Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zuzka48

Jesteś wdową lub wdowcem? Czy udało Ci się na nowo ułożyć swoje życie?

Polecane posty

Gość gość
jestem sama . bo nie znalazlam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez się nie udało , kolejna próba i kolejne fiasko A już myślałam że będzie cudownie i było przez ponad dwa lata dopóki nie wyszło że jesteśmy dwie, obie tak samo oszukiwane , obie tak samo zranione . Ja poznałam go w realu , ona w internecie I tak sobie spotykał się z nami dwiema na przemian cudowny wzorowy tatuś co miał dobre kontakty w dziećmi bo zabierał je do siebie a w efekcie spotykał się wtedy z ta druga . Plan wręcz idealny do czasu kiedy wszystko wyszło na jaw. Najśmieszniejsze jest to że nawet nie potrafił powiedzieć dlaczego to zrobił, nie potrafił zdecydować która ma z nim zostać, NIE POTRAFIŁ NAWET PRZEPROSIĆ ZA SWOJE ZACHOWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku od 6 mieś.On zapewnia o swoim uczuciu ,planuje przyszłość itp.Jak dla mnie to za wcześnie na jakieś deklaracje mimo że oboje jesteśmy 60+ .Czas okaże co będzie dalej aczkolwiek tego czasu nie zostało nam wiele bo życie jest takie ulotne.Puki co jest bardzo dobrze /dla jasności,i nie śpimy ze sobą/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz zmarl 2,5 roku temu nagle w wieku 60 lat .Nawet lekarze nie umieli podac przyczyny. Zostawil mnie w ogromnej rozpaczy.Dzieci od dawna samodzielne,z wlasnymi rodzinami i problemami.Kocham je i oni mnie kochaja,codzienne dzwonia,co tydzien zabieraja gdzies aby uatrakcyjnic czas.Wspolne wakacje/Teneryfa,Majorka,itp./To mile,ale nigdy nie zastapi mi wakacji z mezem/zwiedzilismy wspolnie duzy kawal swiata/.Mialam w tym czasie roznych potencjalnych adaratorow,chetnych na zwiazki,ale to mnie w ogole nie interesuje,wrecz jest mi wstretne. .Nie mam ochoty na amory,romanse itp.Wiem,ze nigdy nikt nie zastapi mi mojego meza,wiec po co komus robic plonne nadzieje? Jestem zdania ze slubojac"dopuki smierc nas nie rozlaczy" dotyczy nie tylko smierci meza ,ale takze i mojej.Bo milosc jest ponad wszystko,a nas dzieli tylko czas.Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci mieszkają daleko więc na co dzień byłam zdana sama na siebie.Jak to w życiu ,trzeba coś naprawić ,poprawić itp a tu nie ma kto pomóc wie trzeba brać fachowca a to niestety łączy się z kosztami.Od pewnego czasu przychodzi do mnie kolega z dawnych szkolnych lat ,zawsze mogę liczyć na Jego pomoc.Miło zjeść niekiedy wspólny posiłek , wypić kawę czy gdzieś pojechać.Też uważałam że "nie opuszczę aż do śmierci' ,do swojej śmierci. Życie toczy się dalej i wprowadza korektę zmuszając niekiedy do zmiany naszych poglądów na pewne sprawy.Najważniejsze jest mieć czyste sumienie i nikogo nie krzywdzić .Dzieci wychowujemy dla innych nie dla siebie.Mają swoje rodziny,radości jak i problemy i zbyt często nie mogą być przy nas a telefon sprawia radość lecz pomocy realnej nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jest miec kogos do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest tak że ,zostajemy same z problemami dnia codziennego.Dobrze jest mieć osobę na której można polegać bo życie płata różne figle a dzieci nie zawsze są w stanie być obok nas.Miłość do męża ,wspomnienia wspólnie spędzonych lat zawsze pozostaną w sercu ale tym nie da się żyć na co dzień.Samotność na starość jest straszna więc dobrze mieć kogoś obok siebie i wzajemnie sobie pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć kogos by sobie pomagać? to egoistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoistyczne jest wtedy jak jedna ze stron oczekuje tylko pomocy a sama nie pomaga.Jeśli oboje sobie wzajemnie pomagają w codziennym życiu to gdzie jest tutaj egoizm ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kimś się jest lub się bywa,na przykład do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jeśli obojgu to odpowiada to dlaczego nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co sa zwiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starosc kazdemu jest potrzebna jakas pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na starosc kazdemu jest potrzebna jakas pomoc xxxxxxxxxxxx Masz rację ,nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakiej starości wy mówicie? Bycie z kimś jest bliskie człowiekowi w każdym wieku i na każdym etapie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramzulka, Hej, tak mi smutno......porozmawia ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy bedzie stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem wdowcem 38-letnim bez dzietnym może znajdzie się dusza o dobrym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktos znajdzie chwilke, aby sie zatrzymac w tym zwariawanym swiecie i porozmawiac ze mna. Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Andi. Mam nadzieje, ze sie odezwiesz. Moze sprawisz, ze znowu zaczne sie usmiechac. Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem mężem mojej żony 26 lat. Kiedyś z zaborczości myślałem ze w przypadku mojej śmierci nie życzę sobie żeby inny facet był z nią . Ale teraz wiem ze byłem strasznie głupi . Jeżeli zdarzy się ze opuszczę moja żonę i to nie z mojej woli , to życzę jej żeby znalazła dobrego faceta , który zaopiekuje się nią i będzie z nim szczęśliwa . Wtedy będę jej z góry kibicował , żeby znalazła takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Andi odezwij sie. Nareszcie pozamykane dzisiejsze i sprawy i chcialabym wreszcie porozmawiac z dobra dusza. Jestem sama, smutna, zmeczona i chce mi sie plakac. Witam rowniez goscia, ktory jak mozna wnioskowac z wypowiedzi tez jest w jakims depresyjnym nastroju. Choc wydaje mi sie, ze pomyliles forum. Bo to miejsce raczej dla nieszczesliwych,ale z innej przyczyny. Ja juz 2 lata jestem wdowa 40+ i samotnosc powoli rozklada mnie na czynniki pierwsze. Gdyby nie praca chyba bym wyladowala w psychiatryku. Szukam przyjaciela takiego na dobre i zle, ktory sprawi, ze wreszcie od 2-ch lat zaczne znowu sie usmiechac. Ponoc po burzy teoretycznie winno zaswiecic slonce. Ot taki mam nadzieje schemat zyciowy. Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....no coz widocznie wszyscy wokol sa szczesliwi albo nie chca podzielic sie odrobina szczescia. Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich tu zagladajcych, Ot taka refleksja na te szare dni.. " Szczescie to jedyna rzecz na swiecie, ktora sie mnozy, jezeli sie ja dzieli" Polecam - List do Boga https//youtu.be/j3ylh5_xtvm Trzymajcie sie cieplutko Pozdrawiam Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie szczescie to w moim wymiarze chwila na rozmowe J....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekta lepiej rozmawia mi sie z mezczyznam Jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×