Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość Ewaaaaaaa
a po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Ja 35 on 33 . Czyzby te dwa lata dawały o sobie znać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Ewa,zobaczysz,że zaraz cos się wyklaruje i jakos poukłada. Bądź tylko dobrej myśli. Musisz sobie uświadomić,że tak naprawdę nigdy mu nie wybaczysz,nawet jeśli powiesz Kochanie nie jestem juz zła... kobiety nigdy nie zapominają! To samo pisali wszyscy Olce-nawet jeśli wybaczy to jeśli nie kocha go tak bardzo bardzo bardzo mocno to nigdy nie zniknie z jej psychiki ten jego romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olmka_zdrada
Zwrócił ;) Mieszka jeszcze u rodziców, tam był z nimi na obiadach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
No chyba musiał wytłumaczyć się swoim, jak nie mam pojęcia, pewnie zwalił wszystko na mnie i tak byłam nielubiana synową ;) Teraz śpiewa że małżeństwo to pomyłka itp. A moi hmm trudno powiedzieć, pewnie ciężko, na ten temat prawie nie rozmawiamy, prosiłam ich, żeby traktowali mnie normalnie z całą resztą muszę sama sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Ola,nie zapomnij,że zawsze możesz przecież tu napisać!!! wiem,że nie to samo ale nie powiesz,że nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
ciekawa jestem co im nazmyślał????? ;) czy mu w ogóle uwierzyli?? :D dlaczego uważasz że byłaś nielubianą synową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Ja sie cieszę ,że chociaż teściów mam za sobą. To na niego sa źli , a nie na mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Wiem jakie relacje miałam z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
Ola a Twoi rodzice kiedykolwiek go pytali co sięu was dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie nie chciałam żeby się wtrącali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
masz szczęście Ewka :) bo teściowie jak stoją murem za synusiem to masakra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
czyli co-między nim a Twoimi rodzicami jest tak jakby nic sie nie stało? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
bo jeśli tak to nie wiem czy to dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Wogóle nie chcą z nim rozmawiać ani sie widzieć. Mają do niego żal , że jest tak nieodpowiedzialny i że tak nas skrzywdził. Nie wiem jak zareaguja na to " odroczenie wyroku" bo oczywiscie on im tego nie powie tylko spada to na mnie . Powiedział ,ze to nasza sprawa i nikomu nic do tego (jak zwykle zresztą postawił na swoim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
No nie, bez przesady - wiedzą wiele ode mnie. Napewno mają inny stosunke do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
niech sie nie wtrącaja i nie próbujągodzic,ale wiedzieć muszą wszystko,żeby mieli jasnasytuację ja przed moimi nie miałam nigdy tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
bo rozwód to tak jak napisałaś Ewka, - Wasza sprawa i nikomu nic do tego Mam nadzieję Ola,że Ci czasem troszke lepiej jak z nami tu popiszesz co? bo Ewie chyba pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 1974
Napewno nasza sprawa ale ile osób cierpi przez to!!! Nie wiem co przyniesie przyszłość , czy będę chciała i czy będę potrafiła z nim być ale wiem że musze teraz myśleć o dziecku i o sobie. Niedługo już przekonam się co z tą jego szczerością. Bo jeśli myślał, że ja dam mu czas a on tam będzie sie zabawiał to grubo sie przeliczył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka z kremem
tak Ewa dziecko jest najważniejsze!!! Mój synek jakoś to wszystko dzielnie przeszedł :) tylko pamiętaj-nie zabieraj go ze soba!! naprawdę to najlepiej będzie jeśli nikomu nic nie powiesz,że do niego jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak sie wtrace
Ewa, pozwole wtracic sobie trzy grosze:) pomyslałam sobie, ze on moze faktcznie ma tamto mieszkanie, o ktorym Cie cały czas zapewnia, a pomieszkuje sobie u niej, a tamto trzyma tak na wszelki wypadek asekuracyjnie...? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak też może być
na studiach mój chłopak miał stancje, płacił za nią a przez pół roku spał tam może z kilka razy? jak moi rodzice mnie nawiedziali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak też może być
aha, w pozostałym czasie mieszkał ze mną w wynajmowanej kawalerce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafafanka
piękne spotkanko przy grilu :) oglądacie serial dziewczyny? Hanka też nic nie widziała............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja37
Bardzo Ci wspólczuję Ewa, bo doskonale wiem, co Cię jeszcze czeka, jeśli Twój mąż nie jest z Tobą szczery, mam to wszystko już za sobą, w przyszłym tygodniu sprawa rozwodowa, jest mi bardzo ciężko, ale przynajmniej wiem na czym stoję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×