Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

anecia1702 daj mi namiary na Ciebie...mam sprawe.napisz na diablica7615@wp.pl a tak w ogole to pozdrawiam Was dziewuszki ja niestety tylko czytajaca zostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Selena!!! :) No nie mow ze juz nie bedziesz tu z nami pisac :o Pozdrowienia dla Ciebie i malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga zawsze mozesz zmienic dentyste przeciez:)ja byłam tutaj tez po raz pierwszy u dentysty dwa tygodnie temu i jak weszlismy do budynku to chcielismy od razu uciekac bo był obskurny i pomyslelismy ze ciapuchy tam lecza zęby,ale jak weszlismy do poczekalni juz było lepiej i dentystka bardzo sympatyczna,nie ma co narzekac,ale sama sobie wpisalam na stronie nhs w wyszukiwarce najblizszego dentyste wiec mam 5 minut do niego z domu i czekalam tydzien chyba wiec nie wiem czemu ci kazali czekac az tyle!!!jakby cos to ci wkleja link i sobie sama sprawdz:http://www.nhs.uk/servicedirectories/Pages/ServiceSearch.aspx?ServiceType=Dentist pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuuls - jestem zaznajomiona z ta stronka ;) U mnie na ok. 50 przychodni dentystycznych w regionie tylko w tej jednej byla jakakolwiek lista oczekujacych. W innych powiedzieli mi ze nie ma szans, a w wiekszosci w ogole nie przyjmuja pacjentow na NHS tylko prywatnie. Wczoraj chcialam dopisac tez Franka i mojego m to gosc stwierdzil, ze...zabraklo mu kartek w zeszycie z lista oczekujacych :D W kazdym razie powiedzial - minimum 5 miesiecy oczekiwania. Tutaj moja droga jest Walia, gdzie latwo spotkac ludzi bez kilku zebow a w aptece zestaw domowy dentysta "Zrob to sam" z lusterkiem, masa plastyczna a la plomba i "narzedziami" za jedyne 12 schodzi jak swieze buleczki. Teraz juz wiem dlaczego :D Zawsze mam opcje pojscia prywatnie i byc moze tak zrobie. Moja kolezanka z rodzina korzysta z uslug prywatnej przychodni juz 20 lat. Placisz skladke 10 miesiecznie, w tym czyszczenie z kamienia 2 x do roku, koszt plomby to 60 wiec nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wszedzie mialo byc "funtow",ale mi sie znaczek nie wkleil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - ja tez chcialabym z Toba sie skontaktowac :P Jesli mozesz to podaj maila . Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr- chcialam wrzucic dzisiejsze fotki ale mi wiadomosc jako spam potraktowalo dla zainteresowanych- fotki do wgladu w linku w stopce :) brian super wyglada w czerwonych spodenkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena napisalam maila rano:) dostalas??? agauk heh zestaw dentystyczny zrob to sam no niezle!!! moj majl aneetta1979@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zestaw zrób to sam:) ja bym nie była taka odważna:P no to faktycznie problem z dentysta jest,w londynie nawet mozna znalesc polskiego dentyste ktory leczy na nhs wiec moze zrób sobie wycieczke do Londynu?:)ale z Wali to kawałek drogi jest a za plombe 60 funciakow to tez sporo chyba ze do polski jechac tam niby taniej bo plomba 100 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja byłam to dentystka powiedziała że moja córka(16 miesicey) jest za mała i zebym przyszła za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) caly dzien mialam wrazenie ze slysze jakies glosy.raz i drugi nie zwrocilam uwagi ale zeby caly dzien?zaczelam rozwazac rozne opcje, najbardziej prawdopodobna-do konca mi padlo na leb, i co sie okazalo?ze sluchawki na szyi wisza a iPod wlaczony od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zadna nowosc co?heheh frugo, przypomnialas mi ze nie dokonczylam Wam histori moich legendarnych juz chyba butow.otoz juz sie pogodzilam z mysla ze nie dane mi wejsc w posiadanie tych cudow, polazlam jak zwykle sie powloczyc po charity i znalazlam buty!bardzo, bardzooo podobne.za 3.99 :D jakby nie bylo to 50 funa w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuls - wiem ze to zabrzmi co najmniej dziwnie,ale przyjal mnie tam polski dentysta na NHS :P Zobaczymy, u mnie tragicznie nie jest, dbam o zeby. Przede wszystkim oczyszczania z kamienia i ta mala dziurka. Moze nie taki diabel straszny. Bede Was informowac po wizycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u nas już dużo lepiej,mała wraca do siebie,nie gorączkuje już,jedynie w nocy źle śpi,jest taka jakaś niespokojna i często budzi się z płaczem. My w weekend skonczyliśmy remontować salon,podłoga też juz zrobiona,została nam tylko łazienka :) W następną środę zwala mi się rodzinka na głowę,na 2 tygodnie,jestem przerażona,chyba muszę wyskoczyć do gp po jakieś tableteczki uspokajające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze frugo, Ty to masz z ta rodzinka.jakos tak czesciej niz przecietnie heheh zrobilam ostatnio liste-Lennox mowi juz ok 65 slow, w tym takie perelki jak I love you, odejdz! (z oburzeniem, to do kotow) i get down (to do siebie, z nagana w glosie, jak wlazi na stol itp) mmm jaka mam dobra kawke-dosypalam do rozpuszczalnej lyzke ciemnego kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie - Maks ni z tego, ni z owego dostal goraczki, ktora trwala 1,5 doby i naprawde nie wiem, o co tu chodzilo. Jakos tak bez powodu. Trojki troche ida ale one caly czas ida, kataru, kaszlu niet i dzis nawet tej podwyzszonej temperatury nie ma... Tylko nocka zarwana :o Maksio robi sie cwany, chorujac wybiera metode "na rzepa" tudziez kangura, kleszcza, jak kto woli ;) Wiec dzis dopiero odgruzowalam troche chalupe. Mam pytanie: czy mozna poltorejroczniakowi odstawic kaszki? Polskie mi sie koncza, a zadnych innych maly smakosz nie chce jesc, zmeczona juz jestem tym ciaglym proszeniem, zeby ktos mi przywiozl z Polski. No i ogolnie humorek pod zdechlym Azorkiem. Potrzebna mi jest wygrana w Lotto. Glowna. Albo nawet kilka pod rzad. Nawet nie zapowiedzieli, czy beda dzis mecz transmitowac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Pewnie temat szczepien juz zamkniety a pozwolcie ze jeszcze zapytam bo wciaz nie moge sie zdecydowac czy szczepic czy nie. Lollibely ty pisalas ze po szczepieniu tez nie za dobrze bylo z Lenoxem prawda?a czy inne objawy mial (np:wysypka)czy tylko goraczke?i jak duza?A super ze juz Lenox tyle slow zna🌼dla syneczka Frugo piszesz ze goraczka juz minela u Hani a ile dokladnie trwala? Ja chyba zaszczepie z tego wzgledu ze nie zaszczepienie dziecka tez jest ryzykiem a wtedy powiklania po takich chorobach jak odra,swinka,rozyczka sa jeszcze bardziej niebezpieczne no i czestsze znalazlam cos takiego: http://www.mmrthefacts.nhs.uk/resources/pdf/polish.pdf Wiem ze to od kazdego indywidualnie zalezy czy szczepic czy nie ale im wiecej wiem tym szybciej podejme decyzje dlatego pytam. Ja dzis z Olimpia bylam na szczepieniu z 12mz troszke poplakala biedulka i zaraz po przyjsciu do domu zasnela.W razie goraczki mam calpol,zobaczymy jak to bedzie. A za 6 tygodni wlasnie mam miec mmr.Pytalam pielegniarki jak to jest z tym szczepieniem ale ona mi tez powiedziala ze kazdy sam musi zadecydowac i ze nie jest udowodniony ten autyzm u dzieci po szczepieniu no i ze wlasnie nie szczepienie jest bardziej grozne dla takiego malucha. Ktora z was jeszcze szczepila na mmr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł;P aga faktycznie troche to dziwnie,ale i tak jestem w szoku że tyle trzeba czakać na wizyte ja tez szczepilam na mmr i nie działo sie nic szczególnego,zawsze daje calpol godzine przed szczepiona i zawsze po bo u nas zle sa znoszone szczepionki,marudzenie jest i goraczka,ale wysypki nie było,teraz jest marudzenie ale to dlatego ze trzonowe ząbki wychodza a te żeby u nas to jakis koszmar,sprawdzalam wczorja kiedy wyjda wszystkie a to dopiero jak dziecko ma 3 latka wiec jeszcze drugie tyle,nie wiem jak ja to przezyje:P loli a Ty uczysz synka angielskiego?skad on zna te słowa angielskie?jak czytam te twoje hisoryjki typu slyszenie jakis głosow to mam wrazenie jakbym o sobie czytala hehe tez mam ciagle taie dziwne sytuacje,czasami jest mi ciezko uwierzyc ze mnie takie rzeczy spotykaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx po co Ci tyle kasy?hehe ja bym nadal dawała te kaszki bo zdrowe są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dzieki :) Lennox mial wysoka goraczke (ok 39 to standardowo, kilka razay bylo w nocy wiecej :O ), czul sie bardzo zle przez jakies 3 tygodnie, potem lepiej ale i tak nie byl do konca ok chyba z 7 tyg!. nie zrobilabym tego drugi raz.tak naprawde jaka jest szansa ze zlapie takiego wirusa?duuuzo mniejsza niz ze stanie sie cokolwiek innego.inny wirus, jakas choroba. (tfu, tfu, odpukac i co tam jeszcze ) w zamian dziecko sie meczy i cala rodzina z nim. szczepie na inne choroby bo nie maja na malym negatywnego efektu, moga tylko pomoc a po co sobie potem w brode pluc :O moj maz z pierwsza zona postanowili wogole nie szczepic ich corki.bylo to 11 lat temu i nie mieli jakichs wiekszych represji, musieli napisac jakies pismo i ok.Miriam nie choruje i ma sie dobrze :) reszta postu pozniej.m. dzis na nocke, obecnosc na kafe dzis obowiazkowa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) maly maruda spi, przeczytalam zaleglosci i odpisuje dzis 3 godz ponad spedzilismy z tesciowa w szpitalu- iszie na operacje wymiany biodra- no i sie okazalo ze z racji tego ze w szpitalu nie maj apolskiego tlumacza- i ze ja od poczatku znia biegala po lekarzach- mam z nia byc na sali przedoperacyjnej i tlumaczyc no i Remi musi sobie w pracy wolne zalatwiac bo ktos musi z Brianem zostac czyli nast sroda- 24.03- 7 rano i draluje do szpitala- miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok ma tesciowa troche cykora no i jeszcze kilka dni ja napadli w nocy i okradli- stracila sporo kasy no i nadal cala w stresie jest ech a wracajac do Briana- robi sie okropny- i tylko by siedzial i stal- i zeby sie z nim bawic itd dzis np lezal na lezaczku- i mial przed soba rozpieta grzechotke taka wozkowa- i sie jej zlapal i zaczal sie podnosic kombinuje jak diabli- i trzeba go pilnowac a ataki furii to on miewa jak mu cos nie wychodzi- i musze wychodzic z pokoju bo mord mam w oczach oj- cierpliwosci to ja wiecej poprosze :) dziewczyny- na co ja mu moge pozwolic? on ma dopiero 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja na razie nie szczepie na MMR. szczepionka jest na bazie jaja kurzego a moj Kuba jest na nie uczulony. nie wiem czy jest to alergia czy moze tylko nietolerancja pokarmowa, ale poczekam na wyniki testow i porozmawiam jutro z lekarzem. jesli to nietolerancja pokarmowa to poczekam az przejdzie i wtedy zaszczepie, a jesli nie... to nie mam pojecia :) . pewnie najpierw bede go musiala odczulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee no wiecie co... m mial do pracy na 22.pol godz autem stad.polozylismy sie, tylko na chwile... 21.50 wylecial z domu jak z procy! ale by bylo jakbysmy sie rano obdzili :O :O :O ok, wracajac do mojego posta: tak, ucze Lennoxa angielskiego, u nas w domu mowi sie glownie po pol ale tez po angielsku, glownie za sprawa Nadii.co chwila jest u nas ktos kto mowi po angielsku, mamy znajomych angjezycznych i jakos tak wychodzi.oprocz tego, chce zeby maly mowil plynnie w dwoch jezykach od poczatku.Zeby rozumial co jest grane jak pojdzie do nursery np :) aaa no i jeszcze troche sie realizuje bo znam dobrze ang i ciesze sie ze moge dzieci czegos nauczyc :) dziewczyny wyjelam dzis implant! tzn nie sama oczywiscie.nie chcial cholernik wylezc.babka mi sie nagmerala w ramieniu chyba z 15 min. naprawde sie nienajlepiej czulam, a jak poczytalam co inne dziewczyny pisza na necie... wiem ze mozna sie nakrecac czytajac rozne opinie, ale jesli chodzi o antykoncepcje, to rozne kobiety roznie reaguja na rozne metody.jedne maja implant przez lata i sa bardzo zadowolone.inne nie. ja naleze do tych innych i jak czytalam o objawach ubocznych to jakby mi klapki z oczu spadly!wszystko mi sie poskladalo do kupy i teraz wiem ze MASA roznych moich dolegliwosci wynikala z implantu. najgorzej tylko ze u tych pan ktore nienajlepiej sie czuly, samo wyjecie nie zalatwilo problemu jeszcze przez wiele miesiecy.ale u niektorych poprawa bylo prawie od razu.wiec tu juz nie jestem negatywnie nastawiona. chociaz jak bede w kwietniu w pl to pierwsze co zrobie to do ginekologa pojde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa wlasnie mamo eli :) u Lennoxa to jednak nie egzema tylko aleria pokarmowa!zapomnialam ze mialam Cie spytac czy jestes pewna ze Kuba ma egzeme?objawy sa bardzo podobne i ja tez sie dalam zmylic bo L. nic nowego nie jadl, aa mleka od zawsze sporo i tak nagle by dostal?poza tym widzialam ze go ta buzka nie swedzi bo wogole sie nie drapal a przy egzemie to jednak pazury w ruch. w kazdym razie ma taka dziwna ta alergie, nie na bialko tylko na zolty ser i czekolade.tylko po tych 2 produktach mu wylaza plamy na polikach. mam nadzieje ze z czasem mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, od razu w klinice po wyjeciu implanta(u?) dostalam 3 miesieczny zapas tabletek anty.do zazycia od razu.w sensie nie caly zapas ;) poprosilam o jakies inne tabsy.mam nadzieje ze beda inne bo ten moj nieszczesny Mercilon to chyba mial takie dzialanie antykoncepcyjne ze poprostu unikalam sytuacji w ktorej moglabym zajsc w ewentualna ciaze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa on nie jest okropny tylko rosnie :D niemowle nie robi niczego "na pokaz" a tyle na ile jest sobie w stanie pozwolic. jesli chce postac to niech stoi a jesli chce posiedziec, to niech siedzi. jak sie zmeczy to zacznie kwekac. Ewa wyluzuj troszke i wez sobie wolne popoludnie. im wiecej sie stresujesz, tym maly bedzie wredniejszy ;) moze jakies zakupy? tylko bez dziecka i telefonu komorkowego! zobaczysz ze z czasem bedzie lepiej! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli w Polsce dermatolog zdiagnozowala u niego AZS. u nas pazury szly w ruch i do tej pory ida. najgorzej jest pozna jesienia i zima, kiedy oprocz jedzenia, na stan skory wplywa tez zimno i centralne ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie jest tak strasznie jak sie czlowiek do tego przyzwyczai :) gorzej chyba znosze to ich nieustanne chorowanie od listopada. rece opadaja, jak nie ospa to impetigo, mieczak , zapalenie spojowek i diabli wiedza co tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mnie oswiecilyscie w kwestii alergii - drapanie, nigdy bym na to nie wpadla, powaznie :) Mamoeli, szukalam magnetopu w Niemczech i tez nie maja, ale moze za niedlugo pojedziemy do Belgii, "niech zywi nie traca nadziei" :P Ewag, moze kladz go na macie na podlodze jak sie boisz, ze cos sobie zrobi. Poturla sie, pomeczy, poprobuje sie podnosic itp... Mysle, ze to bezpieczna opcja. A co do wyczynow dziecka to wszystko jeszcze niestety przed toba :D :D :D MAmaeli dobrze radzi z tymi zakupami, szczegolnie bez komorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×