Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

tam jest przyklad(020) 12345 to chyba stacjonarny tylko.poczekam na ten numer do kolegi,przyda sie gdybym chciala dzieci czy malza sprzedac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam ze komorke podawalam na 100 %.sprobuj wpisac komorke tylko tak zeby sie zgadzala licza cyfr w okienkach jak w przykladzie (w sensie w pierwszym okienku bo to dluzszy numer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak podam 075 i pozniej reszte to sie zgadza bo bedzie 8 i w przykladzie jest 8 to komorke tez mozna ktos puka,chyba sasiadka po przepis:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sasiadka mowila,ze jej corki tez na czyjs stacjonarny sie rejstrowaly.ale i tak sprobuje na komorke podac:) mowila tez cos o angielskiej máce juz z proszkiem do pieczenia,ale nie pamieta nazwy wiecie jaka to?ja kupuje polska bo wyprobowalam ze 2angielskie i do d... ale mam smaka na parowance!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia moze chodzi o raising flour?plain jest zwyczaina a raising z chyba z proszkiem. probuje album sklecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyxy wszystkie pomaranczowe
Kto mnie wrobil w zaczynanie strony!!! 😡 Bo zaloze topik "Mamy w Holandii - pogaduchy o tym i owym..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyxy wszystkie pomaranczowe
Borowkaaaaaaa jak masz czas i ochote to wrzuc mi na maila co zrobic zeby zakonzyc swoj zwiazek z UK? Juz obdzwonilam Inlandy, poczty, banki i mam wrazenie ze o czyms zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowe-Holandia zobowiaz
uje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli album:D bedziemy Lesia ogladac czy twoje dredy?a moze to i to:D jak masz kamerke to mozesz sobie zdjecie zrobic kamerka internetowa tam bedziesz sie widziec pozniej mam podejsc i ma mi ta make pokazac bo pojechala po produkty na ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli super dzieciaczki :) ja wogole nie mam czasu :( padneita po pracy lece alexa odebrac :) do domu obiad, karmienie, zabawa kapiel i spac, i ja sie potem wylaczam doniczego sie nie nadaje, niestety :( maz az narzeka :( nie mam energii, sily na nic :( a alex znowu goraczka, nei wiem czemu, kataru nie ma kaszlu nie ma, uszy go niebola, penwie znowu zeby, wiecie ile to dziecko sie wycierpi na zebach? on chyba cierpi za wszystkie inne dzieci bez zabkowych problemow. podczytam was jak znajde chwile wracam jesc, bo zaraz zoabcza ze po necie w pray skacze pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Arvena moja Hania to każdego zęba odchorowała ,dosłownie każdego jednego.Zawsze gorączka i biegunka przy zębach,a teraz idą jej górne czwórki ,po lewej już się przebija a po prawej wielka fioletowa zapuchnięta bania:( gorączka i biegunka jak zawsze,ale teraz z ta biegunką to istny koszmar,sory za szczegóły,ale jak zrobi kupke to jest cała mokra no dosłownie woda,a dupkę ma tak biedna odpażoną,że szkoda gadać :O juz jej się ranki robią i żaden krem nie działa,dosłownie żaden.Przez te zęby to ja mam w domu arsenał kremów na odparzenia i nic nie działa,a jak wyjdzie ząb to i odparzenia znikają w ciągu jednego,dwóch dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenox jak karmi swoja mamusie:) moja tez ma biegunke na zeby,ale ja podaje jej smecty lyzeczke do pokarmu i na drugi dzien spokoj,ale swieta byly przechlapane bo pierwszy raz wtedy miala i smecty nie podala i tez pupa odparzona byla ide jesc obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas tez jest akcja zęby i też własnie 4 wychodzą i jest tak samo jak frugo napisała ze szczgólami:)ja na odpazenia uzywam sudokrem albo bepaphen nie wiem jak sie to pisze:P i z polski tormentiol w ewentualnosci jak bardzo pupa czerwona,te zęby to cos strasznego nie dosc że sie budzi bidulka w nocy z płaczem to gryzie dosłownie wszystko i wszystkich a niektore mamuski to mowia ze nawet nie zauwazyly kiedy to zęby wyszły ich dzieciom,my juz pare miesiecy wczesniej wiedzielismy ze zęby zaczynaja wychodzic hehe ewag a w czym kąpiesz dzieciaczka?bo mnie sie wydaje ze moja córka miała podobne krostki jakis czas po porodzie bo kąpałam ją w jonsonie i lekarka kazala kupic oilantum i przeszło az do pierwszych urodzin ją w tym kąpałam,albo to hormony twoje bo kiedys ak byłam na szczepionce bsg to polozna sprawdzała tez krostki olivki bo myslała ze to uczulenie i mowila ze po porodzie krąza w organizmie dziecka jeszcze hormony moje i ono je tak wydala poprzez krostki:) loli ja kiedys kupilam sobie tramki w trupie czaszki to mąz nie chciał ze mna nigdzie isc jak je mialam na sobie :P a włosy szałowe masz to znaczy świetne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli-piorka jak piorka ale jakie sarnie masz oczy! ;) Zawsze chcialam miec takie oczeta bo moje sa bardziej orientalne, nawet kiedys zostalam zapytana czy mam jakies chinskie pochodzenie hehehe A co do maki to angielska zwykla jest nawet inna od naszej polskiej zwyklej, przekonalam sie juz parokrotnie m.in pierogi wyszly mi gumowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na zębową biegunke nie działa nic,mam m in linomag,sudocrem,bepanthem,tormentiol i nie działa nic.Smecty nie podaję,ale dawałam jej z polskiej apteki Hipp ORS 200 (świetne na biegunkę ) i niestety nie działa przy zębach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos odparzen, moja Amelia tez miala dupke poparzona przy zabkowaniu i lekarz nam polecil Canesten cream 1%(bez recepty), po 2 smarowaniach odparzenia znikly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciesze sie ze ktos mnie pamietal:D👄 Lolli niezla doopa z ciebie:P Fajnie ze tyle napisalyscie o zalozeniu konta na ebayu, chetnie skorzystam i wykupie polskie ksiazki Aneci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca, moja przyjaciolka zawsze twierdz ze wygladam jak piesek z okladki zeszytu i niczego nie moze mi odmowic :P lomea, takie smyranko poplecowe dluuugo bede pamietac :D jak tam sie trzymacie raem z bebenkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla HV- stwierdzila ze to potowki i kazala nie przegrzewac na pewno nie mleko- powiedziala acha- Brian wazy juz 5.8 i ma jakies 60 cm czyli o pol kg za duzo- ale zarlok z niego straszny a dzis sie HV nim zachwycala bo ja usmiechami czarowal ale trzeba przyznac ze charakterek ( i glosik) to on ma i umie sie dopomniec o swoje- i to tak ze szyby w oknach leca- hi hi hi:) i aktualna fota :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93bfba22c76e6513.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex na szczescie sie juz nie odparza ale zeby go mecza straaasznie a ja jeszcze na odparzenia probowalam kremu E45 napy rush dla dizeci, bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalam w madrych ksiazkach ze biegunka i gorączka nic wspolnego z zabkowaniem nie maja. Na potwierdzenie tezy Olka tez miala biegunke jak jej pierwsze zabki wychodzily :P Lolli slowianskiej urody to ty na pewno nie masz. A włosy masz super..Fryzjer czy amator? mnie od zamiaru zrobienia dreadow zawsze odstraszały odrosty, no i zawsze bede załowac ze sie nie odważyłam jednak Onyx, ja jeszcze sie nie wykorzeniłam z Uk :D. konto nadal otwarte, wstrzymalam jedynie jakąkolwiek korespondencję. zadzwond o CHB i Chtc office - jesli ty skladalaś aplikację, jesli mąż to do chb on musi zadzwonic.Zakończ wszelkie kontrakty, spłać kredyty, oddaj co pożyczyłaś ;) Aha, jesli jestes czegos niepewna w zwiazku z historią medyczną Maksa to wyjaśnij to jak jestes w uk potem bedzie ci trudniej. Moje panny mialy pewne braki w informacji dot szczepionek, jak sie okazało przy ustalaniu co im brakuje wg polskiego programu szczepien. Przez tel nic niemoglam zalatwic, malo tego, nawet mężowi nie mogli nic powiedziec dopuki nie przyjdzie z ich czerwonymi ksiazkami. A chcialam znac tylko nazy handlowe dwoch szczepionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli masz juz te bluze z panterkowy kapturem? podobuje mnie sie ona...Cena troche podejrzanie niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka wlosy zrobilam sobie sama :) jak na pierwszy raz nie jest najgorzej.mysle ze ponosze je dluzej (jak robia sie odrosty to wystarczy rozplesc swoje wlosy, wyjac dredy i zaplesc jeszcze raz :) najorzej zrobic dredy.dlugo zajmuje i palce bola auuuu ale warto.mysle zeby sie nauczyc leiej i robic profesjonalnie :) Borowka moge Ci podpowiedziec kilka pomyslow jak miec naturalnie wygladajace dredy w 5 minut :) to na jakies wyjscie czy weekend. ja wplotlam bo mam zamiar troche ponosic.slabo wygladam z tym co zostalo mi z wlosow po warkoczykach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×