenie że na bokach pojawiła się ;/ Ale o co chodzi mam pod skórą zgrubienia które jakby nie było ulegają naciskowi i można je formować, rozgniatać one się wchłoną same czy lepiej im pomóc właśnie masażami? Co to w ogóle są te zgrubienia? Nabrzmiałe tkanki? Czy pozostałości po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuu_uu
Ja już 3 tygodnie po zabiegu, wciąż zadowolona, od poniedziałku zaczynam masaże na rolleticu. Siniaki i opuchlizna już całkowicie zeszły, ranki wygojone, efekt cudny, reszta w moich rękach do wypracowania na fitnesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu...
Jestem 5 dni po bj - brzuch i boki - i czuję się jak jedno wielkie bolące nieszczęście. Nie wiem, czy to tylko ja taka wrażliwa na ból jestem, bo podczas zabiegu, który trwał prawie 4h, płakałam jak dziecko i zaciskałam zęby i kombinowałam, jakby stamtąd uciec.. Opatrunki przeciekły mi już w drodze do domu, tak że na siedzieniu samochodu zostawiłam wielką plamę krwi i potem w ciągu dnia krew ciekła ze mnie ciurkiem, ale dnia następnego nacięcia już się pozamykały. Dużo siniaków, ale jakoś całemu światu ich nie muszę pokazywać, więc spoko. Tylko mam duży obrzęk - więc efektów póki co żadnych nie widzę (mam nadzieję, że tylko na razie..) i towarzyszy mi wiernie ból całego brzucha podczas ruszania się, wstawania itp. Poza tym, to ten brzuch jakiś taki nierówny, w jednym miejscu gule, w innym wklęśnięcia - no ogólnie, gdybym wiedziała, jak bolesny jest ten zabieg i jak nieszczęśliwie się po nim wygląda, to - na chwilę obecną - nie zdecydowałabym się jeszcze raz. Mam nadzieję, że za parę tygodni, efekt będzie widoczny i będę mogła go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja 1970
Do : Prawie 3 tygodnie po bj Powiedz tej masażystce, żeby ci to zapewnienie dała na piśmie. W życiu po 10 masażach zgrubienia ci nie znikną. Sama zobaczysz, że to wymaga wiele więcej wysiłku - endermologia, masaże codziennie, ultradźwięki itp. Przygotuj się, że wydasz jeszcze duuużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awita
Obiecałam sobie, że po zabiegu szczerze opowiem wam jak było. Robiłam 14.05, czyli wczoraj. Było nieźle, dużo lepiej niż moglam sobie wyobrazić czytajac niektóre komentarze. Troszkę pieczące znieczulenie skóry, potem troszke mniej znieczulenie podawane kaniulą pod skórę. Odsysanie - to już mozna było spokojnie rozmawiać z lekarzem, bez żadnych sensacji. Robiłam uda zwenetrzne i wewnętrzne, efekt jest widoczny od razu, opatrunki prawie suche. Czekam na ten obrzęk, powinien sie pojawić po dwóch dobach, teraz wychodzą siniaki. Czuję się jakbym miała zakwasy, jestem trochę zesztywniała, ale samopczucie generalnie jest ok. Teraz pilnie się obserwuję - jak coś nowego się pojawi - napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal po przerwie
:-) jak dobrze, że jest brzydko na dworze, bo jeszcze noszę ubranko uciskowe. Przeszło dwa tygodnie (robiłam przed majowym weekendem) po zabiegu czuję się super. Poschodziły siniaki, nie ma opuchlizny ... no może jeszcze nie do końca nadają się do bikini , ale widzę, że jest mnie zdecydowanie mniej tam, gdzie chciałam pozbyć się tłuszczyku. Podtrzymuję - to była dobra decyzja. Bodyjet na prezydenta !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do buuuuu, wszystko ok ja też tak miałam, i nie tylko ja. Będzie Cię bolało, natężenie bólu zależy od progu wytrzymałości. Będziesz jeszcze puchła, a siniaki i krwiaki będą schodziły na dół nawet tam gdzie nie było zabiegu (nogi) grawitacja, przyciąganie, ale to też jest normalne. Nierówności będą się utrzymywać, tak naprawdę dopiero endermologia je zniweluje. To może potrwać do 2 czy 3 miesięcy w zależności kiedy zaczniesz brać zabiegi. Pozdrawiam, acha z nogami jest szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×