Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIrrrrraDela Kerr

5 kg mniej KTO ZACZYNA ODCHUDZANIE ZE MNĄ ??

Polecane posty

Więc tak : ważę 53-55 kg to zależy jaki dzień . wzrost 170 cm . wiem , wagę mam w normie ale poważnie to po sobie tego nie widze , zle się taka czuje Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być szczypiorkiem
MIrrrrraDela Kerr ja mam podobnie :O też wagę w normie, bo 58 przy 173cm, ale też się źle czuję. mam duży tyłek i biodra i nie wyglądam na specjalnie szczupłą. wczoraj udało mi się przebrnac przed pierwszy dzień "zdrowego jedzenia"...wieczorem ok 21, 22 miałam mega głoda ale na szczęście sięgnęłam tylko po nektarynkę - a nie jak zwykle czekolade czy hamburgera. jutro jadę nad morze, muszę nie dać się tym wszystkim przysmakom tam. na obiad wezmę tylko jakąs sałatkę z kurczakiem, zero lodow, co najwyżej wielkie latte ;). pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po pierwszym dniu;) jak na razie jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
mój dzień też się powoli kończy, eh mam nadzieję, że uda mi się zasnąć (ostatnio mam z tym problem) Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chruka84
ja zaczelam 9 dni temu 2 tygodniowa kuracje herbatkami vitax'u i juz schudlam 4 kg a zostalo mi jeszcze 5 dni. szczerze mowiac podchodzilam do nich sceptycznie ale naprawde dzialaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniuszek22, coś o tym wiem. Kiedyś byłam tak głodna, że nie mogłam zasnąć. Nie muszę mówić, że skończyło się to nocną wizytą w kuchni?:P Teraz jestem zazwyczaj zbyt zmęczona, by myśleć, że jestem głodna. Staram się jeść co dwie godziny, ale małe porcje. Jak na razie z wagi spada. Życzę miłej niedzieli i małego apetytu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
Hej dziewczyny jesteście tu jeszcze?;) Ja wczoraj zrobiłam furę placków ziemniaczanych i uwaga nie zjadłam ani jednego:) Nawet mnie nie korciło hehe Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniuszek22 gratuluje silnej woli ;) u mnie powolutku, wczoraj trochę nadgięłam swój plan i pocieszyłam doła jedzeniem, ale dzisiaj jest zdecydowanie lepiej. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
len - no i powolutku do celu;) Ja Ci powiem, że właśnie dążę mniej więcej do takiej wagi jaką Ty masz teraz, a 49kg to ważyłam w liceum - teraz nawet o tym nie marzę;) ale to też zależy jak się ten nasz ciężar rozkłada, ja np. planuję (kiedy tylko załatwię z NFZ) operację zmniejszenia piersi - każda z nich waży ponad 2kg (ciut nienormalnie to wygląda hehe) Troszkę zaparcia i każda z nas osiągnie to co sobie założyła:) Pozdrowienia i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najwięcej tłuszczu mieści się w pupie i udach i to mnie najbardziej drażni. Niestety w biuście mam niewiele, a to przez częste odchudzanie. Podobno z biustu spada najszybciej. Ja dziś się bardzo ucieszyłam widząc 53 kg na wadze. Mam nadzieje, że teraz będzie już tylko spadać ;) aż do tych 49/50 kg i że później uda mi się utrzymać wagę. Dzisiaj zjadłam sobie od rana ogórka i twarożek ze szczypiorkiem;) w menu mam również dwa serki danio, bo je uwielbiam. Słyszałyście może o tym, że jogurty powodują celulit? Nie wiem czy to prawda, a jogurty tez uwielbiam i dzięki nim też kiedyś schudłam z 58kg do 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
Nic nie słyszałam, że jogurty powodują celulit, a niby czemu (?) Gratuluję spadku wagi:) u mnie też po 2tyg zastoju dzisiaj zobaczyłam na wadze 59 (ruszyło się w końcu) i jestem przeszczęśliwa:D Teraz mam nadzieję, że będzie z górki;) O i ciesz się z małego biustu bo duże nie zawsze znaczy piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś taka nierozsądną wiadomość na forum przeczytałam. dobrze, że to bzdura, bo uwielbiam jogurty. w ogóle strasznie dziś się męcze z głodem. Do 17 siedze w pracy i mam jakieś niecne mysli co do jedzenia po. Muszę się ogarnąć... własnie jem drugie danio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) przepraszam , że mnie ostatnio nie było .No widzie ,że trwacie w postanowieniach ;) I BARDZO SIĘ Z TEGO CIĘSZĘ ;) byłam ostatnio na grilu ... masakra ile tam było pokus , ale nie dałam się i zjadlam jedynie paprykę pokrojoną w paseczki;) Dziewczyny mam do was pytanie , wiecie jak oschudzic łydki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
niecne myśli o niecnym jedeniu:D Skąd ja to znam, też tak kiedyś myślałam - każdy smaczniejszy normalniejszy posiłek traktowałam jak największe zło:0 Teraz postanowiłam mieć zdrowsze podejście i np. na jeden (najczęściej ostatni) posiłek robię sobie tosta z opiekacza (wiecie takiego co się do niego wkłada ser szynkę itd) tylko, że np. nie smaruję kromek masłem, sera to wkładam symbolicznie (jakaś 1/5 plasterka), szynkę chudą drobiową najczęściej, warzywa i zero majonezu, sól, curry no i keczup do maczania (jest bardzo nisko kaloryczny,a znacznie poprawia smak), albo piekę w sreberku dobrze doprawioną polędwiczkę wieprzową (bez grama tłuszczu, polędwiczka jest też chuda wbrew pozorom) - PYCHA Wczoraj po 2tyg. niewidzenia przyjechałam do mojego faceta i trochę za dużo szampana było - dziś kac mnie męczy, woda się zatrzymała, ale to nic;) Nie dajmy się zwariować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
MirrraDela - ze swojego doświadczenia łydki najlepiej moelują ćwiczenia typu chodzenie, bieganie, steperek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🖐️ ja tez pragne zrzucic ok 5-6kg...od kwietnia nie robie nic innego jak tyje :-/ gubi mnie wieczorne zarcie!!!! postanawiam stosowac sie do wymienionych przez zalozycielke topiku zasad + picie soku z czerwonych grejfrutow (spala tluszcz) potrzebuje motywacji.... i mam wielka nadzieje ze znajde ja wsrod Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie na temat wspomagaczy przy odchudzaniu typu BIO CLA...applefit itp? ale nie mam na mysli herbatek ziolowych lecz tabletki wspomagajace odchudzanie stosujecie? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
fira witaj:) W kupie zawsze raźniej;) Co do wspomagaczy to nie jestem pewna ich skuteczności, kiedy jakieś stoowałam to były też ćwiczenia i dietka, więc nie wiem czy mi pomagały czy tez swoje małe sukcesy zawdzięczam tylko sobie, ale jak chcesz to bierz - nie zaszkodzą a może pomogą Z resztą poczekaj może jakaś dziewczyna z topiku Ci konkretniej poradzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moniszek22 🖐️ :-) ano wlasnie...ja tez jak stosowalam wszystko razem czyli dieta..cwiczenia..balsamy..sok grejfrutowy..peeling z kawy i zero zarcia po 18h to chudlam i bez wspomagaczy :-) ale tak mi ciezko opanowac glod wieczorem :-( nawet nie glod a lakomstwo :-( :-( no nic, w kupie razniej ;) :-) damy rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;* witaj fira:) Fajnie, że się dołączyłaś:) Co do tabletek, ja nigdy nie stosowałam. Jakoś nie uśmiechało mi się znęcanie nad moją wątrobą. Proponuję picia dużo wody:) A kiedy przyjdzie Ci ochota na jedzenie zrób pare brzuszków. Powinno pomóc. peeling z kawy? A jakie on ma działanie? pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
No witam dziewczyny to i ja sie dołącze:)tyle mniej więcej mi brakuje:)mam 175 cm wzrostu i 60 kg wagi:)..ale taka piatka do by mi się przydała:) cos mi się uzbierało na bioderkach:) a i zapytam o peeling z kawy:)Kiedys faktycznie stosowałam..ale...żeby jakas rewelacja?:)może źle przygotowywałam?:) a no i co do dietki....to pije duzo herbatki czerownej i zielonej...wody..nie pije coli i innych słodkich napojów:) no może czasami:)no i po 18 ani rusz lodówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta! :-) lenn 🖐️ karinaaa 🖐️ u mnie leje dzis od samego rana brrr..... krotki raport: wczoraj bez wieczornego zarcia :-D o 21h bylam na zajeciach fitness :-) potem tylko woda i herbatka z melisa na dobry sen rano dostalam @ wiec i tak jestem mocno zdziwiona ze nie mialam wilczego apetytu wczoraj, bo zwykle na kilka dni przed jem jak opetana nastawienie psychiczne to potega! schudne i wiem ze dam rade! razem z Wami dam rade! :-D moniuszek22 🌻 widze ze mamy podobne podejscie do 'diet' ja tez stosuje taka taktyke jak Ty :-) nie nazwyac diety dieta ;-) no i podobne warunki mamy...wzrost i waga i kg do zgubienia peeling z kawy jest absolutnie rewelacyjny, rozkosz dla zmyslow i ciala, pogromca tluszczu! skora po jest tak gladka ze az trudno uwierzyc....nawet lini papilarnych na dloniach po masazu nie czuc ;-) kofeina ma wlasciwosci spalajace tluszcz oraz wygladza nierownosci i i przygotowuje podloze pod balsam, ktory lepiej wnika w cialko i walczy z pokladami zbednego tluszczyku :-) przygotowanie jest tak proste i tanie paczka najtanszej kawy + zel po prysznic lub oliwka bierzecie na dlon garstke kawy dodajecie balsam pod prysznic lub oliwke (wedlug uznania) i dalej wmasowac w cialko! a jaki zapach w lazience :-D goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi mamuśka 28
nie należy się ważyć tylko mierzyć.ja jestem niska 160, mierze 87-56-87, jestem szczupła osobą, drobną a jem jak szalona, nie mam celulitu i innych przykrości, dobre geny po babci Portugalki:)są pewne uniweralne zlote zasady, gdzie można jesć wszystko, w dowolnych ilościach tylko trzeba znac pare waznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi mamuśka 28
dobra waga jest niezbędna nie tylko dla estetycznego i pociągajacego wyglądu, ale też dla zdrowia, udowodniono że ludzie z nadwagą i otyłością maja mniejszy mózg i znaczne znicszczenia, szybciej doprowadzaja się do demencji starczej, maja problemy z kojarzeniem faktów, nie wspominajac o chorobach krażeniowych. no i sa gorsi w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Ok...dzisiaj spróbuje tej kawy:)a mam pytanie...lepszy ten zel czy oliwka?czy to naprawde według uznania?:)aż nie umiem sie doczekac wieczora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja rowniez mam do schudniecia 5-6kg i chyba podobna diete, tzn chce wprowadzic nowy styl zycia 5posilkow dziennie, fast-foody i slodycze tylko okazyjnie, pieczywo jedynie pelnoziarniste(jedynie w sobote na sniadanie swiezy chrupiacy pszenny chlebek) pije duzo herbat zielonych i czerwonych bo po prostu lubie:) no i oczywiscie ruch, bo marzy mi sie szczupla wysportowana sylwetka a teraz zbieram sie na bieganie bo o 11 wychodze tak na 20 minut wiec pewnie odezwe sie o 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, naprawde wedle uznania :-) ja peelinguje sie z balsamem a moja przyjaciolka tylko z oliwka :-) sprobuj tego i tego i sama zdecydujesz co Ci pasuje :-) zlosnica89 🖐️ i o to chodzi! ja tez mam wlasnie taki plan :-) Tobie i sobie konsekwencji i wytrwalosci zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fira, a trzeba to trzymać jakiś czas na ciele, czy po prostu stosować jak żel pod prysznic? Ja właśnie pije sobie kawę. Jestem strasznie nieprzytomna. Zaczynam się stresować studiami.... grrr... Powinnam powtórzyć sobie matme, ale kompletnie nie mam weny na naukę. Mogłabym sie uczyć w pracy, ale zawsze znajdę jakieś "ale" Macie jakieś sposoby na zmotywowanie się do nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenn, jak peeling ;-) czyli zostaje tyle na ciele ile trwa masaz :-) polecam goraco! super sprawa! i powodzenia w nauce! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×