Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Smarowałam teraz Kacprowi Dentinoxem dziąsła i tez się cieszył :) A wogóle żałuje ze nie zamawiałam tej kolekcji Zen wcześniej tam jest taka przepiekna kołyska i leżaczek :o Najwyżej przy drugim dziecku pomysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogus mój najada sie strasznie szybko czasami myslałam ze nie zdązy się najesc tak pochłania ale połozna powiedziela ze nie mam sie martwic jezeli czuje ze piers jest szczuplejsza a mały moze spac spokojnie 3 godz z rzedu .Czasami najada sie w 10 min ale nie ma stałych godz ,daje jak jest głodny jedyna stałą godz jest ta zaraz po kąpieli .A i najpierw zjada jedną piers a przy kolejnym karmieniu następną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek17
Mały dostaje mleko 120 ml o 7 i 11 rano, potem o 13 przed obiadkiem 60 ml i pol słoiczka obiadku, potem o 17 przed deserkiem 60 ml mleka i pol słoiczka deserku a potem o 21. Butelek mu nie parze. A wode mu przegotowuje z kranu potem odlewam do ostygniecia a przed jedzeniem mu podgrzewam bo zimnego jedzenia Piotrus nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
Przyłączam się do butelkowych mam, którym wypadają włosy. Zawsze miałam mocne włosy, a od kilku tyg dosłownie wychodzą mi garściami nie tylko podczas mycia, ale nawet podczas zwykłego czesania:-( A ja zamierzam kupić dla Małego taki fotelik do karmienia http://allegro.pl/item1172387543_fisher_price_krzeselko_do_karmienia_zabawka.html , już mamy huśtawkę z tej serii i jestem bardzo z niej zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
Natusia - ja używam butelek z Avet-u, ale tych ciemnych, one własnie mają informację, że nie zawierają BPA - po prostu Małemu najlepiej te smoczki podchodzą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita musze poszukać tych ciemnych z Aventu bo ich nigdzie u mnie nie widziałam i skoro mają info ze nie zawieraja BPA to kupie bo własnie smoczek w jich jest najlepszy A sama zastanawaiłam się nad tym krzesełkiem z serii Rainforest bo juz mam i mate i miałam wanienke ale skoro babcia zadecydowała to sie jakos specjalnie nie sprzeciwałam . A my chrzciny wyprawialismy w domu u tesciowej bo ma piekny wielki ogród który był przystrojiny cały na biało a w razie niepogody ma oranżerie w której zawsze wyprawia większe imprezy albo swieta .Mimo ze stac nas było na przyjecie w lokalu zrezygnowałam bo nie ma jak w domu ,czy przewinąc czy nakarmic czy uspic takiego maluszka .A jedzenie robili i serwowali nam kucharze którzy byli u nas 3 lata temu na slubie -sprawdzone i smaczne .Musielismy ich tylko zaopatrzyc w produkty i mimo to sie opłacało bo duzo z tego jedzenia zostało dla nas na pózniej a nie jak to ma miejsce w niektorych restauracjach ze czlowiek albo dobrze nie zje albo jest niesmaczne ,można się zawsze naciąć.Tort kosztował nas 100zl ale warto było ,równiez z tej samej cukierni w jakiej był zamawiany weselny .I tak samo z chrzin jak i z wesela jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agita_Opole
Kwiatuszek - dziękuję za info odnośnie karmienia. Czyli w każdym posiłku jest mleko jeszcze, anie np. sam obiadek. Natusia - te butle też można znaleźć na allegro:-). Są one o kilka złoty droższe od zwykłych białych, ale przynajmniej wiadomo, że bezpieczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita dzięki za info juz szperam po internecie w poszukiwaniach :D ale masz rację przynajmniej wiadomo ,ze bezpieczne bo powiem Ci ze na tamtych białych zrobił sie brzydki osad którego nie mogłam domyć i wywaliłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tez zmieniłam zdanie co do huggies ,myslalam kiedys ze sa fajne ale im dłuzej je uzywam tym gorzej ,już byłam zadowolona bo mi sie paczka konczyła to wczoraj znowu przyjechal ten nasz znajomy co pracuje w huggiesach i dal nam 2 paczki rozm 4 i 10 paczek husteczek no masakra :o Znowu sie będe z nimi bujala albo sprzedam je na allegro :/ Szkoda ze nie mam znajomosci w pampersie :D :Pszczegolnie lubie te premium care .I tak jak któraś z Was tu napisała ze nie ma co kombinować bo sa takie promocje na pampersy ze naprawde sie oplaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia - ja mam jedną tą białą malutką i stoi sobie praktycznie nieużywana, raz czy dwa wlałam do niej wodę na wyjście więc nawet nie miałm pojęcia, że tak się mogą przebarwiać:-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Was dziewczyny, tak z innej beczki. Jak robicie te minki?? bo ja umiem tylko taką :-) i taką :-(. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała własnie zjada po rez pierwszy nutramigen... tatuś ją karmi. Fuuuuj, jest dokladnie tak niesmaczne jak mówią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki elizka za naumianie robienia minek:-). A u nas za chwilkę będzie kąpanie i też Nutramigenik z odrobiną kleiku kukurydzinaego na noc:-). Mam nadzieję, że Twoje dzieciątko dobrze zniesie zmianę na nutramigen:-). Ja się zastanawiam jak Mój Maluch zniesie pierwszą kaszkę, czy obiadek - ciekawe czy będzie pluł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mały juz po kapieli słodko śpi :) Mam pytanie do dziewczyn karmiących piersią ,kiedy wprowadzacie jakieś pierwsze jedzonko? Agita moga przebarwiac i to bardzo a ja nawet mleka w niej nie podawałam bo karmie piersia ,tylko wode albo jakaś cienką herbatke :oMiałam taką samą ,malutką bezbarwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z tego. Ani nutramigen ani pepti. Zasnęła bez kolacji. Trudno, najwyżej szybciej się obudzi. Tylko najgorsze że nie wiem ktore mleko jej zrobić jak się w nocy obudzi :o jak bym chciała żeby z tym jedzeniem już wszystko było jasne... :( wygląda na to że pomeczymy się jeszcze trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia - dzięki za minkę:d. a to nie sądziłam, że z Aventu może być takie dziadostwo:o Elizka - na poprawę można czekać nawet tydzień czy dwa. My jak przeszliśmy na Nutramigen, to jeszcze jakieś półtora tygodnia Alek płakał przy jedzeniu i po, bo w organiźmie nadal czuł mleko:-(. Dopiero jak wszystko wydalił, to nastąpiła poprawa. Więc może trzeba troszkę poczekać na poprawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza współczucia z tym mlekiem ;( Agita to to samo krzesełko co dla Leośka tez z ta duza zabawka :) My tez mamy z seri rainforest mate i zamówiona huśtawke no i teraz krzesełko. natomiast z seri cudowna planeta lezaczek i teraz troche załuje ze hustawki nie poszukałam tez z tej serii bo na macie i na hustawce bedzie miał te same zabawki. Jeszcze z fp mamy karuzele i tez musze przyznac bez bicia ze jestem zakochana w tez firmie :) A co do knajpy na chrzest to mamy sprawdzona co do jedzonka. Mieszkamy w jednym domu z oddzielnym pietrem i niedziele obiadki mamy wspólne, a rodzice gdzies wyjezdzaja to nam sie nie chce na dwie osoby gotowac i wtedy do knajp chodzimy, Natusia na te butelki to w smyku zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyscie:) ja uzywam buteli rzadko, mam z aventu ale tez mi zachodza a myslałm ze tej firmie to nie grozi. Lenka w sumie od czasu do czasu pije z butli moje mleko a herbatek nie chce, podawałam jej tylko te ziołowe a ona za mamusia chyba ziołowych nie lubi. Wody tez nie chciała wiec w sumie jest tylko na piersi. Wogóle to stałych godzin moja nie ma, czasem 3 godziny wytrzymuje a czasmi nawet co godzine sie karmimy:) Włosy to wypadaja wszystkim bo to organizm osłabiony po porodzie , wiec nie tylko tym karmiącym piersia. natusia krzesło bardzo fajne ale okropnie drogie..ale co tam jak teściowa stawia:p A tak wogóle to moja lenka śmieje sie w glos ze aż miło, czasem to aż sie zanosi od śmiechu i wogóle fajna z niej kobitka:) A w łożeczku to takie akrobacje robi że nigdy nie wiem w którym końcu jej szukac w nocy gdy swiatło zgaszone mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica2344
Cześć dziewczyny Pewnie już prawie wszystkie śpicie,ja coś ostatnio mam problemy ze spaniem. Co do wyparzania butelek to ja raz dziennie wrzucam do sterylizatora takiego do mikrofali,a mleko robię na wodzie żywiec,tylko podgrzanej nie gotowanej bo pediatra mi powiedziała ze nie każdą wodę można gotować do wytrąca się osad i ze żywiec i jest jeszcze chyba woda mama i ja można śmiało podawać bez gotowania,ogólnie wody z atestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica2344
Pytałam się jeszcze o ślinienie bo mój synek się strasznie ślini od 2 miesiąca życia i pediatra powiedziała że nie oznacza to że dziecku idą zęby tylko że w tym okresie zaczynają intensywniej pracować gruczoły ślinowe,dojrzewać i wytwarzają więcej śliny a takie maluszki jeszcze nie potrafią sobie poradzić z połykaniem nadmiaru i dlatego się ślinią. A ja już się przestraszyłam że mojemu synkowi wychodzą zęby bo zmieniam mu śliniak 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica2344
Ja z butelek z aventu też nie jestem zadowolona,mały zresztą nie chce nawet z nich jeść bo mają twarde smoczki.My używamy lovi aktywne ssanie i uważam ze są super i mały chętnie z nich je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica2344
Do mam które wprowadziły bądż wprowadzają nowości w jadłospisach swoich pociech,jak to robicie,najpierw podajecie trochę mleka a póżniej słoiczek czy na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nie zjadła kolacji a obudziła się dopiero o 5 :D Zdecydowałam że będę jej jeszcze w tym tygodniu mieszać mleka. Teraz dostała 4miarki pepti i jedna nutramigenu. Zjadła bez marudzenia. Kurcze nawkręcałyście z tymi butelkami i teraz siedze i mysle czy naszych tez nie zmienić ;) Mamy z aventu ale raczej te zwykłe... A dzisiaj znowu wielkie pakowanie. Na weekend wyruszamy nad jeziorko :D Co roku robimy ze znajomymi spływ kajakowy. Tylko że tym razem ja z młodą na lądzie zostaje... :( ale może też będzie fajnie, troszke sobie chociaż popływam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. To ja Kwiatuszek17. Na początku daje Piotrusiowi troche mleka zeby w trakcie podawania obiadku mi nie płakał ze jest głodny. Ja używam butelki lovi wlasnie dzisiaj musze jechac po smoczek do butelki bo kupilam ostatnio trójprzepływowy i za mocno mu leci mleko z tego smoczka i musze kupic smoczek mini. A po za ta butelka kupilam jakies dwie w aptece nie wiem jakiej firmy ale sa tez dobre nawet nie zostaje na nich osad od mleka. :) zazdroszczę wam tego kupywania krzesełek do jedzenia dla maluszka, jakis bujaczkow itp. No bo ja nie jestem z ojcem dziecka tak jak wam to kiedys pisalam no i no w sumie nie pracuje bo widocznie mu sie nie chce i wszystko sobie olewa. Tak wiec musze sie go prosić o każdy grosz, wiadomo jak mama ma to tez mi niekiedy da. Za alimentami musze czekac do listopada az skończę 18 lat, ach niekiedy nie mam juz sił ale wiem ze mały mnie potrzebuje i musze byc dla niego silna. A juz nie bede wam zawracać głowy. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja nie zazdrość. Ja też nie kupuje takich rzeczy. Oszczędzamy kaske i wszystko praktycznie mamy używane po rodzinie ;) Takiemu maleństwu jest wszystko jedno czy krzesełko jest różowe czy zielone a za pół roku i tak to wszystko wyląduje w piwnicy ;) Ważne że bobas ma kochającą mamusię ;) z czasem na pewno wszystko się poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×