Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

gagatka duzo zdowka dla meza no i mam nadzieje ze do czasu przytulanek bedzie juz calkowicie sprawny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doka dzięki :) taks ie zastnawiam - czy zaopatrzyc sie w tym cyklu w salfazin ( dla M.) a sobie kupic kwas foliowy??? No i ta prl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak mija dzionek? Ja się strasznie przeziębiłam :( - no i w tym cyklu chyba przegapiłam moment owulacji, trudno widocznie tak ma być. Szczerze mówiąc nie widzę jakiś pozytywnych skutków brania bromergonu, poza tym, że teraz częściej boli mnie głowa i czuję się lekko otumaniona nic więcej nie zauważyłam. Nie wiem może za bardzo liczyłam na cud, że wezmę lek i będzie ok :/ Gagatka przykro mi, że @ jednak rozkręciła się na dobre :( Waikiki podobno te pierwsze m-ce dla niektórych dziewczyn są trudne do zniesienia (mdłości, omdlenia itp.) ale potem będzie lepiej, grunt żeby dzidziuś był zdrwoy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze spokojnie zaopatrz sie w co potrzeba... bo wiesz maz moze ozdrowiec do czasu staranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki w ten deszczowy i zimny dzionek:) W końcu dostałam się do kompa :) Dorka ja już drugie podejście z clo wcześniej brałam od kwietnia przez 4 cykle i nic bo miałam lekarza konowała, a teraz chodzę do innego i ten najpierw porobił mi badania i mojemu M. No i teraz następne podejście ja biorę od 3 do 7 dnia cyklu i monitoring 8 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, powodzenia!!! Ja mam trzecie podejscie, ale nie pod rzad... ostatni raz bralam w lipcu i jeszcze wczesniej w kwietniu. Teraz chyba wezme 6-cio miesieczna kuracje, i zobaczymy czy w koncu zadziala :) No chyba ze mi zacznie szkodzic na endo... bo podobno moze miec wplyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie:-) gagatka 🌼 duzo zdrówka dla męża;-) malgos🌼 to tak jak u mnie z clo, biore teraz ostatni miesiac , niestety bez rezultatow, w tym cyklu nie łudzę się , bo i tak poewnie w dni plode meza nie bedzie. zuzka🌼 ja ide na monitoring w 12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie dzis wlecze :) ale to moze i dobrze przynajmniej duzej posiedze w domu :) bo jutro juz do pracy - koniec urlopu niestety :( jak to zwykle bywa w takich chwilach, kiedy ja mam @ a M. nie moze obydwoje mamy cholerną chcicę :) ehh milego wieczorku Wam życzę :) ide pocwiczyc troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka przetrzymaj meza kilka dni, to bedzie szalenstwo po @ :D:D:D A ja czekam na moj @ i tez mi sie wszystko dzis strasznie dluzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym @ nie przeszkadza. Można też użyć tampona i swobodnie oddać się pieszczotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak... ale ja zawsze wole poczekac i po kilkudniowej przerwie poszalec z ukochanym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos no nie powiem, zeby samopoczucie było dla mnie napawające optymizmem...szybko chce mi sie spać, mdłości są czasem rano, czasem w południe, a często tez wieczorami :o szybko sie męcze przy czym czuje duże rozdraznienie jak już zmęczona jestem a połozyć sie nie moge... warcze na męża i żal mi go kurde... mam nadzieje,ze za miesiąc mi to przejdzie... do tego straszliwie szybko przetłuszczają mi sie włosy :( gagatka wiesz co... jak twój będzie w szkole to Ty możesz akurat zachodzić :P :) bo jak sie porządnie przyłozy przed owu to wiesz te kruszynki poczekają tak w środku na to co trzeba ;) a jak sie w salfazin i kwas foliowy uzbroisz to na pewno nie zaszkodzi... ja Wam powiem szczerze, ze salfazin kupiłam, bo mój mi kiedys powiedział, ze jak był w poprzednim związku...wolnym, tzn bez slubu, ale byli z 5 lat, to też w pewnym momencie sie bez zabezpieczenia czesto kochali i ona nie zachodziła i z tego względu postanowili sie zbadac i mój miał podobno bardzo leniwe plemniki...to mu zapodalam witaminy tak an wszelki wypadek! w prawdzie wtedy troche mniej zdrowo zył, palił fajki (rzucił 4 lata temu) ...ale co tam... najwazniejsze wierzyć i nie łamac się... ...no pogoda jest obrzydliwaaaaaaaaaaaa az poteguje moje złe samopoczucie :o co do szaleństw podczas @ to ja sie czasem temu oddałam, ale pod koniec @ kiedy już za mocno nie leci...bo kurde jak leci sporo to tak niekomfortowo...ale jak ktos ma potrzebe to może pod prysznicem przykąłdowo i bedzie czyściutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mallgos ja tez biore bromergon i na szczescie dobrze sie po nim czuje. Co do clo to bralam pare miesiecy temu przez 3 cykle.U mnie nie poskutkowalo:( Ale trzymam kciuki za Was kochane!!:) Ja jak mam @ to najbardziej mamy ochotke:) Gagatka duzo zdrowka dla mezulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh mówicie ze clo u Was nie przynosi skutku??!! nie dobrze, w taki razie mnie wiem czy jest sens faszerowac sie hormonami jak nic z tego. Ja chyba zaraz pojde spac. Cale szczescie ze jutro czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka u niektorych przynosi a u niektorych nie... nie rezygnuj! wiem ze ciezko sie zebrac po raz kolejny i uwierzyc ze sie uda, ale trzeba!!! jest na forum wiele topikow gdzie dziewczyny sie wypowiadaja jak clo im pomoglo! milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja tez czytalam na innych topikach ze clo pomaga. a ja sie zdolowalam na maksa bo @ sie rozkreca:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ewuska i Moniq witammmm dawno Was nie czytałam ;) Co do bromergonu to podobno ja i tak go dobrze znoszę, niektóre dziewczyny padają z nóg, mają mdłości itp. Mnie generalnie rozwala jak jest taka pogoda jak ostatnio czyli bardzo deszczowo, wtedy bardzo boli mnie głowa i robię się nerwowa. Nie wiem Wy też po bromergonie miałyście takie momenty powiedzmy bardziej nerwowe??? Jeśli chodzi o dni płodne to już nie mam siły i czasu zwracać na nie uwagi, seks co 2 dni też odpada, bo mąż dużo pracuje i często nie ma go w domku. Próbowałam jakoś wyczuć kiedy mogę mieć owulację, ale temperatura szaleje mi cały czas a śluz to ja mam praktycznie cały m-c - więc w tych kwestiach czuję się bezsilna. Myślałam o testach, ale moja gin powiedziała, że one generalnie sprawdzają się u kobiet, które nie mają problemów zdrowotnych - wszystko jakby zmierzało do tego, żeby jednak dziecka nie było, no ale może kiedyś się uda. Tak czy siak etapu "robienia" dzidziusia nie będę wspominała zbyt miło ;) :) Waikiki mam nadzieję, że te objawy wkrótce Ci miną. A co do nerwów to normalne, przecież kobiecie w ciąży skaczą hormony, więc kochana nie rób sobie wyrzutów - będzie wszystko dobrze :) Pozdrawiam wszystkie staraczki i już zaciążone :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska przykro mi :( ale pomysl ze po @ masz nowe szanse :) mallgos to fajnie ze dobrze ( w miare oczywiscie) tolerujesz bromergon, ja po tygodniu (albo po 2 ale po 2 chyba) mialam z 4 kg wiecej na wadze, czulam ze z kazdym dniem puchnę no i te zatwardzenia. Na szczescie norprolac juz nie byla taki w skutkach ubocznych ( za to w portfelowych go czulam, no ale po 3 miesiacach z 58 ng spdła mi na 1,39!! - wiec przestalam go zazywac, ale musze sobie zbadac jaka to teraz moja prolaktyna jest). Waikiki męzuś na pewno rozumie Twoje fochy :) i wcale sobie ich do głowy nie przybiera. wiec myslicie ze seksik w 12 a potem w 14 dc moze byc ?? daruje sobie ten salafaizn dla niego, moj ma wyniki w mormie. Dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewusia przykro mi:( do mnie pewnie przyjdzie jutro... juz sie nastawiam, aby sie tak strasznie nie rozczarowac... choc i tak wiem ze pewnie bedzie mi smutno... Mallgos a co do testow, to ja na prawde sobie chwale. wiem ze biorac leki nie zawsze moga zadzialac, a ja jednak troche w siebie dzien w dzien laduej, ale co miesiac pieknie mi pokazuja owu, dokladnie w ten sam dzien co gin mi potwierdza owu podczas monitoringu. Wiem ze sa zwolleniczki testow jak i przeciwniczki. Moze warto sprobowac. a jak wychodzi pozytywnie to zawsze daje mi sile na dzialanie i nowa nadzieje :) Waikiki zycze lepszego samopoczucia! Pewnie wszystko zaraz sie unormuje, a maz na pewno zniesie wszystko, w koncu masz swoje specjalne prawa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mallgos:):):) Ja w ogole od paru miesiecy jestem bardzo nerwowa:(Meczy mnie to:( Dzisiaj sie poryczalam:(Mezus przytulil zonke i powiedzial ze sie nie poddamy.To mnie troszke podnioslo. Dziewczyny zaczynam powaznie myslec nad inseminacja. Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka w nastepnym cyklu tez ide koniecznie na monitoring!dawno nie bylam. Gagatka a jak dlugie masz cykle?Ja mam dosc pozno owulacje,bo w 20dc. Oki lece do lozeczka:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia warto zrobic monitoring... kurcze pozno masz owu.. ja przewaznie mam 16dc i denerwuje mnie ze tak pozno... Jezeli mieszkasz w Londynie to polecam pierwsza polska prywatna klinike na acton. Ja tam robie zawsze monitoring. Dziewczyny chyba wszystkie mamy humorki, szpikujemy sie hormonami itp, wiec nasi ukochani musza zrozumiec. Moj zawsze przytuli, ja sie wyrycze a potem razem sie z tego smiejemy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny postarajcie sie wyluzować...olac to tak zdrowo... ja mysle, ze wtedy łatwiej jest zajśc... kurdeee nooo... a poza tym chciałam Wam wkleić stronke, którą znalazłam w ciążowej gazecie: http://www.leczenie-nieplodnosci.pl/pl/ może ktoś będzie sie chciał zapoznac z tym tematem... czekam na kolejne zajscia, bo jestem przekonana że będą!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Dorka ja tez lecze sie na Acton:):)Chyba sa dwie kliniki na acton.Chodze do tej na 1 Eastfields Road.A Ty?Na jakiej dzielnicy mieszkasz jesli mozna wiedziec?:)Ja na Edgware(polnoc):) Milego dzionka dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jak minął dzionek?? bo mi anwet szybko :) jutro zaczynam 2 cykl z clo!!I wiecie co juz mi latwiej, tzn nie nastawiam sie na ciaze, bedzie co ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja chodze do tej samej co ty :) a mieszkam na Wandsworth, czyli kawalek drogi mam... Gagatka wyluzujesz, skupisz sie na przyjemnosciach i bedzie niespodzianka akurat na mikolaja :D:D:D Wrzucisz test mezowi do buta :D:D A ja nadal wyczekuje @, ktora juz dwa dni sie spoznia ale boje sie testowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a moze akurta :) a objawy jakies masz?? na cokolwiek?? ja jak nie dostane okresu w terminie to na pewno nie wczesniej niz 32 dc nie bede robic. Zreszta po co robic wczesniej. Najgorsza jest tylko to choc czlowiek sie nie nastawia to i tak ma nadzieje ze moze akurta, I potem jak nadchodzi @ to troche boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis mam 32dc a normalnie juz 30dc mam delikatne plamienia... a z objawow to mam dosc bolace piersi i wczoraj w nocy mnie sutki piekly... no i bole jak na @ ale w sumie dzis juz nie... mialam dosc mocne kilka dni temu. no i bolalo mnie cale podbrzusze w 22dc a owu byla w 16dc... Nie chce sie nakrecac ale troszke nadzieje mam... bo @ mam doslownie jak w zegarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×