Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Lolli, ale mnie sie juz nie chce... :) Bo to bylo po poludniu. Miedzy innymi pisalam, ze dopiero dzis dotarlam na poczte z ksiazka. Ekspiacyjnie bylo jednym slowem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam propozycje może byśmy zrobiły jakaś tabele np.imię dziecka i data urodzenia bo ciągle muszę zaglądać na stara kafeterie i sprawdzać która kiedy urodziła co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik, spoko, mozna zrobic podobna tabelke jak na starym topiku. to ja zaczynam a reszta niech sie dopisuje :) Lolli ---Lennox-28.07.08---Northampton ---Nadia-22.03.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli ---Lennox-28.07.08---Northampton ---Nadia-22.03.02 frugo05---Hania-02.02.09 ---Ola-16.08.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke przemeblowalam tabelke :P Lolli ---Northampton Lennox-28.07.08------Nadia-22.03.02 frugo05---Hania-02.02.09---Ola-16.08.04 onyx1......Maksymilian Mikolaj 02.09.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo i niech tak bedzie :) frugo, jutro do porannej herbatki lekture bedzie stanowil Twoj mejl mam nadzieje :P ide do lozka ale jeszcze potem zajrze jak bede schodzic po antybiotyk ktorego zapomne zaraz wziac (taka moja mala rutyna :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa mam!mam!!! tylko rzadko zagladam na starego mejla, odp z nowego jutro.milej nocyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli ---Northampton Lennox-28.07.08------Nadia-22.03.02 frugo05---Hania-02.02.09---Ola-16.08.04 onyx1......Maksymilian Mikolaj 02.09.2008 krakersik81....Zuzia16.11.2008-Manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, dzizys jest zdania, ze rzadko to jednak rzadko, przez er-zet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mam czasu doslownie na nic wrocilo moje dzieci i sie zaczelo... Selena gratulacje !!! lolli powiedz Ty mi jakim cudem na nhs mozna zrobic takie operacje!!??? zlituj sie i daj jakies magiczne sposoby:P zartuje , a na powaznie to ja sie rozpadam ogolnie po ciazy, cycory do ziemi, brzuch hmmm jak w piatym miesiacu a nawet popuszczam mocz, nie mowiac juz o tym ze po moim orgazmie facet mnie nie czuje :O:O:O:O:O:O rozpadowa normalnie... Lolli ---Northampton Lennox-28.07.08------Nadia-22.03.02 frugo05---Hania-02.02.09---Ola-16.08.04 onyx1......Maksymilian Mikolaj 02.09.2008 krakersik81....Zuzia16.11.2008-Manchester alantoina.......Zuzka09.02.2008-Northampton a w ogole to kiedys tez pisalam na ciezarnych polkach... ale dawno i bylam agnes 23 :P ale zaginal mi gdzies nick i haslo swoja droga zapraszam do sklepu www.ministyl.pl od razu ostrzegam ze na dniach zalatwiam nowy towar bo tak jak mowicie z uzywanym to ciezko mi bedzie szlo ale jeszcze plany sa takie ze na Polske to rozkrecac bede tez.... uciekam tymczasem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli ---Northampton Lennox-28.07.08------Nadia-22.03.02 frugo05---Hania-02.02.09---Ola-16.08.04 onyx1......Maksymilian Mikolaj 02.09.2008 krakersik81....Zuzia16.11.2008-Manchester alantoina.......Zuzka09.02.2008-Northampton anecia1702...Amelia 14.03.2009.Melton Mowbray nie wpisuje trojki mojej sa w stopce wszyscy;) Lolli,alantoina mieszkacie blisko mnie!:) lolli przepis na placki z cukini: haha i teraz tak ja ci podam przepis od mojej cioci,bo mam drugi z ksiazki ,,najlepsze dania jarskie,,chcesz to ci podesle:) 0,5kg cukini obranej(zetrzec na tarce na grubych oczkach) 30dkg maki 3jajka 0,5szkl.mleka 1cebula 1/2 lyzeczki proszku do pieczenia sol,pieprz,vegeta wszystko razem wymieszac,dodac do cukini,smazyc na oleju lub oliwie na rumiano:)smacznego!!! a tu z ksiazki tego nie robilam jeszcze 1 duza lub 2male cukinie(mi te 0,5kg wychodzilo 2 cukinie) 4jaja 1/4szkl mleka 1peczek szczypiorku 1lyzka oliwy 1zabek czosnku 1opakowanie jogurtu nat.lub smietanki jogurtowej sol,pieprz cukinie zetrzec na tarce o duzych oczkach.jajka wym.z mlekiem,sola,pieprzem,dodac cukinie.pokroic szczypiorek i polowe dodac do masy jajecznej.na patelni rozgrzac oliwe i klasc lyzka placuszki.smazyc na rumiano.podawac z jogurtem zmieszanym z reszta szczypiorku,czosnkiem,sola i pieprzem.smacznego! tez brzmi smaaacznie:) SELENA GRATULUJE!!!🌼🌼🌼 ide na kawke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, to ja tez kawke poprosze jesli mozna... :D Wpadne pozniej, jak juz Maks pojdzie wreszcie odsypiac nocke, lobuz maly... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx heheh a bylo to tak: -kochanie, napisalam 'rzadko' ale podejrzanie mi wyglada.jak to sie wogole pisze? kochanie (z wyksztalcenia polonista)-a jak napisalas?(mowie jak) -no co ty!no i jak to dla ciebie wyglada? -no mowie ze podejrzanie -sprawdz w slowniku -nie chce mi sie, pliiiis powiedz -sprawdz w slowniku -pliiiissssss..... -przez samo z -dzieki!!!!!!!!!!! dzis rano: -ejjj mowiles ze sie pisze przez samo z???????!!! -nie, ja mowilem sprawdz w slowniku... :D Alantoina, ja sie do lekarza wybralam juz dawno z tytulu maszkarnych pozostalosci po ciazach.przedstawilam pieeekna i dlugo obmyslana historie (prawdziwa, lekko podkolorowana :) ) powiedziano mi ze takich operacji juz dawno na nhs sie nie robi i zostalam odeslana na psychoterapie gdzie prawdopodobnie dowiedzialabym sie ze liczy sie wewnetrzne piekno...kilka miesiecy pozniej trafilam do innego lekarza z inna przypadloscia i tak od slowa do slowa..ale jeszcze nie chce nic zapeszac bo jak znam swoje szczescie to wiadomo jak to sie skonczy :). Lenny dal w nocy taki popis ze dziekuje, nie skorzystam.darl sie jak poparzony a rano wstal i jakby nigdy nic wydusil taka kupe ze okna mozna wybijac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh spoczko ponad godzinka, szkoda ze nie prowadze bo bym Was wszytkie nawiedzala :) alantoina fajny ten sklep, dobry pomysl zeby na Polske to zrobic tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... Witam jeszcze jednym okiem :o Franek tez cos marudzil, wiercil sie, stekal. A nad ranem w calym pokoju byl niesamowity, "cieplutki" smrodek :D Ide zaraz po kawe, wlasnie zjadl kaszke wiec mam chwile spokoju bo pelna micha= jego anielski humor=umiejetnosc zajecia sie samym soba ;) Dla mnie jest niepojete ile on wcina i w dodatku jest typem "miesniaka" a nie slodkiego aniolka z tlustymi faldkami na nozkach, zreszta nigdy nie mial takich predyspozycji. Nawet nie kupowalam dzieciecych miseczek-nie bylko sensu,bylaby za mala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lolli dzieki za odpowiedz kurcze ogolnei to powiedz mi jak bylas z cera u doktorka to cos Ci doradzal? ja juz nie wiem co mam ze swoja japka robic, syf na syfie, ilez mozna i ilez mozna stosowac cos co nie pomaga :O tradzik sradzik mlodzienczy :O dzieki za sklep, nie licze na kokosy ale na to ze ktos cos kiedys moze kupi a i tak bede sie starala na inne sposoby sprzedawac ciuszki, np na ebayu lub na allegro tylko dostawce musze miec dobrego :P czekam na salon tattoo tzn moj D cxzeka :) no wiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina ja mam dla Ciebie dostawce :) napisz na mejla o.antonik@gmail.com to podam Ci numer i opisze o co chodzi. na cere dostalam najpierw masc-benzooxycostam, dziala dopiero po 3 miesiacach stosowania i jest nawetok, tylko bardzo silna, wybiela reczniki itp :P a teraz dostalam antybiotyk oxytetracykline.biore dopiero tydzien wiec jeszcze nie ma efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina - stronka niezla, dobrze zaprojektowana, mam tylko jedno zastrzezenie-kiedy klikam na ubranka przesuwajace sie na stronie domowej to w ich opisie nie ma odniesienia co do rozmiarow a tylko wymiary w cm. Rozumiem, ze musze wejsc dopiero w rozmiarowke po lewej stronie zeby mi sie wszystkie ubranka z danego rozmiaru wyswietlily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Northampton mieszka nasz kolega Dominik musze mu pow.o waszym salonie:) piszac przepis narobilam sobie smaka na te placki,bylam na miescie i zapomnialam cukinire kupic:) ale za to frugo:)wyslalam Ci ksiazki:classic_cool: lolli niezle to z tym rzadko:) ode mnie sie zarazilas??? amelia tez sie wiercila,ale to raczej przez to,ze wsadzilam ja w ten kombinezonik bo kolderke rozkopywala i przez niego na brzuszek jej bylo trudno sie przekrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, dziewczynki, juz nie bedzie o ortografii. Tylko zalamana jestem, bo polonistka ze mnie jak z koziej ... no, wiadomo. Myslalam, ze nie zaraze sie ta wszechobecna angielszczyzna. W koncu moja praca polega na perfekcyjnej znajomosci polskiego i regul nim rzadzacych. No i na tym tle marudze. Na moim tle. Wy se piszcie jak chcecie :D Tylko mnie ubawilo, ze Lolli jak moja kolezanka z polonistyki - zawsze se to "rzadko" poprawiala. Tak samo "zaden", hihi. Niewazne zreszta. Maks nie spi. Nie spal w nocy, bo nie mozna chyba spaniem nazwac tych drzemek. Ja juz wymiekam, po nim nic nie widac. A kupki jeszcze nie ma, a propos waszych... Wczoraj pisalam, ze mleka Channel Island w Asdzie nie bylo. W ogole smiesznie bylo, bo zapytalam pana rozkladajacego towar na polki. Nie znalazl i usilowal mi wcisnac inne. Wyrwalo mi sie, ze to dla dziecka. Nie wiem, jak to zabrzmialo, ale obsluga rzucila sie szukac mleka na zapleczu mimo moich zapewnien, ze nie ma problemu, poszukam kiedy indziej... Poszlam na dzial z dzieciecymi jedzonkami, a tam matka do dziecka, ktore marudzilo na widok czegos na polkach: masz juz 18 miesiecy i najwyzszy czas przestac juz pic mleko!!! Ciagle jeszcze zbieralam szczeke z podlogi, kiedy podeszlismy do kasy. Pania kasjerke znam z widzenia i kojarze, bo nigdy, przenigdy nie widzialam nikogo, kto sie wolniej rusza. Zolw przy niej to blyskawica. Kupilam pake pampersow i chcialam uzyc kuponu. Pani najpierw przeczytala wnikliwie kupon z jednej strony, potem z drugiej, potem znow zaczela studiowac pierwsza. Pytam, czy cos nie tak. Ona na to, ze kupon trzeba zuzyc przed data waznosci. Mowie jej, ze kupon jest jeszcze wazny, a data jest na odwrocie. Po dalszych 5 minutach ona mi mowi, ze nie moze uzyc kuponu, bo on "is not for sale"!!! Zatkalo nmie... A co do wygladu po ciazy to sie nie wypowiadam. Falda na brzuchu mi wisi. Cwicze codziennie ale to nic nie daje :( A ja nienawide cwiczyc... Wpadne pozniej, Maks sie domaga uwagi. Nic to, ze fajnie sie sam bawi nim podejde do kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx mi po chlopakach tez bedzioch wisial,a po amelii jest lepiej,jem musli rano z platkami owsianymi,pije zielona herbatke,po ciazowej cukrzycy nie slodze,nie pije gazowanego i wogole napoi nie pije tylko wode mineralna,albo ta filtrowana,nieraz na rowerku pojezdze.nie jem slodyczy tylko ciasta,ale teraz nie pieke,bo zjaralam mikser:D rozstepy sa,ale tylko na samym dole brzucha,nie przeszkadzaja mi nie sa duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk kurcze nie dobrze, musze obgadac to z moim grafikiem bo tak nie moze byc dzieki za spostrzezenie lolli zaraz napisze maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×