Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość to moze odpowiesz na moje
pytanie-tam wyzej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat o wstrzykniecu tluszczyku pod oczy nie slyszalam...ale umow sie na wizyte z konsultantem medyccznym badz zwyczajnie zadzon do jednej z klinik i tam odpoiwedza na twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Do Kasiaalegro z tego co wiem, to dużo osób ma takie odpływy, nudności, dlatego nie należy panikować, przechodzi szybko, już na drugi dzień jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesso
witam, mam 175 cm wzrostu i ważę 70 kg, mam tak proporcjonalnie na całym ciele rozmieszczony tłuszcz, ale najbardziej jednak na nogach. mam pytanie czy bj mogę zrobić sobie całe nogi? albo w ogóle wszystko? tzn brzuch i ramiona jeszcze? czy to jest tylko dla dziewczyn, które mają ewidentnie umiejscowiony tłuszcz na brzuchu a reszte chudą? tylko dla osób które mają widoczne dysproporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty
jutro o 15 mam body jet na brzuch i uda zewnętrzne , antybiotk już wzięłam ,mam nadzieję ze wyssie ze mnie cały wstrętny tłuszcz.napiszę jutro wrażenia po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz koniecznie!!! powodzenia;) ja dzis dzien 4 siniaki ,krwiaki zaczely mi atakowac dol brzucha,boczki obite -jak rakieta od tenis -mimo opuchlizny wygladaja super natomiast brzuch mega spuchniety...w dniu zabiegu dostalam ubranko m dzis jestem w XS troche ciasno ale im ciasniej tym leoiej podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasialegro
Własnie wybieram się na body jet ale gdzie indziej. Poważnie jesteś zadowolona ze skinclinik? Tez tam bylam ale mi się nie podobało, gdzie widziałaś tam profesjonalizm? Jak dla mnie to cena nie jest adekwatna do tego co oferują i miejsce mocno przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Już w przyszłym tygodniu będę miała Body Jet. Mam nadzieję przez weekend majowy dojść do siebie. :-) Kasiaalegro zazdroszczę, że jesteś już po. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym byla niezadowolona nie napisalabym,ze jestem:) Dla mnie mega profesjonalizm-czysto,warunki bardzo dobre,w trakcie i po bardzo dbaja o pacjenta,,,ja bylam obsypana czekoladkami,kawmi,kroplowkami bym czula sie jak najlepiej-i odzyskala energie. A Dr.Bragoszewski jest swietnym i bardzo delikatnym i DOKADNYM learzem ,chce by to co robi mialo dobre efekty a i pacjentka czula sie dobrze Ile ludzi tyle opini-ja nie moge powiedziec nic zlego a cena wcale nie jest wygurowana w porownanu do innychk linik tu placac za zabieg-wszystko jest w cenie!!! nieograniczona ilosc kontroli,zminay opatrunkow,ubranka -ja zmienialam az 3!!! co do wtdobrzenia przez wekend majowy;).....zycze abys wydobrzala;) ja jestem 7 dzien po zabiegu i nadal chodze jak pokraka ,schylic za bardzo sie nie moge i zalana krwiakami jestem bardzo...tak realnie patrzac to 2 tyg potrezba by dosjc w pelni do siebie ale zycze powodzenia NAPEWNO BEDZIESZ ZADOWOLONA Z EFEKTOW;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wi widoczny
może lekarz coś Ci źle zrobił jak jestes tak zalana krwiakami i nie możesz chodzic?? To chyba nie jest normalne. Może idz jeszcze do innego na kontrolę. Wiesz to jest podobno młody lekarz który robi liposukcję od kilku miesięcy( jak ktoś tu wcześniej pisał). Żeby nie doszło u Ciebie do jakiegoś zatoru? Wiesz czekoladki nie są tutaj najważniejsze, liczy się fachowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_jolka..
Po bj nie ciężko się chodzi bo: a) ma sie spuchnięte nogi i trudno zginać np. kolana b) na te małe nacięcia nie są zakładane szwy tylko robią się strupki które ciągną Przynajmniej ja tak miałam - wrażenie jest jakby miejsca odsysane były odrętwiałe ale to stopniowo mija. Po 3 tygodniach nie mam już siniaków, ubranko noszę bo mi w nim wygodniej, szczególnie że mam skłonności do opuchlizny. Nie mam żadnych zgrubień, nierówności, odessano mi około litra tłuszczu z nóg. Nie jest to zabieg lajtowy, szczególnie ze znieczuleniem ogólnym, wymaga od lekarza dokładności a to trochę trwa. Dobrze jest móc sobie odpocząć kilka dni tuż po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja nie jestem jakas maloletnia kundzia ktora podnieca sie kilkoma czekoladkami:) zanim zdecydowalam sie na ten zabieg i TEGO lekarza zwiedzilam wiele klinik i ocenialam jak i przeprowadzalam wywiad co do wielu lekarzy...niestety nazwisko czy staz nieswiadczy o fachu lekarza...wiesz czasem ginekologiem zostaje sie w wieku 40lat a po 3 latach pracy udziela sie w wykladach nauczelni...tak wiec nie oceniajmy lekarza po ILOSCI tylko checi tego co robi,jego pasji ,podejscia i rezultatow....a chirurg ogólny raczej wiec co robi;) czasem bardziej niz plastyk .... Moje krwiakii sa sprawa nomalna ,bylam na konsultacji,,,gdzies musza byc-mnie nie ulokowaly sie na brzuchu tyko nizej...moga nawet zejsc do kostek -tak dziala uklad limfatyczny... co do chodzenia-nie napisalam,ze nie moge tylko chodze ja pokraka:) czuje sie inaczej ale to tez chyba calkiem normalne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
DO WI WIDOCZNA poprzedniczka pisała prawdę o tym, że ma trudności z poruszaniem się, trochę czasu minie zanim nie będzie odczuwała żadnego bólu. Do tego nie jest potrzebny lekarz. Najbardziej bolesne jest : brzuch, boczki uda wewnętrzne i chyba skrzydełka, to podsumowanie foum i osób, które mły robione zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lael
Nie rozumiem tego czepiania się ... Co ma wiek do rzeczy? Liczy się wprawna ręka . A Kasiaalegro opisała tutaj uczciwie. Ja też mam takie wrażenia na temat doktora. I czekam na zabieg z niecierpliwością . Zamiast na niego nadawać , może lepiej go podkupić? Hihihi ... bo mam wrażenie , że czytam wkoło tę samą osobę ... jakąś konkurencję zapewne hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lael....mam podobne odczucia;)))) jak mozna krytykowac i komentowac wiedze,kompetencje lekarza,czlowieka ...nie majac z nim nic do czynienia....czasem 25letni lekarz bez doswiadczenia predzej ci pomoze niz naburmusszony 70letni pan doktur zepsuty juz zyciem i swoim wyrobionym nazwiskiem.... ja wiem,ze jesli kiedykolwiek zdecydowalabym sie na zabieg to tylko z tym lekarzem!!!! Lael,boisz sie????? ;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuu_uu
Witam, ja tez chciałam sie podzielić wrażeniami świeżo po zabiegu. Czytam forum od dawna, bo przyznam, że bałam sie zabiegu i chciałam się troszkę zmotywować i rozwiać niektóre wątpliwości. Zabieg miałam robiony wczoraj w Krakowie, trwał 2,5 godz, odessano mi sporo, bo 3 litry znienawidzonych bryczesów i ud wewnętrznych. Wzięłam w pracy wolne, za waszą radą i powiem, że dzisiaj nie wyobrażam sobie, żeby funkcjonować w biurze. Od wczoraj jestem na środkach przeciwbólowych, bo mam obolałe uda, chodzę pokracznie, w nocy budził mnie ból, jak próbowałam się przekręcić na bok. Cały czas cieknie mi z ranek, wiec zaopatrzyłam się w podkłady nieprzemakalne, żeby oszczędzić materac, a podobno im więcej wycieknie, tym lepiej. Opatrunki zmieniałam już 2 razy. Sam zabieg nie należy do przyjemnych, ale nie nazwałabym go bolesnym, owszem w niektórych miejscach bolało, jak wchodziła tam kaniula, ale lekarz ekspresowo reagował na moje "krzyki" i wycofywał się podając większa ilość środka znieczulającego i później już było ok. Przyznam, że po 1,5 godzinie zabiegu byłam już zmęczona i błagałam w myślach, żeby wszystko już sie skończyło, niestety pan doktor wiedział co robi i wykonywał zabieg dotąd aż wszystko było perfekcyjnie, musiałam wstawać, żeby lekarz mógł sprawdzić, czy zaznaczone miejsca są równo odessane. Dzieki temu moje nogi nabrały kształtu, o jakim zawsze marzyłam. Przyznam, że zastanowiłabym się chwilę, gdybym miała wykonac body jet po raz drugi, ale te 2,5 godziny szczypania, rozpychania i nieprzyjemnych odczuć są warte efektów. Sama opieka lekarza i asystentki rewelacyjna, pilnie słuchali moich sugestii, spokojnie tłumaczyli i rozwiewali wątpliwości, czułam się bezpieczna i spokojna, że nic złego nie może sie stać. Samo pomieszczenie sterylnie czyste i bez zastrzeżeń. Podsumowując, efekty wymodelowanych ud są w pełni warte tego nieprzyjemnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie akurat zabieg jako zabieg nie bolal natomiast te zastrzyki znieczulajace doprowadzily do łez...najgorzej gdy to rozpieranie dochodzilo do zeber..oboze wtedy myslalam,ze przerwe zabieg...ale podejrzewam,ze nogi czuje sie inaczej... gratuluje wytrwalosci i super,ze widzisz juz efekty ja brzucha nie widze wiekszych zmian a mialam odessane prawie litr ale moze to opuchlizna jeszcze trzyma...natomiast z boczkow prawei 2 litry i widze od razu ogromna roznice.. ja opatrunkow nie zmienialam wogle,nawet kropelka nie wylecila..i teraz czytajac ciebie zastanawiam sie czy to dobrze,czy powod do zastanowienia i konsultacji z lekarzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuu_uu
kasiaalegro lekarz mi powiedział, że organizm przetrawi wszystko ale im mniej bedzie miał płynu do odfiltrowania tym lepiej i rekonwalescencja szybciej i sprawniej pójdzie. Myśle, że to sprawa indywidualna i nie ma powodów do obaw. Skoro nie wyleciała ani kropelka, to organizm trzyma jeszcze te wszystkie płyny i jak zejdą, to z pewnością efekt ci sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROJULIA
ja tez sie zdecydowalam na BJ. Odsysanie z brzucha-wstrzykniecie w piersi. Trzymajcie kciuki. Napisze o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bylam na konsultacji nie powiem gdzie i jestem zdecydowana...;) Mam cala liste badan ktore trzeba wykonac ale przez te emocje w koncu nie wie gdzie...? Czy isc do lekarza domowgo czy do prywatnej kliniki?? Szczegolnie ptanie do kobitek z Warszawy ale nie tylko..;) Gdzie robiłyście badania przed BJ i ile na nie czekałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serni_ni
do kasiuallegro to forum to żenada. Kasiu a skąd tak dobrze znasz Dr? Może u Ciebie po prostu pracuje i dlatego tak go bronisz? Do mnie niestety nie przemawia osoba która dopiero się uczy tak jak innym którzy tu pisali? Ty pewnie pozwolilabys zrobic zabieg kazdemu z pasja ale ja do takiej osoby nie położe się. Nie jestem z warszawy i bardzo się ciesze bo tu panuje niezła atmosfera. Idę na konsultacje do Krakowa i mam nadzieje, ze zostanę tam na zabiegu. JESZCZE RAZ ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,pracuje u mnie-dorabia jako agent nieruchomosci;) ludzkim odruchem chyba jest obrona -jesli poznalas czlowieka i jestes mega zadowolona z zabieg jaki ci wykonal!!!nienormalne by chyba bylo gdybym go krytykowala... bardzo prosze nie obrazaj mnie-bo to chyba nie o to chodzi w tym forum!!!! co to znaczy,ze polozylabys sie u kazdego z pasja !!!! zenada ......wlasnie tak jak piszesz... widze,ze i ja daruje sobie to forum bo zamiast wymieniac sie doswiadczeniami ,wspierac sie podczas rekonwalescencji -bo kazda z nas ma jakies obawy...robia sie akcje niczym w szkole podstawowej.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilaaK
Kobity?? a na moje pytanie któraś odp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuu_uu
Drogie forumowiczki, jest takie powiedzenie, że o gustach sie nie dyskutuje a każdy ma prawo do własnego zdania, więc pozostańmy przy tym i patrząc z punktu byłego "pogladacza" forum za mało jest tu informacji o samym zabiegu, efektach, odczuciach itp, za to zbyt dużo małych prywatnych przegadywanek o kompetencjach poszczególnych firm i lekarzy wykonujących zabieg. Jest przecież tyle miejsc, gdzie można wykonać zabieg, że kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja osobiście byłam na konsultacji tylko w jednym gabinecie - w Krakowie, dostałam wcześniej mailem liste badań do wykonania przed zabiegiem i już z wynikami pojechałam na wizytę. Nie miałam problemów z wyborem miejsca, bo żadnego innego nie brałam pod uwagę :) Jestem zadowolona z efektów i opieki, mogę spokojnie polecić to przyjemne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez oczywiscie,ze odpisze choc obiecalam soebie,ze zagladac juz tu nie bede:) a wiec ja badania robilam w Enel Med w Arkadi...bylam rano a ok 17 mialam juz wyniki za badania zaplacilam ok 400zl...niemalo...wiec jak masz mozliwosc zrobic Panstwowo to zrob chco wydae mi se,ze nie wszystkie sa refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×