Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Dajcie spokój!
Ja na początku też się bałam ich dotknąć, były twarde jak ziemniaki! Ale po tygodniu od zabiegu zaczęłam je ugniatać i formować jak ciasto, i dosłownie w kilka dni zrobiły się miękkie, a kształt trzyma się do tej pory. Oczywiście też wystrzegam się spania na brzuchu, ale całkowitej kontroli nad tym nie mam ;-) Nie poradzę Ci w kwestii guzków, bo nie miałam. Najlepiej zapytaj o to lekarza. Może ultradźwiękami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Ja na początku też się bałam ich dotknąć, były twarde jak ziemniaki! Ale po tygodniu od zabiegu zaczęłam je ugniatać i formować jak ciasto, i dosłownie w kilka dni zrobiły się miękkie, a kształt trzyma się do tej pory. Oczywiście też wystrzegam się spania na brzuchu, ale całkowitej kontroli nad tym nie mam ;-) Nie poradzę Ci w kwestii guzków, bo nie miałam. Najlepiej zapytaj o to lekarza. Może ultradźwiękami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Ja na początku też się bałam ich dotknąć, były twarde jak ziemniaki! Ale po tygodniu od zabiegu zaczęłam je ugniatać i formować jak ciasto, i dosłownie w kilka dni zrobiły się miękkie, a kształt trzyma się do tej pory. Oczywiście też wystrzegam się spania na brzuchu, ale całkowitej kontroli nad tym nie mam ;-) Nie poradzę Ci w kwestii guzków, bo nie miałam. Najlepiej zapytaj o to lekarza. Może ultradźwiękami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Ja na początku też się bałam ich dotknąć, były twarde jak ziemniaki! Ale po tygodniu od zabiegu zaczęłam je ugniatać i formować jak ciasto, i dosłownie w kilka dni zrobiły się miękkie, a kształt trzyma się do tej pory. Oczywiście też wystrzegam się spania na brzuchu, ale całkowitej kontroli nad tym nie mam ;-) Nie poradzę Ci w kwestii guzków, bo nie miałam. Najlepiej zapytaj o to lekarza. Może ultradźwiękami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
przepraszam za ten poczwórny tekst... strona się zawiesza ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
jeśli chodzi o ujędrnienie to podobno lepiej działa smart lipo, z tym, że jest trochę mniej skuteczny, na pewne części ciała trzeba zastosować bj bo smart nie działa, pisała o tym trochę wcześniej gruszka 83, mnie lekarz też to potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dajcie Spokókój
Czy tobie udało siępowiększyć biust tą metodą? czy efekt sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Gdy się Wami manipuluje czyli jak się niektórzy brzydko bawią... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/126 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzyj na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój!
Z efektu powiększenia nie jestem zadowolona, bo wyszły małe, niewiele większe niż miałam oryginalnie ;-( Ale dla sprawiedliwości muszę dodać, że kształt jest ładny, nierówności brak i w ciągu prawe trzech miesięcy od zabiegu zmniejszyły się tylko o jakieś 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445 - zabieg w ubiegły poniedziałek, blizny się goją, z kolan opuchlizna powoli schodzi i już coś tam widać, zwłaszcza " z profilu", uda na razie jeszcze nabrzmiałe więc górne partie trudno ocenić, jedyny problem to kostki- słonie :) już nie boli więc od dziś zabieram się za masowanie i gimnastykę i mam nadzieję, że efekt będzie się pogłębiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445 - zabieg w ubiegły poniedziałek, blizny się goją, z kolan opuchlizna powoli schodzi i już coś tam widać, zwłaszcza " z profilu", uda na razie jeszcze nabrzmiałe więc górne partie trudno ocenić, jedyny problem to kostki- słonie :) już nie boli więc od dziś zabieram się za masowanie i gimnastykę i mam nadzieję, że efekt będzie się pogłębiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do efektów ujędrniających to zgodzę się z wcześniejszymi postami - smartlipo ma działanie ujędrniające ( z ud zewnętrznych zniknął mi cellulit :D ), poprawia jakość skóry ale na dużych obszarach słabo widać efekt ubytku tkanki tłuszczowej, co do body jet - na chwilę obecną nie wiem, gdyż jestem na etapie gojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do efektów ujędrniających to zgodzę się z wcześniejszymi postami - smartlipo ma działanie ujędrniające ( z ud zewnętrznych zniknął mi cellulit :D ), poprawia jakość skóry ale na dużych obszarach słabo widać efekt ubytku tkanki tłuszczowej, co do body jet - na chwilę obecną nie wiem, gdyż jestem na etapie gojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
Wczoraj wpisywałam się w innym wątku, ale znalazłam ten, więc też chcę się podzielić dobrymi doświadczeniami z Body Jet Pół roku temu zdecydowałam się na tą metodę - wypłukanie tłuszczu z ud, bioder i talii. Jestem bardzo zadowolona. Obecnie spodnie dwa rozmiary mniej , zero boczków, piękna skóra bez celulitu... tego nie oczekiwałam, a okazało się, że body jet, a potem masaże sprawiły, że cellulit jest w zaniku :-) - zatem była to miła niespodzianka. Oczywiście przez pierwsze dwa tygodnie wolałam na siebie nie patrzeć - byłam jakby pobita :-) ale w połowie trzeciego tygodnia wszystko ładnie zaczęło odpuszczać. Potem jeszcze poddałam się endermologii. Jestem bardzo zadowolona, choć w pierwszych dwóch tygodniach chciałam wyjść z siebie i uciec. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was robiła ( bądź rozmawiała na ten temat z lekarzem) tył ud lub tył łączony z pośladkami? ja jestem po przodzie ud, bo chciałam żeby mi trochę zeszło z centymetrów z profilu - mam dość szczupłą talię co w porównaniu z dołem sprawia, że pupa wydaje się jeszcze większa :) lekarz mówił żeby pośladków nie ruszać, ewentualnie same tyły ud ale wtedy wydaje mi się, że efekt wystającego tyłka będzie jeszcze większy..inna sprawa, że nikt jeszcze nie wspominał że robił tą partię ciała więc mam trochę obaw.. co do zabiegu sprzed tygodnia: rany zagojone, siniaki zeszły, tkanki bolą jeszcze przy ruchu, opuchlizna z kolan w większości zeszła, na udach lekka, stopy nadal jak słonie,ćwiczę i masuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was robiła ( bądź rozmawiała na ten temat z lekarzem) tył ud lub tył łączony z pośladkami? ja jestem po przodzie ud, bo chciałam żeby mi trochę zeszło z centymetrów z profilu - mam dość szczupłą talię co w porównaniu z dołem sprawia, że pupa wydaje się jeszcze większa :) lekarz mówił żeby pośladków nie ruszać, ewentualnie same tyły ud ale wtedy wydaje mi się, że efekt wystającego tyłka będzie jeszcze większy..inna sprawa, że nikt jeszcze nie wspominał że robił tą partię ciała więc mam trochę obaw.. co do zabiegu sprzed tygodnia: rany zagojone, siniaki zeszły, tkanki bolą jeszcze przy ruchu, opuchlizna z kolan w większości zeszła, na udach lekka, stopy nadal jak słonie,ćwiczę i masuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaMigotliwa
Ja miałam uda przód i tył (chyba nie do końca dokładnie to opisałam jako biodra) - chodziło o wyszczuplenie ud pod pupą ... lekarz wyjmował (nie wiem czy to także odpowiednie określenie) także spod pośladków, żeby wymodelować i zapewnić ładny kształt pupie. Moje uda postrzegałam jako olbrzymiaste (roz. 42) - obecnie 38 :-) i już je polubiłam. A te boczki to tylko śladowo, bo aż tak tragicznie nie było ;-) ale teraz mogę nosić obcisłe bluzki ... i nic mi boczkami ze spodni nie wypływa. I jeszcze jedno - wiem, że niektóre osoby trochę pobolewa podczas zabiegu. Mnie nie bolało prawie nic. Tylko nacięcia były nieprzyjemne. Jednak do przeżycia. Potem w ciągu trzech dni ranki się wygoiły. I przez kolejne dni schodziły siniaki i opuchnięcie. Ubranko nosiłam trzy tygodnie. Generalnie decyzja była dobra, a zabieg oceniam na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
ja jadę na bryczesy i uda wewnętrzne 14 maja podpytam się dokładniej co z tyłem nóg i pośladkami. Na jesieni zaplanowałam sobie skrzydełka (górna część rąk), ale być może się wstrzymam i rzeczywiście tu mcie rację, trzeba będzie zrobić tył nóg i pośladki. Nareście coś konstruktywnego, a nie podejrzenia, że się kogoś reklamuje. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce....
do fiu fiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja robiłam body jeta 2 dni temu, robiłam boczki i brzuch, nie miałam tego dużo bo razem wyszło mi ok 600ml, wczoraj byłam mega opuchnięta, trudno mi sie wstawało z krzesła, łózka ale jak juz wstałam i rozchodziłam to było tak w miare, czułam sie jakbym miała potęzne zakwasy. Dzisiaj juz jest lepiej,opuchlizna schodzi mi na nogi, biodra.na prawej stronie mam mega krwiaka, a tak to nie mam siniaków, no tylko ta opuchlizna.do wczoraj byłam otumaniona przez znieczulenie, dzisiaj juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 445- trzymam kciuki za zabieg i życzę widocznych efektów! a o pośladki będę wdzięczna jeśli podpytasz, bo się trochę obawiam, że może mi jakiś dziwny kształt później z tyłu wyjść a już z dwojga złego lepiej mieć pupę wystającą niż krzywą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie do MatildaMigotliwa: jak u Ciebie rekonwalescencja przebiegała? tzn czy nie miałaś problemów z siadaniem itp? bo tego sie właśnie obawiam - że nie dam rady siadać i trzeba będzie kogoś zaangażować do zmieniania opatrunków w tylnych częsciach ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuu_uu
ściągnełam dziś spodenki, bo myślałam, że sie w nich ugotuje :) zaczełam przymierzac wszystkie ciuchy w szafie :) jaka radość, że nie musze już przykrywać tych znienawidzonych bryczesów, które były bardzo widoczne, a teraz całkowity ich brak :) Już prawie 2 tygodnie po zabiegu, siniaki już prawie zeszły, ranki wygojone, wszystkie dotychczasowe spodnie wiszą smetnie, tam gdzie jeszcze 2 tygodnie temu były wypełnione po brzegi. Tak sie tym ciesze, że musiałam sie z Wami podzielić :) Do wszystkich niezdecydowanych - polecam, polecam i jeszcze raz polecam ten zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do fiuu fiuu, a miałaś robiony bj czy smarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do bruszka 83, z tą krzywizną to masz racje hi, hi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRIGGET
Ja też chciała bym zrobic sobie tył ud i ten brzuch i przeniesc to w pośladki więc jak któraś zrobi to pierwsza to napiszcie jakie efekty :) Ja bym chciała miec taki tyłeczek jak ona , podaję linka niżej I przy okazji BY chciała bym sobie wymienic implanty w piersiach na większe :P Co myślicie o tej lasce? http://www.modelmayhem.com/59897 musicie kliknąc w jej galerie i otworzy się więcej zdjęc , mi sie podoba ej tyłek i talia boskaaa też takie chce :) zabiore to zdjęcie do chirurga a swoją drogą jak jesteście zadowolone ze sojego BY podajcie namiar na jakąs dobra klinikę ja sie wybieram wstepnie do LA PERLA ale wolę sie jeszcze upwenic i zasięgnac opinii kogos bardziej doświadczonego ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuu_uu
Jestem po bj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzulia
Brigget przestań podbijać w ten sposób stronę la perli. Nie stać na reklamę płatną? Dziewczyny nie dajcie się robić w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×