Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

a niby dlaczego wiecej niz jedna osoba spod tego samego adresu nie moze miec konta na ebay?byloby troche bez sensu mi troche brakuje ang ebaya, allegro zupelnie mi nie odpow, a na polskim nic nie ma wlasnie anecia, no to kawka!Gorrrąca! troszke u nas ziiimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podamy dzisiaj numer do niego...jesli nie zmienil zdania. tam tyle polskich ksiazek na mnie czeka juz nie mogeeeeee!!!!!!!!!! ewag no niewyglada to zaciekawie moze powinnas isc do lekarza z tym,albo najpierw do HV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka to ja ide kawcie robic.zzimno u was,tu tez maja mrozy byc pewnie to od was przywieje. a moje mieszkanko w polandzie ktos wynajmie od 1.02,nie bedziemy musieli na kredyt wysylac,bedzie na ksiazki:p jak uda nam sie zarejstrowac mojego brata zalalo od dachu, jak odwilz byla,bo mieszka na ostatnim pietrze...mama pisala,ze sufit caly rozpulchniony:( alez ta amelia dzisiaj kwiczyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag mysle ze najpredzej zmiana mleka.a jakie dajesz?sprobowalabym dac inne kilka razy i zobaczyc co bedzie.jak dalej niedobrze to do lekarza koniecznie! no wlacha, logiczne ze kilka osob moze miec konto pod jednym numerem! anecia, jak sie rejestrujesz jako seller to na koncu oni pytaja kiedy maja zadzwonic.opcje:od razu i za 3 minuty.dzwonia i mowia ze jesli oczekujesz telefonu od ebaya to wcisnij jakis tam guzik i tyle :) chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenny siedzi w krzeselku i metodycznie wywla lyzeczka serek z kubeczka, a teraz rozmazuje lapami podspiewujac.radosna tworczosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny można podać numer telefonu który został już podany ebayowi wcześniej,ja podałam numer telefonu koleżanki,która rejestrowała się jakieś 3 miesiące wcześniej,obie mamy konta i oby dwa działają :) Hania idą czwórki :O nie jest za ciekawie Ola w szkole to idę po kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co oni dzwonia z tym pytaniem- czy cxekam na tel od ebay?czy kod jakis podaja?wy kiedys o kodzie cos pisalyscie jesli dobrze pamietam. ku...ja odkurzalam od rana a te czorty chleb pokruszyly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzwonią z kodem,automat podaje o ile dobrze pamiętam cztery cyfry,wpisujesz klikasz i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki. teraz czekam na malza az z pracy wroci i da mi ten nr.musze przed uplywem 12h to zalatwic bo mi licytacja sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia!zeby licytowac nie musisz miec telefonu.zeby kupowac wystarczy sie zarejestrowac.rejestracja telefoniczna jest rtylko dla sprzedawcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mi moj wredny maz mowil,ze trzeba miec!!! wczoraj chcial sie rejstrowac i mowil,ze nr.trzeba!wiesniak!zabije!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie sign up.na samej gorze glownej strony jest sign in i register.to kliknij register i wpisz dane.jak co to daj znak to pomozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wymysl sama pod jakim nickiem beda Cie wszyscy widziec jako kupujacego i tym nickiem sie wpisujesz za kazdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×