Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusiaaa18

dieta Mż

Polecane posty

Hej ja dziś śn - 3 małe kromki razowca z wędzonką domową II śn - 4 śliwki dziś będzie III śn, bo obiad dopiero o 17 -tej - jogurt ob - kalafior z jajkiem sadzonym podw - lampka nalewki z aronii Dziś mam znowu dużo roboty w pracy, a po pracy szybko zrobię rodzince obiad, którego nie zdążę zjeść bo lecę na masaż. Piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , u mnie I ś : 2 kromki razowca z wędlina i serkiem paprykowym , kilka plasterków pomidora II ś : kawa , brzoskwinia O : sałatka warzywna (pekinka , ogórek , pomidor , papryka + sos ( 2 łyzki jogurtu natur . , 2 łyżeczki keczupu pikantnego ) ) pychota , nie miałam czasu na nic innego K : będzie jogurt , wafel ryzowy nieźle się dziś wkurzyłam , miałam kilka spraw urzędowych do załatwienia . Pół dnia mi na to zeszło , a rezultat taki , że w końcu i tak nic nie załatwiłam , bo oczywiscie trzeba jeszcze wypełnić pół tony dodatkowych dokumentów . Masakra . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się jeszcze jakoś 3 mam wy też się 3 majcie przeczytałam wszystko ale nie mam kiedy pisać sory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam w menu dziś: obiad: kasza gryczana, warzywka chińskie, kurczak -całość bardzo dietetyczna na parze. podw. : dwa ciasteczka zbożowe, mała delicja kolacja: pół kostki twarogu z jogurtem nat na słodko, dwie małe kromeczki chleba. Jejku chleb taki pyszny że chętnie zjadłabym więcej ale się wstrzymam bo chcę jutro znów zobaczyć 6-tkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze sc dziewczeta... u mnie dzisiaj 3 kromki chleba orkiszowego z dżemem truskawkowym 2 jabłka bagietka z kurczakiem i ogórkami konserwowymi rogalizk z czekoladą 6 pierogów, 3 ruskie i 3 z kapustą.. no i na tyle by było...mam nadzieje że dzisiaj już nic nie zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, meldować się kobiety. :) U mnie dziś na wadze spadek -jeszcze kilka deko i wrócę do najniższej wagi. Uff Wczoraj nic już nie podjadałam. a dziś zjadłam śniadanie: 2 kromki, jedna z serem brie i papryką a druga z wędliną, serem hochland -plasterek i papryka; kawa z mlekiem co dalej to będę pisać w ciągu dnia. Bo jeszcze nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop śpiochy??? u mnie na II śniadanie jogurt będzie i herbatniki. Potem standardowo spacer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z wami? Już 10-ta a tu nikt nic nie napisał od wczoraj. co się dzieje. Nie zachęca mnie to do pisania. Cóż, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMPTOME
hej dziewczyny jestem tu nowa zagladam na wasz temat i prowadze diete MZ od 1 wrzesnia czy moge sie do was przyłaczyc mam dosc sporo do zrzucenia na dzien dzisiejszy zrzucilam ponad 4 kilo wiec waze teraz 78,4 przy wzroscie 164:) a wazylam ponad 83 wiem ze sporo ale mam nadzieje ze dzieki wam uda mi sie wytrwac w tej diecie :)moje sniadanie dzisiejsze: 1 kromka chleba ciemnego słonecznikowego z pomidorem ,kawa z mlekiem ,jogurt activia i zielona herbata na obiad bedzie: ryba gotowana na parze z warzywami:)chcialam jescze dodac ze przez dwa lata bardzo duzo przytyłam a mianowicie 24 kilo :(myśle ze to za sprawa zmiany klimatu,braku systematycznego jedzeni(brak czasu)a i obzerania sie w nocy pozdrawiam wszystkie was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze na poczatek chcialabym dojsc do 70 kilo mysle, ze wytrwam ale juz probowalam roznych diet np.kapusciana ale efekt byl taki ze potem 3 kilo do przodu a kapusciankato bokem mi wychodzila a powiedzcie co wy robicie, aby nie miec uczucia glodu wieczorami?, bo to moja najwieksza zmora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalaj--> ja tu jestem, ale dopiero wstałam :) Na śniadonko 2 kromki razowca z warzywami Symptome--> witaj! gratulacje zrzuconych kg. Pisz z nami!!! Na II śn planuję paprykę nadziewaną pastą z jajka ob: makaron z mąki durum z sosem pom. i parmezanem kol: mozzarrella i pom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym mam ostatnio problem z moim mężem okupuję laptopa :( więc walcę jak mogę by napisać co jakiś czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pisac w miare mozliwosci ale ciesze sie ze wy jestescie takie wytrwale w swojej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja też jestem , tylko mało czasu , jak to bywa przy małym dziecku . A mój mały zrobił się bardzo marudny . W nocy budził się cztery razy , jestem wykonczona . u mnie dziś I ś : 2 kromki razowca z wędlina i serkirm paprykowym , kilka plasterków pomidora , jajko II ś : kawa , nektarynka , kilka winogron O pomidorowa z ryzem K jogurt Postanowiłam , ze poczekam z ważeniem do 27 , bo będzie równy miesiąc . Zobaczymy jak to będzie . Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś zjadłam tylko śniadanko - bułkę zwykłą z twarożkiem i pomidorem, potem kawa i od tej pory nic, bo byłam u dentysty więc muszę dać leczonemu zębowi odetchnąć Na obiad będzie zupa kalafiorowa, a potem jogurt Witaj nowa koleżanko - Symptome, razem będziemy zmierzać w dobrym kierunku. Odnośnie jedzenia wieczorem to mnie nie ciągnie bo obiad jem ok 16 - 17 tej, potem kawa i przed snem herbata. Ale często zdarza mi się przed snem lampka czegoś mocniejszego - ale tego nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie że choć Ewinek i Kasia sie zameldowały. :D Symptome -witaj wśród nas. :D Ja przy wzroście 170cm zaczynałam w marcu od 73,4kg. Jak widac taki sposób jedzenia jest skuteczny. Koniecznie pięć posiłków w regularnych odstępach i są efekty. :D Co do tycia to cię rozumiem -ja wracam po poślubnym tyciu do wagi którą zawsze miałam -55kg. Jeśli chodzi o wieczorny głód -to po pierwsze nie zapominaj o zjedzeniu kolacji -najlepiej białko. A po drugie woda niegazowana wspaniale wypełnia żołądek. Z czasem głód się zmiejsza i już nie ma takiej chętki na jedzenie -bo to często jemy nie z głodu a z chęci podjadania. Ewinek -pogoń męża. :P Kasia, oby synuś spał dziś w nocy lepiej. :) Mnie nie było ( przeważnie jestem na stanowisku ;) ) bo byliśmy na spacerku z synkiem. A potem walczyłam z obiadem. Zrobiłam łazanki z kapustą i grzybami. Mam całą kuchnię pełną garów do mycia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Kajka się znalazła. :P Współczuję wizyt u dentysty. Agrey, a ja jem pieczywo, ziemniaki i ryż i schudłam już 17kg. :P Ogólnie jestem zdania że mozna jeść wszystko ale z umiarem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga280179
Witam Was dziewczyny! Czy mogę się do WAS przyłączyć? Mam 30 lat, 160 cm wzrostu i ważę 69 kg. Przez półtora roku schudłam 14 kg Jak to zrobiłam? Zasada MŻ i jazda od nie dawna na rowerze stacjonarnym , zdyscyplinowałam się bardzo że chce więcej schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga280179
Podpowiedzcie mi jak wy to robicie że na stopce piszecie swoje kg, czy za każdym razem trzeba je wpisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga witaj :D Gratulacje z powodu ładnego spadku wagi. Co do stopki to najpierw zrób sobie czarny nick -wejdź u góry tematu w opcję "Moje konto" i tam załóż konto. Potem mozesz tam wejść i wpisać sobie dane w stopkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kucze usuneło mi się wszystko co napisałam więc w skrucie dziś jest ok ś 2 naleśniki IIś 2 kr raz. pl.wędliny 2 jabłka o 4 łyżki bigosu 1 kr.raz. kawałek kiełbaski znów 2 jabłka teraz kawka i 2 kost.gorzkkiej czekolady dalaj WIELKIE gratulacje bardzo dużo dokonałaś!!!tylko nie zmarnuj tego teraz:) kaja ja też mam dzis do dentysty i już zaraz lecę rowerkiem będzie z 10 km w obie strony:) na kolacje planuje pół torebki warzyw na patelnie witaj symptome i też gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chróbsko mnie jakieś bierze -przeziębiłam się. Taka paskudna pora -wieje wiatr a za chwilę słońce praży i choroba gotowa. :O Taka, nie bój się nie zmarnuję. Zbyt dużo mnie to kosztowało. A poza tym wróciłam do zdrowych nawyków i tryb odżywiania zmieniłam na stałe. Gdy dojdę do 55kg nie zmierzam sie obżerać tylko nadal trzymać formę choć już bez takiego parcia jak teraz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy mogłybyście mi doradzić jakieś ćwiczenia na brzuch, który jest moją zmorą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale spacerki mi nie służą. :O Co do ćwiczeń to ja ćwiczyłam "Chcę mieć taki brzuch" Tamilee Webb. Ale do tego robiłam jeszcze ćwiczenia interwałowe i obwodowe z Shape'a. Wyrobiłam sobie ładne mięsnie -choć niestety poniżej pępka wciąż zostało mi trochę tłuszczu -niewiele bo niewiele ale jest jeszcze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×