Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

mallgos słyszałam, ze testy owulacyjne sprawdzaja sie tylko w przypadku kiedy kobieta jest zdrowa i nie ma zadnych problemów. Jezeli ma sie jakies problemy ( czyli Ty prl) to jest to strata czasu. A ja mimo tego w przyszlym sobie zrobie bo jestem ciekawa czy przy cykl bez clo jajniki mi pracuja. Tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq a który masz dzien cyklu??? zuzka a moze to nie choróbsko?? kto wie?? :) jak zwykle piescet postów musze napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka🌼 31 dc Ugotowałam zupkę na jutro, czerwony barszczyk, jutro jak wrócimy ugotuję uszka:-) A i upiekłam też mięsko. Troszkę posprzątałam , więc nawet pracowicie , spedzone popołudnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh Gagatka jakie to pocieszające - może faktycznie ja nie powinnam tak na ten test patrzeć, ale z drugiej strony to dziś powinnam mieć owulkę a tu taka przykra niespodzianka, nie to że jednak kreska to jeszcze taka słaba :(. Obwiam się jednak, że u mnie nie ma owulacji dlatego jest taki problem z ciążą. No cóż ja też miałam ostatni cykl prób, teraz to już zobaczymy co gin powie, ale to dopiero w Nowym Roku - muszę troszkę od tego odpocząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nareszcie jakieś poruszenie :P na naszym kaffe Chyba w tym cyklu nie udało nam się ale nic straconego będzie nowy miesiąc i nowy cykl. Robiłam test i wyszedł negatywnie😭ale w czwartek powtórzę z pierwszego rannego siku. Ale to nic nie zdołowałam się:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka przykro mi, ale moze to za wczesnie. Sikance raczej nie wychodza przed 38 dc tak przeczytam kiedys na jednym forum o wysokiej prl, bromergonie i ciazy :) wiec a moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........5.12.09 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 kurcze waikiki juz od 27 listopada nie ma na forum, zaczynam sie martwic!! Waikiki odezwij sie w koncu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........5.12.09 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........30 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 kurcze waikiki juz od 27 listopada nie ma na forum, zaczynam sie martwic!! Waikiki odezwij sie w koncu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie jest tak źle @ nie ma cycki bolą a brzuch przestał więc jeszcze nadzieje jest:D Czas pokaże nie ma co myśleć negatywnie. Może i za wcześnie także teścik powtórzę na pewno.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze mamuski sie na nasze nie odzywaja??? a wiecie co moglismy kupic z 10 pak chpisów i bylaby wieksza radosc, niz z tych wszystkich slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda że się nie odzywają może by trochę ponarzekały i by nam się odechciało i byśmy tak nie myślały:):):):) MAMUŚKI GDZIE JESTEŚCIE??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczynki ale przechwaliłam z tym bólem piersi, jak mi się teraz rozszalały normalnie chyba zaraz je odetnę i coś tam w brzuszku zaczyna mi kręcić, czuję się jakbym miała dostać okresu i taka nerwowa jestem - kurcze chyba mi się cykl nie skrócił do 15 dni, ale byłoby jajo ;) :) Przeczytałam na forum medycznym, że te testy powinny być wiarygodne (w sumie po to są) i że podwyższona prl niekoniecznie hamuje owulację, aczkolwiek utrudnia zapłodnienie - czyli właściwie to co już wiedziałam :/ Im więcej wiem tym głupsza jestem ;) A gdzie na Sylwka wybywacie????? Ja tak mało czasu w domku spędzam, że z chęcią zamknęłabym się w nim na m-c i nie wychodziła, dlatego zapowiedziałam mężowi, że chcę posiedzieć w domu z butelką wina dobrą płytą i nim oczywiście :) :) :) Mam nadzieję, że nic innego nam nie wyskoczy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki pewnie zmieniły forum na jakieś dla zaciążonych :) Ja na sylwestra w domu. Niestety z przymusu :(( Mój facet będzie miał swoją córkę na sylwestra więc może ewentualnie na jakąś uliczną imprezę w okolicach północy pomkniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki : nick wiek skąd? starania od? termin@ atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 gagatka..24 lata......małopolska........od 04.2009..... 6.12.2009 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... little lady m..22lata....malopolskie....przygotowania do staran gafi.......38lat.........mazowieckie....... od 01.2009...... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie............ od 02.2008........5.12.09 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........termi n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie........... .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........24 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie........ .12 lipiec 2010 gagatka starą tabele wklejasz, bo ja nie mam już terminu na 30 czerwca, tylko na 24 czerwca...wiem już od miesiąca prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka kochanie zyje ale marnie ;) he he he he wszystko ok, tyl;ko siły i energii brak...coś a raczej ktoś chyba ze mnie czerpie te siły :) padam na twarz po każdym dniu pracy a w domu to bym mogła leżeć i leżec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki. :) Waikiki, to zdechnięcie Ci przejdzie...kiedyś. :D :P Ja się teraz czuję bardzo dobrze i mogłabym góry przenosić, pomimo tego, że jest już coraz ciężej. Mąż się ze mnie śmieje, bo jak przewracam się w łóżku to się nasapię, nazdycham i w ogóle póki się przekulam to trochę czasu mi schodzi. :D Taka mało obrotna się już zrobiłam. :) A synuś szaleje jak dziki. Normalnie nie wiem kiedy to dziecko śpi. :) Czasem jak mnie depnie na pęcherz to masakra. On jeszcze wcale nie jest taki duży, więc nie wiem co to będzie potem. :) Normalnie zrobi mi ogień z dupy. :) Kurde, ale mi się nie chce tych Świąt. Przez wszystkie ostatnie problemy człowiek jakoś chęci do wszystkiego zatracił. Naprawdę ani mi się w tym roku choinki nie chce wyciągać. Nic mi się nie chce, jeśli chodzi o Święta. Ale cóż, jakoś trza będzie przeżyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa nie strasz :D ;) gafi juz niebawem Wy poczujecie te wszytskie okropne dolegliwości! wierze że Was to tez spotka! musi, bo to okropne jest :P mąz sie ze mnie smieje i ciągle powtarza "sama tego chciałaś" :) a ja wciąż marudze jak mi źle... ehhhh Klempa mam nazieje,z e to szybko minie tak jak mówisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minie, minie, potem będzie Ci już tylko ciężko i będziesz prosić swego dzidziusia, żeby Ci wyjął nogę spod żeber albo zszedł z pęcherza. :D Mi Mąż też mówi, że sama chciałam. :) W ogóle nieraz słyszałam, że na porodówkach kobiety krzyczą do swoich mężów, że "więcej mnie ty ch... jeden nie tkniesz". :D :P Buahaha, dobre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie z tym krzyczeniem to przesada. Na pewno margines społeczny albo nastolatki zachowują się dziwacznie w trakcie porodu ale osoby chcące potomstwa nie. Ja mam koleżankę położną (która odbierze mój poród w domu) i ona twierdzi, że teraz jest dużo takich bardzo świadomych porodów. Przyszłe mamy współpracują z osobami pomagającymi przyjść dziecku na świat. A szkoła rodzenia? Wybieracie się do jakiejś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie idę do żadnej szkoly rodzenia. Dla mnie to zbędny wydatek i myślę, że jest to takie trochę nakręcanie interesu. Nasze babcie i mamy nie chodziły, a też jakoś rodziły i przeżyły. Myślę, że natura sama podpowie co robić. :) Jakoś nie mam nawet ochoty chodzić do takiej szkoły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! widze ze wiekszosc pisze wieczorowa pora... a ja jak wracam do domu, to raczej nie wlaczam kompa... Co do porodow to sie nie wypowiadam i nie mam pojecja jakbym sie zachowala... czy bede krzyczec, ale na pewno nie przeklne ukochanego... Zuzka a ktory masz dzien cyklu? Mam nadzieje ze za wczesnie robilas test... A co do testow owu, to nawet przy zachwianiach hormonalnych wychodza... ale nie sa one 100% bo owu moze byc a test moze nie wykazac.. wiec sa fajna pomoca ale nie nalezy sie tylko na nich opierac. U mnie dzialaja... a poz wychodzi mi dopiero ok 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szkoly na pewno pojde z chlopakiem bo to pewnie bedzie bardziej pomocne dla niego... a tutaj takie zajecia sa za darmo, wiec nie ma nic do stracenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym stawiała na babcie. Mamy rodziły w okresie kiedy powstała moda na szpitale. Uważam, że do szkoły rodzenia iść warto choćby po to by rozumieć co się z nami dzieje w trakcie porodu i jak sobie pomóc by poszło sprawniej. Jeśli dziecko przychodzi na świat w obecności taty - dobrze by było by on wiedział jak może pomóc. Szkołę rodzenia zaliczyłam wiele lat temu, ale jeśli będę miała brzuch to chętnie powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafi zgadzam sie... ja sie ma pierwsza dzidzie to warto sie przygotowac no i meza, jezeli zamierzcie rodzic razem... Ale rowniez rozumiem ze czasami to takie dodatkowe naciaganie na kase... Jezeli kobieta czuje ze da rade, i wierzy naturze, to super i moze warto wtedy odpuscic zajcia... Ja na pewno pojde i ukochanego zaciagne. Wiem ze mojego brata uczyli technik masowania plecow, aby pomoc zonie i rowniez jak pomoc jej w oddychaniu itp. Brat byl bardzo zadowlony o w sumie czul sie przygotowany. Poprostu nie panikowal. A bratowa powiedziala ze bylo to co juz w ksiazkach wyczytala :) No nic, najpierw musie sie o ten brzuszek postarac a pozniej bede myslec o szkolach rodzenia. Ewcia a co u Ciebie? Dawno sie nie odzywalas??? Mam nadzieje ze jakos sobie radzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×