Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość Ogona
przegrywamy obie i ja i Ty :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
i Olka przegrywa i Ewka ale zobaczycie-kiedys wyjdziemy na prostą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
tylko ze one podjeły juz jakies decyzje... a ja?????????? toje na rozdrozu i nie wiem którą drogę obrac..........:( nie wiem na 100% czy mnie zdradził....... narazie wiem ze kłamał jak najęty.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
jeszcze pare dni musisz z nim szczerze porozmawiac,ale uważaj,bo faceci naprawde oszukują kłamią... Moj AS opowiada żonie niestworzone historie,żeby tylko być ze mną.... i nigdy nie piszemy do siebie smsów ja to widzę z drugiej strony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
czy podjeły decyzje? na raie się miotają pomiędzy myślami a czynami, Ola jeszcze nie złożyła papierow, nie wiem na co ona właściwie czeka? bo Ewka postawiła sprawe na ostrzu noza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
tylko w tym wypadku bardziej romans niz cos większego .. bo on wraca na dobre a ona zostaje ponad 300km stad......... wiem ze klamią.. jak znalazłam tego esa w niedziele to nawet sie niedenerwował..nic.. tylko mówił ze bardzo mnie kocha i mnie niezdradził.. i sam kazał mi zauwazyc ze on wcale sie niedenerwuje a to znaczy ze niekłamie......................... teraz mam swiadomośc ze jest mistrzem kłamstwa.......... w zywe oczy potrafi sie zapierac......... a napisac wam cos smiesznego?? dziś znaów rozmawiałam z ta kobieta (dzwoiła do mnie) i od słowa do słowa moj powiedział jej jaki miesiąc temu przez tel. ze miał wypadek naszym busem i ze widział jak jego kolega umiera, wykrwawia sie , ze tir w nich walną i bus do kasacji.. jak jej powiedzialam ze to nieprawda to byla w szoku.... ona mu uwierzyla 0--byl taki przekonujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszki
rozwod to trudna decyzja,ale na ką chol*ere jestescie z kims kogo nei kochacie? czy jakbyscie nei miały dziecka/dzieci to byłybyście z nim? no odpowiedzcie? Olka? Ewa? "To boli"? RZUCIŁYBYŚCIE FACETÓW W CHOLERE!!! no to po co sie oszukujecie,że cos jeszcze sie tli?! fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
ćwiczył kłąmanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
tylko po co ją kłamał???? ale one mają świadomosc ze ich mezowie je zdradzają........ i oni sie poniekąt przyznali........ a ja?? ja nie wiem nic, a nic....... i to bardzo boli...bo moja wyobraznia jedzie na pełnych obrotach...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
moze masz racje ---praktyka czyni mistrzem dziewuszki --- tylko ze u nas bylo wszystko super i na dobrej lepszej drodze i ja chyba cos do niego czuje... tylko poprostu nie wiem o co mu chodzi??? zdradził czy nie?? a jeśli to dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszki
bo tacy są faceci a jak raz zdradzi to powtórzy to widocznie chciał innej pociagalo go jej ciało, jej smak... obrzydzenie mnie bierze na samamyśl, że mój smakował gniazdko tej drugiej a potem wracał do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszki
nienawidze i nei potrafiłabym przebaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
zaraz si zzygam.........................niedobrze mi jak pomysle o tym :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszki
sorry ale świadomość tego że był w innej nie pozwoliłąby mi dotknać mojego faceta nigdy wiecej nie potrafilabym sie kochac oralnie jezu fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
a ja nie potrafie nawet kochac sie z meżem..... chce byclojalna wobec kochanka,ze nie kocham sie z meżem w domu zas*rane zamkniete koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
wzielam tabletkę uspokajającą..........................i popiłam piwem....... co ma byc to brdzie......... za dwa dni o tej porze bede juz wiedziala...................(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszki
ni potepiam CIę Ogona,chociaż z reguły brzydzę sietakimi jak Ty obys tylko nie okazała sie kochanka meża któreja z dziewczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
Boli idź lepiej spać - Twoja córcia na pewno CIę jutro obudzi wcześnie ja uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
chcialabym, znalezc kogos kto by mnie pokochal i docenil....... on byl moim pierwszym i moja pierwsza i jedyna miloscia.. niemialam nikogo przed nim..... mam wrazenie ze jak sie rozstaniemy to bede sama... a jego zaraz na miescie zobacze z jakas panna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
do Olki mam najbliżej ;) ale "moja żona" nie ma na imię Olka i on nie ma dwójki dzieci ;) wiec mogę zasnać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
ogona--- dzis o 3 zawolala mni ebo smoczek wypadł....... i od tej pory niespie..... niemoge...co zamkne oczy widze jego z inna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
Boli,przestań,kobiety jak są wolne i swobodne to wysyłają inne sygnały facetom zobaczysz,ze kogos znajdziesz i ułożysz sobei życie z kimś kto bedzie zasługiwał na Twojamiłosć :) głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
to ile ma Twoja córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
dzieki:) tabletko zacznij dzialac!!!!!!!!!!!!!!! ide poogladac pudełko i moze zasne........ zaczal padac deszcz..................palcze razem ze mna.......... do jutra kochani..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
teraz w grudniu 2 latka skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
trzymaj się jutro wieczorem postaram sie zajrzec i nie popijaj juz zadnych prochow piewem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
moje dwa maluchy sa w podstawowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogona
🖐️ chyba za pieerwszą próbą nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×