Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

sorki ze nie odpisuje na biezaco ganiam za ta moja mala wlasnie w tym problem ze nie mam tez wszystkiego co potrzeba ale postaram sie nadrabiac zeby byl wybor kurteczki tez dodam niedlugo.... jak i reszte :) koszty przesylki dalam jedna cene, bo nie bede sie rozdrabniac na kilogramy, a mysle ze jak ktos juz wejdzie to nie kupi tylko czapeczki bo sie nie oplaci z przewsylka wiec moze kupi wiecej... ehh nie wiem mam metlik czy to w ogole wypali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma nie wypalic? Uszy do gory! Tylko sie rozreklamuj ze duzy wybor i tanio. A no i cos do serca - "zafunduj dziecku wygodne dziecinstwo", to o gwiazdach tez dobre! W Londku jest polska prasa za darmo, tam zdajsie reklama kosztuje od 5 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przypomnialo mi sie cos AGNIESZKA75, pisalas ze mama przywiezie z polski cieciorke, tutaj tez mozna kupic np w tesco i nazywa sie to ustrojstwo cheakpeas (i dzis na obiadek gulasz z ciecierzycy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wyydaje mi sie ze kotki male niedojadaja :O co jakis czas tak sie dra ze robie im troche formuly lennoxa.malo sie nie potopia w tym, tak sie rzucaja :) a poza tym to przed chwila bardzo sprytnie wywalilam na ziemie puszke fasolki czerwonej-totalny szal+duza kota zrzucila im ze stolu ser camembert-mega totalny szal :) ale bedzie sranie za przeproszeniem :O a nie wszystkie jeszcze robia do kuwety :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy dzisiaj oszalałyście :) nie mogę was doczytać,a co dopiero coś napisać ,chyba to przez ta pogodę tyle tu sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonil do mnie facet tydzien temu zeby zasponsorowac nagrody w konkursie PanoramaMis czy cos takiego na pewno dam nowe ciuszki do wygranej i inne... wiecei jak ciezko jest znalezc hurtownie no ile ja juz stron przewertowalam i szukalam i w ogole to masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina a moze na ebayu bys kupowala bundle?mozna trafic 40 ciuszkow za 5 i tak dalej.wiadomo ze nie wszystko sie nada ale i tak chyba sie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli ja tak wlasnie kupowalam i tyle razy ile wpadlam to az zal dupe sciska bylam na carboocie dwa razy, a powinnam co tydzien ale nie mam auta, po prostu porazka teraz moj D robi prawko wiec kupimy auto to bedziemy jezdzic ale to nic bede szukac dalej mam dwie hurtownie upatrzone musze zadzwonic i pojechac i kupi i juz! klient nasz pan!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chlopskie rajtuzki potrzebne woodwortha czy jak to sie zwalo zlikwidowali i nie ma gdzie kupic,a dla dziewczynek to ttez porazka same biale i czarne w m&co nie ma wogole tylko cienkie i zostal mi peacocs tam tez nie ma.wogole u mnie z ciuszkami porazka dlatego u mnie car boot to najlepszy ,,sklep,, :)alantoina ja co tydz.na car boocie teraz bylo odgroma ciuszkow,kupilam Adasiowi nexta kurtke zimowa za 3f:) i duzo bylo np.10za 1f albo 7 za 1f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia wlasnie to mnie dobija ze carboot zyla zlota a ja tam tylko dwa razy bylam, ale po wiosnie zadnego nie omine!! o!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się dziś rozpisałyście :) ja sie kawkowałam u koleżanki a tu proszę,jak w ulu :D Ależ się cieszę Mamo Eli że nas znalazłaś i się odezwałaś :D pozdrawiam i czekam na wieczorny post,a teraz lece dziecko karmić bo się awanturuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak car boot jest super:)))szkoda,ze nie masz jak jezdzic moj maz ma niedz,pon.wolne nieraz jak go brali na niedz.do pracy to nie mialam co ze soba zrobic od rana:p uzaleznilam sie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak carboot suuuuuuper sprawa jezdzę co tydzień :D Anecia dzięki za książki 🌻 dziewczyny wiecie kiedy jest pierwsza przerwa w szkole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx- ja tez dorzucam cos na poprawe humoru ;) Dostaje tego troche wiec postaram sie od czasu do czasu jakas perelke podeslac. Oto jedna z nich: Ksiadz, Pop i Rabin dyskutuja o cudach. Pierwszy mówi ksiadz: - Pewnego razu wracalem od chorego, az tu nagle zaskoczyla mnie straszliwa burza. W drzewo obok trafil piorun. Przestraszylem siê, ze zaraz trafi we mnie, wiêc padlem na kolana i modlê siê: "Panie! Spraw cud i ocal mnie!" I wtedy w promieniu kilkudziesiêciu metrów ode mnieburza ustala, przestal padac deszcz i moglem spokojnie dojsc na plebaniê. Pop na to: - Eee, to jeszcze nic. Ja kiedys plynalem statkiem, az tu nagle zaskoczyl nas na morzu straszliwy sztorm. Wszyscy byli pewni, ¿e nieujdziemy z zyciem. Padlem na kolana i siê modlê: "Boze! Ocal nas,grzeszników!" I wtedy, w promieniu kilometra morze zrobilo siê spokojne. Rabin na to: - To drobiazgi. Ja kiedys szedlem w szabat ulica, nagle patrzê: lezy otwarta walizka wypelniona banknotami. Szabat - wiêc walizki podniesc nie mozna, bo to grzech ogromny. Padlem wiêc na kolana i siê modlê: "Jahwe! Uczyñ cud i pozwól mi wziac te pieniadze!" I nagle w promieniu dziesiêciu metrów zrobila siê sroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo to, ze stronki http://autentyki.pl/ kumpel ma kantor i taka scenê opowiadal wczoraj w knajpie dawaj:) w kantorze u niego przy uczelni przyszla panna z kolezanka w piatek i wymienia 100 rubli, ten mówi ze to strasznie malo i siê nie oplaca bo dostanie 8/9zl a ta do niego, ¿e niemo¿liwe musi byc wiêcej, on jej pokazuje kurs i daje 8 czy tam 9zl a jej kole¿anka ryknêla ze smiechu i mówi "dalas dupy za 8 zl" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim ostatnim poscie tez zniknely nicki,ale calosci to nie szkodzi chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, tez z autentykow: Mój dziadek ma działkę. Dawno temu skołował skądś obornik i wracał wraz z nim stopem do domu. Jadą, jadą i zatrzymuje ich ORMO, wtedy była afera, że jakieś silniki czy coś kradziono to i worek z wiadomą zawartością musieli sprawdzić ;) . O: Co Pan masz w tym worku? D: No... Gówno. O: Obraza milicjanta! Co Pan masz w tym worku?! D: No przecież mówię, że gówno! Ormowiec wziął worek i wsadza rękę. Mina podobnież bezcenna :) . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko Frugo:) my teraz mamy szkolne info na meila,szkola ma swoja strone Parentmail,a wazne info ma meila wysylaja np.w sprawie wycieczki i jak trzeba podpisac zgode to sie drukuje,a ostatnio wyslali,ze jakis czarnoskory mezczyzna proponowal dziewczynce podwozke do szkoly,i ze mamy byc czujni,wiec odprowadzam Daniela codziennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdzcie na onet i tam jest artykul,,karm piersia i eksperymentuj,, bo to nie wchodzi,chyba,ze spacje usunac po 33154 i wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×