Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość ja_kwitnąca
akt 1 wielka miłość, głupawka i nieprzyzwoite zabawy akt 2 pierwsze zgrzyty akt 3 prmamentny ból głowy akt 4 wkurwus maximus akt 5 by by bejbi lajcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_kwitnąca
nie pracuję ponieważ wychowywałam dzieci ( to juz nastolatki), a teraz jestem 30 + i wolą młodsze ( to tak jak Przecudny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
meski_punkt_widzenia Też tak myślę ,że prędzej sie pozabijamy. Nie wyobrażam sobie wpólnej kolacji wigilijnej ,łamania się opłatkiem i prezentów pod choinką! No chyba ,że mu kupię paczkę prezerwatyw w prezencie :-) .Tak na wszelki wypadek ,żeby moje dziecko nie miało rodzeństwa przyrodniego za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwitnąca,trudno coś doradzic bo to czasem nei jest na jedno zdanie. A dlaczego ten Twój mąż taki zazdrosny? ma jakieś powody? Jeśli chodzi o pracę to sądzę,że nie poddawaj się,nieprawda,że zawsze patrzą tylko na wiek! Nie wiem jakie masz wykształcenie,ale sądzę,że musisz próbować coś poszukać!!!teraz trochęcieżko bo kryzys,no ale... niektóre firmy wcale tego kryzysu nie odczuwaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olu,nie śledzę topiku na bieżąco i nie wiem czy go jeszcze kontynuujesz i jaka jest teraz Twoja sytuacja bo tu troszkę namieszane ;) Jedno pytanko: czy dostałaś p. Moskwe z polecenia? z tego co wiem to ona nie rpowadzi spraw rodzinnych,może miec małe doswiadczenie w tym temacie. Broniła już kogoś Ci znajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A po co mam pisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_1977
a moim zdaniem Olka po prostu wybaczyla mu jego romans i tylko wstydzi sie nam napisac. Moze najpierw chciala od niego odejsc bo byla zla,ze mial kochanke ale z czasem zapomniala i rozeszlo sie jej po kosciach. Facet jej wmowil ze juz koniec romansu i ze bedzie juz wiernym mezem,a ona mu pewnie uwiwerzyla. Nie rozumiem jej ale to w koncu jej zycie i nic mi do tego. Pozdrawiam! Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,że nie musisz pisać,ale zapomniałaś ze są tacy którzy traktują Twój temat poważnie. Na przykład ja :D poświeciłem troche czasu, żeby Cię wesprzeć na duchu,ale może Twoim zdaniem pisanie i czytanie opinii innych jest bez sensu :o mi się wydawało,że w takim momencie potrzebujesz tego najbardziej nikt Cię nie zmusza do pisania skoro nie chcesz :o jeśli nie potrzebujesz nikogo i wolisz być sama to w końcu Twój wybór :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie uwierzę, że ktoś jeszcze chce żebym tu coś pisała. Od wczoraj zmieniam życie - mąż się wyprowadził, dzisiaj idę do fryzjera, zmieniam się. Pozwu nie złożyłam i wszyscy o tym doskonale wiecie. Nie chciałam robić nic sama, teraz wszystko jest uzgodnione i będzie zakończone tak jak chciałam. Znam męża i wiem, że nie zrobi już nic, żeby cokolwiek utrudniać. Możecie pisać co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiek z kremem
Ola, wybaczyłąś mu prawda? i będziesz chciała zapomnieć? odpowiedz proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiek z kremem
przepraszam za pytanie bo chyba pisaliśmy w tej samej chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie !!! Wiem, że nigdy nie potrafiłabym się z nim kochać i nie byłoby już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz,że nikt nie chce z Toba pisac !!!!! tylko akurat jak ktoś ma rozwód za soba to ciężko wmówić niektóre rzeczy... jesli nie chcesz pisac to nie pisz,ja sie przyzwyczailem jakos do tego miejsca i tu zagladam, bedziesz potrzebowała jeszcze naszej pomocy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Rozwód!!! Swoją drogą fajnie niektórym wychodzi jechanie po kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A on naprawde wyniósł sie ot tak bez słowa? i nie obiecywał poprawy nie przepraszał nie krzyczał? jak sie zachowywał w ogóle przez te ostatnie dni? sądzisz,że mu było szkoda? a wczoraj polazł chociaż z kolesiami sie napić z rozpaczy czy cały wieczór może robił Ci przez telefon wyrzuty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina12345
Olka, proszę cie przemysl wszystko jeszcze raz i zastanow sie nad pozwem-złoz go, bo bedziesz pozniej zalowala, ze tego nie zrobilas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiek z kremem
ja trzymam kciuki za Twoje szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Gadaliśmy, gadaliśmy i stwierdziliśmy, że czas zakończyć, że nie da się tak w żyć w zawiedszeniu. każdy może sobie jeszcze życie ułożyć. Nie przepraszał, nie żałował, on mnie też nie kocha, tylko dlaczego musiało to wszystko tak gługo trwać. Teraz jestem blond, ale wieczorem hmm zobaczymy, okaże się... ale ładnemu we wszystkim ładnie ;P (to nie moja opinia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
pewnie nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×