Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Anecia nie przejmuj sie, wiesz ze jak ktos chce komus w uk dowalic to pierwsze co pisze to o benefitach.wystarczy sobie komentarze na onecie poczytac ;) a jakby Wam sie benefity nie NALEZALY do byscie nie dostali i tyle :) wim ze ma jeszcze czas z nocniczkiem i do tego trzeba cierpliwosci ale ja bym chciala juz! :D w kazdym razie napewno nie bedzie do 3 roku w pamperach biegal jak niektore dzieciaki, szczegolnie brytyjskie.np.corka sasiadki ma 3.5 i dalej na pieluchach-masakra.przeciez takie dziecko juz prowadzi normalna, logiczna konwersacje i potrafi wykonac milion polecen z doskonalym zrozumieniem wiec czemu nie mialoby zrozumiec ze jak chce siku to wystarczy powiedziec?pomijam juz ze jest wciaz na cycu...ale to indywidualna sprawa kazdego w sumie.bardziej te pieluchy mnie raza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki lilli🌼juz mi przeszlo,tak mi WAS brakowalo,ze juz nie moglam wytrzymac.czytam nieraz te komentarze na onet. Adas jak 2 latka skonczyl to na nocnik zaczal robic,w nocy tez od razu bez pieluchy,a nauka trwala kilka tygodni i w koncu w ciagu 1 dnia przestal nosic pieluchy,ktore Amelia wlasnie zuzywa teraz:) ja tez mam kolezanke co jej mala ma 3latka prawie i w pampersie chodzi,do 2lat jak nie nauczysz to pozniej moze byc ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... Matko nie wiedzialam, ze z tym przedszkolem tak przezyje :o Zostawilam go na 3 godzinki, troche z nim posiedzialam. Przywioza go przed 15.00 z powrotem. Jakos chyba odechcialo mi sie zostawiac go tam, jeszcze nie teraz. Boje sie, ze mi go do chodzika wsadza albo do jakichs innych ustrojstw, chociaz zaznaczylam ze sobie nie zycze :o Nie wiedzialam ze tak to przezyje :( Chyba jednak poczekam do stycznia z tym przedszkolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, nie masz czym się przejmować tylko głupimy komentarzami? Daj spokój, dla mnie możesz robic setki błędów, bylebym rozumiała o czym piszesz :D.A swoją drogą ciekawe czy taka pomarańczowa nie ma benefitów. co, pomarańczowa? No, uciekam, Anecia. W planach jest powrót za pol roku ale to sie jeszcze okaze. Zycie jest nieprzewidywalne coś jewszcze mialam napisać i zapomnialam Aga, rezygnujesz?Najlepiej nie robic nic wbrew sobie. Ty wiesz najlepiej co jest dla Was najlepsze. Szok. Wczoraj zrobilam przegląd ubrań bo stwoerdzilam ze lato juz na dobre za nami i spakowałma letnie rzeczy a wyciągnęłam kozaki,szaliki itp a tu za oknem słońce praży! No super, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni są nienormalni! 8 dni do końca aukcji a juz jest 8 bidów. a to tylko dziecięce używane ogrodniczki z Nexta. Lolli, jak lepiej jest wystawiać ubranka - jako bundle czy pojedynczo? zeby na sztuki nie wystawiać to troche mi ich szkoda zeby poszly wszystkie razem z marne 5 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do przedszkola i podobno nawet nie plakal,bawi sie na macie, ale jakos bije sie z myslami. To co prawda tylko jeden dzien w tygodniu,ale moze zrezygnuje na razie ze swoich ambicji a dam mu jeszcze troche luzu. Cholerka, te przedszkola w PL jakos bardziej mi sie podobaly w srodku. A tutaj 2 male okna, dziecko i tak nic nie zobaczy przez nie (a on lubi wygladac), a wiekszosc swiatla z halogenow w suficie. To budynek z XVII wieku-przebudowana stodola, grube, kamienne mury, ponoc 5 ha gruntu,ale ja osobiscie wole jasne pomieszczenia a te jasne to sa dla wiekszych dzieciakow. I to male dziecko w chodziku-dziewczynka miala tylko 7 miesiecy :o Ale ponoc rodzice tak lubia ja wsadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka ja tez jade do PL prawdopodobnie pod koniec jesieni :-) Ale nie na dluzej niz 1-2 miesiace. Moze sie spotkamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poludniowo-wschodniej,ale bedziemy tez podrozowac do polnocno-zachodniej :-) Zawsze bede sie czula razniej, ze pewnie gdzies Cie mijamy po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialam sobie co mialam napisac. moja starsza ma 3 lata i 2 m-ce i tez nie powie ze chce siku. Podobno dziecko nie bedzie mowic dopuki nie jest na to gotowe. domyślam się ze nie czuje ze chce albo nie potrafi zatrzymać. Mowi ale dopiero po fakcie albo w trakcie. I nic na to nie poradzę a mam już tego lekko dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu siedze zasmarkana i przezywam, 2 kawy juz wypilam w miedzyczasie a Franek.... wrocil caly zadowolony jakby w ogole nic sie nie stalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie borowka mi tez sie wydaje oby zrozumiale pisac;)Adas sam idzie do ubikacji i sika jak tatko;)jak chce kupke to go musimy sadzac,a w nocy czesciej spi,ale nieraz sie przebudzi i wola,ze chce siku,a ma dwa i pol roku.mozliwe,ze niektore dzieci pozniej sa gotowe na siku,ale ja z chlopakami problemu nie mialam. agauk z przedszkola mozesz w każdej chwili zrezygnowac,jesli narazie nie placze to dobrze:)ma kontakt z dziecmi.a jesli chodzi o chodziki to nie mam nic do nich jesli dziecko oczywiscie nie łazi w nim przez kilka godzin,moj Daniel chodził w chodziku od 8mies i nic mu nie jest,Adas chodzika nie lubial.sorki jesli sa jakies bledy,ale Amelie tulkam,bo sie przebudzila(Adas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk bo tak jest zawsze :) dla dziecka to frajda,nowe zabawki,otoczenie,rówieśnicy,a my matki siedzimy myślimy i płaczemy. Ty musisz podjąć decyzję,ale patrząc na to z boku to myślę sobie,że jeden dzień w tygodniu i w dodatku trzy godzinki to dla niego będzie po prostu mega atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie beda to 3 godzinki tylko 6-7,ale tylko jeden dzien a w styczniu wrocilabym do pracy to pewnie ze 3-4 dni wtedy. Chyba jednak mial troche wrazen bo nie mogl zasnac po obiedzie. Nie marudzil, lezal i bawil sie,ale zasnal po 1.5 godzinie a normalnie scina go w 10 minut. Musze sie z tym przespac. Pomysle jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, a Ty wspominalas ostatnio ze macierzynski Ci sie konczy. Bedziesz wracac do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlacha Frugo co z tym macierzynskim.czemu tak krotko czy mi sie wydaje?? borowka moze faktycznie Zuzia jeszcze nie odroznia kiedy chce jej sie siku i stwierdza fakt po ptokach.dalam przyklad mojej sasiadki bo wiem na 100% ze Marrissa wie ze bedzie siurac ale woli do pieluchy.podobno kilka razy jej sie zdarzyla wpadka w majciochy i bardzo ja to 'upset' (yyyyyy sorki nie umiem znalezc pl slowa, przychodzi mi do glowy ''smuci' albo 'denerwuje' ale to niedokladnie to ;) ) Aga wcale Ci sie nie dziwie ze dobija Cie to nursery ale narazie to tylko 1 dzien a w styczniu Franek bedzie juz starszy + przyzwyczajony i bedzie duzo lepiej.na pewno.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,skończył mi się macierzyński w tamten piątek :( szybko ??? Lolli Hania skończyła już 7 miesięcy :) odeszłam w grudniu,a urodziłam 2 lutego (w siódmą rocznicę ślubu :D ) na razie nie wracam,posiedzę jeszcze w domku z dzieciakami.Miałam ciężką pracę i bardzo daleko,tak w ogóle to myślałam żeby poszukać czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze Hania jest z grudnia tylko nie wiedzialam ze odeszlas juz w grudniu :) ja tez to narazie olalam :) borowka pytalas o ebay.ja robie tak ze generalnie wystawiam bundle a osobno perelki :) tzn ciuszki kt chcialabym zeby poszly za wiecej niz te nedzne 5 za calosc (bundla).warto tez zerknac jak schodza ciuchy podobne do tych kt chcesz wystawic (mozna to zrobic klikajac na 'completed listings' w preferencjach po prawej na dole.) z doswiadczenia wiem ze ciuszki gap, next, h&m i monsoon schodza dosc dobrze pojedynczo (nie wspomne juz o designerskich!wiadomo ze tez zalezy jaki ciuszek, sa przecietne gapy i nieprzecietne ;) ).kiedys sprzedalam spiochy h&m za dyszke a kupilam za 4.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mialam na mysli ze Hania jest z lutego :O post-baby brain?i to juz tak dlugo??ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie te zale, ktore dzisiaj na forum wylewam.... Troche mi ciezko odciac pepowine :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli :D Aga no komu masz się wyżalić jak nie nam :) a jeśli myślisz o powrocie do pracy w styczniu to myślę,że to przedszkole teraz to bardzo dobry pomysł,mały się przyzwyczai i wszystko odbędzie się na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agauk to tym bardziej niech chodzi do przedszkola skoro chcesz wrocic do pracy,bedzie dobrze nie martw sie ;) Ja juz sie klade glowa boooli Dobrej,spokojnej nocy dziewczynki😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w końcu was znalazłam zaglądam na stare forum co jakiś czas ,ale nikogo tam nie znam myślałam ,ze już sobie odpuściłyście,a tu niespodzianka jesteście :)bardzo sie ciesze...pozdrawiam was bardzo mocno mam nadzieje ze jeszcze mnie pamiętacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou krakersik ja Cie pamietam :) witamy na forum! co dobrego slychac? no i jak corcia?pewnie juz kawal baby co? :) na tamtym forum nie za wiele sie dzieje i mam niemile odczucie ze jestem za to obwiniana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krakersik! Ja cie tez pamietam, moze ty mnie nie kojarzysz :D Po prostu jak znalazlam tamto forum to stronka zaczynala sie twoim postem no i tak mi sie twoj nick wbil w pamiec :D Ja dzis przegielam. Maz ugotowal obiad (tzn. faceci z domino pizzy) i nie wiem co mnie podkusilo, zeby wziac te pizze (bogof we wtorki) pol na pol. Obzarlam sie jak swinia, bo przeciez musialam sprobowac ktora jest najlepsza. A na dodatek zaraz po zarelku karmilam Maksia i mi sie przysnelo... Spalismy 3 godziny!!! Wiec dopiero przed chwila moj koziolek-fikolek padl, a ja przegralam aukcje o autko strazackie :( Chyba pojde spaaaaaaac. Acha, Lolli, im bardziej zagladam do skrzynki, tym bardziej nie widze zadnego maila od ciebie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, spoko, tylko pisalas ze napisalas ;) nie mam czasu pisac, wlasnie swatam mojego kuzyna jak sie dowie z to ja to mnie chyba wybebeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×