Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

ciesze sie ,ze mnie pamietacie :) lollibelly...tez to zauważyłam, ze tamto forum wygasa,ale bardzo sie ciesze ,ze tutaj jesteście może w końcu wrócę do was. Zuzia ma za tydzień 10 miesięcy i już chodzi spać o stałej porze wieczorem ok.20 i wtedy mam czas dla siebie i będę tu do was zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc krakersik jatez cie pamietam,sliczne zdjecia:) lolli to nie twoja wina,ze tamto forum wygasa,tylko wina brzuchatek,ile z nich pisze codziennie???wpisuja sie do tabelki napisza raz i EEECHOOOO!!!Bylysmy tam w wiekszosci my Mamuski;) borowka i co myslisz,ze wrocisz?ciekawa jestem czy bedzie ci sie chcialo?ja juz tu sie przyzwyczailam ostatni raz w pl bylam tydzien w maju w tamtym roku,byl to okropny tydzien! tu mam ,,kolezanke,,od niedawna heh jej syn chodzi z Danielekiem do tej samej klasy,zaczepila mnie juz w tamtym roku i tak co ide z nia do sklepu to kupuje winiaka,w piatek bylam kupowala w pon,tez i wczoraj tez!!!jest samotna od niedawna matka 2 ki dzieci 10lat i 18 mies.cholerka alkoholiczka jakas!glos ma taki przepity,ze szok!!!biedne dzieci! agauk a jak Franio?siedzi juz pewnie?Amelia nieraz jeszcze na boki spada,ale siedzac wychyla sie po zabawke i prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) herbatka?pije kawe raz na ruski rok i akurat jak dzis mialam ochote to sie okazalo ze nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki! Dzisiaj humor zdecydowanie mi sie poprawil bo...zdecydowalam sie na inne przedszkole :) Normalnie sama bym tam zamieszkala :D Ja jednak wole rozswietlone pomieszczenia a tam wszedzie duze okna, slonecznie, jasno i...zdecydowanie mala grupka niemowlakow (3-4) osobno, bardziej zroznicowany i przez to lepszy podzial wiekowy. W tamtym przedszkolu musialby byc w tej samej sali nawet z 18-mies.dziecmi. Tutaj do 12 miesiecy, potem przechodza dalej. O wiele bardziej konkretna szefowa przedszkola i co najwazniejsze Franek bardzo sie zaaklimatyzowal, nawet zabawek nie chcial oddac przy wyjsciu :D Za tydzien juz zostaje na caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia-nie siedzi jeszcze, zasuwa ile wzlezie po calym pokoju, teraz wlasnie trzyma oburacz noge od stolu i probuje ja wyrwac :D Ja podobno nie siedzialam a w 8 miesiacu usiadlam sama i tak juz zostalo :) Ale jak go karmie na kolanach to sam potrafi utrzymac kregoslup prosto wiec juz zmierza w kierunku siadania. Mysle, ze u kazdego dziecka jest roznie. Pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia- tutaj przeciez to picie maja na porzadku dziennym. Znajoma ma w domu taki karton z kurkiem( cos jak u nas wody mineralne), a w nim jakis obrzydliwy sikacz(ale ma to pewnie ze 12%). Jej maz w przerwie na lunch wyskakuje do tesco po 4 spore puszki piwa. On akurat sam sobie ustala czas pracy,ale w poludnie widze go z tym piwskiem, pewnie w domu je lunch, a potem kiedy jedza obiad to tez pije kolejne. Po prostu alkoholicy,ale z ich pumktu widzenia to normalne :o Dodam, ze ona jest na stanowisku kierowniczym,zarzadza 20-ma osobami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aach-ten sikacz to po prostu u nich sie pije do obiadu, tak to TV, itd. Stoi na blacie w kuchni jak u mnie sokowirowka czy czajnik do wody. Sprzet do codziennego uzytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK, gratuluje meskiej decyzji :D Trzymam kciuki, ale mysle, ze bedzie dobrze, skoro twoj instynkt sie nie burzy. Maks sie tez wyrywa do dzieci i chetnie oddalabym go na pare godzin tygodniowo, zawsze to nowe doswiadczenia dla niego. Kurde, szukam jakis dobrych e-bookow i ni ma, a ja mam chcice i gloda i co tam jeszcze chcecie. Same poradniki znajduje. Lolli, to ja zapraszam na kawe do mnie. Mam zwykla i substytutke, jak wolisz :D Mozemy nawet zorganizowac obiad biurowy (dla niewtajemniczonych - kawa i resztki wygrzebanych zewszad ciast, ciastek i ciasteczek o roznej swiezosci i stopniu zuzycia) :) Maks juz nie chodzi tylko biega po chalupie i trza miec oczy dookola glowy. No to nie moge juz klikac pol dnia, tylko musze na niego uwazac. Zaczyna mi robic kawaly i psikusy, zdecydowanie spaczylismy jego poczucie humoru juz od dziecka ;) Borowka, dzieki za namiary na wyprzedaze w Asdzie, moze dzis sie przejde i zorientuje co tam slychac. ) (( To moze ja tez kawe... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... i znowu mi wcielo pare spacji, dymek mial byc nad kubkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx-moze uchylisz rabka tajemnicy co do poczucia humoru Maksa. Chetnie sie posmieje. Chociaz pewnie Tobie nie jest do smiechu czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to po prostu trzeba zobaczyc. Na przyklad, kiedy maz wychodzil z ulubionego pomieszczenia Maksa, czyli z lazienki, nie bral go na rece tylko gasil swiatlo i Maks biegl za nim, ale ostatnio cos sie przestal tak stresowac ciemnoscia. Maz wiec wola "uhuuu, uhuuu". Dzis Maks pobiegl do lazienki i wolal: "uhuuu, uhuuu"... Dzis sie ze mna droczyl: mowie - daj kubek, a on wyciaga raczke i w ostatniej chwili cofa i mowi z usmiechem: nie-e... Maks lubi smieciarki, niestety, te przyjezdzajace w srody o 5.50 tez :( dzis tez wstal, ogladamy smieciare, a potem /maks przylatuje do lazienki gdzie mylam sie lodowata woda z rozpacza usilujac otworzyc chociaz pol oka i warczy: wrrrr, wrrrr. to znaczy auto. wiec ja leze z nim do okna, bo wiem, ze inaczej spokoju mi nie da, a on spojrzal na mnie i mowi: wrrr, wrrr... wrrr nie-a (tzn. nie ma). juz nie pamietam wszystkiego z dzisiaj, ale agent z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Agauk to super z tym przedszkolem!!!Jeszcze Franio nie chcial oddac zabawek hehe agent maly.Amelia tez nie siedzi dobrze,przewraca sie na boki czesto,ale w wozku czy krzeselku do karmienia ok.Pamietam Adas tez pozno siedzial pewnie,jak tu przylecialam w sierpniu to mial 7mies i tez nieraz na boki przewtacal sie.Kurcze takie pijanstwo tu!?biedne te dzieci!Rozumiem to dla ludzi,ale zeby az tak!!! Onyx niezly ten Maxio ubaw z nim macie.A ze smieciarami mamy tak samo,jak tylko uslyszy to pedzi do okna,a nieraz to wyjdzie przed dom i im macha i hello hello!!!A wczoraj na spacerze idziemy zobaczyl listonosza i ooo listonosz Pat!!!Raz w morrisonioe szli policjanci a on ijoooo ijoooo!!!Dzieci sa swietne,szczere do bolu mowia co mysla!I to jest najlepsze!Onyx polskie ksiazki chcesz?Juz Ci kiedys pisalam,ze jak chcesz to pisz na maila,ja mam pare ksiazek moge pozyczyc. aneetta1979@o2.pl Ide kawke robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do kawki. Mozna, Anecia? Maks rzeczywiscie niezly agent, tylko ze tyle tego jest, ze musialabym na biezaco spisywac bo juz wieczorem nie pamietam. Wiecie co, ima bardziej zagladam na ebay, tym bardziej potrzebuje carboota... Ponawiam moj apel: macie jaies namiary na carbooty w Londynie? Najlepiej zachodnim oczywiscie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka :) a moj agent uwaza ze jak mu groze palcem to jest takie smieszne ze az sie biedny zatacza ze smiechu! wczoraj kotki sobie spaly na dywanie i widzialam ze go korci zeby jakis ogonek urwac.kiedy sie schylal i juz wyciagal lapke ja mowilam nie nie nie i grozilam palcem-wybuch smiechu.potem przez 5 minut bawilismy sie w 'bede udawal ze chce dotknac kotka to moze znowu mam zrobi ta smieszna rzecz' :) potem juz do konca dnia chodzil i jak kogos widzial to mowil nenene i grozil paluchem smiejac sie przy tym jak szaleniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czy moglby mi ktos poradzic co dac miesiecznemu dziecku na jezyczek zeby zlikwidowac ten bialy nalot po mleku,bo caly czas wystawia jezyk i go to meczy.Dodam ze pisze z Londynu i bylam juz w aptekach i pow zeby nic z tym nie robic tylko woda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli - dokladnie taki sam autorytet mam u maksia ;) anulka - napisalam ci sowje madrosci na tamtym topiku, ale moze poczekaj na inne mamy. moze anecia ci poradzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - jesli to plesniawki to podobno bola... jest jeszcze sposob "blizej natury", podobno dziala najlepiej ze wszystkich (jak wszystkie sposoby, znam go tylko ze slyszenia). otoz trzeba swiezym moczem dziecka przetrzec jezyk. troche kontrowersyjne, nie? ale malo chemii... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) my dzis pierwszy dzien po wakacjach uderzamy do przedszkola:) Moja mala juz rano ubrala sie w uniform i tak siedzi i czeka do 21.45 nie moze ise doczekac:) Anulka jesli to nalot po mleku to zawin sobie pieluszke tetrowa na palec i umyj jame ustna sama woda a jesli maluszek placze i ma biale plamy z czerwona otoczka na jezyku i wewnatrz buzi to kup masc BONJELA na plesniawki pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci sa debesciackie:)bylam na play group i Adas wozil w wozeczku laleczke prawie 1h. anulka jesli to plesniawki to zaloz dziecku tetrowa zeby nasiusialo i przemyj jezyczek to bardzo szybko pomaga,a jesli nie chcesz to aphtin kup w polskim sklepie moze gdzies bedzie. sprawdze poczte czy onyx chce te knigi czy nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx...u nas temat smieciarki jeszcze na pewno sie pojawi, na szczescie przyjezdzaja po 7.00 ;) a wtedy juz jestem na nogach. Dzis pojechalam do kadr bo zalegaja mi z paroma rzeczami(czytaj:kasa) a ten miesiac to juz moj ostatni platny macierzynski wiec milo by bylo dostac wszelakie zaleglosci. Nie jest daleko-jakies 20 minut spacerkiem,ale po drodze jade wzdluz wysokiego zywoplotu i....zlapalam gume na kolczastej galazce. Dupa blada :o Jeszcze nigdy nie zmienialam detki i wlasnie musze to zrobic. Jakos na flaku dojechalismy do HV i Franek wazy 8600g, ma juz prawie 29 tygodni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka- ja na temat plesniawek sie nie wypowiem bo jestem w tym zielona :o Na szczescie nie mielismy takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprowadzilam Lucje do przedszkola :) Juz po przejsciu na druga strone ulicy wypatrzyla swojego przedszkolnego chlopana Ryana:) Podbiegli do sibie jak na filmie milosnym, krzyczac... ona Ryan a on Lucja uscisneli i dali sobie buzi:) Myslalam ze padne az mi lzy w oku stanely to bylo takie wzruszajace. Pozniej czekajac na wejscie do budynku stali pod drzewem trzymajac sie za reke:)On ja podnosil do gory ,smyral po twarzy i wlosach:) Pozniej sie rozdzielili do swoich salek mowiac see u later :))) MY DAUGHTER LOVE STORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam!!z glowy mi wylecialo ze jest jeszcze jeden topic. Wakacje mialam wspaniale oprocz jednego tygodnia bo bolalo mnie dziaslo po wyrwaniu zeba. Na tamtym toopicu rzeczywiscie slabiutko. Anecia co u ciebie?bo nie zdolam doczytac.Jak Amelka? Mojej Olimpii wychodza dwa zabki,troszke marudna ale dajemy rade.A i musze sie pochwalic ze moje dziecko ma 7 miesiecy i juz chodzi przy meblach:-)a raczkuje tak szybko ze trudno ja dogonic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamila26 jak fajnie,ze wrocilas:):):) Amelia przygotowuje sie do raczkowania pelza narazie,wlasnie pierwszego guza zaliczyla przed godzina:)w poniedzielek skonczy 6mies:)zabkow u niej narazie nie widac.Jak wkleisz nowe fotki to daj znac.ja wkleilam kilka jakis czas temu ze chrzcin:)buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Anecia ze niedlugo bedzie ci Amelka raczkowac:-)moja Olimpia taz ostatnio nabila guza do tej pory ma. Zaraz spojrze na twoje zdjecia.Ja tez wkleilam kilka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia slicznie Amelka wygladala zreszta ty rowniez.Mam nadzieje ze chrzciny byly udane. a ja od trzech dni jestem na diecie kopenhaskiej ,probuje wytrzymac do 13 dni moze mi sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×