Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

witajcie :) my wczoraj raczylismy sie wczoraj winkiem :) i ogladalismy nie zadzieraj z fryzjerem ale buylo takie se i do konca nie dotrwalismy :) teraz jestesmy po sniadanku i pije kawke :) milego dnia :) jakie macie plany? my jedzimey na obiad do tesciow a potem to wracamy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc My wczoraj też raczyliśmy się winkiem :) Oglądaliśmy film na Polsacie, ale średnio nam się podobał :/. A teraz mam zamiar napić się kawusi, potem kąpiel i przygotowanie obiadu. Nie mamy konkretnych planów na dziś. Może popołudniu wyskoczymy z psinką na dłuższy spacer :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie winkiem raczyć nie moge :P aaaaaaa napilabym sie grzańca bardzo chetnie!!!!!!!!! ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczyłam się nalewką z róży i oglądałam szklaną pułapkę II. Dzisiaj chyba powtórzymy. Nalewkę. A pułapka będzie III. Wczoraj powinnam dostać @ ale nie dostałam. Robiłam test ale wyszła jedna kreska (to z tej okazji ta nalewka była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie dziołchy 🖐️🌼😘 Gafi przykro mi ale widzę że się nie załamujesz i tak trzymaj :D:D:D:D;););) Ja wróciłam z pracy poleniuszkowałam i mi sie nudzi:(:(:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzień upłynął pracowicie, bo nad książkami :/ Teraz zrobię kolacyjkę i obejrzymy film :) Także do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzień upłynął pracowicie, bo nad książkami :/ Teraz zrobię kolacyjkę i obejrzymy film :) Także do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz!! napisalam posta i mi go zjadlo!! wrrr u mnie same nowości :P obiad u tesciow zakoncyl sie robieniem wlosow :P zrobilam sobie kolorek. Bylismy tez na zakupach i mam nowy sweterk :) gafoi a moze za wczesnie? waikiki tez bym chciala nie pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym była w ciąży to by była wpadka bo uważaliśmy. W lutym lecę do Indii i nie mogę tam zabrać dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja jestem sama w domku bo M pojechał na noc do pracy😭 Oglądam jakies głupoty w tv i gram na kompie tylko to mi pozostało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem byłam dzisiaj u gina i wszystko oki:):) Zaczynam znowu serię clo i monitoring akurat 14 dzień wypada w wigilię nigdzie nie jedziemy po trzeba rodzinę powiększać zresztą M pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zuzka A do mnie się jakieś cholerstwo przyczepiło, jestem osłabiona - pewnie grypa. No i tradycyjnie ból jajników i piersi - tego to już się chyba nigdy nie pozbędę. A tak ogólnie to dzień dość nerwowy miałam, ah te szewskie poniedziałki z radością przywitam wtorek :) Zuzka cieszę się, że wszystko oki. Wiesz może to i nawet dobrze, że termin przypada na Wigilię - ten dzień ma w sobie taką atmosferę, że przyjemnie jest powiększać rodzinkę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos też tak myślę przygotuję wigilię M przyjedzie z pracy około 21 zjemy zrobimy co mamy zrobić, pojedziemy na pasterkę pomodlić oby się udało a następnego dnia dopiero w gości.:P Może coś wyjdzie magia świąt to magia a nóż widelec się uda.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos idę spać bo jestem trochę zmęczona dwa dni miałam szalone jutro popiszemy:) Wspaniałych snów życzę 😘 do jutra pa pa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Zaczne od tego ze od ponad 1,5 roku staramy sie z mężem o dziecko no i jak do tej pory nic nie wychodzi. Jestem stymulowana Clostilbegyt oraz biore duphaston. w 11 oraz w 13 dniu cyklu bylam na monitoringu i kazała się "przytulać" przez 2 kolejne dni conajmniej. W 12 i 13 dniu cyklu czułam silne kłucie w jajnikach, natomiast w 19, 20 dniu cyklu dostalam plamienia, koloru brązowego (ze śluzem) (zauważyłam podczas podcierania)I przez te dwa dni również czułam kłucie. Jesli chodzi o tempreature nie mierze, brak mi samodyscypliny no i praca na to nie pozwala. W każdym razie od 2 dni mam stan podgorączkowy wieczorem - temp to 37,4-37,5, rano mierzyłam było 36,8. Czy któraś z Was miala podobnie i czy to jest to plamienie implantacyjne? Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ja już pracuję od 6 rano 😭. Pogoda u mnie do bani leży śnieg jest zimno:( Aga nie wiem co się dzieje ale powinnaś zadzwonić do swojego gina spytać co się dzieje i co to może być. Być może to jest to i w końcu ujrzysz upragnione dwie kreski czego ci życzę i trzymam kciuki:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza nastała na naszym kaffe :( Laski gdzie jesteście??? Smutno tu :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grzecznie pracuję. Chcę zrobić wszystko co mam do zrobienia i od soboty mieć wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aga - moze to byc takie plamienie i tego bardzo Ci zycze! Ja jestem dzis w marnym nastroju :( Wczoraj dostalam @, ale spodziewalam sie jej... przesunela sie o 3 dni i troche mi to psuje plany na grudzien... zastrzyk wypda dzien przed Sylwesterm :( Jakos nie wydaje mi sie ze uda sie w grudniu... szczerze nawet nie wiem gdzie bedziemy szalec, bo dom rodzicow bedzie pelen ludzi... wiec troche krempujace to wszystko i nie tak jakbym sobie to chciala... U nas dzis zimno, takie ostre powietrze, ale ja tak lubie :) Juz nie moge sie doczekac swiat i rodzinnej, domowej atmosfery! Oj stesknilam sie za domem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie się odezwały nu nu tak milczeć:P Dorka dasz rade wierzę w ciebie ja w wigilie będę powiększać rodzinę:P Znowu zaczynam serię z clo i pewnie zastrzyk też będę miała.:( Mówiłam mojemu ginowi że ciężko dostać ten zastrzyk to powiedziała że damy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ja dokladnie tak samo! Clo za dwa dni a potem zastrzyk, no i ja jeszcze biore metformax... oj jezdzaca apteka jestem... Wiem ze damy rade, dzis tylko jakos humorek moj gdzies sie zapodzial, zaraz wroci :) Mam taka nadzieje... A ja ten zastrzyk zamowilam przez int z apteki w Bialymstoku. Przeslalam im recepte i nastepnego dnia dostalam zastrzyk. Super! Ale wiem ze jest z nim problem... Obawiam sie ze bede sie po nim marnie czula i popsuje mi to Sylwestra i wogole dziwnie bedzie tak pod dachem rodzicow... ale damy rade! A mialas wyznaczone czasy kiedy sie przytulac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja wczoraj zaczęłam brać już clo i w poniedziałek na usg czy pęcherzyki urosły i pewnie na drugi dzień zastrzyk tak jak ostatnio;) U mnie dzionek leci tak sobie:( zajebiście się nudzę dzisiaj w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×