Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

dziewczynki ale spokojnie:) mam tylko dwie raczki:D.... bo u nog to wczoraj pazurki obcielam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze pod prawa lopatka poprosze i zmykam spiochac bo jutro najpozniej o 6 bedzie 'ejjj!!!' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Twoja dozgonna dluzniczka.daj znac jak nadejdzie wielki dzien to przybede i bede wiernie masowac krzyz oraz przyjme na klate (mizerna co prawda) wszystkie przeklenstwa :D dam sobie nawet reke zgniesc na miazge jak zajdzie potrzeba. dobranoc dziewczeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do rownowagi psychicznej czytajac Wasze zdrowo rabniete dialogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli - mam podobnie, moze nawet jeszcze gorzej. Okna sa brudne, wlasciwie od zewnatrz nie myte przynajmniej 2 lata, wewnatrz duzo czesciej. Najgorzej, ze nie facet ktory myje okna w miasteczku stwierdzil ze nie bedzie taszczyl najciezszej drabiny tylko dla mnie a inna nie dostanie do mojego okna :o Porazka. Jutro myje wewnetrzne, piore firanki a na zewnatrz juz gruba warstwa kurzu i piasku nie wspominajac o fragmencie mewiej kupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewiej kupy brak, ale mam taka sama sytuacje z drabina i kuchennym oknem oraz "gluchym" oknem w livingu. ide luli, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning :) aga uk ciesze sie ze moglysmy pomoc :D anecia u nas tez kawa poszla na dywan zaraz po praniu dywanow.i raz mi pielucha brudna spadla, oczywiscie posmarowana strona do ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja inke pije sprawdzalam nie mam mewich kup,ale pelno pajeczyn na oknach.juz nawet w jednym od srodka wiec trzeba sie za mycie zabrac,a tu tak zzzzimno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebenek oddam w dobre rece- tanio :) ktos zainteresowany? :D :D :D btw- a jak tu sie ma sprawa z usg bioderek malucha- tradycyjnie trzeba sie wyklocic zeby skierowanie na owe dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag ja na spotkaniu z lekarzem po ok.tyg.od urodzenia amelii pow.ze w rodzinie byly problemy z biodrami i miala usg w ok 6tyg zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, ja wezme chetnie bebenek ale nie w pakicie z porodem :P a bioderka to ja tak jak anecia mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna umyte, firanki wyprane. Co za ulga! Nawet udalo mi sie umyc 2 panele okien zewnetrznych - jestem pewna, ze ludzie na przystankach byli przekonani, ze ta kobieta w pizamie przewieszona przez okno chce skoczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) choinka ubrana, korytarz pomalowany, lodowka kupiona, nawet zmywarke udalo mi sie za bezcen odkupic od kolezanki :D:D:D. zmywarka to dla mnie chyba najwiekszy prezent pod choinke :classic_cool:. mycie okien zostawiam "na swietego Dygdy" ;). zostalo mi "tylko" prasowanie, zmiana pokrowcow na kanapie (10 minut przed przyjsciem gosci) i gotowanie oczywiscie. to jednak zostawie sobie na przyszly weekend. ewag dziekuje, postoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa! zapomnialam dodac, ze na dzien dobry, bladym switem podnoszac krzeslo (ciezkie) naciagnelam sobie miesnie na plecach :O. chodze jak paralityk. zrobilam jednak prawie wszystko co sobie zaplanowalam :)... pewnie na przekor sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli - zapomnialabym tez pochwalic sie ubrana choinka :P Ale ze zmywarka to Cie nie pobije :D Dobrze, ze wpadlam na pomysl wytargania tej choinki akurat dzisiaj bo po ustawieniu i wlaczeniu (to jest diodowa) okazalo sie ze zarowka w podstawie nie swieci i w rezultacie caly mechanizm mrugajacych galazek nie dziala. Jakbym zostawila to do wigilii to byloby goraco :o Okazalo sie ze taka mala zaroweczka to....bagatela £5,ale trudno. Mina Franka kiedy zobaczyl choinke (razem ze stolikiem na ktorym stoi ma z 1.80 albo i wiecej) - bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze planowanie stanelo pod duzym znakiem zapytania po porannej pobudce Franka, ktory rzeski i radosny postanowil wstac o...4.30. O 5.00, po bezowocnych probach przeforsowania akcji : "jest Noc" po prostu dalam mu sniadanie :D Po 6.30 wytargalam mojego z lozka -przekazujac Franka w dobre rece a ja zapadlam w blogi sen do...10.00 kiedy to zostalam bezlitosnie wyciagnieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali 28
Hello dziewczynki --tu podczytujaca nadal. Nudna u mnie ta niedziela dzis....ciasto z gruszkami sie nie udało,nima co sobie podjeśc dobrego:( Poczytałam sobie jeszcze Was troche,pozaliłam sie to sobie juz ide papa miłego wieczorku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ali biedna kobietko, to dla Ciebie zamiast ciasta gruszkowego 🌼 🌼 🌼 :) ta zmywarka dziewuszki to przypadkiem mi sie trafila. meczylam meza od wiekow, bo u mnie zawsze pelno niepozmywanych garow pietrzy sie w zlewie. wkurza mnie to, ale zaparlam sie i powiedzialam, ze nie bede jeszcze na dokladke zmywac. nie dosyc ze robie wszystko inne w domu, wlasciwie sama, to jeszcze i to. tak wiec menz placi za zmywarke i podlaczenie choc jeszcze o tym nie wie. jego mina tez pewnie bedzie bezcenna jak go o tym poinformuje :). no coz life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×