Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

A cycki mam jak z sylikonem, po poprzednim braniu clo urosły mi o jeden numer. M mówi że fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla meza jeszcze wieksza frajda! Zuzka dobrze ze myslisz pozytywnie! Nie ma co sobie wkrecac, ale mysle ze pozytywne nastawienie na pewno pomaga! No i wielkie gratulacje dla przyjaciolki! Ja tez myslalam ze uda mi sie razem z bratowa i przyjaciolka, ale niestety nie dalo rady! Bratowa ma juz coreczke a przyjaciolka rodzi w lutym... no nic, przynajmniej jak ja bede miala dzidzie to juz nic nie bede musiala kupowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja troche zmienie tamat :P macie już jakieś pomysły na prezenty dla Waszych menów na gwizdke????? :D bo ja kurde nie mam pomysłuuuu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ja też nie mam bladego pojęcia. Waikiki no to mamy rebusa razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka ładny prezent, chciaż mówią, ze sie zegarków nie daje bo to źle wrózy...ale mój mąż jak był jeszcze narzeczonym dał mi na urodziny a ja mu za niego 2 zł zapłaciłam :D i po przesądzie :) he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jeśli chodzi o prezent dla M to postanowiliśmy w tym roku zamiast prezentów kupić bilety do teatru a potem skoczyć do restauracji :) Powiem Wam, że ostatnio bardzo źle się czuję, brakuje mi powietrza, mam takie rzuty gorąca, mam wrażenie, że ślina stoi mi w gardle przez to mdli mnie troszkę i kompletnie nie mam apetytu, dodatkowo tak dziwnie boli mnie brzuch - kuracja bromergonem zaczyna mnie martwić :(. Jak tak dalej pójdzie to chyba poproszę o ten droższy lek. Poza tym pogoda do bani od kilku dni leje i nastraja mnie to bardzo pesymistycznie. Może u Was dzieje się coś fajnego :) Waikiki - przeszły dolegliwości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja myslalam o jakism swetrze, bo jak ja mu nie kupie lub nie zmusze zeby sobie kupil to nie kupie. Przeciez jemu sa nie potrzebe ubrania!! 2 pary dzinsów, pare swetrow wystarzca mu w zupelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, skąd ja to znam :) Spodnie kupuje się nowe jak stare z tyłka spadną. Jak byliśmy na urlopie to córka prosiła go żeby już nie zakładał swoich ukochanych szortów. W końcu buchnęła mu te gacie i wyrzuciła do śmieci :) Ja na gwiazdkę planuję kupić sweterek albo koszulę, której nie trzeba prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku robimy sobie doslownie symboliczne prezety bo glownym prezentem sa wakacje :) I to mi wszystko bardzo ulatwilo, bo zawsze sie strasznie glowie :) Mallgos moze warto przejsc na ten drugi lek, jezeli sie tak zle czujesz... A jak sie on nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak się nazywa, bo nie pytałam mojej gin - ona powiedziała tylko, że jak będę źle tolerowała bromergon to zamienimy na ten drugi lek, ale on jest dużo droższy. W sumie to dziwne, bo już wcześniej rozmawiałayśmy tu z dziewczynami, że wyjątkowo dobrze go znosiłam przez prawie 2 m-ce i nagle jakoś tak ... może organizm się przyzwyczaił??? Zobaczymy co gin powie, no ale pójdę dopiero tak za 2 tygodnie bo teraz niedługo powinna być @. A jak u Was z pogodą ??? też tak leje??? Masakra, aż się nie chce nosa z domu wychylać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to metformax? Ja go biore juz od wielu miesiecy i czuje sie po nim normalnie... wiec jezeli to on to naprawde polecam... U mnie jest doslownie wichura za okenm! Za 10 min koncze prace i wydaje mi sie ze jak rozloze parasolke to pofrune :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Dorka to masz jeszcze lepszą pogodę niż ja, u mnie chociaż nie wieje ;) A ten lek to bierzesz na obniżenie prolaktyny??? Ile on kosztuje??? możliwe, że to właśnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mallgos ja wczesniej bralam drogi lek na zbicie prl o nazwie parlolel i zle sie po nim czulam:(A teraz biore tanszy bromergon i jest ok.Heheh! ale warto sprobowac ten drozszy:)moze lepiej sie bedziesz czula:) Zuzka @ spoznia mi sie dopiero 2 dni.Mam dziwne bole jak na @.I mam wrazenie ze zaraz nadejdzie.Kluja mnie tez piersi.Ale moze zabardzo sie wsluchuje:)Dzisiaj to moj 36dc a moj najdluzszy cykl to 34.Wiec mala nadzieja jest:) A co do prezentu to nie mam pojecia.Myslalam nad kurtka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewuska - trzymam kciuki :) a co do bromergonu - to może zbieg okoliczności w sumie teraz jest taka pora przeziębień, może jakiś wirus + bromergon daje takie dziwne objawy. Zobaczę jeszcze jak to będzie wyglądało przez najbliższe dni i zaraz po @ pójdę pogadać z gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos no chyba powinnas nawet zmienic ten lek przy najbliższej wizycie, bo po co mASZ SIE TAK MECZYĆ :O A MOJE SAMOPOCZUCIE DOBRZE, DZIEKUJE...JEST OD PARU DNI LEPIEJ SZCZERZE MÓWIĄC... ALE JAK BYLAM U GINA I WESZLAM NA WAGE TO MAŁO Z NIEJ NIE SPADLAM... PRZEZ 2 M-CE PRZYTYLAM 4 KG :( TEN APETYT MNIE ZGUBI 😭 u mnie tez pada :( i wieje ale nie specjalnie mocno...ale mnie tez ta pogoda dobija i wprowadza w kiepski nastrój...jak nigdy wczesniej :o Dorka mam nadzieje,z e nam nie odlecisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczesna pora :) Mallgos nie wiem ile kosztuje, bo zawsze kupuje pelno lekow jak jestem w pl, wiec place za wszystkie i w sumie nie sprawdzalam ile jaki kosztuje... Ewcia a jak u Ciebie? Kiedy odstawials duhpaston (czy luteine)bo chyba bralas czy mi sie namieszalo? u nas wichur ciag dalszy... Waiki jedz spokojnie bo to chyba jedyny czas kiedy mozna jesc bez wyzutow :) pozniej wszystko zgubisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja jeszcze nie bralam duphaston.Tzn kiedyc ale jeszcze nie w tym cyklu.Dopiero jak sie dowiem ze jestem w ciazy to zaczne lykac.Mam chyba 3 opakowania.@ nadal nie ma .Dzisiaj 37dc.Dzisiaj robie test:)ale nawet jak wyjda II kreski to bede strasznie sie bac.Nie wiem czy pamietacie ze 2 razy test byl pozytywny a ciazy nie bylo:((biochemiczna)Wiec jak zobacze zarodek to dopiero uwierze. Mielgo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska trzymam kcuki bardzo mocno! Pytam o duhpaston, bo ja biore zaraz po owu, przez 10 dni i jak odstawie to zawsze dostaje @ w przeciagu 3 dni... Jezeli wyjdzie CI poz test to sie od razu wybierz na bete do tego pl laboratorium to jak dostaniesz wyniki to bedziesz wiedziec czy wszystko dobrze. Wiem bo mialam taka sama sytuacje... Testy wychodzily poz a beta wyszla poz ale za niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Oj tyle mnie nie było...tyle tu zmian i nowych dziewczyn :) 🌻 pozdrawiam serdecznie 🌻 Nie zaglądam , bo co tu dużo mówić- ledwo żyję.Jestem umęczona strasznie. Okropne mdłości i wymioty, brak apetytu, waga spadła (3 kg), ale od tygodnia stoi na szczęście w miejscu.Bóle głowy, i wyglądam jak strach na wróble przez to wszystko, ehh... Tyle czekałam na tą ciążę i tyle się nasłuchałam że to taki piękny stan, a tu takie rozczarowanie.Najchętniej to przespałabym te miesiące, żeby się tak nie męczyć. Ale... :) co tam :) wszystko to jest bez znaczenia jak wiem, że Bóg mi to wszystko potem wynagrodzi :) Już wynagradza, bo na ostatnim usg jak zobaczyliśmy naszą kruszynkę i bijące serduszko wzruszenie było ogromne.I cały czas patrzę na ten wydruk i nie mogę się nacieszyć :D Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie kobietki i trzymam za was kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka trzymam za Ciebie kciuki, aby Ci mdłości i wszelkie inne dolegliwości mineły szybko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam II kreseczki:)Olbrzymia radosc a zarazem strach.Boze prosze zeby sytuacja sie nie powtorzyla!zeby to nie byla kolejna ciaza biochemiczna! Kochane nie gratulujcie mi jeszcze.Musze zobaczyc zarodeczek i wtedy bedziemy sie cieszyc.Od dzisiaj biore duphaston. Trzymajcie za mnie kciuki:) Pestka witaj:)a ja Ci powiem ze nie moge sie doczekac takich objawow:)hehe!Dbaj o siebie:):) Waikiki a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska, super!!! Jeszcze nie gratuluje... To jedz na bete albo do gina aby potwierdzil, to sie nie bedziesz denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzwonilam do mojego gin i kazal przyjsc w poniedzialek bo moze byc jeczcze za wczesnie.Musze 2 razy dziennie brac duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuśka 🌻 trzymam kciuki jak nic.powodzenia !! Wiecie co dziewczyny, w sumie to mamy i tak niezłe statystyki, bo topik o niecałych 3 miesięcy, a ciąż 3, albo nawet i 4 b :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! poniedzialek juz tuz tuz!!! Spokojnie sie ciesz bo wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Pesteczka witaj, nie martw się dolegliwościami one podobno trwają najdłużej do 3 m-cy potem już będzie dobrze i jeszcze odkryjesz uroki tego stanu, trzymam za Ciebie kciuki :) Ewuska Ty też się nie martw, co ma być to będzie teraz dużo odpoczywaj :) Ja dzisiejszy dzień przywitałam ogromnym bólem brzucha i wymiotami, dodatkowo takie osłabienie że aż ręce mi się trzęsły - narzekałam wczoraj to los mi pokazał, że może być gorzej ;) Przez to poszłam do pracy 3 godz. później. No a teraz to już boli mnie na miesiączkę, ale cały czas coś mi się w tym żołądku dzieje - na wszelki wypadek jem tylko chrupki kukurydziane, normalnie masakra. Pogoda wciąż do bani, ale już dziś nie lało więc chociaż jeden pozytyw w tym dniu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka cholerka wie, bo po tym bromergonie to mi się cykle rozjechały więc nawet nie wiem kiedy się spodziewać. Bywa, że mam cylku 25 dniowy a następny 29 dniowy - ciężko mi trafić z datą następnej @ no i niestety możliwej owulacji. No a dolegliwości to takie raczej na jelitówkę mam, jakieś lekkie zatrucie pokarmowe - niestety. Cykl też miałam mało "obfity", bo M więcej był poza domem niż w domku, dlatego ciąża odpada. A jak dziś u Ciebie Dorka pogoda, cieszę się, że Cię wczoraj wiatr nie porwał ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×