Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

:) Nadia ma w tym roku francuski w szkole ale chyba slaba bedzie ze mnie pomoc.co prawda uczylam sie 4 lata w liceum i potem na studiach ale zapamietalam tylko...j'aime chocolate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx też bym już chciała,żeby ją trochę puściło bo mam dość :O wczoraj odstawiła komedię przy zasypianiu (2 godziny) a potem w nocy co godzinę,dwie do niej wstawałam :( a ta biegunka mnie wykończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze do niedawna nie mialam ale wzielismy internet z virgin i trza bylo pakiet z tv wziac.no i jest.no i troche cisne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dwa pytania - 1 - :) jak myślicie,czy ja bym mogła się odwołać do cansylu w sprawie tego naszego mieszkania ? Tak sobie myślę,że przecież my dopełniliśmy wszystkich formalności,a za landlorda który się z nimi dogadywał nie mogę brać odpowiedzialności - 2 - jakie macie pralki ? muszę jakąś kupić i nie wiem co wybrać żeby potem nie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, jeszcze troszku i bedzie po bolu.i jaki sliczny zebaty usmiech :) Lennox od kilku nocy znow sie nam wprasza do lozka.i co z tym lobuzem zrobic?ale tak sie przyjemnie z malym cialkiem spi :) co prawda 2 wieksze cialka maja wtedy po 18 cm przestrzeni do spania ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, a syropki nie dzialaja? Mam na mysli paracetamol. Maksowi te zeby juz sie drugi miesiac kluja, dzis chodzil obsliniony po lokiec, bo palec oczywiscie w buzi. Juz rozumie co to znaczy "posmaruje zelem" :) Zab widac, ale sie nie przebija. Dawac wit.d? Lolli, no u nas to nie ma kiedy wepchnac ogladania czegokolwiek, bo maz w dzien odsypia nocki, to nie bede go budzic telewizornia, a mamy kawalerke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz tez spie z Maksem, ale planuje kupic mu lozko. Mamy luz poki maz pracuje, jak ma wolne to sie robi ciasnawo :D Najwiecej miejsca zajmuje oczywiscie MAks, czasem spi w poprzek, polozywszy nogi na cokolwiek (najczesciej jest to moja glowa). Frugo - pewnie ze sie odwolaj, co ci szkodzi! Pralka to lepiej nie pytaj, jedna na topiku wrzesniowek sie zapytala o przydatne funkcje bo chciala kupic nowa. Jak zaczelysmy wymieniac te "pol prania", "pranie reczne", "dodatkowe plukanie", "eko" itd. to pozniej nas ze dwa miesiace meczyla, zebysmy jej taka pralke z wszystkimi tymi bajerami znalazly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx nie bardzo :O pomaga już tylko viburcol n ale boje się ją tym ciągle faszerować coś właśnie popieprzyłam z klawiaturą :O pisze mi z dużej litery a jak włączę caps lock to dopiero jest mała :O jak to teraz odkręcić ? wiecie może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mama Eli biedna ma nam tyle do opowiedzenia że od wczoraj posta pisze i skończyć nie może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hih, podpuszczaj, podpuszczaj, moze sie pojawi... Albo wiem! Napiszmy, ze idziemy spac, bo nas tu nakryje i trzeba bedzie z nia pisac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ja was tez podpuszcze... Na naszym starym topiku dzis jubel - naklepalysmy juz 400 stronek. A tu co - nie ma 60-tej... Eeee, slabo, slabiuuuuuutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filippa-to ja rozdrabniam jablko blenderem (hehe-zalezy jak twarde bo moj blender z dolnej polki-tak dlugo sie zastanawialam ktory chce az w koncu kupilam "przejsciowy" za...£2.70 i "przechodzil" juz 3 miesiace). Wiesz, z ta tarka od ululi to bylo tak, ze zrobilam spore zamowienie z dostawa gratis a potem przypomnialam sobie o tarce i szkoda mi bylo placic za przesylke wiec tarlam mu jablko i gruszke na zwyklej tarce,ale to wystarczylo doslownie na kilka dni "probowania" stalych pokarmow. Teraz wcina duze jablko i gruszke z ryzem na jedno posiedzenie wiec "zatarlabym" sie na smierc majac takiego zarloka ;) Tak a propos ciekawostek to rzucil mi sie dzis o w oczy topik o tym czy nalezy chlopcu w pierwszych 3 dniach zycia odciagac napletek i smarowac sudocremem :O I to tak calkiem na powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wlasnie Aga, skojarzylo mi sie... (przez to gadulstwo zamarzne, jeszcze se tej herbatki nie zrobilam, a ta od Lolli jakos slabo grzeje na odleglosc). Bo ja tak intymnie... Troche sie wstydze. Bo ja nie wiem, jak sie objawia stulejka u chlopcow. To znaczy u malych, u duzych wiem. A skad moge wiedziec, ze Maks to ma albo i nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx czytałam nasz topik (czytam codziennie) i to samo pomyślałam >>>kiedy u nas będzie sześćdziesiąta zwariuję cyfr też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak bedziemy tak cykac o zdaniu to juz bedzie zaraz setka... :D Nie mam pojecia co moglas ponaciskac, u mnie potrafi to Maksio - polozy stope na klawiaturze i pozniej mam miesiac kombinowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, ja mam Servis - juz od roku. Kolezanka mowi, ze ma ja juz 8 lat i ani razu sie nie zepsula(dodam, ze ma 2 dzieci wiec troche pierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytujaca
Do Onyx: jesli chodzi o fotelik to ja radze pojechac do jakiegokolwiek sklepu gdzie maja foteliki (mothercare,toys,halfords) i poprosic ekipe o calkiem darmowa przymiarke, osobiscie tak zrobilam i fotelik ktory mi sie podobal na ebay(maxi cosi tobi) przymierzylismy, podziekowalismy za przysluge i zamowilismy na ebay.A swoja droga ekspert powiedzial nam ,ze Tobi pasuje do wiekszosci aut i dobrze wypada w testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, poczytujaca :D Wlasnie tak chcemy zrobic, bo Tobi znalazlam tylko jeden na tyle blisko, zeby po niego jechac. Nie trace tez nadziei, ze pojedziemy wreszcie na car boot i moze, moze... Dzieki za rade! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytujaca
Good luck onyx!!! Czy myslicie ,ze mam Eli ujawni nam swoja tajemnice poliszynela ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jadymy do 60! no wlasnie z ta stulejka, hmmm.ja nawet u duzego chlopca nie mialam okazji zobaczyc ;) wiem co to teoretycznie. aga uk, sa rozne szkoly z tym odciaganiem napletka, niektorzy mowia zeby leciutko odciagac, inni zeby zostawic w spokoju bo mozna cos naderwac.osobiscie probowalam kilka razy ale raczej bez efektu, no i boje sie ze go uszkodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa jaka tajemice??? musze chyba czesciej sie na 'swoim' topiku udzielac bo widze ze juz sie mnie wyklucza z pewnych spraw... :P ta bigamistka to niezla agentka.miala 5 mezow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytujaca
No ja Onyx w tym temacie tez Ci nie pomoge bo ja raczej mam doswiadczenie z dziewczynkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, zeby nie bylo niedomowien, ja widzialam na zdjeciu. Swietnie mi sie pisze twojego nicka, rece mi sie z zimna telepia i samo wychodzi :D Mialam obcinac Maksowi pazury u nog bo jakos przestal to lubic, ale chyba poczekam, az troche odmarzne. Poczytujaca - wpadaj czesciej :D Swietny car boot widzialam w Cheltencham. Jedziemy? Odwiedzimy przy okazji... Kto tam mieszka? Ktos sie sprzeciwia? Nie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×