Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

otyła

Studentki! wracamy szczuplejsze w pazdzierniku.

Polecane posty

Witam nowa kolezanka:) Ja jedną czesc ćwiczeń już zrobiłam, jeszcze a6w, ale to już jak mała usnie bo mi nie daje:) Otyla strasznie się boję tego spotkania to już tylko 3tygodnie:O A co jeszcze najważniejsze jak pisze esa do mnie to pisze co moje skarby robią, więc chyba zależy mu nie tylko na mnie ale i na małej:) Ale i tak się boję, bo raz się spotkałam z jednym z netu i tylko mnie zranił:( Otyla a jak tam samopoczucie? I jak masz w ogóle na imię bo mi jakoś głupio tak do Ciebie pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zwłaszcza heroink i tabou :) Pebi co do tego zaległego tematu nie jesteśmy parą ale się często spotykam. Tak ten osobnik absorbuje mój czas że teraz nadrabiam zaległości na forum ;) Ananas rlz :) dasz radę :) Anytram co do diagnozy mało sie pomyliłam kostka udo w każdym bądź razie kończyna dolna lewa;) postępowanie lecznicze prawie takie samo;) Przekażcie mi trochę tej waszej motywacji do wczesnego wstawania przyda mi sie od 21 września. Jak bym mogła nie zwlekłabym sie z łóżka do 12 ;] nawet jeżeli idę spać o 22 Z rejestru też mam zjazd rodzinny pod wezwaniem "Ziemniak i ja" (oficjalnie) a nie oficjalnie " Jak robić żeby sie nie narobić" ;) Jest to co roczna impreza rodzinna która powoduje że siedzę od rana w garach i gotuje. Wystawiono mnie na pokuszenie ehhh ale cóż Trzeba być twardym jak żelki z Biedronki;) Heroink wynik godny wieńca laurowego . Ja też jestem waga ciężka 75 kg przy wzroście 160 cm damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać zawaliłam :O miałam gości przynieśli ciacha , głupio było odmówić i zeżarłam trochę tego ... 1wafelka truskawkowego i na tym chciałam skończyć ale poległam zjadłam jeszcze 2 , 1 mały rogalik z czekoladą i taki mały ptyś z budyniem ... Zdecydowanie za dużo wpieprzam rano , wtedy zostaje mi 50kcal na kolację :O i jak tu wytrwać jak w brzuchu burczy? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(:(:(:(:(:( matko jaka ze mnie idiotka , dać się od głupich słodyczy :/ żalllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaczka - opuchlizna juz schodzi , jeszcze trochę boli , myślę , że od jutra mogę ćwiczyć :D . Pebi87 - :) Twój ukochany musi być naprawdę ok , skoro interesuję się córcią , myślę , że będziecie razem szczęśliwi . Ajjj jak Ty to robisz , że nie masz grzechów dietowych ? ja prawie dzień w dzień :( zawalam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi nie ma sensu patrzeć na to spotkanie przez perspektywę tamtego nieudanego. Z twoich relacji można wnioskować że chłopakowi zależy. Ważne że ze sobą dużo gadacie. Z mojego doświadczenia na 5 spotkań tzw. " netowych" tylko 2 to totalny niewypał . Anytram to fajnie że wraca fizjologia do kończyny ;P a co do tego Twojego grzeszku dzisiejszego może to wynik złego rozłożenia ilościowego posiłków kurcze no ale znowu z drugiej strony zostałaś zwerbowana przez gości aaaa ciężko się odmawia. To jest ta polska uprzejmość jak mówisz "NIE dziekuje" wtedy sie uaktywnia osaczenie pytaniami : a dlaczego? a może jednak? takie dobre a ty nie chcesz? ... i jak to wytrzymać ... Ja np wtedy czuje nagła potrzebę skorzystania z dobrodziejstw WC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anyt wcale nie jest tak że nie mam, po prostu robię sobie od czasu do czasu dzien przerwy w odchudzaniu i jem to na co mam ochotę:) Nie załamuj się każdy ma chwilę słabość, nie ma osób idealnych🌻 Ja to bym chciała ważyć tyle co ty:P Ale dopiero dojrzałam Twoj wzrost 15cm różnicy, to w sumie 15kg, ale to i tak jakbym wazyla 70kg to bym była szczęśliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczka dziękuję, podnosicie mnie na prawdę na duchu, a jeszcze teraz ten es od niego;) Napisałam mu coś w tym stylu że i tak nic z tego nie bedzie, bo jak się spotkamy to już mnie nie bedzie chcial, a on odpisał że nie ocenia ludzi po wyglądzie tylko po tym co mają w środku:D No cóż teraz mi tylko zostało mi 3tygodnie na ćwiczenia i dietę, żeby jak najlepiej wyglądać na spotkaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaczka - na bank to przez to , że mam zle rozłożone posiłki , gdyby było ok to skończyłoby się na 1wafelku , a tak :P łakomstwo wzięło górę . Możesz mi napisać jakie masz wymiary? Dzisiaj siedze do północy , a jutro śpię do 12 :classic_cool: !!! zdąże mniej zeżreć w ciągu dnia . Ajjj chciałabym , żeby już był październik , teraz siedze w domu , w około 0 znajomych wszyscy poszli w świat :P , a ja tu umieram z nudów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka7
hej dziewczynki dołączam do was w ciąży ważyłam 122kg bo przytyłam całe 32kg jednym słowem masakra schudłam już 23kg bo dziś waga pokazała 99kg cieszę się bo jeszcze do środy marzyłam aby ujrzeć 9 z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka7
dziś zaczynam kolejna dietę zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anty właśnie jeszcze nie wiem:P a myślałam już nad tym, chyba kupię sobie nowa bluzke, taki top bez ramiaczek, bo mam fajnie opalone ramiona:) ale taki rozszerzany na brzuchu, a później zwezany, chyba wiesz o co chodzi, muszę zakryc ten mój brzuch:P a dol to nie mam pojęcia, zależy jaką pogoda bedzie, jak bedzie ciepło to albo alladyny , białe spodnie na 3/4 lub krótkie spodenki żeby pokazać opalone nogi:P a jak zimno no to spodnie dżinsowe, jak ja bym chciała mieć już rozmiar 40, ale narazie cieszę się z 42, chciałabym w te 3tygodnie zejść ten rozmiar, ale pewnie nie dam rady:( Witaj pulchniutka i gratuluję spadku wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anty właśnie jeszcze nie wiem:P a myślałam już nad tym, chyba kupię sobie nowa bluzke, taki top bez ramiaczek, bo mam fajnie opalone ramiona:) ale taki rozszerzany na brzuchu, a później zwezany, chyba wiesz o co chodzi, muszę zakryc ten mój brzuch:P a dol to nie mam pojęcia, zależy jaką pogoda bedzie, jak bedzie ciepło to albo alladyny , białe spodnie na 3/4 lub krótkie spodenki żeby pokazać opalone nogi:P a jak zimno no to spodnie dżinsowe, jak ja bym chciała mieć już rozmiar 40, ale narazie cieszę się z 42, chciałabym w te 3tygodnie zejść ten rozmiar, ale pewnie nie dam rady:( Witaj pulchniutka i gratuluję spadku wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
otyła ale ja właśnie walczę każdego dnia żeby węgli było jak najmniej w menu (co jest trudne dla takiego łakomczucha jak ja) :P A*N*Y*T*R*A*M nie przejmuj się tą wpadką doskonale Cię rozumiem zjesz coś słodkiego i potem aptetyt na więcej jest nie do powstrzymania, pilnuj żeby jutro się to nie powtórzyło Żaczka ode mnie motywacji nie dostaniesz :P sama wstaję późno, 10.30-11.00 ale zasnąć przez 1.00 w nocy nie mogę na wakacjach tryb życia zupełnie inny prowadzę jak wrócę na studia to się zacznie mordownia z resztą dla wszystkich chyba zebranych tu studentek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, jaki ruch to ja juz calkowicie w temacie nie jestem. HEHE Więc witam nowe i idę teraz spać, mam nadzieję, że długo jutro pośpię a wieczorem idę w świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry a co wy wszystkie śpicie? Zaczka ja mogę Ci pożyczyć mój mały budzik:D Bo ja jakbym mogła to bym spala dużo dłużej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi, widze nie próżnujesz od rana, jak znam zycie pewnie juz jestes po jakiejs partii cwiczen:P z taką tunika (o ile dobrze rozszyfrowalam stroj) to fajny pomysl.. hmm a nie myslalas o spodnicy? podobno zawsze to inaczej działa a żaczka dalej śpi :P i jak tu mamy Cie zmotywować . Tylko 2 skrajne przypadki chyba mogą Cie zwlec- cos co szokuje dobrze lub zle! Przykłady- Zakochanie (--> Pebi) , Porażka ( aktualnie :P) Evcik, gdzie to sie wybierasz ze az tak w świat?:) wczoraj nie grałam w tenisa bo zaczął padać deszcz.. Dzis chyba tez na sport braknie czasu ale przynajmniej dieta jest. O dobrym humorze nie ma mowy. Słucham James'a Morrisona - idealny na pochmurne dni , jak cos polecam sie zapoznac z jego tworczoscia, idealna dla kobiet:Pa Wy dziewczyny co słuchacie tak w ogóle z róznych gatunkow muzyki jakie mamy. Jaki w ogole macie stosunek do muzyki? istotna.. czy mniej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyla jeszcze nie robiłam ćwiczeń, dopiero pije kawke:) Trochę mam dzisiaj sprzątania w domku:O co do muzyki to kocham verbe, mogłabym jej słuchać godzinami:D Waga po wczorajszym ananasie stoi nadal jak zaklęta, już straciłam nadzieję, że do 25 coś jeszcze schudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyla a co do spodnic to ich strasznie nie lubię i nie mam takich:P Jedną mam ale jeszcze nie wiem czy jest dobra:P A to nie do końca tunika, bo ona na brzuchu jest szeroka, a dalej później obcisla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) :D pospałam do 9 ! sukces hehe * po 9 kawa duuuża - 50kcal ok 10 zrobiłam śniadanie * musli 260kca + lody zamiast mleka b.mała porcja 60kcal + 1 średni banan 130kcal suma = 450kcal następny posiłek o 14 i o 18 kolacja bez żadnego podjadania !!! :classic_cool: miłego dnia wam życzę :* i uciekam ... paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Wracam po dłuuugiej przerwie. Moje Kochanie było u mnie tydzień, kolejny tydzień zabiegany, no i dopiero dziś zajrzałam na topic. Dużo się działo, oj dużo - u Was jak widzę, ale i u mnie. Pogrzeszyłam w poprzednim tygodniu, więc ten miniony był tygodniem wyrzeczeń. W poniedziałek głodówka, wtorek warzywa, środa owoce, czwartek jabłko+kefir, wczoraj znów warzywa. Plus soprt oczywiście, wczoraj po sierpniowej przerwie ruszyła siłownia-jupi. I człowiek znów dobrze czuje się w swojej skórze. Pebi, mmm, miłośc kwitnie widzę. Super, gratuluję. Otyla, jak po egzaminie, już wtreszcie totalny luz? Co u Was kobietki? Jak samopoczucie na myśl, że październik i jesień blisko? Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej witam wszystkie ANYTRAM-gratuluję, czasem trzeba w koncu się wyspać człwoeik inaczej się czuje:D ja dziś z przerwami do 10,30 spałam:D Otyła- wybieram się z moimi laskami:D do clubu tanczyć, nie ma to jak być singielką:D hehe, nie tak poważnie to jadę sobie potańczyć:) No i przyznaję się bez bicia, że coś tam wypiję w końcu, normalnie piłam co każdy weekend, a na czas diety zerwałam z alko i piję rzadziej :) Spalę w tańcu mam nadzieję. Co do muzyki to kocham:D W sumie najbardziej r&b, ale słucham też polskiej, tylko dobrej i w sumie każdego gatunku, nie ograniczam się tylko do ulubionej i lubię być na bieżąco :) Ale dzisiejszy dzień to straszny jest, nie lubię jak pada i to jeszcze od rana, leje ;/ Ati Ati- oddalalm tę myśl od siebie, chodzi mi głównie o studia, nie chce mi się, z resztą tak kocham wakacje :(:( POZDRAWIAM was i cieszmy się ostatnimi chwilami wolności:D:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
witajcie niedawno wstałam :P obudzić się ok. 10.00 i ruszyć z łóżka to masakra o tej porze jeszcze nie wiem jak się nazywam :D póki co korzystam ilę mogę z wolnego chciałabym się w końcu zważyć i zobaczyć ile dokładnie mam kilosów idę dzisiaj na zakupy ale na zakup spodni jeszcze muszę poczekać bo chcę stracić kg udach (o ile się dam radę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
otyła co do muzyki: słucham prawie wszystkiego ale nie przepadam za polską muzyką rozrywkową, natomiast polskie rockowe kapele lubię :) przeważnie słucham rammsteina, coldplay itd itp james morrison pewnie gdzieś się mi obil o uszy ale nie skojarzyłam, że to akurat on, przesłucham, skoro polecasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do muzyki to mam swój zbiór :P różnych kawałków , które ubóstwiam , głównie pop-rock-owe , z zespołów to lubie Green Day :) z polskich Myslovitz , hey , troche alternatywnej itp. a z całego serca yyyyyy nienawidzę imprezowej muzyki!!! hiphopu , techniawek :classic_cool: ani disco polo bleee . ok 14 zjadłam białkowy posiłek : *2 plasterki sera i szynki - 250kcal *kilka kawałków papryki wymieszanych z łyżeczką majonezu - 100kcal suma = 350kcal teraz zaczynam pić kawę z mlekiem - 20kcal jak na razie zjadłam 50 + 450 + 350 + 20 = 870kcal :) jak na tą godzinę jestem zadowolona , a nie jak wczoraj :O jeszcze została mi 300kcal na kolację również białkową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram , to ja podobnie z tymi polskimi rockowymi jakby alternatywami:) ale dorzucilabym mimo wszystko na imprezach muzyke biesiadna. wszyscy mnie za to niecierpia:P 6 was 180 serek do wasy 135 k jogurt 180 winogrona 400 kcal 5 sztuk orzeszków 50 kcal gołąbek 250 kcal =1195 . a wieczorem jeszcze dojdzie 1 a porządny drink! pebi ,szkoda ze tak niecierpisz spodnic. a tej bluzki.. skoro to nie tunika klasyczna to nie moge sobie jakos wyobrazic jesli zwezana do dołu. moglabys pokazac jakeis zdjecie podobnej z netu? tez by mi sie przydał jakiś model zakrywajacy brzuch bo to najwieksza moja zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never_more
ale mi się nic nie chce dzisiaj (oprócz jedzenia oczywiście) mam znowu przerwe w ćwiczeniu i biegach zawsze tak jakoś na weekend ogarnia mnie leń i ciągle bym jadła :O @ się zbliża A*N*Y*T*R*A*M też lubię Myslovitz, Hey już troszkę mniej ostatnio mnie wzięło na Depeche Mode tak jakoś cyklicznie w roku do nich wracam najlepiej słucha się ich w zimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×