Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

oty艂a

Studentki! wracamy szczuplejsze w pazdzierniku.

Polecane posty

Go艣膰 Pebi
Usun臋li mi profil馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Usun臋li mi profil, tylko nie wiem za co:( Mogli za to, 偶e prosi艂am o g艂osy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pebi, dziwne, nie powinni , w koncu ani nie bylas nachalna ani nikogo nie oszukiwalas. duzo bardziej denerwujace sa te linki gdzie klikasz a nie wiesz na co :P no nic zalozylas nowy, bedzie juz ok rany dziewczyny, nalesniki z serem, pene?! dlaczego katujecie nas takimi wpisami :P az mi zaczelo burczec w brzuchu.. :D Tez bym zrobila nalesniki ale nie mam sera pozatym te mojej autorskiej roboty nie smakuja tak jak domowe (a z wygladu to juz w ogole nic nie maja) wiec.. zostane przy warzywach na patelnie. o wlasnie.. macie moze gdzies pod reka taki przepis z dobrymi proporcjami gdzie nawet najwieksza psuja nie jest w stanie zepsuc konsystencji do usmazenia nalesnikow:P? Dodajecie np wody gazowanej ? Jeszcze tylko 2 godziny do obiadu.. (tak sobie wyznaczylam , ze niby teraz robie cos pozytecznego):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pebi- pewnie tak, ale dobrze, 偶e troch臋 g艂os贸w nabi艂a艣 :) Matko, dziewczyny, tak strasznie si臋 zasta艂am. W艂a艣nie si臋 rozci膮ga艂am i 膰wiczy艂am. Kiedy艣 by艂am super rozci膮gni臋ta, teraz ze mnie taki le艅 straszny. Bior臋 si臋 za to, ale nie wiem jak si臋 uda.:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pebi87 - oj szok dziwna sprawa , jeste艣 pewna , 偶e wszystko dobrze wpisa艂a艣 przy logowaniu? Zgodnie z planem o 12 30 zjad艂am porcj臋 gotowanego chudego kurczaka + 1gotowana marchew ( specjalnie niedogotowana na mi臋kko 偶eby IG by艂 ni偶szy) - 300kcal teraz pij臋 kaw臋 z mlekiem 20kcal suma = 320kcal

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oty艂a - swego czasu bardzo cz臋sto robi艂am nale艣niki zw艂aszcza w wersji light , "sma偶one" na teflonie bez odrobiny t艂uszczu . Nawet by艂y smaczne ale oczywi艣cie te domowej mamy s膮 o niebo lepsze i z 3x bardziej kaloryczne :P ( jak s膮 w domu to nie jem nic innego tylko 3-4 nale艣niki z twarogiem dziennie a偶 si臋 sko艅cz膮 :D i mam do艣膰 na kilka miesi臋cy do czasu a偶 si臋 znowu pojawi膮 ) Co do sk艂adnik贸w to ja tak na wyczucie ;-) byle konsystencja by艂a ok - m膮ka - wi臋cej wody ni偶 mleka najcz臋艣ciej p贸艂 na p贸艂 (gazowan膮 te偶 czasem u偶ywam) - jajka (czasami oddzielam bia艂ka i ubijam na sztywno- nale艣niki s膮 bardziej puszyste ) - do lajtowych dodawa艂am otr膮b :) , automatycznie mniej maki i to wszystko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bo偶e, ale mi ch臋ci narobi艂y艣cie tymi rozmowami o nale艣nikach ;) Ja dodaj臋 czasem sody oczyszczonej, s膮 wtedy mega puszyste :) Dzie艅 jak na razie ok...na 艣niadanko owoce, potem o 12.00 omlecik z 1 jajka sma偶ony bez t艂uszczu, potem ok. 13.00 2 marchewki i na razie tyle... Zaraz id臋 sobie co艣 przyszykowa膰, lekkiego, w planie mam 5 posi艂k贸w dziennie co 2 h. Acha, wydoi艂am co najmniej 3 kawki, ale ju偶 nie w moim 0,5 litrowym kubku z mn贸stwem mleka, tylko w normalnym 0,25 l i troszk臋 mleczka...robi臋 post臋py :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
heheh. te偶 si臋 g艂odna zrobi艂am, no i jeszcze kawy mi si臋 tak zachcia艂o strasznie :) no nic planowany mam na 15 obiad wi臋c wytrzymam :) Na szcz臋艣cie nie mam ochoty na s艂odkie, wi臋c nale艣niki i rozmowa o nich mi nie przeszkadza:) Ale co艣 s艂onego to ju偶 owszem, hehe:P Paranoja dziewczyny z tym jedzeniem :):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A co by艣cie powiedzia艂y na nale艣niczki z jagodami i 艣mietan膮...mmmm...na s艂odko..? ;) A偶 mi 艣linka cieknie... Swoj膮 drog膮 s艂one te偶 bym przek膮si艂a ;) albo...petitki.......wybaczcie rozmarzy艂am si臋...;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Eleeeena nie r贸b tego:P bez detali b艂agam!!:D anytram , dzieki za rozpiske, naszla mnie mysl ze moze mi nie wychodzily przez cukier waniliony i proszek do pieczenia.. zawsze to bardziej omlety przypomina艂o .. :P czuje sie przejedzona, zjad艂am 750 g paczke warzyw, z sosem ze sloika . Ten sos by艂 zbedny- pierwszy raz taki eksperyment zrobilam - pyszny. ale zbedny ! ten obiad mial wiec ok 700 kalorii .. Prawie dzis zamowilam pizze ale sie powstrzymalam.. w sumie pewnie wyszloby na to samo. czyli zjad艂am juz dzis 1400 kcal (galaretka 300, kawa 100, ma艂a bu艂ka 300, warzywa z sosem 700) . niezbyt dietetycznie . no i jest 14:/ do tego ca艂膮 wode , 2 herbaty czerwone PEKAM, mam nadzieje ze to przez p艂yny te偶:P i wcale az tak nie zawalilam diety...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 never_more
witajcie ja dzisiaj zacz臋艂am dzie艅 od omleta z dw贸ch jajek plus serek wiejski na to teraz jestem ju偶 po kawce z mlekiem i batoniku musli w por贸wnaniu do was to chyba wstaj臋 najp贸偶niej bo ok.10.45 ale chodze spa膰 tak ok. 1-ej w nocy g艂贸d mi doskwiera jak cholera i nie mog臋 przez to zasn膮膰 zajadam do jakim艣 owocem - jab艂ko albo gruszka na obiad jakie艣 grillowane mi臋sko b臋dzie sama przyrz膮dzam i staram si臋 偶eby mia艂o jak najmniej t艂uszczu wszystkim poprawkowiczom 偶ycze powodzenia we wrze艣niowej kampanii mi to zosta艂a do napisania magisterka, i ostatni rok na drugim kierunku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ostatnio ok 14 znowu mia艂am straszn膮 ochot臋 na s艂odkie :/ no to zjad艂am 1kawa艂ek ciasta - 250kcal , i zjad艂am reszt臋 cukierk贸w 400kcal suma = 650kcal i znowu to samo 偶arcie , a potem du偶o ruchu (prace domowe , a偶 mnie wychwalaj膮 , 偶e mam tyle zapa艂u do pomocy , 70min na rowerze stacjonarnym wg. licznika spalone 600kcal . do tej pory mam na koncie 670 + 650 = 1320kcal jestem taka zm臋czona , 偶e najch臋tniej po艂o偶y艂abym si臋 spa膰. Musze cos wykombinowa膰 ze s艂odyczami , najlepiej czym艣 je zast膮pi膰 偶eby a偶 tak mnie nie kusi艂o . Co my艣licie o tym , 偶eby e takie prawdziwe kakao ze s艂odzikiem zamiast cukru ? mleko 100ml - 60kcal 100ml wody , kakao 2艂y偶eczki 50kcal , s艂odzik nic - razem max 120kcal , a jednak gor膮ce d艂u偶ej si臋 pije .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ratunku!! Dziewczyny zjad艂am nadprogramow膮 dro偶d偶贸wk臋 z d偶emem, a niby mi sie nie chcia艂o s艂odkiego;/;/ Ju偶 troch臋 to wypoci艂am, ale niewiele :(:((::( Nie jestem z siebie zadowolona, bo teraz wiem, 偶e nie by艂a mi w og贸le do szcz臋艣cia potrzebne, blee:P Id臋 dzi艣 biega膰! Nie ma przepro艣, ale mi smutno, ju偶 bym chcia艂a by膰 taka szczup艂a, ale c贸偶 d艂uga droga i troch臋 potkni臋膰 jeszcze przede mn膮..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o 18 zjad艂am 1 bu艂k臋 z makiem , szynk膮 (3ma艂e plasterki) , pomidorem i og贸rkiem i pije s艂aba kaw臋 z mlekiem - razem jakie艣 320kcal , pewnie gdybym tego nie zjad艂a to wieczorem znowu ze偶ar艂abym ciasto , lody itp. , a tak zaspokoi艂am g艂贸d :) i an pewno wytrwam . Pogubi艂am si臋 ... i czuj臋 si臋 zm臋czona ci膮g艂ym my艣leniem o 偶arciu :( Evcik - widz臋 , 偶e r贸wnie偶 uleg艂a艣 ejjj co艣 chyba wisi w powietrzu , wszystkie mamy na co艣 ochot臋 i "grzeszymy" marzy mi si臋 1 dzie艅 bez my艣lenia o 偶arciu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak przeczyta艂am gwiazda kafeterii to myslalam ze z kogos sie beda nabijac.. a tu sama autorka sie wkopuje w krytyke tak膮 dieta:P anytram , dobrze ze cukierki sie skonczyly!! pomysl bylo ich az 98 , zjadlas z .. 20? 30? :) Ty wiesz najlepiej :P kakao dobra sprawa, i malo kcal tylko to nie gryzienie.. a czesto chce sie cos"przezuwac" ,no i slodzik niezbyt zdrowy- ale kalorii bardzo malo rzeczywiscie!:) evcik , to ja dzis pokutuje z Toba! tez ide biegac wieczorem! jaki dystans planujesz ewentualnie ile czasu? ja sie przymeirzam 4 km lecz w umiarkowanie wolnym (no dobra wolnym tak po prostu ) tempie. co wyjdzie zobaczymy.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowa gwiazda kafeterii100000
otyla a o co chodzi? ta dieta jest wzieta z forum kafeterii i jakos inne dziewczyny chydly duzo wiec chce sprobowac. to moja pierwsza dieta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oty艂a-Ja biegam tak z 40 min., w sumie t5o nawet nie liczy艂am ile km przebiagam nigdy. :P Fajnie, 偶e si臋 przy艂膮czasz. :) Id臋 teraz na spacer z psem, mi艂ego wieczoru, bez "grzech贸w" :):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co艣 nadal mam problemy z ta kafeteria:( Wcze艣niej si臋 rozpisa艂am, ale nie chcia艂o si臋 wys艂a膰:( Nie wiem nawet czy teraz p贸jdzie:( U mnie z dietka ok, 膰wiczenia tez na plusie:) Mam nadziej臋, 偶e nadal oddacie g艂osy, link jest w stopce:)馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
yhy ja z kolei przedobrzy艂am z tymi nale艣niczkami :O by艂y tak dobre, 偶e zjada艂am za du偶o i teraz cierpi m贸j 偶o艂膮dek:O ale w ramach pokuty by艂am na 1, 5h spacerze, cho膰 przy waszych 膰wiczeniach i bieganiu to 偶a艂o艣nie ma艂o jakie wra偶enia z bieg贸w? :) dajecie rade? ja pr贸bowa艂am kiedy艣 biega膰, ale samej 藕le mi si臋 hasa 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 never_more
ja ju偶 po dzisiejszym bieganiu ale mi si臋 spodoba艂o to wg mnie najlepszy spos贸b na schudni臋cie kilogramy z bioder szybko spadaja czuj臋 luzy w spodniach, wiem, 偶e na pocz膮tku traci si臋 wod臋 i jakie艣 inne zwi膮zki chyba glikogen, substancja zapasowa w mi臋sniach ale ten spadek mobilizuje do dalszych post臋p贸w i biegania jeszcze tak d艂ugo nie wytrzyma艂am w sumie biegam od trzech tygodni ale mia艂am par臋 wpadek z jedzeniem i to mi popsu艂o (na w艂asne 偶yczenie) plany

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tez juz po biegach, udalo sie 3,2 km , nie dalam rady 4:P w ogole to straszne t艂umy na biezni na moim osiedlu! do tego jeszcze cala druzyna nordik walking'owiczow:D tak sie wymijalismy wszyscy naprzemiennie pomimo pozniej pory i popsutych latarni :P:) ale i tak nie czuje ze to odchudza..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 never_more
oty艂a odchudza, odchudza :D daj sobie troch臋 czasu a zobaczysz efekty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aj te偶 bym sobie pobiega艂a , 偶eby odreagowa膰 ... ale nie mam mo偶liwo艣ci , po 1 - mieszkam na wsi i :( ludzie by mnie wy艣mieli , tego jestem pewna ... , a po 2 okoliczne tereny s膮 nieo艣wietlone i na pewno sama nie mia艂abym odwagi ew z jakim艣 bodygardem o zmroku :D . Popijam czerwon膮 herbate :) od 18 nic nie jad艂am czuje lekki g艂贸d ale nie jest na tyle silny zeby zrobic napad na lod贸wke .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Te偶 sie z艂ama艂am dzisiaj zjad艂am kawa艂ek pizzy ;/ odpokutowa艂am (12km rowerkiem) wi臋cej grzech贸w nie pami臋tam;) Kolacji dzisiaj nie b臋dzie norma 1000 kcal przekroczona ... Ale wam zazdroszcz臋 tego biegania. Od 2 lat mam zakaz ;( nawet 艣ni mi si臋 po nocach 偶e biegam ehhh... Dobrze 偶e poczciwy rowerek mi zosta艂...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja ju偶 tez biegam, nie wiem ile ale podejrzewam, 偶e biegam tak ze 2 km g贸ra, ale i tak tego nie czuj臋, bo biegam z kumpel膮 i jestem jej bardzo wdzi臋czna za to i bardzo to lubi臋 :) My艣l臋, 偶e spali艂am t臋 dro偶dz贸wk臋, duzo 艂azi艂am no i biega艂am, og贸lnie jestem zadowolona :) I si臋 nie poddaj臋 :D A*N*Y*T*R*A*M ja biegam w miescie, gdzie duzo znajomych i sie nie przejmuj臋, bo nie warto. Nie patrz na to, smiej膮 si臋 bo chcesz dba膰 o swoje zdrowie i wygl膮d?? To 艣wiadczy o ich zacofaniu. Gorzej z tym, 偶e jest ciemno, to nie jest bezpieczne. Mo偶e biegaj wcze艣nie rano, albo jak jest jeszcze jasno. U mnie cz臋sto nawet znajomi pod klatk膮 stoj膮 a ja id臋 w dresie. Nie obchodzi mnie to co my艣l膮, po prostu,..Radz臋 Tobie to samo :):) Pozdawiam ciep艂o dziewczyny:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oty艂a-- ze wzgl臋d贸w zdrowotnych niestabilne kolano po 3 skr臋ceniach :/ A*N*Y*T*R*A*M nie masz czym si臋 przejmowa膰 ja te偶 mieszkam na wsi i nie zwracam uwagi na g艂upie gadanie innych co do np mojego 艂a偶enia z kijkami do nordicu. Potem zawsze rano jest mi艂o i艣膰 do Sklepu (czyt. wioskowe centrum informacji) o艣wieca膰 pro zdrowotnie i gasi膰 zap臋dy co do nowych sensacji ;P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 never_more
ja biegam na razie max. 20 min po tygodniu wyd艂u偶臋 dystans d艂ugo si臋 zbiera艂am w sobie 偶eby wyj艣膰 z domu i zacz膮膰 biega膰 bo nie lubi臋 jak si臋 na mnie ludzie patrz膮, szczeg贸lnie kiedy ju偶 ledwo daj臋 rad臋 biec - jeszcze nierozpracowana kondycja :D ale si臋 w ko艅cu uda艂o, jednak ch臋膰 posiadania szczup艂ej sylwetki jest silniejsza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×