Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Jenifer, tak mi przykro, naprawde wierzyłam, że będzie dobrze... Co do ginekologa to ja chodzę prywatnie, przynajmniej wizyty mam późnym popoludniem lub nawet wieczorem i mąż może chodzić ze mną na usg. No i wiem, że jak mnie coś zaniepokoi to mogę o każdej porze dnia zadzwonić do lekarza. Ostatnio w czasie mojej wizyty odebrał tel. spanikowanej pacjentki i ją uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennifer - kochana, tak bardzo mi przykro, wiedz, ze nie jesteś sama w tym co przechodzisz. Zanim pójdziesz na zabieg - dowiedz się więcej o twoich prawach, a zwłaszcza o tym że twoje dziecko możesz zarejestrować w USC. Wiem że teraz to żadne pocieszenie, ale to pozwoli ci się lepiej z dzieckiem pozegnać, kiedy nadasz mu imię i będzie gdzieś zapis, że ono istniało (tak bardzo mi przykro) dołącz do nas na forum bo my wiemy co teraz czujesz :( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4127271 (tam będzie odnośnik na nową odsłonę - prywatne forum, wymagające rejestracji) pozdrawiam i tulę Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam porównanie bo do tego samego lekarza chodziłam państwowo i prywatnie i całkiem inne podejście...niestety:( Za kase całkiem inny człowiek... A ja sie własnie nudze bo synek wczesnie spac poszedł M też a ja siedze na necie i już nie wiem czego szukać... Może prezentów pod choinke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Dawno mnie nie było ale miałam w końcu przeprowadzkę do nowego mieszkania i dopiero teraz mam podłączony internet. Przyznam się, że nawet nie przeczytałam co u Was słychać było przez czas mojej nieobecności, ale po prostu nie miałam na to czasu. Doczytałam tylko ostatnią stronę a tu takie smutne wiadomości..:(. Jennifer bardzo mi przykro z powodu Twojej straty...Nie potrafię sobie wyobrazić bólu jaki przeżywasz... witam nowe przyszłe mamy, których wcześniej nie miałam okazji poznać. U nas wszystko dobrze. Zaczęłam właśnie 16 tydzien. Badania które miałam robione do tej pory wyszły w porządku. W środę idę do gina na wizytę kontrolną (bez usg) chociaż ciekawa jestem bardzo "kto tam siedzi w środku" :) Ubrań ciążowych na razie nie kupuję bo korzystam z tych z 2008 roku :), ale tak szczerze to trochę mi się pory roku "nie zgadzają" bo tamtą ciążę przechodziłam jak było ciepło. Zobaczymy potem, może się na coś skuszę. Ps. na gimnastykę żadną nie chodzę (któraś z Was pisała coś o ćwiczeniach), czy chodziło o gimnastykę dla kobiet w ciąży ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiów to widze że sporo jest, ja już teraz też mam problem jakie imie dać bo nic mi sie nie podoba.... A tak na marginesie to wojna chyba bedzie bo same chłopy się rodzą u mnie też bedzie drugi fifolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez mamy problem z imeiniem, ma być zwykłe, popularne a jednocześnie nie z czołówki najpolularniejszych imion jak to jest z Kubusiami , Antosiami i Maksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak teraz co drugi to Kuba, ale mi zawsze sie podobało to imie chciałam Filipa ale M sie to imie nie podobało...zobaczymy co teraz powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi się Filip tez podoba, ale chyba też jest w aktualnej czołówce... Mi się marzy jeszcze Maciuś :) ale negocjacje z mezem jeszcze trwają, bo w końcu też ma co do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na czołówki nie patrze, zresztą te fale imion idą też regionami i wysypu Filipów u nas akurat nie ma... Alan mi się też podoba... Kurcze szkoda że nie córa bedzie bo tam wybór jest ciekawszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Dzień doberek. Ja tez chodzę prywatnie do lekarza. Zresztą pierwszą ciąże też prowadziłam prywatnie. Jestem bardzo zadowolona. Następną wizytę mam 28.10.2009 i pewnie będziemy wiedzieli jaka płeć dzidziusia. Chyba że nie pokaże. Nasz pierwszy synek też ma na imie Kubuś, ale w swojej grupie przedszkolnej jest tylko jeden. Swoją drogą te Kubusie to nieźle dają w kość. nad imieniem dla drugiej pociechy jeszcze sie nie zastanawialiśmy. Po cichu liczę że będzie to dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopca imię wybrał już mąż. A, że mnie też się podoba to nie ma o czym gadać. A jak będzie druga dziewuszka, to będzie problem. to co mnie się podoba, nie podoba się M i odwrotnie. ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............11.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29...........23.07................ 29.04......Holandia Sabatini.........23............06.07...............13.04 .......Wrocław luiza602........30............12.07................18.04 .......Warszawa Joanna25........25...........19.07................25.04. .......Toruń Natusia88......21............22.07.................29.04.......Wrocław Witam dziewczynki w ten wstretny mglisty poranek :o U was tez tak okropnie ,wpisałam sie do tabelki ,Bieluszek widze ,ze mamy ten sam termin :) Jennifer strasznie mi przykro :( nawet nie wiem co mam powiedziec ,nie poddawaj sie :( Dziewczyny ja również chodze do gina prywatnie ,jestem bardzo zadowolona ,wiadomo róznica w traktowaniu i w sprzecie ,za wszystko płacę 50 zl a jak jest u Was z cenami ? Denerwuje mnie tylko jedno ,jako ,że chodzę prywatnie do gina musze płacic za badania w laboratorium 35 zl :/ nie dość ,ze plące bo nasza słuzba zdrowia pozostawia wiele do zyczenia to jeszcze 35 zl niby to niewiele ,ale wczoraj na samego dentyste i gina wydałam 200zł:/ zatsanawiam sie czy nie isć do internisty ( mam takiego zaufanego) zeby przepisał mi te skierowanie na panstwowy druk :P A co ile Wy dziewczynki chodzicie na badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 zł to bardzo mało. Z pierwszą ciążą chodziłam do innego gina i płaciłam 60 zł, a było to 8 lat temu. Teraz chodzę do innego lekarza i wizyta kosztuje 90 zł. Badanie usg 60 zł, sprzęt jest w gabinecie więc robimy jak jest potrzeba, praktycznie za każdym razem. Raz mnie tylko nie skasował za usg, mimo że było robione. A badania to oczywiście odpłatnie, za pierwszym razem było tego dużo i zapłaciłam 105 zł, aż pani w laboratorium dwa razy liczyła. Ostatnio był tylko mocz - 5 zł. A teraz na następną wizytę mam zrobić mocz i krew. Nie wiem ile za to wyjdzie. I tak będzie co miesiąc, aż do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka to strasznie duzo faktycznie a ja tu wyskakuje z 35 zl za badania :P szok to Tobie osobno za usg kasuje? Może ja płace tak mało bo jestem z mniejszej miejscowosci spod Wrocławia no ale i tak różnica jest ogromna :o Mam pytanie do dziewczyn z Wrocławia ,znacie dobrego lekarza wykonujacego usg 4d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Jenifer - trzymaj się cieplutko i nie poddawaj się, jutro napewno będzie lepiej:-) Ja u lekarza płace 70 zł za wizyte, a jak robi mi USG to płacę drugie 70 zł. Wiem, że to nie mało, ale naprawdę na mojego gina mogę liczyć o każdej porze dnia i nocy;-) A co do badań to ja już robiłam 2 razy, pewnie teraz jak pójdę w srode za tydzień to znowu dostane skierowanie. Za wszystkie na samym poczatku (łącznie z rózyczka, toksoplazmozą, cytomegalia i resztą) zapłaciłam prawie 300 zł:-(, a ostatnio jak miałam robioną tylko morfologię i mocz to aż byłam w szoku bo zapłaciłam tylko 16 zł:-). A tak z innej beczki, firma z jakiej noszę spodnie ciążowe, które są bardzo wygodne i niedrogie to CAVARICCI. Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin prowadzi i prywatna i państwową praktykę w jednym gabinecie, więc dla pacjentek sprzęt ma ten sam. Czy byłby lepszy prywatnie??? nie wiem być może kiedyś spróbuję....ale póki co jestem zadowolona ;) Moja szwgierka chodzi prywatnie i za wizytę płaci 80 zł. Moja wizyta już za 2 godziny....mam nadziję, ze z USG. Bo licze na podejrzenie płci ;) Jestem w 17 tc. Mój W. jedzie ze mną :) tez lubi zobaczyc dzieciaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Ja płace za wizytę 80 zł. Usg wykonywane jest w ramach tej kwoty. Badania miałam robione na początku ciazy - wówczas za wszystkie zapłaciłam ok. 250 zł. Obecnie jestem w 16 tc i nie miałam robionych żadnych badań. Podejrzewam że na przyszłej wizycie ( za tydzień ) dostane do wykonania. U mnie podstawowe badania krwi i moczu kosztuję ok 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI JENNIFER TAK MI PRZYKRO A JA MYSLAŁAM ZE BEDA DOBRE WIESCI,TRZYMAJ SIE KOCHANA DASZ RADE BO MASZ W DOMU CÓRCIE I MAM NADZIEJE ZE NASTEPNYM RAZEM RAZEM ZAJDZIESZ W CIĄŻE NAWET O TYM NIE WIEDZAC I WSZYSTKO UŁOŻY SIE DOBRZE ja dzieczynki chodze na kase chorych do ginia i musze wam powiedziec ze jest bardzo fajny naprawde nie moge narzekac na niego badanie robie za pieniadze bo na kase chorych z jego skierowaniem musiałabym jechac 3 przystanki a do przystanku mam 10-15 min drogi wiec komu sie chce??? ide za kase a nawet ostatnio mi sie upiekło i zapłaciłam tylkom za vdrl az 7 zł a moczi krew mi jakos laborantka zrobiła ze powiedziałą ze wciagnie na kase chorych-nastepnym razem razem wezme od rodzinnego skierowanie i zrobie za darmo bo w koncu składki do zusu odprowadzamy nie? ja jak chodziłam 2 lata temu do ginia za kase to płaciłam 100 zł i z kazdym razem było usg ale byłam na płatnych wizytach 3 razy a potem na kase chorych sie zapisywałam do tego samego ja spodnie ciazowe mam z happy mam płaciłam 150 zł ale 2 lata temu jak cjhodziłam z kubusiem w ciazy a staniki narazie mam swoje brzuszek chyba juz mi widac ale niewiem czy to nie wzdecie :-) no i czasami czuje cosik w brzuchu wiem ze praktycznie to niemozliwe bo to dopiero 13 tydzień ale jak sobie pomysle ze tak własnie sie objawia rychy i przypomne sobie moja 2 to juz fiksuje w czwartek do ginia ciekawe co powie i czy bedzie cos widac ja licze ze bedzie dziewczynka bo czuje sie podobnie jak z wiki w ciazy a z kuba umierałam na poczatku ja mysle ze jak bedzie chłopiec to własnie filip zawsze sie podobał mezowi nawet 7 lat temu jak była wiki tylko wtedy mnie sie nie podobał a jak dziewczynka to anna dobra spadam bo się rozpisałam całuski jaennifer jeszcze raz kochana trzymaj sie jestem z toba całaym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do stanikó to to była pierwsza część garderoby, któa musiałam wymienic!!! i to zaraz na początku w bodajże 5 tyg urosłam z C na D. A teraz z tych D się wylewam i musiałam zainwestowac w E. Ale jedynie w to musialam inwestować bo inne ciuchy ciążowe dostałam od siostry i koleżanek. a może byśmy gdizes zrobiły galerię naszych brzuszków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenifer tak strasznie mi przykro ! :( Trzymaj się Kochana ! tule Cię mocno. Ja jak jestem w Wawie to za wizyte z usg płace 200 zł ! do tego trzeba doliczyc przejazd + 50 zł progesteron ! ale teraz znalazlam lekrza tu blisko siebie który bierze 100 zł :) my z męzęm płci nie chcmy znac - ma to byc niespodzianka :) imie jak narazie mam dla dziewczynki dla chłopca nie. Mi się nie podobją imiona typu jaś, antek, zosia itp ale to rzecz gustu oczywiscie prawda ? :) spodni ciążowych nie mam - chodze "na gumke " - pod bluzką nie widac. jak dla mnie odież ciążowa jest b. droga ! strasznie mnie dziś boli w krzyżu - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki. Jak czytam ile każda z was wydaje kasy na prywatne wizyty to tylko jedno słowo ciśnie się do ust -złodzieje- No ale niestety tak to jest tylko w Polsce, sami złodzieje i naciągacze :) Ja za pierwszą wizytę zapłaciłam 120zł z cytologią. Następne 100zł z wliczonym USg Badania miałam 2 razy łącznie wyniosły mnie 208zł toksoplazmoze musiałam powtarzać a to jest najdroższe badanie. Dziś mam wizytę na 19stą i nie mogę się doczekać, mężuś też ze mną jedzie bo chce zobaczyć dzidzie bo jeszcze nie widział tylko na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny odzywan się dopiero dzisiaj, bo właśnie wyszłam ze szpitala. wylądowalam tam w nocy z piatku na sobotę z silnym krwawieniem. byłam przekonana,że poroniłam, bo wypadł ogromny skrzep - myslalam,że to dziecko... krew się ze mnia lała i przyjęli mnie na odzdział. musiałam leżec plackiem. teraz leżę w domu. już nie krwaię, tylko fatalnie się czuję po lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1979
Janiestety musiałam zainwestowac w spodnie. Na razie kupiłam dwie pary, ze względów finansowych na Allegro - używane. Są to znane marki i jestem bardzo zadowolona. Zresztą przez tak krótki okres za bardzo nie mozna ich zniszczyć. Na szczeście jeszcze nie musiałam kupowac stanika. I tak juz przed ciażą nosiłam miskę E, to teraz jak urosna jeszcze? Katastrofa. Chociaz mój mąż będzie bardzo zadowolny. Hi Hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszej wizycie z usg i cytologią zapłaciłam 190 zł. Ale lekarz jest rewelacja. Sprzęt też ma bardzo dobry, znajome które chodziły do innych ginów na badania prenatalne, czy 3D, 4D i tak chodziły do mojego. Bo świetny specjalista i za to płacę - a że to złodziejstwo to inna bajka. W spodniach też mi już ciasno. Oglądałam już jakieś ciążówki, jakieś do ganiania po domu to tak za 40 - 50 zł już kupię. Ale jak wrócę do pracy - a mam nadzieję, że w końcu to nastąpi - to bym chciała jak człowiek wyglądać. Taka praca, że z ludźmi mam kontakt i źle bym się czuła byle jak ubrana. Nawet nie chcę myśleć o tym co będę musiała kupić, bo mi się odechciewa wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Mysza dobrze ze sie nic nie stało :( masakra co Ci dokladnie lekarze powiedzieli ,co moglo byc powodem ? dbaj o siebie dziewczyno teraz ;) Ja nie wiem jak slysze te ceny to idzie sie naprawdę załamac ,mowicie ze odatkowo płacicie za usg? to jakis horror :( złodzieje i tyle ,wiecej na mojego gina nie bede narzekac również mogę na niego liczyć zawsze i wszędzie ale nigdy za taką kwote,na kazdej wizycie mam dwa piękne zdjęcia dzieciatka i to wliczone w cene wizyty ,masakra ,zawsze się dziwiłam jak ktos mi mówił ze gin jest drogi ale te ceny które tu piszecie to jakiś kosmos :o Moluś tak samo jak Ty myślałam o chodzeniu w spodniach na ,,gumce'' ze wzgledu ,ze jestem naprawde szczupła a te ciążowe spodnie w sklepach są satrasznie duże :o odstają na pupie i wogole tragedia za ta cene ,powiedz mi wygodnie Ci sie tak chodzi ? Narazie dopinam sie na ostatni guziczek ale niedlugo trzeba będzie pomysleć o gumce ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są w stanie zlokalizować źródła krwawienia. muszę się oszcędzać. leżę i mam dosyć leżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia ,musisz leżec ,nie przemęczaj sie teraz dużo odpoczywaj ,zreszta co Ci bede mówic Ty wiesz co jest dla Ciebie najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza trzymaj sie dzielnie i nie wstawaj z łózka!! Bedzie dobrze:) Jeenifer bardzo mi przykro:( pewnie już jesteś w szpitalu? Życzę Ci dużo siły i wytrwania. Wracaj do zdrowia i odzywaj się czasem do nas:) dziewczyny ja jestem z Wroclawia i za prywatną wizytę płacę 120 zł....masakra i tak co miesiąc!! Mam pytanie do tych które chodzą na badania z mężem. Ja się jeszcze na takowe nie zdecydowałam bo myślę, że by mnie to krepowało dodatkowo- bo najpierw badanie na fotelu, potem usg. Bardzo bym chciała, żeby mój mąz widział maleństwo na usg ale co w takim razie z tym nieszczęsnym fotelem...?? jak to wyglada u Was? wiem może przesadzam ale taka już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×