Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

aga sorki, pomylka: to byla maka kukurydziana, a nie kasza. jak bede w litewskim to sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nareszcie tu pusto, to se popisze... :P No, to zwieramy szeregi, jeszcze tylko Oleniga i Monika2 i... no, duzo ich pouciekalo, ale moze sie znajda jak Mamaeli. Maks dzis zasluzyl sie u meza - zaczynam malego ubierac i mu mowie, ze pojedziemy autem, a on pyta: dad? dad? (tata?) Bo sie zastanawial czy maz tez jedzie. A potem jak maz tankowal benzyne to maly sie darl, zeby do niego isc ze szok. Tatus oczywiscie zrobil sie baaaardzo dumny :D Niech ma! I tak swiata poza Maksem nie widzi, az czasem czuje sie pominieta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh onyx tez juz mialam wypalic ze widzialam w tesco ale to tez byla maka :) trza by popytac w pol sklepach.u nas mozna zamowic cos czego nie ma i sprowadzaja.moze tak sprobuj :) aga uk to z rublami mnie rozwalilo :D aaaa my wczoraj mielismy akcje jak z filmu normalnie :) wracalismy ze sklepu za rogiem poznym wieczorem i nagle slyszymy jakies zduszone okrzyki i szarpanine, widzimy ze cos sie kotluje w ogrodzie domu po drugiej str ulicy.Bramka sie otwiera i kobita w samych majciochach i koszulce laduje na ziemi przed domem.za nia leca gacie , buty i torba.moj maz oczywiscie zaraz podbiegl i drze sie na goscia ze co on wyprawia.gosciu stoi, z leksza oszolomiony i nie bardzo nam wyglada na furiata no ale okay.podnosze babke z ziemi, lekko zawiana.prosi mnie o bluze ale ja nie mam nic pod spodem.mowie zeby gacie zalozyla ale nie chce, stoi w majtach i krzyczy na nas zeby po policje dzwonic bo maz ja bije.no to wyslalm meza po tel.w miedzyczasie podjechala autem jakas inna babka i pyta czy moze pomoc.wytlumaczylam z grubsza ocb, kazala nam wsiasc do auta i zablokowala wszystkie drzwi.maz tamtej dalej stoi w ogrodku i spokojnie sie przyglada.kobita z autem pyta co robic.zawiana chce jechac na policje, ja mowie ze maz juz dzwoni i zaraz beda.co chwila mi dziekuje i rzuca sie na szyje (w miare mozliwosci, bo siedzi z tylu) iiiii....moze mi sie zdawalo choc nie sadze ale tak ze 2 razy to mnie ewidentnie po cyckach zmacala ;) wysiadlam z auta, idzie moj m.zawiana krzyczy zeby jechac na policje, moj m staje przed maska samochodu zeby nie odjechaly bo zaraz policja bedzie ale kobita z autem niestety myslala ze to moj m jest mezem zawianej, zaczela piszczec, wycofala na pelnym gazie, spalila gume i pooooojechaly :) oczywiscie m nie wytrzymal i polazl do tego goscia.zapukal, powiedzial ze chce pogadac, tamten na to ze nie wyjdzie bo sie boi.w koncu zgodzil sie wyjsc do okna i opowiedzial ze z ta babka sa razem od 2 lat, on siedzial tego wieczoru w domu, ona gdzies poszla, wrocila troche nieteges, oswiadczyla ze chce miec dziecko i zaczela sie rozbierac.gosciu najpierw na spokojnie zeby sie nie wyglupiala.ale oczywiscie nic z tego.wpadla w furie, rzucila sie na niego i zaczela okladac.i tak z godzine.w koncu facet nie wytrzymal i wywalil babe za drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a to dobre, Lolli! Tak ja przycisnelo o to dziecko...? A nie chce moze juz troche odchowanego...? ;) Moja siostra ma 4 na zbyciu. Moze byc BOGOF :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kiedys spotkam to spytam ale pamietaj ze ja mam pierwszenstwo :) jakby co to Nadia leci pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, nie bede sie klocic :D W ogole jej powiedz o kafeterii, trafi na odpowiedni dzien (najlepiej wczesnym rankiem - tak mysle) i moze jej sie uda uzbierac cale przedszkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli- z tym dzieckiem to mnie rozwalilo :D A ja musze sie przyznac do bycia wyrodna matka bo poszlam wieczorem do kuchni po mleko dla Franka (mieszkanie jednopoziomowe,czyli tak jak u nas w bloku), maly na naszym lozku. Mleko mialam juz gotowe, tylko wzielam do reki i wracam do pokoju a tu slysze BUM i BUUUUUU!!!! Zrolowal sie z lozka :o Ja oczywiscie cala sie trzese, wzielam go, ogladam, ten wyje wnieboglosy, dalam butelke, zjadl cale 250 ml, dalej go ogladam, troche sie krzywi ale w lozeczku sie przewraca na brzuszek, zasypia. Wyglada normalnie,ale to jego pierwszy upadek wiec chcialabym zasiegnac jakiejs porady medycznej. Dzwonie na NHS Direct(drugi i ostatni raz w zyciu)-baba mnie pyta o wszystko doslownie, lacznie z tym czy maly ma objawy swinskiej grypy(!!!!!) i informuje, ze po zestawieniu odpowiedzi otrzymanych ode mnie wychodzi jej ze mam...jechac na A&E(wnioskuje, ze program komputerowy generuje te odpowiedzi). Porazka normalnie. Dzwonie na 999, po 5 minutach mam pod domem 2 ambulansy (trzeba bylo tak od razu). Budza Franka, badaja glowke, swieca mu do oczu latarka (tutaj zdecydowanie sie zdenerwowal),stwierdzaja ze wszystko w porzadku i smieja sie, ze przy kolejnych dzieciach to bedzie: o...spadl z lozka znowu :D W kazdym razie kazali mi dzwonic gdyby cokolwiek mnie zaniepokoilo- mamy dyzur do 7.00-chetnie przyjedziemy :) Teraz to ja juz go na lozku nie poloze, on nawet z bouncera sam sobie schodzi-odwraca sie na bok, powoli zsuwa i....za chwile wczolguje sie pod bouncer. Ale najlepsze ze robi to wtedy kiedy mysli ze ja nie widze. Gdy widzi, ze patrze natychmiast sie prostuje, z wielkim zapalem zaczyna sie hustac i puszcza mi usmiech Jokera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :) usmialam sie rowno z silnego poczucia potrzeby zostania rodzicem :D. wlasnie wrocilam z pracy, wcielam kotleta i Was doczytuje. zupelnie jak za starych dobrych czasow co nie? jesli chodzi o Monike2 to mam z nia w miare staly kontakt. widzialysmy sie chyba 2 tygodnie temu. jest biedna zabiegana, bo wrocila do pracy na kilka godzin a wymagania Cezarego-slodziaka wcale nie maleja ;). z Oleniga nie mam kontaktu, ale tez ponoc biedna pracuje i goni czas. a dlaczego powstalo nowe forum? cos sie stalo na starym, czy moze czas juz bylo przeciac pepowine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina masz przesliczne dzieciatko.polatalam Ci tez po zdjeciach ( a co! idz na calosc :D ) i mam wrazenie ze Cie skads znam, albo jestes baaaardzo podobna do kogos kogo znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaUK i mieli racje ci z pogotowia. pamietam jak odchodzilam od zmyslow kiedy Ela po raz pierwszy spadla nam z lozka :O . na Kube zareagowalam juz znacznie racjonalniej: sprawdzilam czy mu sie nic nie stalo i obserwowalam uwaznie przez 2 dni. frugo05 a jak tam Haneczka? buszuje i szkodzi czy raczej grzeczna i ukladna z niej panienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli daj mi znac koniecznie czy wymarudzilas abdominoplastykę na nhs. mnie powiedziano ze takie rzeczy to tylko prywatnie... w polandzie operacja kosztuje ok 15 tysiaczkow :(. niestety zostaje mi tylko nosic gacie "paszynkilersy" bo na takowy luksus na razie mnie nie stac :O. wiecie co? w sumie schudlam duzo (waze 52kg), ale nie podoba mi sie to co widze w lustrze... wiele pracy mnie jeszcze czeka zeby spojzec z usmiechem na swoje odbicie... i tym optymistycznym akcentem pozegnam Was na dzisiaj drogie panie i panienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli z Hanią to jest różnie (niestety) jak na razie strat żadnych nie odnotowaliśmy :) więc chyba nie jest najgorzej,Ola w jej wieku pozbawiła dziadka nowo nabytego,super wypasionego materaca zakupionego w mango za jedyne 500 zł :O Problemy z nią takie że spada nadal z wagi,uwielbia jeść w nocy (rekord 6 razy) i ostatnio nie lubi jak mama znika z pola widzenia :( wiem,że to taki okres i że to przejściowe,ale jest strasznie bo ciągle płacze,a ja nic nie mogę w domku zrobić,nawet do kibelka skoczyć :O A teraz czas na pochwały :D ma 2 ząbki,siedzi już od dawna,raczkuje,staje przy meblach i od jakiegoś tygodnia drepta przy meblach i innych sprzętach :) jak ma humorek potrafi się sama zabawić,gaduli ciągle ma-ma ,ta-ta i ba-ba taka moja kosiana córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dzis smieciara sie spoznila, zamiast o 5.50 byla o 6.00, to troche dluzej pospalismy ;) Kto ze mna... pozmywa po kawie? :D a ja jestem chyba wyrodna, bo jak Maks zaliczyl guza to tylko go obserwowalam. OK, bede pozniej, bo moje dziecko cos podejrzanie cicho sie bawi i to w katku, ktorego nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.proszę proszę kto tu do nas zawital...mam nadzieję , że nie tylko tymczxasowo, co, mamo Eli? Buziaki dla Twoich urwisow. Coś ostatnio za dużo piszecie, wczoraj godzinę siedzielam i czytalam co tam u Was i na odezwanie się nie mialam juz czasu;D Chociaż noszę soczewki to i tak nie wypatrzyły moje oczy zadnego linka do Alantoiny sklepu, chociaż bardzo chciały, Przewijam strony w te i we wte i nic. Czy to widzą tylko wtajemniczeni? Dziewczyny mam dosyć tych bab z ebaya. Co kolejna to lepsza. Zamowilam parę rzeczy dla dziewczyn i albo rozmiar nie taki jak pisze, albo zdjęcie innej rzeczy zamieścila, albo używane sprzedaje jako nowe....Kupilam kombinezon śniegowy zuzi, mial byc nowy i oczywiscie cena poszla calkiem wysoko, a widze ze jest chodzony, nogawki z tylu posiepane, a na dodatek z Georga. Nie wiem też jak oni z robieniem zimowych rzeczy czy moge dziecko bbez obaw puścić na polską mroźną zimę. Gdybym wiedziala kupilabym w decathlonie bez calego tego zachodu. I powiedzcie mi, czy ja cos mam zrobić przed wystawienikem jej negatywnego feedbacka?Gdybym chciala go zwrocić to kto pokrywa koszty przesyłek?jestem z tych nieprzeklinajacych ale aż kląć się chce Co do ortografii, to zawsze mam problem z "na pewno". z rozpedu zwykle pisze razem ale jak sobie przypomnę te 3 strony zapisane linijka w linijkę z rozkazu mojej polonistki w podstawówce to napiszę bezbłednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna wyrodna matka melduje sie na herbse :) wychodzimy zaraz do szkoly wiec za bardzo nie moge popisac sobie z Wami. \borowka, wszystko objasnie jak wroce, chyba ze ktos mnie uprzedzi :) a lennox dzis spal cala noc u siebie!z tylko 1 przerwa na karmienie.juz dawno sie to nie zdarzylo.mam pytanie-co robicie z dziecmi jak sie budza w nocy?w sensie jak nie chca u siebie spac.bujanie na rekach odpada, ja go ledwo moge podniesc-14 miesiecy-14 kilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Twoj niechciany lokator w kuchni? za naszym ogrodem jest ogrod sasiada, zarosniety jerzynami doszczetnie, a wlaściciel ani sie tym ogrodem nieinteresuje, ani w zaden sposob zastac go w domu nie można jak przyszło co do czego. sasiad z boku mowi, ze widzial szczura. Dzwonimy do councilu i przez 3 tyg zostawial pan trucizę. W sumie zostawial tego na 40 sztuk. Szczęście ze w naszym ogrodzie sie nie pojawialy, a przynajmniej nikt ich nie widzial. Pocieszylam Cię ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. czy tylko mi nie wystawiaja feedbackow czy juz tak jest, z eludziom sie nie chce. sprzedalam pare rzeczy i nawet nie wiem czy doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dzisiaj dla odmiany z kubkiem goracego kakao :) Borowka, co do kosztow wysylki to jest to dobra wola sprzedajacego. Ebay jako full refund rozumie zwrot calej wplaconej kwoty(czyli koszt danego przedmiotu+P&P,ale juz nie Twoje koszty zwrotnej wysylki). U mnie baba wyslala mi buty ecco, bezczelnie postawila je przy pudelku i na papierze ecco a buty okazaly sie innej firmy, kilkukrotnie tansze. Bylo sporo bidow bo byly nowe. Owszem, zwrocila mi cala kase(jeszcze udaje ze nie wie o co chodzi bedac Business Seller),ale bylam stratna o koszty wysylki. Inna kobieta wyslala nam klapki, ktore mialy byc rozmiar 10/11 a byly 5/6 (subtelna roznica). Przeprosila, wyslala wlasciwy rozmiar i zwrocila mi tez kase za przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z komentarzami to niestety niektorzy sobie delikatnie mowiac olewaja :o Pamietam, ze wystawilam gosciowi komentarz (business seller) a ten mi wyslal maila z podziekowaniem bo tak niewiele osob sie fatyguje o wypisanie komentarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, u nas to smieciara byla wczoraj dopiero ok.poludnia ;) Az sie zdziwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jaki tu ruch... :D 👄 Zaraz sie zacznie sped do szkoly, a ze mieszkamy naprzeciwko, to Maks musi patrzec przez okno cale pol godziny. Dobrze ze jest parapet nisko, to se siedzimy, bo inaczej by mi rece urwalo... (10,5 kg) Szczur/mysz/koszatniczka/myszoskoczek* niepotrzebne skreslic - sie juz nie pojawilo, przynajmniej nie w mojej obecnosci, ale i tak zawsze wieczorem mam oczy dookola glowy. Jak Maks sie budzi w nocy to przytulam i spi ze mna. Poczekajcie z wyrazami potepienia, najgorsze za chwile. Jesli mimo tego nie chce zasnac to cyc... Wiem, wiem... Mi samej rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja mam coraz bardziej dosyc ebaya wlasnie ze wzgledu na wirtualnosc towaru. Poza tym koszty przesylki sa skandalicznie drogie, bez przesady, zeby wyslanie ksiazki kosztowalo 5 funtow!!! Sama ksiazka na wabia 99p... Dzis tez zamawiam przez internet ale tylko worki do odkurzacza, bo landlady ma taki model, ze nie ma ich w sklepach - ani odkurzaczy, ani workow do nich. Oj, Maks juz siedzi w oknie bo dzieci sie zaczely zjezdzac. Ide go trzymac za gacie zeby nie spadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie :) u nas bida bo zeby ida ... i wyjsc nie moga. mlody wisi na cycu, marudzi i nie chce slyszec o chwilowej nawet separacji :O. w domu chlewik... ide znalezc czysty kubek na kawe. posprzatam chyba dopiero jak dzieci dorosna echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co dzis to ledwo nadgonie Was zaczynam lolli napisalam maila wczoraj historia niezla hehe ale porazka dla kobiet jak ona w oczy spojrzy :O AgaUk mi tez spadla kiedys mala, ale na szczescie nic sie nie dzialo, nie uderzyla sie w glowke czy cos. pewnie nei pierwszy i nie ostatni raz jak podrosnie bedzie skakal biegal rzucal sie hehe mama Eli a pokaz swoje zdjatka to moze sie rozpoznamy :) zdjecia mam stare, teraz juz moja Paskudka wieksza jest i jakze wredniejsza :P no wiesz!! 52 kg ??? ja sie nie wypowiem :P ale walcze i walcze z soba.... frugo nie martw sie wyrosnie, chociazs moja ma 19mcy i jak ide do kibelka to ryk, ale trudno sie mowi ja do tego kibla msuze isc, kiedys bralam ja ze soba ale teraz juz tylko szybko smigne i wychodze onyx ja zaraz na kawusie ide, juz pozno ale coz lepiej pozno niz wcale :P borowka napisz do nich o co chodzi, jak uprze sie ze mozesz zwrocic towar, napisz ze sie nie oplacaja koszta wysylki, wiec moze kilka funtow odda, jak nie zaraportuj sprawe ze wystawia uzywane jako nowe, nie masz nic do stracenia, ona niech sie boi negatywa, jak nie pomoze zaraportowanie to otworz sprawe w resolution centre na paypalu i opisz o co chodzi :) aha a gdybys chciala zwrocic to juz od sprzedawcy zalezy czy pokryje tez Twoja przesylke, z reguly nawet nie oddaja tej przesylki ktora oni wydali wysylajac do Ciebie, ale niektorzy wow oddaja :) wow lolli 14 kilo sobie wychodowalas :P moja 9.5kg ale ona po moim D tak ma a co ja robilam.... wielki blad... mianowicie smok i moja reka... czyli trzymala moja reke az zasnela, z tymze ona w lozeczku spala od 7mca, wczesniej roznie, i tak ja uspokajalam i teraz tylko z reka zasypia i tak podszczypuje, i drapie i mietoli az zasnie :O aha dziolchy czy macie moze slimaki w domu? no ja widze u siebie na dywanie te slady i mi sie rzygac chce , jak kolezanka powiedziala ze ona ma ze w nocy laza to oczy wielkie zrobilam a tu prosze... sama mam :O raz znalazlam zaschnietego, fakt moja wina tez bo czesto mam uchylone drzwi na ogrodek albo okno w kuchni, nie wiem czy one tamtedy wchodza czy co :O no kawusia zaparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×