Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Aga UK mam!! jak wchodzisz na strone i klikasz na polecana rzecz to po lewej stronie pojawia sie drzewko takie gdzie sie znajduje dany przedmiot powinno byc mimo wszystko u gory gdzies dlatego nie podpisywalam kazdego zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina wklej plisss jeszcze raz stronke ze sklepem,bo nie moge znalezc!!!!!mam zeza rozbierznego chyba;) Alantoina!!! a na popuszczanie moczu robi sie cwiczenia kegla tu masz opis co i jak!!! Ćwiczenia Kegla to ćwiczenia zaprojektowane w latach 40. XX wieku przez amerykańskiego lekarza Arnolda Kegla dla wzmocnienia mięśnia łonowo-guzicznego (łac. Pubococcygeus). Ćwiczenia mają na celu naukę kontrolowania i wzmocnienie mięśni dna miednicy, zwanych czasem mięśniami Kegla. Ćwiczenia Kegla polegają na zaciskaniu mięśni pochwy i odbytu na ok. 8-10 sekund i powtarzaniu tej czynności w krótkich odstępach czasu przez co najmniej 20 minut. Wzmocnione i bardziej elastyczne mięśnie ułatwiają poród, zapobiegają opuszczaniu się narządów i wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, zwiększają też satysfakcję seksualną obojga partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk... tu sie podziewacie moje mile! :D mam dzis "lazy day". wszystko lezy odlogiem a ja skrupulatnie ten odlog omijam wyszukujac sobie coraz to nowych zajec :D:D:D. mam nadzieje ze u Was wszystko gra. onyx mamy w planach odwiedzic Cie z Asanna (niebawem). nie wiem czy Cie juz ta szalona kobieta wtajemniczyla w swe plany czy nie. jesli nie to ostrzegam przed nadchodzacym kataklizmem :D:D:D pozdrawiam serdecznie! obiecuje wpadac od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhheeeejjj!!!!! niemozliwe stalo sie mozliwe - mamaeli! wszelki duch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie strachliwa, hehe :D "Ta straszna kobitka" w ogole sie do mnie nie odzywa ostatnio. Moze by ci dala moj numer komorkowy to sie zsynchronizujemy, ok? Albo mailne do ciebie. Jak Ela i Kuba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe! troche sie za Wami stesknilam ;) weszlam na brzuchatki i zobaczylam ze frugo napisala cos o innym forum. poszperalam i ... hmmm znowu bede Wam to i owo zawracac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.ministyl.pl Anecia ja probowalam cwiczenia takie wykonywac, nawet na kibelku jak sikam to probuje go zatrzymac a on leci... leci... leci... ale prawda jest tez taka ze ja w systematycznosci jestem kiepska :O na pewno jak mi sie chce siku to trzymam ile sie da, nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale wtedy na pewno cwicza sie miesnie bo zatrzymuje wiec napinam ... ale i tak leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Eli!!! ❤️ ja czekam na wtajemniczenie juz od kilku dni i nie moge sie doczekac a ciekawosc mnie zzera :P kurcze, co to moze byc za kataklizm?????????? onyx ja mam problem zawsze z 'rzadko' i jeszcze kilkoma innymi (nie wiem czy razem czy oddzielnie).kiedys tak nie mialam-ortografia to bylo moje drugie imie heheh no ale zeszlam na psy :P a oprocz tego nie umiem po angielsku wymowic 'alien' i reliable' nie pytajcie dlaczego bo nie wiem :D anecia, dobrze, reklama sie przyda :) nie pamietam czy wrzucalam te fotki to wrzuce jeszcze raz i najwyzej krzyczcie :) http://picasaweb.google.co.uk/lollibelly/BukiISzyszaki#5381049903010744018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba poszedl w ostatni dzien sierpnia. Ela tydzien po nim tyle ze do przedszkola :D:D:D zaczynam sie powoli normowac z obowiazkami, praca, zyciem itd. jednak mimo to cierpie na chroniczny brak czasu (i ochoty) na sprzatanie i wiele innych (przyjemniejszych!) rzeczy. nie moge sie doczekac przyszlego roku, kiedy to Ela pojdzie do szkoly a Kuba do zlobka i wszyscy bedziemy mieli swoje obowiazki w jednym czasie, a nie taki rozgardiasz jak teraz :O. napisz mi swoj numer na maila to sie ugadamy na jakis dzien i zawitamy w Twe (zdecydowanie czystsze) progi :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina, bardzo fajny sklep! Czy te wszystkie rzeczy sa nowe? Bo jesli nie, to moze przydaloby sie miec mozliwosc wyboru nowe/uzywane. Moim zdaniem (nie musicie sie ze mna zgadzac) pasek "kategoria" po lewej stronie ekranu (przy wyszukiwaniu) dlugo sie przewija. Nie mozna by jakos inaczej wydzielic tych wszystkich podgrup, moze kategoria w kategorii? Tak jak jest wyzej. Poza tym moze to bardziej zgrac? Na dole moge wybrac np. ubranka dla chlopca - body i rampersy, a u gory nie. Chyba ze tak ma byc a ja marudze. To mozliwe :D Jak bede miala wiecej czasu to jeszcze tam pogrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoeli witaj!!!❤️😘 lolli swietne zdjecia lenox jest booooski!a jaki zdowolony na zebrze bujaczku!slodki ma ten usmieszek!a kotki te rude to ja chcem!!! Alatoina to musisz czesciej cwiczyc,jak np.robisz obiad,kapiel bierzesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli - zapraszam, kupie zaraz nowa szczoteczke do zebow i funduje mezowi powtorke z wojska. To o czystosci akurat :D Lolli, ja nie umiem wymowic po ukrainsku tesciowa - to idzie jakos tak: tjoszjczja i zawsze wyjdzie mi niepotrzebny syk w jakims miejscu. Maz sie zawsze zwija ze smiechu, a ludzie mysla, ze ja tej mojej tesciowej bardzo nie lubie. Po angielsku tez cos mialam ale teraz se nie moge przypomniec. Ale wszystkie grupy ktore uczylam polskiego mnie egzaminowaly co tydzien i nigdy nie zdawalam :D Tylko oduczyli mnie mowienia "pArents", kazac mi zaczynac ten wyraz tak, jakbym miala na mysli pair (np. butow). Maks nareszcie kimnal, ale i tak mam caly dzien zawalony. Wpadne pewnie wieczorkiem. Badzcie grzeczne jak mnie nie bedzie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx czekaj bo chyba nei rozumiem :P kategorie sa podzielone na : kapiel karmienie itd dopiero jak nacisniesz jedna kategorie z tego to sie rozwinie na dodatkowe, np ubranka dla chlopczyka i sie rozwija na mce a pozniej mozna wybrac co konkretnie sie szuka np body czy spodenki a ubranka sa nowe i uzywane ale wkrotce beda tylko nowe bo to bez sensu tak tez myslalam zeby rozgraniczyc na nowe i uzywane ale juz sil nie mialam do tego, strasznie duzo roboty szczegolnie jak jest sie z tym samemu, zdjecia, obrobka, zmniejszenie, wklejenie, wymierzenie itd masakra!! pakowanie ukladanie... ehhh no coz zdecydowalam sie ot mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ok, o nowym/starym rozumiem. No problem. Z kategoriami - u gory sie wlasnie tak rozwija i jest fajnie. Troche nizej, tam, gdzie wyszukiwanie, masz tez kategorie i one sa inne niz u gory. Ale sie nie przejmuj. Na marginesie - zawsze slynelam z komplikowania prostych wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa hihi juz zaczailam dobrze jak mi piszecie o takich sprawach bo przynajmniej wiem o co chodzi i jak cos poprawic ale tego chyba si enie da ja sie nie znam na tym ;P ale wiem ze to zalezy od skryptu jakiego uzyl moj programista czy cos takiego nie trzeba sie logowac, mozna normalnie kupic bez logowania, zla jestem na siebie bo ja to taka jestem ze zamiast wziac kredyt i porzadnie go zrobic z nowymi ciuszkami to balam sie zakredycic zeby pozniej nie popasc w dlugi... ale zapomnialam ze to nie Polska i tu bym na pewno i z dlugiem bym dala rade ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze lepiej:)wlasnie mialam pisac,ze moze cos wiecej np.zimowych rzeczy???jakies ladne rajtuzki,czapeczki na zime,mam ta strone zapisana i chetnie skorzystam,tylko na car boot tak sie obkupilam...ale przeciez wyrosnie szybko;)ide dalej ogladac te ciuszki najwyzej miesio sie zjara :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina niechcacy wcisnelam do koszyka i jak mam zrezygnowac?sooorki,a oplata jak pay pall czy wplata na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoras chciala poprawic se humor: http://rozmowki.tja.pl/ Ze stronki: jadę dzisiaj tramwajem, patrzę przed siebie, a tam ktoś markerem napisał: "W razie pożaru spójrz na sufit" no to bez zastanowienia głowa do góry i czytam: "W razie pożaru debilu!" moge u ciebie w domu zrobic obrzedy w imie Satana? czekaj spytam mamy powiedziala ze spoko i upiecze murzynka a tak w ogóle, to kolokwium jutro to ma być test czy co? kilka otwartych kilka zmkniętych to jak ze złamanimi po upadku ze schodow czasmi fajnie sie jest czuc bogiem no nie wiem, nigdy nie czulem sie nikim innym - nie mam porownania Bóg istnieje, sprawdzcie na google Ja tam nie mam zamiaru rozmawiac z moimi rodzicami o seksie. Dlaczego? Maja nieco inne podejscie, oczywiscie mijajace sie z moim, ze tak to ujme. No tak, ci wstrętni hetero nic nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wasnie alantoina rajtuzki by sie przydaly napewno, szczegolnie 'chlopskie' bo tu ciezko dostac a chlodne dni sie zblizaja... :) przypomnialo mi sie, nie wiem czy kiedys pisalam ze Nadia twierdzi ze u niej w szkole sa toalety 'bojskie' i, uwaga! 'gerlskie' :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zezarlo nicki... To mialo isc tak: stb> jadę dzisiaj tramwajem, patrzę przed siebie, a tam ktoś markerem napisał: "W razie pożaru spójrz na sufit" stb> no to bez zastanowienia głowa do góry i czytam: stb> "W razie pożaru debilu!" Mroziak> moge u ciebie w domu zrobic obrzedy w imie Satana? Elber> czekaj spytam mamy Elber> powiedziala ze spoko i upiecze murzynka filipowski> a tak w ogóle, to kolokwium jutro to ma być test czy co? achre> kilka otwartych kilka zmkniętych filipowski> to jak ze złamanimi po upadku ze schodow SavageON>czasmi fajnie sie jest czuc bogiem pkacz_on>no nie wiem, nigdy nie czulem sie nikim innym - nie mam porownania arti> Bóg istnieje, sprawdzcie na google fear> Ja tam nie mam zamiaru rozmawiac z moimi rodzicami o seksie. Dlaczego? Maja nieco inne podejscie, oczywiscie mijajace sie z moim, ze tak to ujme. dntgv> No tak, ci wstrętni hetero nic nie rozumieją... Sorki dziewczyny za podwojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×