Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość olka_zdrada
Cześć Ewka, jak humor biorąc pod uwagę że dzisiaj przyjeżdża ten Twój ... Będziesz z nim rozmawiała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Ola on już jest. Przyjechał nad ranem oczywiście z obrączka na palcu, że też mu sie chce bawić w takie podchody. I jeszce mnie obejmował , przytulał ...A szkoda gadać. Dzisiaj biorę go z zaskoczenia na rozmowę . Może cos wskóram. Humor do bani . Nawet pazurki nie pomogły:-( A może by tak jakieś większe zakupy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Piłeś i masz ... tak w środku tygodnia ?! Ewka zakupy zawsze troszke pomagają - szkoda, że na chwile. Zaskocz go. Moj dzisiaj zabiera dzieciaki, zastanawiam się co mam robić sama przez weekend ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Olka. A może właśnie zakupy w weekend, spotkanie z kolezankami , jakaś kawka... Kiedy ja będę mogła się tak wyluzować?? Co z tym twoim pozwem ? Kiedy składasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Niestety najwcześniej za tydzień, moj zastępca jest na L4 i nie dadzą mi urlopu. Głupi okres - bo święta, chciałąbym mieć to zasobą. Załuję że od razu nie złożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
To jest nas dwie. Ja złozyłam ale sprawa i tak po świętach tylko tyle ,że mam ta świadomość że to juz jest w toku. Jak on zobaczy ten pozew to dopiero mnie znienawidzi..........Narazie mnie kocha jak twierdzi i zawsze będę jego żoną. Musze jak najszybciej załatwić sprawe mieszkania żeby nie "odwiedzał a raczej nie zwalał mi sie na głowę " kiedy ma na to tylko ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Olka adwokaci pracują czasem nawet do 20tej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
ale sąd nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
sorry nie zrozumiałam, ale i tak bym musiała te wszystkie odpisy pozałatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Pla odpisy możesz załatwić przez net a potem tylko odebrac jak bedziesz miała wolne. a jeśli chodzi o złożenie pozwu to albo robisz to tak jak Ewa, że niesiesz sama do sądu do sekretariatu, albo masz adwokatke i ona robi to za Ciebie, jest posrednikiem pomiedzy Tobą mężem i sądem. Jak do niej pójdziesz to ona zanosi pozew za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
OLA nie PLA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Lepiej załatw to jak najszybciej. Chociaz troche mi ulżyło . Ale napewno będzie ciężko.Czeka mnie długa przeprawa z moim ex. Podejrzewam ,że o wszystko. Dzisiaj zaproponuje mu żeby spisał co chce zabrac dla siebie. Gorzej jak ogołoci mi całe mieszkanie :-( .No ale trudno .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Przecież chłop tez musi sie jakos ustawić! No nie ....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Niech se wynosza co chcą ..., grund żeby się wyniósł jak mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
U mnie Olka nie tak łatwo. Dopóki mamy wspólne mieszkanie nie mam nic do gadania . Jescze mi ją z dzieciakiem przywiezie żeby pokazac jaki Kraków śliczny. Musze sie stąd jak najszybciej escepować. Chyba jeszce nie zauważył ,że jego wszystkie rzeczy łacznie ze szczoteczka do zebów wrzuciłam mu do jego szafy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Poprostu przygotowałam wszystko ,żeby szybko mógł sie ogarnąć i wynieść .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
"Przyjechał nad ranem oczywiście z obrączka na palcu" dla mnie to jest chyba najbardziej żenujące - noszenie obrączki skoro wiadomo,że de facto małżeństwo juz nie istnieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Dla mnie też. Ja nie noszę swojej odkąd dowiedziałam sie o zdradzie. Nie wiem dla kogo on to robi? Chyba dla siebie samego, albo dla sasiadów. Mam dosyć tłumaczenia ,że tam jest miejsce jak jest z nami. Jak wyjeżdża to obrączka ląduje w porfelu, zreszta chyba zawsze tam leżała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Witam wszystkich :) Ewcia nie przejmuj się że ogołoci ci mieszkanie...a niech bierze co udzwignie i spada z twojego zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ale on jest bezczelny ...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Tylko ,że on nie myśli że w ten spsób okrada swojego syna. Ona tak przesłoniła mu myslenie. Ciekawa jestem jak ja wytłumaczę dziecku ,że nie ma telewizora, komputera czy kina domowego bo ukkochany tatuś wyniósł wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
kto i z czym?! Adaś czy mąż Ewy? Olka a sądzisz,że Twój maż jak się bzykał z tą no tamtą to miał obrączke na palcu? zasada nr 1 zawsze w takiej sytuacji zdejmuje się obrączkę. faceci podobno twierdzą,że z obrączką to im nie staje :P tak mi kiedys kolega uświadamiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Zobaczymy co bedzie po naszej rozmowie ......... Podejrzewam ,że zostane goła i wesoła , bo przeciez on nie zostanie na lodzie . Tez musi miec cos na start..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Mój ex nie musiał jej zdejmowac do sexsu z nia poniewaz ona od poczatku wiedział ao mnie i o dziecku. Ale to był tylko sex a teraz jest zakochanie . To on twierdzi , że zdejmował obrączke . Wiecie dlaczego??? Bo nie chciał jej ...............profanować. Niezły kawał nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Chodziło mi o m. ewy żeby mieli spokój ..ale w sumie racja dziecko przeciez najwazniejsze i niewyobrazam sobie zeby zostało bez kompuyera czy telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
ewcia...gdzie ty znalazlas taki egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
AAAAAAAAAAAAAA............. Właśnie zorientował sie że wszystko ma juz spakowane. Najpierw dzwoni i sie pyta gdzie ma rzeczy a potem rzuca słuchawka wściekły. To oczywiscie w jego stylu.. Biedny pokrzywdzony przez żonę jedzę MISIU....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×