Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Alantoina są środki na te ślimaki. Takie bez muszelek?Slags tzw.Na starym mieszkaniu takie widywalam, tez przez drzwi do ogrodu. Ja za tpo zaczynam znowu walke z pleśnia...tylko chclodniej sie zrobilo i juz ja czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie te bez skorupy :O blee one, musze kupic cos bo sie boje ze zdechly bedzie w koncie lezal i Zuzka go wezmie do buzi fuuuuj na szczescie ja nie mam plesni, ale slyszalam ze tragedia z tym potrafi byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dzis juz przesada-po standardowym uzeraniu sie z nadia przez 2 godziny rano ('zaloz buty, musimy juz wyjsc!'-'zaaaaraaazzzz!!!!') wyszlysmy w koncu do szkoly ale w polowie drogi tak mi podniosla cisnienie ze odwrocilam sie na piecie i wrocilam do domu a ona wlokla sie za mna zalosnie zawodzac.nie wiem juz co z nia robic, jest taka nieposluszna...do tego robi sie bezczelna i pyskuje.serio mam jej sosc... nie wiem jak na nia wplynac, przeciez nie bede jej lac bo musiala by chodzic non stop obita :O rozmowy i prosby nie dzialaja, krzyki i szantaze tez nie.jakies inne sugestie? kurcze nie straszcie mnie.9.5-10 kg... czy tylko ja mam takiego kloca?gdzie oleniga??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz mam kawke rano nie zdazylam wypic,bo Was czytalam:) lolli swietna historia!!!ale wstydu na cala ulice sobie narobila! onyx no to dumny ten tatusko :) co do ebay to sie nie wypowiem,bo nie kuppuje,ale allegro chwale,wszystko ok!czapeczki teraz te na szydelku Amelii zamowilam,mama przeslala sa sliiiiczne! i znowu gg nie moge wlaczyc!!!! ok kawe pije bo ostygnie i jeszcze raz przejze co pisalyscie bo wyleeeecialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pelno tych slimakow mam cos na nie nawet,bo jak wystawilam suszarke z ciuchami to pelno tego sluzu na ciuchach bylo i pranie od nowa,ale teraz nie widze ich tyle,a ktoras na starym topiku pisala,ze do miski nalala piwa i tam sie sporo ich potopilo!a plesn mamy nad drzwiami lekko nam rura z lazienki przeciekala,i taka czarna tapeta sie zrobila, i pewnego dnia nagle maz otwiara drzwi,a my mamy 2pary wyjsciowych i w tym przedpokoiku malym zarowka jest a z niej kapie sobie woda pojechal do agencji zrobili rure a dzisiaj maja przedpokoj robic usowac plesn i tapete nowa zakladac:D mam nadzieje,ze bledow nie narobilam,bo ja juz tez nieraz mam metlik w glowie co i jak,a w szkole 6z ortografii:( ale to bylo daaaawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki za mile przyjecie 🌼. jesli chodzi o spanie z dziecmi... to ja spie czasem z dwojka. musze tez sie przyznac bez bicia ze to bardzo lubie. nie ma nic przyjemniejszego niz maly cieply czlowieczek wcisniety pod pache. fakt ze czasem jest malo wygodnie ;). Lolli, jak Ela byla mniej wiecej w wieku Lennego i spala w lozeczku, po prostu ignorowalismy jej nocne przerwy. oczywiscie jesli budzila sie z glosnym placzem trzeba bylo isc i poglaskac. ale jaja!!! :D w telewizji leci jakis talk show i ile razy klaszcze publicznosc... tyle razy klaszcze moj Kuba :D wyjatkowo dzis marudne i mialczace to moje dziecko. ma przeblyski normalnosci ale poza tym to straszna z niego dzis przylepa. dobra lece sie troche oporzadzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko miska z piwem, chyba bym nie wytrzymala jakbym je tam zobaczyla lolli moj mail to agabremer@prokonto.pl moze Ty przeslij , a ja sprobuje jeszcze raz wyslac moze cos zle napisalam, ale skopiowalam z posta adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do boucera to Amelia w nim fikolki robi!jak dla mnie jest niebezpieczny dla dziecka gdzies od 8mies powinien byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia, ja tez naczytalam sie o tych fikolkach z bouncera, a raczej z bouncerem do przodu, ale ja malego nigdy tymi pasami nie przypinalam i szczerze mowiac to widze, ze on przystopowuje jesli za bardzo sie rozbuja. On o dziwo, wyczail, ze jak sie odwroci na bok i powoli zsunie to uda mu sie zejsc i jak na razie bez urazow, chyba ta sztuke juz opanowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam tez w tej drugiej czapce Alantoina jak mozesz to zobacz na te czapki moze bys mogla takie sprowadzac do swojego sklepu gdyby dalo rade?te sa takie z welny,a na wiosne,lato sa z muliny/kordonka mi sie one bardzo podobaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia-w czapeczkach jej do twarzy, szczegolnie mi sie podoba ta z kwiatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z powrotem mamo eli🌼, u mnie też mały chlewik bo mma 2 małe świnki w domu a raczej prosiaki, dziewczyny jak wy szybko piszecie ja już nie nadrabiam, frugo my chyba skończyliśmy ten kryzys przywiązania do rodzica ale też było cięzko do toalety chodziliśmy razem, gratulacje dla hani za cały czas nowe postępy, anecia czapka śliczna i mała też i jaka duzą już, my ślimaków nie mamy, na szczescie, co do ebay to ja teraz na razie nie kupuje i to fakt że osoby nie chcą zostawiać feedback co zrobić, u nas też idą 4 górne już nawet dziąsła popękały już białe widać ale jeszcze brakuje kilka milimetrów do przebicia, widzę że dziewczynki też są trudne w wychowaniu myślałam że moj starszy tylko taki ale z facetem chyba jednak łatwiej dziewczynki bystrzejsze, pozdrawiam was i ide na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie wstawic jakies nowe fotki, ale niestety nie dzis. nie bardzo mam jak i kiedy. ide wlozyc malego do lozeczka bo wlasnie mi zasnal na rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? moj maly ma temperature 38,2 :O. zyc nie umierac. nie mam pojecia czy to zabkowanie czy moze jakies chorobsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia nie wiem czy mnie pamiętasz ale wysłałam ci meila. jak możesz to zajrzyj na skrzynkę. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia tez sie czailam na te czapeczki dla Zuzu ale one sa takie sliczne i taki duzy wybor maja dzieki za rady naprawde strasznie to doceniam ze mi pomagacie !! 🌻 teraz ide sobie poczytam wieczorem, bo moj siostrzeniec z siostra przyjezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec: jak jeszcze ktos nie znalazl linka do sklepu : www.ministyl.pl Tabeleczka sie klania :D Lolli ---Northampton Lennox-28.07.08------Nadia-22.03.02 frugo05---Hania-02.02.09---Ola-16.08.04 onyx1......Maksymilian Mikolaj 02.09.2008 krakersik81....Zuzia16.11.2008-Manchester alantoina.......Zuzka09.02.2008-Northampton anecia1702...Amelia 14.03.2009.Melton Mowbray A ja mam dwa racjonalizatorskie pomysly, ale nie wiem, jak zareagujecie. Mianowicie, zamiast przeklejac ta tabelke co pare stron to moze bysmy sobie te dane powpisyawly do stopki jako obowiazkowe :D Niektore dziewczyny maja i to ulatwia czytanie ze zrozumieniem ;) Druga sprawa, to moze bedziemy sie najpierw na forum pytac, czy sa jakies chetne na kupowanie ciuszkow i takich tam roznych... Mam mieszane odczucia, bo z jednej storny to pewnie opisy bylyby bardziej zgodne z rzeczywistoscia niz u losowo wybranego ebajowego sprzedawcy, ale z drugiej to pieniadze zawsze powoduja napiecia, no i moze sie cos popsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx stopka to dobry pomysl jak sie wpisza wszystkie w tabelke to trzeba bedzie szukac,a tak to stopka nie zniknie,no i ja 3ke mam w tabelke wpisac? co do ciuszkow to super by bylo,ja nie mam po moich bo te po chlopakach do pl wysylam,wlasnie sie paczka szykuje,a po amelii kumpelka zamowila,bo w pazdz.cora jej ma sie urodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to wczoraj chcialam sobie jeansy kupic i tak 10 przyciasna dopne sie,ale w bioderkach mi dziwnie,a 12 za duza:(((ja krawcowa,ale niepraktykujaca gdzies od 5ciu lat,tak to szylam sobie kieeedys spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl ze stopka uwazam za lepszy niz tabelke. tabelka miala racje bytu kiedy sie ja odswiezalo jak na forum brzuchatek co jakis czas. teraz czeka nas swego rodzaju stagnacja wiec mysle ze stopka jest bardziej praktyczna ;) a tak wogole to przydaloby mi sie zmienic nick, prawda? tylko nie bardzo mam pomysl na nowe imie ... jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoeli - pepowinka uwiera...? ;) moze byc mama*eli*i*kuby? mamusia kubusia (i elusia)? Zartowalam... To ja juz zmienilam stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zaprowadzilam nadie do szkoly,za drugim razem latwiej nam poszlo ;) co do ciuszkow to mozna poprostu wkleic tutaj linki do naszych aukcji na ebayu.zeby nie bylo nieporozumien z kasa itd probowalam go w nocy ignorowac ale wrzask jest jak nie wiem.poza tym jak sie obudzi to od razu staje w lozeczku z wyciagnietymi rekami :O onyx dzieki za ksiazke i kupon :) ale mam nedzny humor od wczoraj.ehhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×