Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Wlasnie czytalam "Maske", ale sie rozczarowalam! Fajny pomysl, dobe zawiazanie watkow a nagle zaczelo sie wszystko rozlazic i nawet do kibelka moglam pojsc ;) normalnym tempem ma sie rozumiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhaha to normalne tempo mnie rozwaliło:)ja ostanio czytalam Zmrok Kontza i czasmi mi sie zdarzalo ukradkiem do kibelka leciec:DAle nie ma to jak zostaje sama w domu do 24 bo M w pracy wtedy musze miec szczelnie zamkniete okna zaslony zasuniete wszedzie rolety w kuchni i w lazience wszytskie zamki przekrecone a oi tak mi nie w smak:)mieszkam na parterze szlag by trafil nie cierpie tego mieszkania od sierpnia szukamy nowego:D(to tak w ramach horroru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmrok, powiadasz... HM... Poszukamy, poczytamy, zobaczymy... :P Teraz to juz ide spac! Bede sie kawkowo laczyla z wami telepatycznie :D Z Maksiem nie ma co odpalac kompa, tylko sie czlowiek (czyli ja) nadenerwuje... Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jak sie spalo? okropna ta pogoda!biedna amelia kaszlala cala noc prawie pospala do 24 a pozniej to co chwila pobudka,ale beda swieta...jutro swiecenie pokarmow,ciekawe kto pojdzie jak ja ledwo sapie juz!moj w pracy pomimo bank holiday,ale za to podwojnie platne ma:) pisze tego posta z godzine!!! kto na kawusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kawusi:)jestem i czuje sie jakbym z bykiem walczyla w nocy Maks co godzine sie budzil bo katar i kaszel go meczyl, dotego te nozki kurczy pozdarwaim wszytskich chorych i zdrowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam deszczowo !:) Jak przeczytalam jak sie niektorzy niewyspali to az mi glupio ,ze spalam do 10 i jeszcze mam odbite zmarszczki od poduszki na twarzy :) Onyx, nie dostaniesz linka do "sharp mind " bo nie mozesz byc madrzejsza ode mnie przeciez ;) Ide piec ciasto dziesiocielecia, bo chyba od 10 lat nic juz nie pieklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja tez sie kawkuję i walczę ze sobą :D czy zabić moich gości dziś czy poczekać do jutra (będzie bardziej uroczyście ) Hania nie spała pół nocy,wyła jak opętana bo bolał ja brzuszek,zasługa nierozumnych dokarmiaczy :O na dodatek właśnie się dowiedziałam,że jutro dojedzie jeszcze jedna osoba.Szwagier stoi ciężarówką całe święta 20 mil od nas więc głupio go było nie zaprosić,więc ja znowu od rana w kuchni,piekę już 2 ciasto,sałatka skończona,a potem jadę do kościoła,mam wszystko w 4 i jadę sobie odpocząć,przy okazji pomodlę się o mniejszy najazd gości w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Zaczne od pytania - co mozna kupic w anglii na powstrzymanie biegunki?? Znacie jakis srodek?? Cos takiego jak nasz stoperan?? Dziecku marchwianke to mozesie wcisnie, ale 30 letni chlop to raczej tego nie tknie:P Lolli a filmy o zombiakach lubisz?? Frugo przy okazji skladania zyczen powiedz ze nastepne swieta wybierasz sie w gosci do swoich gosci:). Przynajmniej macie wesolo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dolaczam do zlamanych epidemia. Wczoraj wymiotowalam cala noc, biegunki na szczescie nie mam,ale ledwie sie na nogach trzymam :o Rano juz do pracy nie poszlam. Lomea - na zatrzymanie biegunki wiem ze jest loperamide-tak sie nazywa substancja a nazwy leku moga byc rozne w zaleznosci od producenta-w aptece beda wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas narazie s abole brzucha a tak wogole to w uk owszem szaleje ale rotwirus wiec trzeba uwazac. najlepiej czesto myc rece a zwlaszcza przed zblizeniem do dziecka chyba ze dziecko tez juz poleglo mnie puki boli brzuch Maks kaszle i przeziebiony :(jejku niech sie to wsyztsko juz skonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, Patinka, sciagnelam cie...??? Dzieki za zyczenia! Ja wszystkim zycze zdrowia, bo widze, ze to ciagle najwazniejsze! A Frugo spokoju i silnych nerwow :D Oooo... juz se popisalam... :( Bede pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie, Imodium to jedna z handlowych nazw loperamidu :) Powodzenia Lomea :) Ja wlasnie zjadlam troche kleiku ,ale o swiatecznym obzarstwie to moge zapomniec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, wspolczuje tych boli brzucha na swieta :O lomea, niezabardzo o zombikach :) wiecie co...zrobilam dzis na lunch cos przeprzeprzepysznego :D ciasto francuskie rozwalkowalam i dolepilam brzegi, do srodka: cukinia smazona z czosnkiem czerwona cebulka zblanszowana na masle z rozmarynem smazone pieczarki polowki oliwek na spodzie sos z pomidorow i rzezuchy na wierzch paski mozzarelli wszystko zapieczone auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ciiiiichoooo... Maz dzis kichnal, a Maksio zerwal sie jak oparzony i wybiegl z pokoju. Zastanawiamy sie: przestraszyl sie czy co...??? A tu wraca galopem, w wyciagnietej w gore rece trzyma chusteczke i krzyczy do meza: "Y..., yyyy...!!!" Uwielbiam takie jazdy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx znalazlas mnie :D ale ja tak wszedzie z doskoku :O choc przyznaje ze was zaniedbuje :( mozecie bic :D jesli chodzi o choroby w zeszla sobote myslalam ze umre zaczelo sie od wymiotow cala noc pozniej ostra biegunka przez 2 dni nic nie jadlam ani plynow nie przyjmowalam 1 raz w zyciu dopadla mnie tzw jelitowka chyba tak sie to nazywa bo zatrucie to nie bylo na pewno. mam nadzieje ze choroby odpedza sie od was. ja dzis ugotowalam bigos a jutro biore sie za ciasta nie dalam dzis rady nic upiec caly dzien w biegu a gotowca nie chce jesc sie tego nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dziewczynki wy moje kochane zycze wam wesolych,zdrowych swiat!i mokrego dyngusa! sorki,ze tak byle jak pisze iz malej,ale mam trolika na kolanach i mi tu macha po klawiaturze lapkami:) ide do garow,i swieconke uszykowac!papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przerazeniem czytam jak Was zdziesiatkowalo :( Dlatego chyba bede unikac wiekszych skupisk i zamiast na zakupy pojde do parku,oczywiscie takiego wyludnionego najlepiej :) Na sniadanie mam szarlotke( wlasnej produkcji ) najgorsze, ze moj m nie ma zwyczaju jedzenia ciast w ilosciach polskich, i owszem ucieszyl sie ,ze jest ciasto, zjadl kawalek i podziekowal, wiec cala blacha moja ;) Onyx ja tez kocham te jazdy, mam smieszna historyjke ale raczej nie kwalifikuje sie do opowiedzenia na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby mazurki na Waszym swiatecznym stole koncertowaly tak slodko, jak co roku, aby zajaczki wielkanocne nie skapily Wam podarków, a dobry Bóg swojej laski. Wesolego Alleluja! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyatkiego najlepszego!! A mysmy spoznili sie do swiecenia i trudno,. niestety w ogole nie jestem w nastroju do swietowania, maz w pracy, w domu balagan, nic kompletnie nie zrobilam do jedzenia, kupilam tylko kielbase i ser zolty, eh, nie bardzo to wszystko mi sie uklada. Moze sie zbiore i zrobie chociaz salatke jarzynowa. A na obiad chyba zamowimy hindusa. Podziwiam Wasze kuchenne przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka no widzisz ja tez mam meza w pracy:( i tak cale siweta przykre to w sumie salatke zrobilam jajka poswiecilam i siedze i nie wiem co ze soboa zrobic cholera tak samemu w swieta do kita a tu jeszcze niedziela i poniedzialek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo zalotnika, tak calkiem to same nie jestesmy, mamy swoich 'zalotnikow' ;) Trzymaj sie cieplo. a swieta jak to swieta mina szybko. ja kupilam dzis bilet do polski i tyle, wiem, ze wszyscy uwazaja pewnie ze to jest ucieczka, ale trudno. jade we czwartek z malym. potem znowu poszukam pracy..... ps. macie jakis sprawdzony i latwy przepis na zrazy?Wasze przepisy sa jakmiod dla podniebienia .korzystam korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) my dzis pracowicie- kurs do polskiego sklepu po zurek i wedlinki potem porzadki w domu (dzis na mnie kolej) a potem zrobilam salatke (grecka) maly szkodnik mi towarzyszyl dzielnie- na poczatku na lezaczku- jak sprzatalam lazienke- wrzucilam go do wanny, a przy robieniu salatki siedzial w kuchennym zlewie- ( kto powiedzial ze kobiety nie sa multitasking? ;)) majac materacyk z wozka i podusie pod glowa- a teraz nakarmiam, padl i spi- a ja odpoczywam wieczorem dokoncze podogi- i wstawie pranie- i moge swietowac :) dobrze ze pogoda w miare ladna- wiosenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×