Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIrrrrraDela Kerr

5 kg mniej KTO ZACZYNA ODCHUDZANIE ZE MNĄ ??

Polecane posty

Gość moniuszek22
Wchodzę tylko na chwilkę, niestety nie mam czasu przejżeć postów. Krótko, ze mną chyba dobrze, ładnie się trzymam, nie mam teraz jak się zważyć więc nie wiem czy brzybyło czy ubyło, ale wszystko leży jak leżało więc chyba bez zmian;) Do zrzucająca - niestety nie znam tego powiedzonka, ale zakładam, że nie chciałas mnie obrazić (może je przyblirz);) Sorry, jeśli są jakieś orty, ale nawet nie mam czasu przeczytać i sprawdzić:( Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli mnie przyjmiecie z chęcią się dołącze. Jutro kończe norweską i chcę zacząć kapuścianą. Wiem, że tu nie stosujecie drastycznych diet, ale ja docelowo chcę się zdrowo niskokalorycznie odżywiać i szukam dla siebie jakiegoś miejsca na dłużej. Cwiczę A6W,co najmniej 3 razy w tyg. aeroby w pozostały dni siłka albo basen. Chcę zrzucić 10 kilo, ale pierwszy cel to właśnie 5 kilosków mam nadzieję, że z Wami mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
Ewinek84 - oczywiście, że przyjmiemy:D Nie wiem kochana ile ważysz, ale jestem ciekawa ponieważ ćwiczysz A6W, ej napisz mi czy masz tłuszczyk na brzuszku bo ja przymieżałam się do tych ćwiczeń, ale znajomy mi doradził, żeby zabrać się za to, kiedy ma się już płaściutki brzuch/ po to by robić tkzw. kaloryferek;) Też byłam na norweskiej (ciężka cholera, ale na szczęście skuteczna:) ) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja weekend miałam bardzo zajęty i troszkę przesadziłam z jedzeniem, ale już będę się pilnować Na śniedanie zjadłam płatki z mlekiem-223kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandaKerrrrrrrrr
Witajcie ... co z Wami ?? kupiłam sobie banki chinskie są świetne na cell :) POLECAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody
Witam, Bardzo długo nie mogłam znaleść odpowiedniej diety,zawsze było to kilka dni po których byłam tylko głodna i zmęczona(od ćwiczeń) i nie dawało to efektu bo szybko się poddawałam. Dzięki kiepskiej motywacji i sesji ostatnio zgrubłam ok 5 kilo. Przez kilka lat wzroście 172 cm z 55 kg dziewczyny zrobiłam się 75 kilowa. Kiedy odkładałam na półkę kolejne ubrania w które się nie mieściłam uznałam, że jednak coś muszę z tym zrobić. Przeszłam więc na dietę 1000 kalorii. Założyłam zeszyt w którym skrupulatnie zapisuję zjedzone potrawy. Po raz pierwszy w życiu dieta daje mi jakieś efekty. Co tydzień waga spada o 1 do 1,5 kg. Na diecie jestem już od miesiąca i co najważneijsze nie mam za dużo wyżeczeń. Na śniadenie zjadam bułkę kajzerkę, na obiad ziemniaki, na podwieczorek słodycze. Nie zrezygnowałam więc z rzeczy które jadłam normalnie. Zamiast jednak smażyć, piekę w piekarniku i kontroluje spożywanie masła i innych tłuszczy. Nie ćwiczę, a i tak wyglądam dużo lepiej:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pochudlyscie wszystkie ze tu taka cisza? ;-) ja wrocilam z wakacji :-) i zabralam sie ostro za zrzucanie nadprogramowych kilogramow... polecam Wam diete Dukana 'protal' trzymajcie sie i zycze powodzenia, wytrwalosci i konsekwencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×