Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusiaaa18

dieta Mż

Polecane posty

ja o 12 zjadlam zupe, a o 14 zjem te pierogi bo o 15 wychodze zamiast podwieczorka i kolacja, czyli:brzoskwini i jogurtu zjem platki fitella same bez mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie juz po: I śn - kromka chleba z ziarnami i serek wiejski II śn - grahamka mała i 3 cm kiełbasy ob - będzie bigos, bo moja siostra gotuje ze swojskiej kapusty, ale postaram się zjeść mało podw- jogurt naturalny Pozatym dużo wody i herbaty. Ostatnio posmakowałam w herbatkach piramidkach liptona - wszystkie smaki mi odpowiadają. Jutro drugie ważenie, Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny melduję posłusznie że nie dałam się wczoraj głodowi!! Za rto półtora litra wody starcza mi na jakies 4h i ciągle biegam siku ale to dobrze przynajmniej troche ruchu:) Mam 3 tygodnie na przyzwyczajenie się do takiego trybu zycia i diety bo jak już wróce na studia i nocne siedzenie gwarantowane to nie bede mogła ulec pokusom-podżeraczkom (paluszkom itp) Ja juz po sniadanku ( 2 kromki razowca z wedlinka i pomidorem ) i po drugim jogurtowym :) A powiedzcie mi Jakie kolacje powinnam jeść? czy predzej kanapke czy moze salatke,jajko albo platki? Bo ja n ie mam pojecia... Aha i jestem juz 2 dzien po cwiczeniach 6 weidera:) Któraś to robiła? Daje efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka, będzie pewnie mniej na wadze jutro. :D Pseudonim, a6w -wyrabia mięśnie ale jeśli ma się tłuszczyk na brzuchu to mięsnie będą pod nim ukryte. Co do kolacji to białkowa najlepiej -czyli tuńczyk, filet z kurczaka, warzywka, jajko, twaróg. A ja zjadłam obiad: spaghetti bolognese. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , u mnie: I ś : 2 kawałki razowca , 3 plasterki wędliny , kilka plasterków pomidora i ogórka , jajko II ś : kawa , pół banana O : zupa marchewkowa , pół makreki wędzonej K : będzie jogurt Dopiero wrócilismy ze spaceru , pogoda piękna , a mi zaraz odpadną nogi :) , synuś zasnął , może trochę pośpi , bo od rana nie spał . Ja też mam jutro ważenie . Dalaj - ściągnęłam prawie całą serię ćwiczeń Tamilee Webb , w wolnej chwili przejrzę . Na dobre mam zamiar zacząć ćwiczyć pózną jesienią i przez całą zimę . Teraz chcę jeszcze jak najwięcej korzystać z ruchu na świeżym powietrzu . Pozdrawiam i dużo siły kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam dzis potwornie malo czasu, wiec wybaczcie ze nie odniose sie do kazdej wypiwiedzi. u mnie tak: 8.00 - dwie kanapki razowe z serem i pomidorem 11.15 - trzy parówki drobiowe z musztarda spacer 2 godz 14.30- mały jogurt naturalny na obiad bedzie pomidorowa z makaronem i 3/4 pierogi kolacja - mały jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sory że nie piszę tak czesto ale nie bardzo mam kiedy przeczytałam wszystko co pisałyście i widzę że dobrze nam idzie:) u mnie to już 5 tydzień mż:) tak bardzo sie ciesze a co do słodyczy to mnie wcale nie ciągnie:) jak już coś to zjem sobie jakiegoś małego lda lub ze 2 kost.gorzk.czek i już wtedy jest super a tak po za tym to ja zaraz smigam do dentysty ups:) ale jadę rowerkiem 5 km w jedną strone więc we dwie 10:) to już coś dobra 3 majcie sie póżniej się odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczęta Nie wytrzymałam i zważyłam się dzisiaj zamiast jutro, i kolejne kilo mniej. Ta dieta działa! Życzę wszystkim przyjaciółkom forumowiczkom aby osiągnęły swoje cele i dziękuję za wsparcie i drogocenne rady, i mam nadzieję, że szybko nam się nie znudzi. Teraz lecę na aerobic, pozdrawiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) nie było tak źle:) kaja GRATULACJE!!! Bardzo sie cieszę że ci waga tak ładnie spada ja podejrzewam że waże tyle samo co ważyłam nic nie spadło ale to może temu że w przyszłym yg. będzie @ nie masz nam za co dziękować po to tu jesteśmy żeby się wspierać:) u mnie dzis w domku pyzzy na kolacje a ja zjadłam serek z otrębami do t5ego pare owoców wiem że nie powinnam ale jem póki są bo zimą nie będe ich tak jadła bo zimą nie są aż takie zdrowe a pozatym uważam że lepiej jest zjeść gruszkę i pare malin niż jak to moim przypadku dziś by były 2 pyzzy lub 3:) 3 majcie się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie dziś odrobinę poniżej 63 :) :) Kajka, gartulacje! Świetnie, że się trzymamy dziewczyny! Cieszę się że forum nie upadło, bo kiedyś do jednego dołączyłam i założycielki odpadły bardzo szybko. a nam się udaje! U mnie wczoraj prawie tak jak napisałam, ale na obiad była tylko zupa, a na kolację mała bułeczka z masłem i kilka chrupek :) a dziś: piję kawkę, potem nakarmię synusia i dopiero śniadanie później postaram się napisać co zjadłam bo jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Abebe no i wspaniale, leci w dół :D Taka, walcz, walcz. Sama widzisz efekty są -choćby w postaci mniejszej chęci na słodkie. :D Kajka, super!! Pewnie że działa -a jakżeby miała nie działać? Trzeba tylko byc konsekwentym i proszę. :D Zjadłam sniadanie: 3 kromki z serem, pomid, i wędliną Kawy jeszcze nie piłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , u mnie : I ś : 3 kawałki razowca , 2 plasterki wędliny , łyż serku wiejskiego , kilka plasterków ogórka i pomidora Ja już po ważeniu , na wadze równe 5 kg mniej niż dwa tyg temu . Cieszę się , oby tak dalej . Kajka - gratulacje . Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja już po śniadanku : grahamka z twarożkiem i pomidorem II śn będzie sucha grahamka ob - 1 pulpet, 2 ziemiaki i surówka podw - jogurt nat Kasia - gratulacje, dobrze Ci idzie, jeszcze trochę wytrwałości i będziemy zgrabne laski. Dziewczyny moja garderoba powoli robi się luźna, co robić aby nie wyglądać jak wieszak? Pozdrawiam i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Tak nie moge sie juz doczekac pierwszego wazenia....boje sie tyylko zebym przez brak szybkich efektow nie zrezygnowala, a wiadomo przeciez ze po pierwszym tygodniu moze ich jeszcze nie byc! Ale i tak czuje sie duzo lepiej sama ze soba juz:) Poza tym w szafie leża śliczne fioletowe spodnie z Bershki idealne na jesień wiec jest do czego dążyć :) Ja już po pierwszym śniadanku kawka i płatki z mlekiem i do tego 2 aspiryny (ehh dopadl mnie brak apettu i jakies choróbsko chce sie do mnie dostac:( ). Czuje sie nienajlepiej:( PS. do tego wszystkiego mam Mega zakwasy od tej 6Weidera ale to chyba dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, wspaniały wynik. :D Kajka chyba musisz kupić coś bardziej dopasowanego -coś na nową figurę. :) Pseudonim jeśli masz realne oczekiwania to chyba się nie zawiedziesz. Myślę że coś tam zejdzie -trudno powiedzieć ile ale pewnie będzie mniej. :) Już sama zmiana przyzwyczajeń dużo daje. :) Co do a6w to jest to dość trudny zestaw i dlatego ja się za to nie zabieram. A ponadto nie kręci mnie taki rodzaj ćwiczeń. Wolę filmiki wraz z którymi się motywuję gdy już brakuje mi sił. ale co kto lubi. :) Zjadłam II śniadanie (jogurt i 3 herbatniki pełnoziarniste) a teraz zbieram sie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam na spółkę z synkiem resztę wczorajszego obiadu. :) A wy co tam porabiacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , Na II ś : była kawa i banan O : brokuły , sałatka pomidorowa , kawałek gotowanego kurczaka K : będzie jogurt ( naturalny mi się trochę przejadł więc będzie owocowy , ale mały ) U mnie coś pogoda się psuje , być może będzie padać . My już po trzy godzinnym spacerku , jak zawsze nogi mi odpadaja :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj ja niestety nie mam w domu warunków żeby sobie poskakać a kawałek wolnej podłogi zeby poćwiczyć w spokoju zawsze sie znajdzie:) Jestem właśnie po ćwiczeniach i Ledwo udalo mi sie je zrobic bo zakwasy są okropne..no ale jak sie nie ćwiczyło regularnie to tak jest:( W październiku zapisze sie na aerobic bo u mnie w mieścinie nie ma takiej mozliwości niestety a uwielbiam poskakać przy muzyce (tylko zawsze brakowało motywacji/czasu/kasy- ale mysle że tym razem wszystko jakoś się znajdzie) Zmykam na obiadek-miseczka zdrowej pomidorowej z pomidorków z naszego ogródka z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no więc na początku GRATULACJE wszystkim straconyck kg.:) u mnie dziś : śniadanie to co zwykle:) IIśn. 2 kr.raz.1pl.wędliny do tego lisek papryki obiad 1 flaczkarka pomidorówki z makaronem 1 kotlecik i kr. razowca 1 gruszka,pare malin i muszę sie przyznac bez bicia dziś że troszkę zgrzeszyłam przyjechał dziś ukochany po mnie pod szkołe iposzliśmy na lody niestety te włoskie oblane czekoladą i posypane orzechami ale co tam nie mam wyżutów bo przeciesz nie przyjerzdza codziennie i dobrze:)bo bym przytyła zamiast schudnąć:) ale był jeden plus nie pozwoliłam mu się odwieść i szłam 3,5 km przez 30 min troszke sie wypociłam więc myślę że go spaliłam jak nie całego to przynajmiej w częsci:) buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co ja mam takiego że was odsraszam:) zawsze jak już coś napiszę to wielkie milczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja czytam ale nie mam kiedy pisać bo maly marudzi. Tak wiec moja droga nie narzekaj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dobra:) o matko jak ja sie ojadłam aż mnie brzuch boli mam nadzieje ze nie było tego aż tak dużo pół torebki warzyw na patelnie do tego 2 małe pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko zjadałaś -warzywka są ok. :) Gdybyś dodała białko to już w ogóle luks byłoby. :) a ja zjadłam pół kostki tworogu na słodko. nie mam juz sił na nic więc na dzis kończe pisanie. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śpiochy!! Co tu tak pusto? Ja zaraz jem śniadanie a co u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś robimy sobie małą wycieczkę. Będziemy jeść pewnie w restauracji, ale wybierając postaram się kierować rozsądkiem :) Napiszę Wam co zjadłam dopiero w niedzielę. Mam przyjaciółkę na weekend więc nie będę nawet siadać do komputera. Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie ;) a wczoraj : ś- 3 małe kromki z wędliną, serem i pomiodorem 2 ś - pomiodory z cebulką i łyżką śmietany + 4 "kromki" sera białego spacer 2 godz jogurt naturalny obi - pomidorowa z makar + 4 pierogi kol - 2 jabłka może wydaje sie tego dużo, ale myłam wczoraj okna, prałam i prasowałam firanki więc myślę że spaliłam z nawiązką ;) To miłego weekendu Dziewczyny! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dalaj , My jak zawsze jestesmy :) Wstajemy codziennie o 6 My już po ś : 3 kawałki razowca z wędliną , pasztetem , serkiem , do tego po kilka plasterków pomidora i ogórka , jajko II ś : kawa i chyba jabłko Na resztę jeszcze nie mam pomysłu Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jak fajnie że już dziś piątek i zaczyna się wekend. Dziewczynki, czy oprócz mnie to jeszcze któras pracuje? Ja jeszcze przed śniadankiem, jem w pracy o 9-tej, a o 10-tej kawka czarna bez cukru. Kiedyś słodziłam wszystko w czym się cukier rozpuszczał, systematycznie zmnbiejszałam a teraz wogóle niczego nie słodzę oprócz herbaty z cytryną. Piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam na śn. dwa kawałki kiełbasy śląskiej z chlebem do tego standarowo kawa z mlekiem. :) Abebe wcale nie zjadlaś dużo, co ty gadasz? Miłego weekendu życzę. I nie bój się nie zapomnimy o tobie :D Kasiu, ja też wstaję ok. 6-7 a synuś to jak mu spasuje. Dziś ok. 7 a wczoraj ok. 9. :) Kajka, ja jestem na wychowawczym. :) Co do cukru to kiedyś dużo słodziłam (3 łyżeczki -błe) ale potem zeszłam do 1 a teraz juz w ogóle. Mąż też oduczył się słodzić -wręcz z dnia na dzień a słodził 3 łyżeczki. to wszystko kwestia odstawienia cukru. Teraz mnie krzywi na myśl o tym jakie ulepki piłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gratuluję utraconych kg dziewczyny ! Kajka ja też jestem na wychowawczym. Nie pisałam wczoraj bo najpierw pół dnia nie miałam prądu a potem byłam usunąć ząb nr 8 (strasznnne) i potem już nie miałam na nic ochoty.Robiłam sobie zimne okłady...Ale dietę wczoraj trzymałam - dziś było nawet 73,3:) Ale jeszcze kiepsko się czuję bo jedna część twarzy obolała.... Moje menu na dziś: 9.00 - 2 kromki razowca z makrelą z puszki 11.00 - jakiś owoc 13.00 - ziemniaki z jajkiem z odrobinką sosu koperkowego 16.00 - kawałek ciasta weselnego 19.30-20.00 - jogurt z otrębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cukru ....ja od czasu jak zaczęłam wtedy pierwszy raz dietę mż ( IV 2006) przestałam słodzić i tak jest do dziś.Nie smakują mi słodkie herbatki mojego męża.Więc kawę już od dawna pijam z mlekiem. Dziewczyny jaką kawę lubicie najbardziej ? Ja piję w sumie wszystkie a najczęściej : rozpuszczalną Nescafe Classic, parzoną jacobs i mk cafe, z expresu i lattee, czasami capuccino ...ehh a latem robię sobie często mrożoną kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×