Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Kya
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3 tyg po-sylwi666
do gruszka83, przyznam się szczerze,że nie spojrzałam na naczynko ile mi odessano przy poprawce,ale przy pierwszym razie 2 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3 tyg po-sylwi666
do: też już po: jestem z Sosnowca, znalazłam w internecie tą masażystkę,ona wynajmuje pokój do masaży w budynku medycznym. gdzie jest kilka lekarzy specjalistów, ładnie wyremontowane i czysto. Miałam zaczekać po korekcie 2 tygodnie, ale po poprawce juz tak nie boli jak po pierwszym zabiegu,więc zdecydowałam się ,że pojadę wcześniej na masaże i jadę dziś. A o ilości zabiegów zadecyduje mój brzuszek:) Każdy organizm jest inny i skóra się różnie goi,zobaczymy ile masaży będzie trzeba. Napiszę wam dziewczynki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worrrn
prawie 3 tyg po-sylwi666 - i jak byłaś na tym masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabodyjet
Lączenie obszarow w body-jet Drogie Panie chciałam odniesc sie do wszyustkich opisow niezadowolenia w sprawie wykonania zabiegu body-jet. Prosze zauwazyc ze niezadowolenie najczesciej dotyczy tych Pan, ktore mialy wykonywany zabieg na conajmniej 2 obszarach podczas jednej wizyty. Pomijajac fakt ze kazd czlowiek ma inna granice wytrzymalosci bolu, to jednak obnizona cena przy wyborze 2 obszarow naraz musi niesc za soba pewne niedoskonalosci i wtedy prawie zawsze konieczna jest druga wizyta na poprawkę. A dzieje sie tak dlatego ze przy jednym obszarze srednio zabieg trwa okolo 3 godzin a przy 2 w tej sytuacji powinien trwac ok 6 godzin, Zaden organizm tego nie wytrzyma. Lekarz pracujac na 2 -3 obszarach bardzo ma ograniczony czas i wtedy praca moze niestety niesc za soba koniecznosc wykonania poprawek co jest naturalnym zjawiskiem i czesto sie zdaza. Planujac wiec zabiegi odsysania nalezy wiec przekalkulowac nizszy koszt za 2 obszary ale liczenie sie z powtornym przyjazdem do lekarza, powtornym bolem czy zaplacic za dwa obszary oddzielnie i dac sobie czas na dojscie organizmu do formy i miec pewnosc dokladnie odessanego obszaru a na kolejny wybrac sie z zadowoleniem z pierwszego. pozdrawiam serdecznie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANTERKA285958
Nie wiem tak naprawde po co te kafeterie,Zamierzam zrobic Body Jeta i to iz jestem z lubuskiego nie moglam znależć nic co by mi pomogło,a te fora są po to zeby dowiedziec sie o klinice,zabiegu itd.Bo ja jak zrobie zabieg to napewno napisze gdzie robilam u kogo itp.Zeby ktos inny kto ma zamiar zrobic ten zabieg zrobił go lub nie!!!!!Macie cos na SkinClinic???czy ktos moze Polecic tą klinike???Wolałabym Wrocław ale nikt tam nie robi Bj:((((((Mam cykora ale stwierdziłam,ze raz sie żyje a pozatym skinclinic ma taniej niz maestria w Krakowie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona 3
Ja również nie jestem zadowolona. Miałam robiony body jet łydek i kolan. Efekt beznadziejny. Grudy utrzymują się już trzeci miesiąc. Pomimo masaży nie ma żadnej poprawy. Dziewczyny odradzam, naprawdę szkoda pieniędzy. Korzystam z różnych zabiegów upiększających, ale ten, to wyrzucone pieniądze w błoto. Pomyślcie zanim ktoś was naciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
a próbowałaś endermologii, ona wyrównuje i likwiduje zgrubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona-1970
U mnie efekt super. Uda po obu stronach. Biur ma nierówności , ale może dlatego że zainwestowalam w liposzok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona 3
do 445 próbowałam endermologi. Dodatkowo codziennie masuje i nic. Poza tym w miejscach gdzie nie ma tych bolących grud i tak boli ciało. Straszne, że wydałam tyle pieniędzy, żeby teraz się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelekk
niezadowolona 3- skąd jesteś? pytam bo jeśli gdzieś blisko mnie to coś Ci zaproponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Do NIEZADOWOLONYCH Drogie Panie, jeżeli już dzielicie się z nami swoja negatywna opinia na temat zabiegu body jet, to proszę piszcie gdzie wykonywałyście zabieg ! Efekty zalezą od precyzji i dokładności chirurga ! Chcecie nas ostrzec, to podajcie nazwiska ! nie muszą to być kliniki bo większość chirurgów którzy wykonują zabiegi pracuje także w paru innych miejscach ! Ja sama zastanawiałam sie nad tym która klinikę ( czyt: którego chirurga ) wybrać prawie 3 miesiące, ale gdybyście robiły konkretne wpisy a nie typu: zrobiłam body jet ! mam siniaki, przyjechałam pociągiem o 16.. i opisujecie cały przebieg zabiegu... kurde TAKIE WPISY JUZ TU BYLY !! powiem szczerze, niektóre Panie wybierają wersje oszczędnościową, jada do jakiejś wsi, robią to w garażowych warunkach za 7 tys zl 2 części z przeszczepem a potem piszą nagle: jestem niezadowolona ! To forum dla wszystkich i jestem tu prawie ze od samego początku, i zauważyłam, ze Panie które tu czasami się wypowiadają, powinny się zastanowić zanim poleca jakaś pipidówę w Sulęcinie ! PROSZĘ PODAWAJCIE IMIĘ I NAZWISKO CHIRURGÓW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona 3
Na jakości nie oszczędzam więc wybrałam jednego z najlepszych chirurgów w Warszawie. Nie chodzi mi o obsmarowanie lekarza, ale o powiadomienie i przestrogę dla dziewczyn, które chcą się upiększyć. Piszę o skutkach i powikłaniach jakie nastąpiły po zabiegu i nie ma znaczenia kto zabieg przeprowadzał! Ważną informacją jest jakie mogą być konsekwencje poddania się przereklamowanego body jet. Oczywiście reakcje po zabiegu to indywidualna sprawa. W moim przypadku ze względu na trzeci miesiąc rekonwalescencji, to chyba trochę długo jak na zabieg, po którym od razu wraca się do formy. Właśnie do wymiany takich informacji służy to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona 3
do elemelekk Warszawa, Puławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot1444
kto mial uda wew i zew i gdzie i czy jestescie zadowolone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot1444
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do buu
napisz proszę gdzie robiłaś zabieg Body?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do projulii
napisz gdzie robiłaś proszę zabieg z przezczepieniem w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
do niezadowolona 3 sorry ale nie masz racji. nie ma idealnej metody liposukcji, po kazdej moga byc powiklania a WSZYSTKO zalezy od tego kto ci to robil.. oczywiscie nawet najlepszemu moze zdarzyc sie wpadka, w kocnu to tylko czlowiek, ale jest jeszcze cos takiego jak prawdopodobienstwo... dlatego mimo wszystko trzeba podawac nazwiska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwlam
hej a Ty robiłaś body jet na jakie okolice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 rok Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal miesiąc po
jestem już miesiąc po. wszystko jest bardzo ok. :-) :-) :-) właśnie rozpoczęłam endermologię, nawet nie sądziłam, że to taki przyjemny zabieg. nigdy wcześniej go nie miałam, a teraz czuję, że się uzależnię ;-) skóra wygląda super, nie ma śladu po zabiegu poza lekkimi rankami po nacięciach, którymi pan doktor wprowadzał rurki. Smaruję to contratubexem i są coraz jaśniejsze. skóra jest ładnie napięta i mam wrażenie, że zniknął cellulit. Czy sądzicie , że jest to możliwe? dobrze , że się zdecydowałam na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panterka285958
.......Ale zazdroszcze tym co juzm mają bj,ja niestety nie moge zrobic,cos z wynikami jest nie tak:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((.Mam nadzieje,ze wymysle cos innego skoro BodyJet nie moge!!!!!Pozdro dla wszystkich co juz mają:PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlam
Ja robilam u dr Witwickiego uda wew i zew. Polecam jak na razie jest ok. O calkowitym efekcie poinformuje jak juz zejdzie opuchlizna i siniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_z_Milanówka
A gdzie robiłaś, bo podobno on robi wszędzie gdzie popadnie. Tu godzina tam godzina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bapbp
czy mozna zobaczyć zdjecia sprzed zabiegu na brzuch i na bryczesy? podajcie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta z wawy
Jestem już po zabiegu kilka miesięcy i bardzo żałuję że nie poszłam na body jet do chirurga plastyka tylko uwierzyłam reklamom. Dziewczyny to jest prawdziwa liposukcja i czy w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym to bez znaczenia. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzje to zapłaciłabym więcej ale miałabym chociaż ładne ciało a nie góry i doliny. To jest moja przestroga, bo u mnie już jest niestety za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda 29
Do: Panterka285958 Witaj, nie smuć sie ze nie mozesz zrobic body-jet. Ja robilam w marcu jestem wsciekala na siebie ze w ogole to robilam pod wplywem roznych opini tu przeczytanych. Pomimo dodatkowych zaboegow jakie po bj sobie zazundowalam to do tego co oczekiwalabym jest naprawde bardzo daleko. Wspomniane gory i doliny to normalka, chociaz cierpliwie czekam az ten ostateczny termin 6 miesiecy do efektu ostatecznego po zabiegu sie pojawi to juz dzis wiem ze przy wydanych pieniadzach na 2 obszary z pewnoscia bede robila poprawki !!! ale chcialam i Ciebie i pozostalych zainteresowac zabiegiem o ktorym czytam coraz wiecej a mianowicie o zabiegach na urzadzeniu Fokus RFplus lub Lipo-royal. TAK SOBIE MYSLE ZE TE WSZYSTKIE PIENIADZE CO WYDALAM JUZ PO BJ WRAZ Z SAMYM ZABIEGIEM BJ jesli wydalabym moze na mniej inwazyjne zabiegi w takiej ilosci np na te dwa opisane przeze mnie powyzej to przynajmniej tych gor i dolin nie musialabym ogladac a efekt bylby z pewnoscia lepszy od tego z czym teraz sie zmierzam Wiec nie zaluj tylko poczytaj opinie o tym co Ci podeslalam i popytaj na forach o opinie moze faktycznie te urzadzenia daja tak spektakularne efekty jak zapewnia producent. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLATALOLA
THERMAGE W SULECINIE??????????????????????????? SLYSZALAM ZE W SULECINIE MOZNA WYKONAC THERMAGE CZY ZNA KTOS MOZE CENY NA POSZCZEGOLNE OKOLICE? POWIEKI,TWARZ PLUS SZYJA I DEKOLD ORAZ BRZUCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×