Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość zdrada za zdradę
to mi się chyba coś pomylło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita77
Zdrada za zdrade czy Ty masz historie podobna do mojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita77
Zapomnialam jescze dodac ze raz mnie zdradzil z prostytutka podczas mojej nieobecnosci w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdradę
Nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
dzis dowiedzialam sie od jego kuzyna ze on wraca w sobote.. ze beda robic pozegnanie/popijawe.. ja dam rady do so boty czekac!!!!!!!!!! myslalam o tym by zadzwonic do jego kolegi dowiedziec sie kto kryje sie za owym numerem telefonu.. musze, musze.........bo zwarjuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak patrze na biling to zygac mi sie chce: rozmowa ze mna, po minucie es pod ten nr.... rozmowa z tym nr i po minucie rozmowa ze mna......... dostaje szału!!!!!!!!!!!!!!!!!! zadzwonic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrada za zdradę
napisałam CI,że mam bardzo podobną historię ale coś sie nakręciło :P pomarańczowe podszywy idźcie na ijnny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
tzn, zadzwonic na nr kolegi, ale rozmawiac z nim........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Dzwoń, bo się wykończysz, a ten twój cały czas nie odbiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdradę
Wiesz jak chciałabym odnaleść mojego ktosia od maili strasznie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
ten moj ma wylaczony tellefon i doszłysmy do wniosku z ta kobieta ze napewno ma wykupiony starter....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
tak szczerze to nie wiem o czym chcesz z nim rozmawiać, on się wcale nie odzywa, nie interesuje się wami, tchórz !!!!! Lepiej zapomnij o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
ale czy dobrze zrobie???? niebedzie to wygladalo ze sie plaszcze przed nim??? i on bedzie czul sie gora?????? powiedzcie czy mozliwe to jest ze nic nie ma z ta osoba wspolnego ---oprocz kontaktow telefonicznych?? to tra od 20 sierpnia///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrada za zdradę
ja tez chcialam, stawałam na rzęsach,potem powiedzialam sobie,ze sam sie znajdzie jak bedzie miał sie znalexc,przestalam go szukac, Wzielam go za aniola,ktory sprawil,ze spojrzalam na swiat inaczej,ze spojrzalam na mojego męża i zaczelam widziec w nim czlowieka zupelnie mi obcego. Oszusta,ktorego dziecko nosilam pod sercem a on sie p**** z kochanką wmawiajac mi nadmiar pracy. Zaraz po rozwodzie poznalam kogoś też zupełnie przypadkiem,kogos kto sprawił,że uwierzyłam w miłość,i czasami był tak bardzo podobny do tego z netu,że dałabym się nabrać,że to ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to boli
nie dzwoń nie dzwoń bo po co? to mąż? nie zadzwoni spytać co u Ciebie jak dziecko? nie poniżaj sie przed nim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
wiec co mam zrobic???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
ta niepewnosc mnie wykończy................... jem tabletki, popijam piwem i kawa.......... zaczynam drzec sie na córcie, choc ona nie jest niczemu winna....... siedze i rycze jestem taka bezsilna.... jak dac rade do soboty???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
niedzowni bo wie ze gdyby zadzwonil to chcialabym porozmawiac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrada za zdradę
przepraszam, ze spytam jeszcze raz,lae przez te podszywy nie zrozumiałam:masz dziecko /dzieci? czy Ty też poznałaś kochankę Twojego męża? jestescie po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarito
a co CIę bardziej męczy? to że nie kochasz meża czy to że musiałabyś z nim wyjechać? jeśli on wyjedzie sam to de facto i tak przestaniecie już istnieć jako małżonkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
mam dziecko, nie poznałam kochanki, bo nie chciałam, jesteśmy już po, od miesiąca jestem wolna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrada za zdradę
ja też nie chciałam ale tak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem nie przestalam kochac meza, gdyby sie zmienil to mielibysmy szanse. On jest strasznie wybuchowy, niezadowolony z zycia. Nieczego i nikogo nie lubi. Boje sie, ze chcac byc z nim wyjade to psychicznie nie wytrzymam. W stanach nie mam w nikim oparcia i boje sie, ze wtedy jak bede chciala wyjechac to zabierze mi dziecko . NAsze malzenstwo jest martwe. Ja siedze caly dzien z malym w domu a on jak wraca z pracy to zje sam obiad i przed telewizor a jak dostanie jakis tel z pracy to tylko bluzga, marudzi. A rano przed praca to juz jest koszmar dopiero jak wyjdzie to zaczynam oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrada za zdradę
a z czyjej winy mieliście rozwód? odszedł do kochanki jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
przdepraszam......... napiszcie mi cos,...... jak narazie jest jedna osoba za i jedna przeciw... pomozcie mi..... niechce zrobic zadnego bledu.. ale dluzej niewiem czy dam rade.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
przecudnej urody...-----ale czy to napewno dziala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada za zdrade
za porozumieniem, on miał haka na mnie ja na niego. Jestem tylko ciekawa czy coś napisał mojemu ktosiowi od maili, bo wiem że przechwycił kilka ostatnich ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
sorryy...ja naprawde niemysle.....myslalam ze chodzi o to uzaczenie do smsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×