Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość ewcia 1974
Widzisz Adaś młoda byłam, głupia i zakochana......... Teraz tego napewno nie powtórzę. Będę singlem do końca moich dni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
adas moja koleżanka ma kochanka.... facet zdejmuje obrączkę każdorazowo kiedy u niej jest a w domu przykładny mąż i ojciec. Jestem w niekomfortowej sytuacji bo znam żone tego kochanka i czasami nie wiem jak mam sie zachować jak ta żona go chwali jako meża... .nie wiem czy ja uświadomić czy milczec... a on zawsze do niej taki czuły i kochający. Opowiadała mi kiedys ta żona,ze w seksie im się nie bardzo układa,ale wszystkim innym mąż nadrabia ... czyli to o czym pisaliście wczoraj,ze facet nie potrafi z żoną. Tymczasem moja koleżanka jest bardzo zadowolona z kochanka ;) że jest niezły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Cholera a ja i tak nie potrafie pojąc jak można być z kimś kochać i miec kochanke lub kochanka na boku. Jeszcze jak ktoś jest singlem nie rani drugiej osoby to tak Faktycznie jesteś w niekomfortowej sytuacji niewiadomo jak sie zachowac żeby było dobrze niezazdroszcze ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
A tak pozatym... jesli chodzi o udany sex... to on jest tylko wtedy gdy naprawde sie w to angazujemy, a nie tak machinalnie...dotyczy to 2 stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
a wiesz co jest najśmieszniejsze? że ten kochanek wie,że ja wiem :) ale jakos nigdy nawet połówką słówka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
bajaderka a dziwisz sie mendzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Ale i tak chyba nikt nie pobił mojego męża... On poprzednia kochanice przyprowadził do nas do domu na kawke i przedstawił mi jaka kolezanke z pracy. Faktycznie razem pracowali ale nie tylko.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Nawet proponował mi żebyśmy sie zaprzyjaźniły. Tylko czekac jak mi tą przedstawi i porosi o to samo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Ola a Ty sieze swoją już zaprzyjaźniłaś czy jeszcze nie ;) jezu jakie historie szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
bajaderka tez jestem pod wrażeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
To nie jest śmieszne, nie zaprzyjaźniłam się i nie zamierzam. Tylko generalnie facet jest winny ... Na początku chciałam jej wyrwać włosy, ale teraz powiedzmy ze mam dystans. Pewnie, że szlak by mnie trafił jakby się z nią pokazał, ale to chyba jemu bym coś zrobiła a nie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajaderka z kremem
Ola,to nie było w żadnej mierze złosliwe! Żartowałam! Ja tez swoje przeszłam.miałam wtedy tylko mojego małego synka,ale to juz "dawno" było i "nie pamiętam",a może nie chcę pamietac. Poznałam cudownego męzczyznę i "zapomniałam" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Holera mam doła :-(. Jescze nie tak dawno wiedząc że mój mąż jest w domu siedziałabym w pracy jak na szpilkach i gnała do domu cała w skowronkach. A teraz jestem podminowana , zła i rozgoryczona każdym jego przyjazdem . To sie chyba nigdy nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Siedzę i buczę. Zeby to szlag. Jeszcze wycieczke weekendowa nam zaplanował. Ja nie dam rady tak dłużej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyone_anyone
Miłego weekendu laski! Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ewka brak mi słów, co to jest zakoleś... Pogadaj z nim, przecież nie możesz pozwolić, żeby zachowywał się jakby nic się nie stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Any a Ty co juz do domciu?? \Wolny weekend czy z dziećmi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Jak ja mam z nim rozmawiać . Ja juz naprawde nie daje sobie rady ze sobą . On ewidentnie gra na moich uczuciach i chce robic wszystko zeby syn sie nie domyślił że nas olał i ma pannicę.Więc przy dziecku wszystko cacy, cacy. Cholerny zimny drań. A gdzie ja w tym wszystkim, moje uczucia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Niestety musze uciekać, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Ewa trzymaj siedzielnie!!! Jesteś silna babka i zibaczysz,że dasz mu radę:) miłego weekendu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Cześć, weekend minął ok, tylko strasznie tęskniłam za moimi pociechami ;). Niby powinnam odpocząć, a cały czas myślałam o nich. A jak Ty Ewka żyjesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka kremem
czesc Ola, przyzwyczaisz się :) a dzieci nawet spały u ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Olka a jak on się zachowuje wobec Ciebie i wobec nich? nie wścieka się już i nie krzyczy? miłego dnia!!!!!! Ewka a jak Twój weekend? nie zabiłaś Pana ;) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Cześć. Żyję ale ciężko. Mój m wymyślił, żebym się wstrzymała ze wszystkim do Nowego Roku. Wtedy zadecydujemy co dalej z nami. Ale jest problem że ja mu nie wierzę. Chce mieć metę na święta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Powiedziałm że w jakiś weekend przyjadę z dzieckiem do niego tak spontanicznie. Uśmiechnął się i powiedział że za bardzo to tam nie ma miejsca. Miało być spontanicznie to będzie. Dowie sie jak już będziemy na miejscu zobaczymy czy dalej będzie ściemniał z mieszkaniem. Dostanie tel. z dworca prosze nas odebrać. I tyle....Będzie czarno na białym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Jeśli można nazwać to rozmową. Ja gadałam a on słuchał. Tak na sylwestra też juz mamy zaproszenie . Podobno będzie z nami od przed świąt do Nowego ROKU... tylko chyba nie zapytał się swojej Pani czy może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Jka można tak kręcić i się nie pogubić... Ja bym już w tym wszystkim utonęła . Tzn w tych kłamstwach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×