Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość olka_zdrada
Nie ma konta na NK, Facebooku ani innym tego typu portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze kiedyś miał tylko pewnie nigdy nie zwracałas uwagi na to kto ogląda Twoje a moze zwłaszcza Twoje konto!! przecież byłaś jej rywalką ;) no moze siemylę ale jako kobiecie pewnie nie raz cos Ci sięrzuciło w oko,tylko nie wiedziałaś że musisz to zapamietać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Może nie uwierzysz ale wiem doskonale kto oglądał kiedyś moje i jego konto i był to facet. na początku mnie to dziwiło, ale dowiedziałam się kto to. Zablokowałam go. Potem weszła możliwość ukrycia "podglądania" Po jakims czasie mąż wykasował profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie wiem jak anyona odzyskała 500 smsów swojego ex, ale nie wydaje mi się żeby to było możliwe. tyle to nawet nie wchodzi na kartę sim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
co prawda nigdy nie korzystałam z płyty dołączonej do telefonu ale tam chyba nie ma takiej opcji. Może anyone jest jakimś hakerem albo coś ale ja nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można można ;) jesli ma sie dobry program to odzyskasz wszystko co bylo kiedykolwiek zapisane na karcie sim, nawet jesli zostalo wykasowane. Ślad zostal i ten slad można odtworzyc :) do tego celu nie trzeba byc hakerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
No to jaki program - poproszę nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
męski---pisz jak ..... chcialabym odczytac te esy które jej wysyłał..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A smsy nie zapisują się w telefonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz jakis stary telefon-taka nokie cegłówke to możesz przełożyć karte i czasem odczytac jakies esy, bo w starych telefonach są jakieś systemy,które potrafią ;) nie wiem jak to się dzieje ale tak bywa-musi to być stary telefon a to czy eski zapisują sie w telefonie czy na karcie zależy od tego jak ustawisz telefon co do programu to nie znam nazwy,ale popytam znawcow i dam znac ale skoro nie masz jego sima to po przysłowiowych ptakach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
a jesli mam duplikat karty sim....---kidys myslał ze cos zrobil z katra sim i dali mu duplikat... jest u mni e wdomku..tylko ze on ma kod pin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może być duplikat, musi być karta,zeby ta ryska od smsa sprzed roku tam była :P do tego zestaw kabli i czytnik do kart sim, albo telefon z kartą i kabel USB, i musicie znac dokładny model telefonu nigdy tego nie robiłem, mam program nokia PC suite i tam też widac smsy,ale tylko te ktore rzeczywisice są na karcie moze załadujecie jakiś darmowy program tutasj: http://www.google.pl/search?hl=pl&source=hp&q=sms+recovery&lr=&aq=f&oq=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
chyba sama nie dam rady tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
karta była wymieniana dawno i niewiem czy ta w domu to orginał czy duplikat... wiec na tej co lezy w domu raczej sie nic niezapisało?? moze jak wróci to zamienic karty mu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mąż usunął profil na NK :) moze bał się,że jak mu nie wyjdzie z kochanką to ona napisze na nk a Ty przechwycisz wiadomość?? bo małżonkowie raczej mają hasła do swoich kont ;) a jakies koleżanki z jego profilu nigdy nie oglądały Twojego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Raczej nie, a co tak Cie bawi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka,zadanie nie jest proste ale jak widac niektorym wychodzi-fakt trzeba byc oblatanym z komputerem. Są firmy które to robią,ale koszt takiej usługi to pewnie pare tys zł. Pytanie czy warto? może wcale nie pisał z tej karty tylko ma drugi albo trzeci i piaty telefon... Poza tym jeśli nie zdobędziesz jego sima to na cholere Ci te okablowanie, pewnie też wydasz pare stówek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie jestem tujtą, ale chyba gra nie warta świeczki. Zresztą nie będę się do nigo tulić, żeby ukraść mu telefon ;) Jestem ciekawa co bym tam znalazła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
nie znasz słowa tujta ;)?? T taka osoba mało zaradna po poznańskiemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, może nic,może to był raz i go złapałaś? a może milion różnych zdjęć...Jeśli gość jest sprytny to mógł ustawić sobie zapisywanie w telefonie i na karcie nic nie znajdziesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo boli
mój na bieząco czysci telefon i nosi przy dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczki
facet decydujacy się na kochanke musowo kupuje sobie drugi telefon, trzyma go w aucie albo w pracy. W najgorszym wypadku załatwia wszystko z drugiego telefonu zwanego potocznie służbowym ;) żeby żonka nie miała dostepu do bilingu,bo przeciez ostatnie co zrobi zona to poleci do pracy do sekretarki, ktora pewnie wiele moglaby opowiedziec i pokazac. przechodzilam to i wiem jak jest. Nie macie co szukac w prywatnych telefonach szkoda czasu i pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczki
noszenie przy dupie zawsze i wszędzeie to juz absolutna podstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×