Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

krakersik-formula to inaczej mleko modyfikowane, czyli...butla :-) Dobrej nocki wszystkim. Ide spac na podloge,ale po masazu juz duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik formula to mleko np.cow&gate ja w nocy dawalam cyca jak sie budzil,najpierw cyca w dzien oduczalam,jak juz nie chcial w dzien nauczyl sie modyfikowane/formule pic to na noc mu zamiast cyca zaczelam butle robic i po 2tyg zaczal mi noce przesypiac.chyba teraz zrozumiale mam nadzieje napisalam.teoretycznie dziecko 3mies mozna juz nauczyc noc przesypiac mojej znajomej corka juz od ok 3mies przesypia.mozesz np.zamiast cyca,butli smoczka podawac.amelia mi dzisiaj od 20 do 6rano spala bez zadnego jedzenia!a ma 6mies.wieczorem jej daje kleik kukurydziany,albo kaszke bobovita.wczesniej o 14 obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My tez sie oduczamy cyca i jakos kiepsko idzie :( wpadne pozniej bo maly hce na raczki-zeby ruszyly. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko bo nie wiem czy ktos dzisiaj bedzie na starym topiku.....zaczely saczyc mi sie wody ale akcji zadnej narazie nie ma no cos tam pobolewa ale nie na tyle zeby jechac odrazu do szpitala ..kiedy jechac??czekac na sile skurcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena, zadzwon do szpitala, powiedz z jestes po terminie i ze sacza ci sie wody. jak jestes w desperacji to mozesz im zasugerowac, ze dziecko sie malo rusza. Mi kazali przyjechac jak mi odeszly wody i juz mnie nie wypuscili, nic nie sciemnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena, powinni ci kazac przyjechac przynajmniej po to, zeby cie zbadac. Czujesz ulge ze nareszcie sie cos ruszylo? :D Daj znac bo sie bedziemy martwic. Trzymam kciuki!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobietki :) kawka ,kawka :D u nas największy problem to taki,że Hania nie chce butelki,nie bierze smoczka do ust,trzeba z nia ostro walczyć żeby w ogóle otworzyła buźke do smoczka,a to nie jest ani miłe ani przyjemne tak dla mnie jak i dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena tak jak pisze Onyx zadzwoń i poinformuj,że zaczeły Ci odchodzić wody,powiedzą Ci co robić dalej i jeśli każą Ci zostać w domu to będą z Tobą utrzymywać kontakt telefoniczny (przynajmniej tak jest w moim szpitalu) powodzenia i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, to ja sie dolaczam do tej kawki. Jesli jeszcze pijesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczely sie wlasnie skurcze ale nie az tak silne zeby wpadac w panike..ja jestem opanowana gorzej z moimi chlopakami..cholera dzwonie do tego szpitala i nikt nie odbiera:(:(mieszkam nie daleko szpitala moze sama sie przejade jak bedzie coraz bardziej bolec..zrobie sobie mala kompke jeszcze.. ojj cos czuje ze dzisiaj mala juz bedzie:) dzieki wielkie kochane!!!! dam wam znac jak bede juz jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze jedz i nie daj sie splawic. Daj znac, bo padne na serce :D Zaraz bede kladla Maksia spac to moze uda mi sie tu jeszcze wpasc przed wyjsciem na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena trzymam kciuki :D Lolli a Ty gdzie ??????????????????????? pisać mi tu szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Lolli, gdzie sie podziewasz??? Mi tez tu pisac szybciutko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, odzwyczajanie od cyca, ja w temacie. Moj ma juz prawie 14 miesiecy wiec czas najwyzszy, w dzien w miare ok, ale te noce, budzi sie raz i ryczy jak nie dam cyca. oczywiscie wiem, ze to moj blad, bo dla swietego spokoju bralam go do lozka a potem jak zasnal przenosilam do lozeczka i tak sie przyzwyczail. Nie chce dawac mleka w butelce, bo on nigdy nie pil i nie ma co w tym wieku wprowadzac. a poza tym nie chce, zeby zabki sie psuly. Moze wode, ale jak on bedzie histeryzowal to nie da rady z kubeczkiem. zreszta mu chodzi o wielkie lozko i cieple miejsce miedzy mama a tata ;) Za to zasypia cudnie. Z innej beczki, slyszalyscie cos moze o terapiach grupowych? albo o warsztatch dla rodzicow malych dzieci. wiem, ze w Polsce cos takiego jest , w Londynie pewnie jest tego pelno, jak cos wiecie dajcie znac. Sliczny cieply dzien, a ja znowu markotna...ale mnie to wkurza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga75, zapomnialam ci podziekowac za zaproszenie :D A co do markotnosci to ja tez nie wiem co sie ze mna dzieje. Maz ma wolny weekend a juz mnie strasznie wkurza. Nie wiem jak z nim wytrzymam do poniedzialku wieczorem - wtedy pojdzie do pracy... :( Okropna jestem, nie...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kochane ja sie zbieram powoli na porodowke skurcze robia sie coraz silniejsze achhh zaczynam miec cykora...jak wrocimy odezwe sie odrazu. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgdae
cześc mamy selena oby ci lekko poszło w końcu się doczekałas❤️ co do oduczenia picia w nocy z cyca, to u mnie było tak że największy był problem z zasypianiem, najpierw oduczyłam zasypiać przy cycku poprostu go nie podałam (wcześniej była butelka żeby nie był głodny) i pierwsza noc noszenie i tulenia na rękach przez godzine, nie płakał ale tak sobie pisczał za cycem, potem jeszcze kilka razy dałam mu cyca w nocy ale on chciał wisieć non stop wię się poddałam i za kazdym razem jak budził się w nocy zaczęlam podawać butelke no a że to była butla to z dnia na dzie budził się rzadziej na butelkę bo był napity i do teraz budzi się 2 razy na nią i tak poprostu go oduczyłam, z tym że nie przeszkadzało mu nigdy picie z butelki chociaż smoczka nie dostaje jego nie toleruje, nie podawałam żadnych herba czy wody , byłam drastyczna w tym przypadku, może coś pomogłam, pozdrawiam was ciepło i trymam kciuki za ciebie selena🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena-mocno trzymam kciuki. Dobrze, ze samo sie zaczelo, bez wywolywania. Juz niedlugo bedzie z Wami malutka :-) POwodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena-mocno trzymam kciuki. Dobrze, ze samo sie zaczelo, bez wywolywania. Juz niedlugo bedzie z Wami malutka :-) POwodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena - trzymam kciuki zeby wszystko szybko i dobrze poszlo no i nie bolalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za rade jak oduczyć od cyca :) będę probowała może sie uda selena-trzymam kciuki żeby poszło szybko i bezboleśnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, nie draznij... :( Maz powiedzial, ze moze pojedziemy w nastepna niedziele... Ale kawka chetnie. Nie ma wiesci od Seleny? Pewnie juz odpoczywa po porodzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze spie... Frugo, z tym draznieniem to chodzilo mi o carboot oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maż nie lubi carbootów i mnie tam nie wozi a prawo jazdy cały czas robiE, pozdrawiam miłej niedzieli i zakupów frugo-pozdrawiam a jak selena!!-mamm nadzieje że już po🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaa!patrzcie kto sie znalazl :P wybaczcie ale nie mialam neta przez kilka dni. poza tym lennox mial szczepienie (pneumokoki) i od srody jest MASAKRA.caly czas ma okrutny katar+goraczke i generalnie jest biedny :O no i marudny :O :O :O ja tez chce na car boot!!!! :( :( :( ale za tydzien jest w northampton to na pewno jade :D frugo, mielismy klopoty z lokalem, okazalo sie ze gosc, wlasciciel pol sklepu, ktory mial nam wynajac super lokal nad nim nie mial wogole prawa go podnajmowac.aaaaaaaa dluga historia...ale mamy juz nowy, moze nie tak extra jak tamten ale dokladnie next door do niego :) za kilka miesiecy zawsze mozemy sie wyniesc gdzies indziej a poki co kasa musi isc na wnetrze i sprzet :) aaa selena trzymam kciuki!no ale juz chyba i tak po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, ty paskudo, gdzie lazilas? ;) Bidulek ten Lennox... Nie strasz mnie ze to po szczepieniu takie efekty, ja ide z Maksiem w przyszlym tygodniu. A moj dorosly roczny syn postanowil dzis w ogole nie spac czym nas doprowadza do szalu bo mielismy plan na czas jego drzemek. Uuu... Chyba jednak on naprawde nie chce rodzenstwa :( No ale zeby tak od razu celibat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mam pytanie do mamus odstawiajacych - czy podajecie dziecku formule, gotowe mleko dla toddlersow czy takie normalne? Maksowi podawalam to drugie i nie chcia w ogole pic. O rrrrany, ok, juz tlumacze pierwsze zdanie: czy podajecie dzieciom mleko z proszku, cz... O rany, chyba wiecie o co chodzi. Miodek by sie zalamal. Sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×