Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Natusia Kacperek na tym zdjeciu na macie to wyglada jak laleczka :) Ja tez musze cos popstrykac i dodac. Dzis przed kapiela mały obrócił sie z brzuszka na plecki. A co do sposobów kapieli to my nadal małego myjemy na rece w waniece, my mamy ta ikeowska i zaczyna byc mała :) Ja planuje zakup krzesełka na przyssawkach do kapieli od 6 miesiaca jak dziecko siedzi i wtedy małego do krzesełka do wanny bede dawac. A wczoraj kupiłam małemu taka zabawke http://sklep.dzidzio.pl/szczegoly/2248/wanka_wstanka_zajac_mis_pg101157_playgro i jest to hit u nas w domu mały az piszczy z radosci razem z misiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczęły mi wypadac włosy :o i to całkeim sporo ,szczególnie po myciu widzę ile ich na grzebieniu zostaje.Mimo,ze biorę witaminy,dobrze sie odżywiam to i tak lecą .Babka w aptece mówiła ,ze dopóki karmię piersia to wypadać będą-świetnie poprostu.Poleciła mi Seboradin.Kupiłam i zobaczymy jakie będą efekty .A może znacie jakieś sposoby na lecące włosy? Betatka fajna ta zabawka i wogóle fajnie ,ze Twój mały sie już obraca .Mój to taki mały leń osttnio się zrobił :P a wogóle wiecie ,ze ja już kupuje i ubieram go w ubranka rozmiar 86!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad fenomenem tej zabawki -50zl za piszczałkę? :o Podobno jest bardzo popularna na zachodzie a na allegro jest na nią szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie cena jak za takie cos powalająca.......... Natusia a masz zwykła wkładke czy mirene? Ile zapłaciłaś i czy zdarzyłas dostac przed jej założeniem okres?? Bo ja jeszcze nie dostałam i nie wiem czy czekac czy zakładac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A włosy tak 3 miesiace po porodzie zawsze wychodza, jakis czas i to minie. Mi tez zaczeły własnie wychodzic i pamietam ze przy Kubie tak samo miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja mam zwykłą za 300zl ,Mirene mi odradził ze wzgledu na zbyt dużą ilość hormonów jak na mój wiek .I Mirene głównie zakłada kobietą które mają jakieś problemy zdrowotne albo po 30. Okres zdążyłam dostać nawet musiałam bo nie chciał mi zakładać bez okresu bo podobno boli, ale przedtem miałam wykonywaną cytologie .Wcześniej przed założeniem wkładki zrobiłam wywiad ,ze większość ginów robi przed cytologie .Zrób sobie ją teraz zebyś wynik miała przed okresem to zdążysz akurat założyc. Betatka gdzie kupowałaś Leosiowi ten boski smoczek?:) Jak gdzies taki znajdę też kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mi tez włosy lecą, dosłownie wszędzie.. w pościeli, w lazience, w salonie mimo, że staram się chodizć po domu w kitce. Ale nei martwie się tym zbytnio bo zawsze duzo gubiłam a i tak miałam gęste a przez ciążę mi wcale nie wypadały, nawet w sitku przy prysznicu nic nie bylo i tak mi się wzmocniły ze nawet jak ich trochę ubędzie to jakos przeżyję. Pożyczyłam sobie od bratowej ławeczkę do brzuszków i ćwicze od dwóch dni, jak będę systematyczna to sobię taką kupię, coby mięśnie brzucha jakoś wygladały.. Wczoraj byłam w firmie na plotach i pokazać małego, koleżanka wziełą go i obleciała wszystkie biura a on to długo znosił. Potem karmienie i przewijanie w sali konferencyjnej i na końcu emocji już było za dużo bo Mały zaczął płakać i ciężko go byłouspokoić. Akurat jak wszedł szef to taki popis dał, że hej. A ja jak w amoku nie umiałąm go uciszyć.. Tez tak macie, że jak gdizęs jesteście i dziecko płacze a wy nie potraficie go uspokoić to włącza się jakieś poczucie winy, stres i desperacja no a wiadomo to na dziecko jeszcze gorzej działa.. Ja pamiętam po pierwszym szczepieniu jak Maciuś płakał a ja zdenerwowana bardziej od niego i pielęgniarka powiedziała, zeby lepiej mąż wziął na ręce bo mama zbyt nerwowa i dziecku się udziela. my zaraz zmykamy sie dotlenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna tez tak mam jak gdzies jestem albo nawet jak ktoś z rodziny jest przy mnie a mały płacze to włącza mi się jakieś poczucie winy ,ze nie umiem dziecka własnego uspokoić .Mimo ,ze rzadko płacze ale zawsze wtedy staje się bardziej nerwowa :o dziwne to takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam zamowilam lezaczek fisher price 3w1...bo juz z tego wyrasta a fisher price jest do 18kg kupilam do sprobowania pampersy huggis masakra twarde sztywne,jakbym gazete wsadzila mu miedzy nogi kupka nie wsiaka tylko przykleja sie do tylka. a co z pampersami happy?/ktoras z was wyprobowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja próbowałam happy-jak dla mnie okropne za szerokie za sztywne ,za wysokie i cenowo któraś tu z dzieewczyn przeliczyła ze wychodzą prawie tyle samo co pampersy.Ale wiesz co ja mam jedną paczkę huggies premium fakt są trochę grubsze ale wszystko wsiąka .No ale co mama to opinia o pieluchach ,ja nadal uważam za najlepsze pampersy premium care i tych będe uzywać . A leżaczek fp mam i nie wyobrazam sobie bez niego życia:P Idę na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
My też używaliśmy pampersów i miałam jedną paczkę pampersów premium care, ale wyjątkowo mocno odciskały się ściągacze na nózkach i wogóle wydawały mi się takie jakieś małe. Raz na promocji kupiliśmy 2 opakowania haggisów i fakt są większe od pampersów, ale kupka i siuśki ładnie się wchłaniają:-). Teraz kupiliśmy znowu pampersioki i przy tych haggisach wydały mi się takie małe, że szok i jak tą paczkę zużyjemy to jednak nadal będziemy używać haggisów - przynajmniej dopóki Alek nie wyrośnie z 3 rozmiaru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
no ja kupilam rozm 4 huggisow.... dziwne sa no ale coz moze z czasem sie przekonam....maja wiecej wkladu .a jak nie to zuzyje 3paczki i wiecej nie kupie.poki co mam jeszcze papers active baby i sleep and play te dwa rodzaje najbardziej odpowiadaja mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepsze sa pampersa, do innych ciezko mi sie przekonac choć szczerze powiem że huggisy i tak sie polepszyły od czasów gdy kupiłam raz dla Kuby..normalnie były tak sztywne wtedy ze porażka. Teraz jakby bardziej miekkie ale i tak wole pampersy. Dla Kuby kupowałam czesto sleep &play i tez je lubiłam bardzo, teraz jeszcze do Lenki ich nie miałam ale mysle ze własnie pora je kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie bo wieki temu ostatnio pisałam:) Piotruś ma 3 i pół miesiąca. Byliśmy dziś na drugim szczepieniu - waży 8 kg i ma 68cm:) Jest co nosić na rękach. Wcześniej miał kolki i czasem przepłakał cały dzień ale jak zbliżył się do 3-ciego miesiąca to sie uspokoił i teraz jest grzeczny, ładnie leży na macie albo w łóżeczku pod karuzelką, ostatnio też wyciągnęliśmy huśtawkę z fisher prica i też mu sie podoba:) W nocy ładnie śpi, budzi się na jedzenie ok 1, potem ok 4 , a potem już ok 6.30. Raz przespał 7 godzin bez jedzenia, ale po tym jego spaniu od razu zrobił sie mi zastój w piersi i cały dzień walczyłam żeby go zlikwidować. karmię tylko piersią ale przez kapturki. Kilka razy próbowałam odstawić kapturki i Piotruś jadł, ale chyba źle chwytał bo popękały mi sutki, strasznie bolało i krwawiło więc wróciłam do kapturków. Nie pomógł nawet Purelan a już zużyłam prawie całą tubkę. Dziwne bo przy starszym synku nie miałam takich problemów, ale każde dziecko inne:) Co do mojej formy to z powodzeniem mieszczę się od jakiś 3 tygodni w swoje rzeczy sprzed ciąży - głównie chodziło mi o spodnie i spodenki bo nie miałabym w czym chodzić:) Cieszę sie bo myślałam że dłużej mi zajmie zrzucanie kilogramów. Powoli rozszerzam dietę. Jeśli chodzi o pieluszki to używamy Pampersów. Raz skusiłam się na huggiesy bo były w promocji ale nie przypadły mi do gustu. Nie wiem czy coś ich nie zmienili bo przy Kubusiu ich używałam i byłam zadowolona. Zostajemy więc przy Pampersach, z czasem spróbuje Dady biedronkowych bo tez przy Kubie byłam zadowolona. Zmykam spać bo już poźno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nieaktualny wiek Kubusia i Piotrusia w stopce bo nie potwierdziłam w mailu linijki w szipszopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja - sprawdzam wiek moich chłopców w stopce bo potwierdziłam linijki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też używam pampersów miałam też pieluchy z rosmana ale takie sobie. Teraz dostałam wielką pake Dady od teściowej - zobaczymy. Tzn Natasza dostała na imieniny a dziś przypada moja drewniana rocznica ślubu - czyli piąta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie było mnie bo pojechaliśmy ze znajomymi nad jezioro na 4 dni i wróciliśmy po 3...masakra jak była piękna pogoda to jak pojechaliśmy musiało się wszystko popsuć. Ale tak czy siak spędziliśmy mile te dni... U nas dzieją się dziwne rzeczy, Mała bardzo dużo płacze. Na początku myślałam że to zmiana otoczenia, potem jak przyjechaliśmy do domu, to że jak to kiedyś Moluś napisała męczą ją "zaległe" beki ... wczoraj płakała prawie cały dzień ... i chyba po prostu jest głodna ... dopiero będąc u mamy skojarzyłam fakty ... je częściej a jadła co 3 h no i wczoraj wypiła dodatkowo z butli mojego mleczka... No nic jadę na weekend do mamy...zobaczymy co i jak...najwyżej będę ją dokarmiać butlą ... byle by tylko bidulka tak strasznie nie płakała. A wiecie że dawniej dawano dzieciom soczki już od 4-5 tygodnia życia! Mam taką bardzo starą książkę i tam są czasem fajne rady i informację o rozwoju dzieci, no ale jest też kupa "starej szkoły" i tak śmiesznie to się czyta Aaa i moja Mała w końcu śmieje się na głos...chichra się wniebogłosy :) A ja zamiast spadać z wagi to albo stoję albo idę w górę +kg i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia chodzi Ci o ten duzy niebieski smok??? Ja go kupiłam w Krakowskim Entliczku a jest on firmy Nuby, moj nie mógł na tego smoka patrzec i kupił Leosiowi Aventa i teraz mały tamtego nie toleruje :) Leośiek tez mi dawał dość dobrze dzis o 9 popalić płakał w niebogłosy połozyłam go na brzuszku na sobie i poszedł taki bek ze szkoda gadac i momentalnie dziecko mi padło :) A dzis przyszedł nam śpiworek do fotelika Maxi Cosi udało mi sie go kupic za 75zł i w tym samym kolorze co fotelik. A z umiejetności mojego babelka to pieknie rozmawia a raczej kłuci sie z mama i tata, dziadków tez nie oszczedza Kochane piski przy tym wydaje, slicznie smieje sie na dłos. Przedwczorajsze odwrócenie sie z brzuszka na plecy nie było przypadkowe wczoraj i dzis powtórzył to kilka razy a jaka ja mam przy tym ucieche :) A wczoraj z ciekawoścxi chwyciłam skarbeczka za raczki i ku mojemu zaskoczeniu pieknie sie podciada do siadu oczywiscie wszystkim wczoraj musielismy sie pochwalic z nowych umiejetności Leosia. Dziewczyny butelkowe mam pytanko ile wasze dzieci jedza ml ?? Bo my jak wg info na mleku 6 razy dziennie po 150, w dzień co trzy godz i to małemu wystarcza natomiast na noc je tyle samo i wydaje mi sie ze to mu nie starcza bo budzi sie dwa razy i raz dostaje herbatke, próbowałam w sobote zamiast pieciu łyzeczek mleka dac cztery i jedna kaszki bobovita tej na dobranoc i mały miał niespokojna noc ale tego dnia duzo spał w sumie od 16 i o 17 na spiaco dostał jesc i został wybudzony na kapiel i na jedzenie po czym odrazu usnał wiec nie wiedziałam do końca od czego ta noc taka była w poniedziałek powtorzyłam eksperyment i znowu nocka srednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus wszystkiego Naj z okazji rocznicy🌼🌼🌼 Co do pampersów to co mama to opinia, ja dady ostatnio tez kupiłam np nie są aż takie złe, ale dziwne dla mnie jak ktos pisze ze sa super, że bardzo mięciutkie, ze pampersy są przy nich sztywne:( Jak dla mnie pampersy sa najlepsze, jakos do inncyh ciezko mi sie przekonac, czasem tylko cena mnie przekonuje do innych:p Frogus no pogoda to wam sie nie ceikawa trafiła, ale zawsze chociaz sie troche wyrwac z domu tez dobrze robi:) Co do problemów z odbijaniem to tez 2 dni Lenka takie płaczliwe miała, ale dzis juz dobrze. Kupy za to robic nie może cos ostatnio, po czopku zrobiła we wtorek i do dzis cisza:( jak do jutra nie zrobi to znowu może byc nie ciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze widze ze Zabucha usuneła Swój album z galerii?? Zabucha ja myslałam ze za jakis czas wrócisz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam... moj aleksander zajada flipsy jak szalony oczywiscie bezglutenowe jutro mamy zamiar isc do zoo oczywiscie jak pogoda na to pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
moj aleksander tez zjada 150ml raz zdarzylo sie ze 180ml.spi praktycznie cala noc budzi sie ok 4 na karmienie i spi do 7 i co 3 godz karmienie a wczoraj chyba zapomnial o mleku i przez 5h nie jadl mleka tylko pil herbatke w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Wy z Aleksandrem to do przodu jesteście, w sumie miedzy naszymi to jest prawie dwa miesiace :) A sa takie mamusie co maja i lezaczek i hustawke?? Bo my mamy lezaczek (ostatnimi czasy jest cały czas u góry u rodziców) jestem z niego zadowolona ale coraz bardziej bierze mnie na zakup hustawki tylko nie wiem czy jest to sens bo mały na pocztku lipca wazył 5900 teraz przypuszczam ze babel wazy ok 7 a huśtawka jest do 9kg. A i dzis na spacerku poszlo nam koło w wózku, ale juz mam naprawione zawiozłam do entliczka akurat był pan który sie tym zajmuje i w ciagu 10 min miałam juz koło jak nowe, koszt 20zł. Wbił nam sie kolec. A ostatnio szwagierce tez poszło koło w quinny SX i czekali trzy dni w smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ja sie zastanawialam nad huśtawka ale maly wazy prawie 7kg i nie nie oplaca sie bo jest tak jak mówisz do 9kg,szkoda ze ta co zamowilam z fisher price ma opcje wibracje i trzeba noga bujac.jestem zadowolona z bright stars super ale do 9kg a maly tak szarżuje w niej ze sie boje ze sobie krzywde zrobi leżaczek lata razem z nim w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z małym w środę na szczepieniu,ma już 3 miesiące i waży 9100 będzie miał badany cholesterol i cukier bo nie je wcale tak dużo bo 150ml co 3 godz a za szybko przybiera na wadze i może ma coś z metabolizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka nasza mała zjada 5x 150ml/130ml. Robi sobie przerwy 3-4h. Dopiero w tym tygodniu zauwazyłam że zaczyna je sobie wydłuzać do 4 godzin. Ostatnie karmienie ma ok godz 20 i spi do 4-5. Urodzila sie 21 kwietnia wiec dopiero co 3m-ce skonczyla. Tez sie zaczelam zastanawiac kiedy zacznie jesc 180, bo poki co 150 czesto jest dla niej za dużo. Ale przybiera ładnie wiec się nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
ale klopsik 9100 to jest co nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i żyję, tylko się nie udzielam. Czarna25 - tak jak piszesz, co mama, to inna opinia o pieluchach. Ja zauważyłam też, że nie tylko co mama to inna opinia, ale dużo zależy też od dziecka. Jak dużo siusia, jak często i jak duże robi kupy. Przy pierwszej córce sprawdziły się tylko pampersy, a teraz przy drugiej Huggiesy. Przy pierwszej przeciekały bokiem, czy kupa, czy siki i tak przeciekały. A przy drugiej są dla nas idealne, tylko,że te z zielonym, nie z czerwonym. No i są ok 10 zł tańsze od pampersów. Co do pieluszek Dada, to moim zdaniem są okropne. Sztywne, śmierdzące itp.... My byłyśmy na szczepieniu w poniedziałek. Maja skończyła 3 mce. Waży 6600 i ma 69 cm długości. Po szczepieniu miała gorączkę 1 dzień. nPoza tym OK. Ja nadal mam doła z powodu moich problemów po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×