Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość a wiecie kiedy sie ocknie
Olka ocknie sie wtedy jak ktoregos pieknego razu na spacerze spotka sie twarza w twarz z kochanka meza..... to bedzie beczec,ze jest glupia,i ze z nim została moze niektorym to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI73
Zastanawiam sie nad tymi sms-ami.Mój mąż od jakiegos czasu pisze z roznymi kobietami-próbuje swoich sił-czytałam te sms-y,ale jak je skopiowac żeby były wiarygodnym dowodem w sprawie? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, musisz przenieść dane z telefonu do kompa. Potrzebujesz do tego program- większosć za darmoche w necie, i kabel USB,taki, żeby podłączyć telefon. Potem obsługa jak dla kilkulatka ;) Napisz model telefonu to Ci pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Cześć, wczoraj nie byłam u adwokata, tylko musiałam zabrać opiekę. Wszystko niby takie łatwe, męski pisałeś, że operator mógłby mi odzyskać sms, ale po pierwsze jak mam zabrać jego kartę żeby się nie zorientował, a po drugie co mam powiedzieć. Musiałabym pewnie sporo zapłacić, a to nie jest najlepszy moment ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
a niby to dlaczego źle że zadwoniłam do meża a nie do kochanicy co? odpowiedz mi obrońco ucieśnionych....???????????????? czesc wszystkim :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ooo kto tu się zjawił?? Ty żyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
żyję żyję :) i zaraz muszę się stąd zmyć,bo znowu pół dnia spędze na kafe :P ale dzisiaj nie ma szefa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
co u Ciebie? Jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ja zaczęłam pomieszkiwać sama. narazie jest bardzo fajnie, dzieci grzeczne jak nigdy ;) tylko często pytają o tatusia. W ten weekend musimy z nimi pogadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
chyba ok :) uciekam w prace i staram sie jakos wszystko poukładac, na razie jestem na etapie papierologii, urzedow.. poza tym praca dom praca dom i tak w kolko :) wiesz jak jest z dwójka-nie masz czasu na nude,poza tym moje to się juz kładą sie spac koło 9,wiec i tego dnia mi zostaje niewiele... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Pytają o niego??? Chodzi mi o pytania: czy wróci, kiedy wróci??? itp. Moje non stop. Dlatego on musi z nimi pogadać, ale chcę być przy tej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Olka żeby sciągnać dane z jego karty musisz znac tylko model jego telefonu.instalujesz oprogramowanie i masz wszystko jak na tacy. Najczesciej widac tez te wykasowane ;) Mozna sprobowac jeszcze takim programem do odzyskiwania smsow,ale nie zawsze jest potrzebny. najwazneijsze -model tel. mam w tym praktyke jak cos to pisz :P mieszkasz sama? sory ale przeleciałąm tylko oczami po stronach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
wyprowadził się, nie wiem czy jeszcze mieszka u mamusi, bo na jakiś cza miał tam zagościć, czy już w tym nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
nie pytaja,bo wiedza od niego,ze go ni bedzie jak sie przeprowadziliśmy do nowego lokum to od razu miały powiedziane,że tato tu nie mieszka z nami.... poza tym on im wytłumaczył. Co drugi weekend spędzaja razem,wieęc maja go duzo. Nie mam z tym problemów Olka,on musi koniecznie z nimi pogadac,na pewno są madre i w jakis sposob zrozumieją. Moj to nawet był u psychologa dzieciecego,zeby zasiegnać rady jak to zzrobic.nie spodizewalam sie po nim az takiego poświecenia gorzej ze mną :o sorrry za chaos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
jakie oprogramowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
co gorzej z tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
oprogramowanie do kompa,żeby podłączyc telefon z kablem noooo :) bo każdy model ma inne,ajak bedziesz wiedziala jaki ma tel to napisz i poszukam Ci w necie albo chłopaki :D gorzej... bo jakos tak nie jestem przyzwyczajona do bycia sama.... nie mam z kim pogadac wieczorem, na siostre tez codzien liczyc nei moge, i tak mi duzo pomogła, no i nawet netu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Any napisz o tym oprogramowaniu. Masz doświadczenie czyli też tak zrobiłaś, to się pewnie naczytałaś ;) Ale jest widoczna treść wykasowanych smsów? Z jakiego okresu??? Wysyłane też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A wiesz ja mam podobnie ... lubięgadać tylko nie mogę tak non stop przez telefon bo zbańczę. Jedynym plusem mieszkania razem przez ostatni czas to to że mogłam wieczorem wyskoczyć do kumpeli na plotki, do cetrum połazić... teraz jestem uziemiona i też nie mam netu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
On ma jaką nokię, ale model musiałbym sprawdzić, bo nie przywiązuje do tego wagi. Ale ajk mam zabrać teraz jego kartę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Anyone widujesz się z nim, przy okazji odbierania dzieci, czy unikasz??? Ja bedę musiałą, moi rodzice nie zgodzą się żeby odbierał dzieci od nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
any widujesz sie z nim?? co wtedy czujesz? ja wolałabym się z moim nie widzieć, ale moi rodzice nie zgodzą się żeby dzieci odbierał od nich ... w ten piątek pierwszy raz je zabiera na cały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Łatwo powiedzieć - skradniesz na jeden dzień ... mam mu go zabrać z kieszeni?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone_anyone
Olka a po co Ci teraz juz te smsy skoro nei chcesz na niego zwalac winy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Chcę zobaczyć, a w razie czego mogą się przydać, ale osobiście wątpię w możliwość odzyskania treści smsów sprzed miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A Ty po co trzymałaś smsy i maile tego swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×