Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Ola,nie musisz odpowiadać,ale ja niestety też mam wrażenie,że coś czasem mylisz, ale wiem,że czasami można cos po prostu źle napisać.... nawet datę rozprawy też podałaś dwa razy inną... Zaangażowałem swoje mysli i czas żeby Ci pomóc, bo wiem,że czasem są momenty,że ktoś nawet takiej pomocy może potrzebować. Przecież nikt nie każe Ci stąd nigdzie iść… Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
NIC!!! Reszta w moich rękach, dziękuję za wszyskie rady i opinie na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka1981
:( Ola jak bedziesz chciala pogadac to napisz do mnie na priv gwiazdalenka1981 malpka gmail.com pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylilam sie
gwiazdalenka81 malpka gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Oluś daj spokój i się nie obrażaj, zobaczysz jeszcze ile razy będziesz chciała chociaż tutaj napisać... pokaż że Ty tego "docinającego" masz w nosie ;) i niczym sie nie przejmuj!!! Nie masz nikogo do wypłakania się mu w ramie to chociaż dziel się tutaj. Zawsze ktoś coś podpowie etc. A takich wulgarnych typków miej ... w nosie właśnie :) Trzymaj się Ola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Alexsandraaaaaa
Furiatka jedna , małżeństwo jej sie przestało podobać to kazała zabieraać mężowi zabawki. Wy też sie niepotrzebnie wtrącaliście, ona jest niedojrzala . Podejrzewa że coś podejrzewa ale dowodów nie ma i pewnie nigdy nie będzie miala . Jak emocje opadną i zostanie sama to dopiero będzie następny topik zakładać . Jestem tego pewna 16 lat psychologiem jestem i trochę widziałam i słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrooooooo droga powyzej
a ja uważam,ze dobrze zrobila kaząc sie pakowac mezowi.Ja tez nie wybaczylam zdrady,odeszlam z kilkuletnimi dzieciaczkami i wcale a wcale nie żałuję!!!! To jej błąd,że nie poszperała w życiu meża,albo nie zaskoczyła go zdaniem że coś wie o romansie,bo w strachu stary by wszystko pewnie jej wyspiewał. i do wszystkiego się przyznał.Po drugie dobra żona ma swoje sposoby na znalezienie tej drugiej... ale nie każda chce,ja też mialam to w d*** i nie szukalam. Psychologia swoja drogą,ale życie i doświadczenie swoja.. Skoro mąż dup*** nie ruszy,zeby coś naprawić to Olka ma racje-won za drzwi. Jak pojdzie po rozum do głowy to może się obudzi,ale jak widac na razie to dziad tylko siedzi i czeka az jej przejdzie foch i bedzie mogł liczyc na bzykanko.bo moze kochanka go wystawila do wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka bardzo prosze o kontakt
Olka,napisz mi prosze na priv namiary na tą adwokatke bo b.pilnie kogos szukam. Jestem z Poznania, nie wiem skad masz tę babkę, ale jeśli rzeczywiscie jest dobra to dorzucę jej nawet na dojazd. napisz mi coś bliżej. Z góry wielkie dzieki. Bardzo Cie prosze odezwij się na priv grafomanka77@ gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuuullllllllluuuuu
Facet sie wkurzył bo mu wmawia coś czego nie było . Jak można wsadzić kogoś do więzienia za morderstwo nie mając dowodów. Chłopina odpuścił jak zobaczył co babsko wyprawia , w głowie jej się poprzewracało , mlode to nie zna życia widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba nie czytales calego
wątku,zdrada swoją drogą,ale nie ukladalo sie miedzy nimi od lat? Nie kazdy potrafi byc z kims kogo nie kocha..... a zdrada tylko otworzyla jej oczy na to czego nie widziala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!co tu sie porobilo? Ola,jak to piszesz koniec :( ? ja sie nie zgadzam!!!:o nie przejmuj sie jakims debilem! jak sie wszyscy stad rozejdziemy to juz cie nikt nie wesprze nawet dobrym slowem :( ja kazdy dzien zaczynam od tego wątku i nie wyobrazam sobie inaczej.Mialam taka sama sytuacje i wiem co przezywasz i nie powinnas zostac teraz sama.OLA!!!! mozesz napisac do mnie na priv jesli chcesz.... ale zostan tu,jak widzisz jest wiele osob,ktore Cie wspieraja,jest ich wiecej!!! a taki debil zawsze sie znajdzie :o Trzymaj sie,licze ze sie odezwiesz Pozdrawiam!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka,jak to sobie poszłaś? zostań tu z nami :( dopiero przekonalas mnie co do swojej osoby a teraz chcesz zakonczyc topik...... :( odezwij się :o mi dałas rade a przejelas sie jakims nie wiem kim włąsciwie ;) wracaj!!!!!!!! :D bo ja czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Cześć na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka,na Ciebie! Za dużo przeszedlem i wiem,ze Ci cięzko,nie mozesz teraz sie gniewac ani zostac sama! Daj se na luz! No jak tam odpoczęlas bez męza czy nie wyjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdarda
Wyjechał a ja dopiero zaczynam odpoczywać. Od wczoraj mam jakiś nie taki hmor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Wczoraj podziękowałam wszystkim i zakończyłam ten topik, o moim kończącym się małżeństwie nie zamierzam juz pisać. To moje ostatnie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Czasami chyba każdy ma prawo mieć słabsze dni ... nie ma konkretnego powodu ... a może jedna sprawa nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nieważne, czuję się beznadziejnie ... i chyba taka jestem. Tylko nie myśl, że to chodzi o mojego męża, nieee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Tak w życiu jest - czasu się nie da cofnąć nawet jak się bardzo czegoś żałuje. A bezradność jest chyba najgorszym uczuciem jakie może być,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już wyrzuć z siebie!!! nie możesz teraz czuć sie beznadziejnie!!! a o kogo chodzi,no bo nie o mnie ? :P staram sie być straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie musisz się starać ... Nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Patrz wyżej nie o męża chodzi ;) To co wolisz facetów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nieważne, ale gdyby.ś czytał uważnie to byś wiedział. Aż tak zepsuła Ci życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×