Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

a bluzy jeszcze nie mam.w feedbacku ci co ja kupili mowia ze spox ;) nie moge sie doczeeeekac :) mam nadzieje ze sie nie rozczaruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka podaj mejla, odezwe sie jutro rano bo teraz wystawiam aukcje pod czujnym okiem gestapo ;) moge Cie troche nakrecic ze jest to badzo proste i niedrogie jesli robisz sama.mozna tez kupic gotowe.ja jetsem mega NAKREONA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawic w spokoju moje ksiazki!!! a ja nie kupilam zarejstrowalam sie okolo 19 i link aktywacyjny n ie zdazyl przyjsc!!!musze inne wyszukac:p ale bylam wscielka dobrze,ze fajek i alkoholu nie ma w domu;) 😠 sprawdze czy mam ten link a telpodalam na komorke,sprawdzilam na ebay pl rejstracje i tam bylo nr.tel glownego stacj.lub kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaj :) no anecia witamy na ebayu, teraz zobazysz co oznacza nasza meka-przegrane o funta aukcje, nieuczciwi sprzedawcy.... :D a moj lesiu dzis wstal przed 6, zasnal po chwili znow i obudzil sie o...9!!!!! yeaaaaaahhhhh!!!!!do szkoly nie idziemy bo nadia tak kaszlala w nocy ze myslalam ze pluca wypluje.musze jej jakos dzien zorganizowac bo mnie szlag trafi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem naczytalam sie co to znacza te aukcje juz nie wspomne o nieuczciwosci i tego boje sie najbardziej! mojego daniela gardlo bolalo,ale poszedl do szkoly bo poza tym nic,jak zagladnelam to nie mial czerwonego juz nie ma ,,moich,, ksiazek!:( ide kawencje zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)bardzo często Was czytam ale zupełnie nie mam czasu aby cokolwiek napisać ale ostatnio czuje się bezradna:(:(jestem mamą od ponad 4 miesięcy razem z mężem mieszkamy w uk bez mojej mamy czy teściowej i nie bardzo mam się kogo poradzić a doświadczenia macieżyńskiego nie mam bo to moje pierwsze dziecko.moj synek jest tylko i wyłacznie na mleku(karmie go butlą)od dwóch dni troszke podaje mu kleik ryżowy co bardzo mu smakowało ale zastanawiam się nad zupkami i obiadkami..chętnie sama bym ugotowała ale nie mam pojęcia od czego zacząć:(czy nie lepiej słoiczki kupować ale jakie?? czy mogłybyście napisać mi przykładowy jadłospis??pierwsza zupka z czego?? mój synek waży około 8kg je co 3-4 godziny a 21.01 skończył 4 miesiące. prosze Was o pomoc bo nie chce żeby mój synek był tylko na mleku:(chciała bym wzbogacić jego diete z góry dziękuje!!i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamo Igora :) dobrze ze kleik zaczelas podawac.w nastepnej kolejnosci jest jabluszko i marchewka, potem ziemniak.sprobuj zetrzec Igorowi troche jablka do kleiku lub podac samo puree.to samo z marchewka, mozesz mieszac marchew jablkiem.z gruszka tez.jak podasz samego ziemniaczka to potem sprobuj ziemniak z marchwia, brokulem itp. co do sloiczkow to sa rozne zdania, ja dawalam sloiki ale bardzo uwaznie czytalam etykietke (niestety duzo soli, cukru i skladnikow kt nie powinno sie podawac w tak mlodym wieku).czasem lepiej sie pomeczyc z gotowaniem, szczegolnie na poczatku jak brzuszek jest delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli jestes?ja obiad szybko robilam poko amelia spala;) witaj mamo igora ,gratuluje synka.na poczatek rozszezania diety ja radze gotowana marchewke podawaj przez kilka dni,jesli nie bedzie uczulony na nia to dodaj ziemniaka i tak stopniowo cos na necie jest sporo przepisow na stronie Wielkie Zarcie na przyklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie w takim razie wydepiluje pol nogi (zrobienie calej naraz to wiecej niz moge zdzierzyc w milczeniu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, mam chwile to cos tam naklepie zebyscie nie marudzily :P. u nas juz troszke lepiej. Kuba "sie wygoil" a Ela tym razem nie zarazila sie wtornie. uff... hmmm... no i jakmam czas to nie mam weny. mamo igora, witamy 🌼. ja zaczynalam podawac pokarmy stale od 5,5 miesiaca przy drugim dziecku a od ok 4 przy pierwszym. zaczynalam przy corci od sloiczkow ziemniak+marchew, pozniej jablko/gruszka. teraz bedac w domciu gotuje, a jak wychodze to zawsze biore sloiczek (z lenistwa i braku zorganizowania :D ). u synka zaczynalam od ziemniaka, ziemniaka i marchwi (nie liczac kleiku), pozniej co jakis czas dodawalam jedno warzywo (wylaczajac inne). w zasadzie zazwyczaj podaje ziemniole lub pelny makaron, do tego na zmiane: marchewka, pietruszka, swede (nie mam pojecia jak sie to nazywa po polsku), szparagi, groszek, fasola, szpinak, brokuly itd. zasada powinno byc dodawanie nowinek nie czesciej niz raz w tygodniu, bo wtedy jestes w stanie zaobserwowac czy Igor bedzie dobrze znosil nowosci. oprocz tego nie dodawaj do jedzenia soli ani cukru (z przyprawami tez troszke poczekaj).nie wiem czy karmilas go lyzeczka, jesli nie to: - jesli zobaczysz ze maly nie jest zainteresowany poczekaj z tydzien, lub ze dwa. - jesli bedzie wypychal jezyczkiem jedzenie i lyzeczke tez poczekaj (nie jest jeszcze gotowy). nie zniechecaj sie jesli za pierwszym razem zje tylko lyzeczke, lub dwie, na poczatku chodzi o sam fakt uswiadomienia sobie przez dziecko, ze jedzenie to nie tylko mleko ;) zycze dobrej zabawy :). mialam wczoraj wizyte z nowego HA . 12 lutego mamy zaproszenie do obejrzenia probek i wyboru kuchni :). can't wait :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEOGROMNIE WAM DZIEKUJE!!!!!!!jutro kupie marchew i sprobuje jak z tym pojdzie?? mama***Eli Igorowi kleik podawałam łyżeczką kosystencja kleiku była dość wodnista ale jak widział zbliżająca się łyżeczke chętnie otwierał pyszczek:)więc myśle że z tym nie będzie problemu. podczytujaca* jestem z Doncaster,dziękuje bardzo za linka. to tak:)dwa razy w tygodniu podać coś nowego i brać synka pod lupe.jemu zazwyczaj nie wyskakują chrosteczki,nie odparza się,ale od dwóch dni na brzuszku i klatce piersiowej ma takie słuche placki może być to uczulenie na kleik??nie podaje mu dłużej niż dwa dni.smaruje mu to linomagiem zobaczymy czy przejdzie jak nie to pójde do gp. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc!!!!!!pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze jedna gdzieś w jakimś programie słyszałam o podawaniu żółtka to obiadków..też podajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Igora zdaje mi się ze zoltko po 6 m-cu sie wprowadza, pół co drugi dzień, a jak zaczniesz podawac też mięsko to na przemian, żółtko a na drugi dzień mięsko Lolli, dzieki. ale wolalabym takie jak twoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa spoko borowka, moge Ci instruktaz jakis sklecic na wieczor ;) tak, czy tak bedziesz potrzebowala ok 4 paczki kenakelonu (chyba ze kupisz gotowe-nie oplaca sie) wiec rozejrzyj sie po sklepach internetowych.i jeszcze jedno, z tego co pamietam masz bardzo dlugie wlosy prawda?nie jestem pewna czy wiem co robic przy takich dlugasach ale cos wymysle albo poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobity! żeby Wam fajny topik nie umarł to i ja coś pobełkoczę czasem ;) nie wiem czy mnie pamiętacie.. byłam też trochę na "ciężarnych..itd" :) a jak się Bartuś urodził to się trochę nie mogłam zorganizować i niewiele pisałam, a potem jakoś głupio mi było wrócić.. no i czytam Was często, bo tak śmiesznie tu u Was :) będę zaglądać a! no i się przyznam co mnie skusiło, żeby się odezwać:D Podczytująca ja jestem z Southampton;) byłam ze Swindon do niedawna, but not anymore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze kogo moje sliczne oczy widza!!! bes, myslalam ze Cie pomaranczowa fanka przegonila.witaj spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no ja wrażliwa jestem, ale poczekałam w ukryciu aż się wielbicielce znudzi i wylazłam :) dzięki za miłe powitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my wlasnie wrocilismy zde szpitala/ USG bioderek. no i niestety mimo 3 tyg pieluszkowania maly nadal ma problem i dostal szeleczki do noszenia- do odwolania (czyli jakies 3 mies non stop). Rany alez on bedzie marudny teraz :( wysypka zamiast ustepowac- powieksza sie- jutro wiec idziemy do lekarza zeby to sprawdzil- ciekawe co powie. jak rowniez co moge cos zrobic z jego glowka- bo ja ciagle trzyma krzywo :( same klopoty z maluchem dzisiaj :( ja tez jutro na kontrole- i mam nadzieje ze dlugo na ten implant czekac nie bedze- mama wyjezdza za tydzien- i czekam na chwile solo zeby meza w koncu zmolestowac ;) no i zapisalam sie do tut Children Centre- wpisali mnie na liste kursu 1 pomoc i baby masaz- bedzie okazja sie spotkac z innymi mamami jak juz zostane sama z moim brzdacem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes, z jakiej okolicy Soton jestes?? mam nadzieje,ze okolice Shirley-Centrum i ze jestes rownie zdesperowana jak ja towarzysko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×